mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 15:00 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Niektórym aktorom zaproponowano już kontrakt na ep. 7, 8 i 9.


Taaa, tez bym prosil o jakies potwierdzenie tej informacji :)

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 15:18 
Cytuj  
Pomylilo mu sie. Zaproponowano kontrakt, ale na serial. Bo zadna tajemnica nie jest, ze Lucas teraz bedzie robil serial TV z akcja dziejaca sie w okresie pomiedzy epizodami 3 i 4.

X.

PS. Sam Lucas mowi, ze epizodow 7,8,9 nie bedzie w formie filmowej, a jak juz beda to jako animacja.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 15:39 
Cytuj  
Czy mi sie wydaje czy kiedys Lukas dementowal jakoby ep 1-3 mialy kiedykolwiek powstac?

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:12 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Czy mi sie wydaje czy kiedys Lukas dementowal jakoby ep 1-3 mialy kiedykolwiek powstac?

Nie. Kiedys mowil o 3 trylogiach. Potem mu sie odwidzialo i postanowil zrobic jedynie poczatek. Ale, ze kasa z tego jest, to bedzie serial i (prawdopodobnie) ostatnia trylogia w formie animowanej :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:34 
Cytuj  
Byłem obejrzałem i jest ok :]

Co do następnych części?

Nikt kurczaka znoszącego złote jaja nie zamyka w piwnicy...

Jak nie Lucas to ktoś inny, ale pewnie trzeba będzie odczekać następne 30 lat :]

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ale, ze kasa z tego jest, to bedzie serial i (prawdopodobnie) ostatnia trylogia w formie animowanej :)


No miejmy nadzieje ze jednak znowu zmieni zdanie i zrobi normalny film :) Chociaz, cholera wie jak beda wygladaly 'animki' za nascie lat ;)

Dwutlenek napisał(a):
Jak nie Lucas to ktoś inny, ale pewnie trzeba będzie odczekać następne 30 lat :]


OMG, miejmy nadzieje ze jednak nie! :)

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:55 
Cytuj  
SWG zanotowalo spory naplyw graczy , spragnionych swistu lightsabera :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 17:14 
Cytuj  
Własnie dla tego artyści Blizzarda powinni zrobić film :]
Środki mają i umiejętności też.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 18:11 
Cytuj  
Ja mam nadzieje, ze juz wiecej nie bedzie. The Saga is Complete. Taki byl tagline i tak powinno zostac.
Miny jakie strzelal Palpatine podczas walki i jak postekiwal - poezja. ;) Jest masa wlasnie tego typu rzeczy, ktore odbieraja przyjemnosc ogladanie.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 18:42 
Cytuj  
Ja obejrzalem....... Wrazenie jak najbardziej pozytywne, nie bylo tu na szczescie jakis sztucznych, heroicznych. Podobalo mi sie bardzo ze Obi Wan w ostatniej chwili nie podbiegl i nie chcial uratowac Vadera (znacie ten motyw, gostek biegnie chce uratowac a tamten nagle gdzies spada (tu: lawa)). Jedyne co bylo smieszne to zachowanie droidow no ale nie wymagajmy od nich wiele.

Podobalo sie !


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 18:46 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
Ja obejrzalem....... Wrazenie jak najbardziej pozytywne, nie bylo tu na szczescie jakis sztucznych, heroicznych. Podobalo mi sie bardzo ze Obi Wan w ostatniej chwili nie podbiegl i nie chcial uratowac Vadera (znacie ten motyw, gostek biegnie chce uratowac a tamten nagle gdzies spada (tu: lawa)). Jedyne co bylo smieszne to zachowanie droidow no ale nie wymagajmy od nich wiele.

Podobalo sie !



to by nie przeszlo bo wystarczy zeby uzyl mocy i go wylewitowal z okolic lawy wiec numer z tym ze ktos biegnie i nie dobiega w tym filmie nie mial racji bytu :))


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 19:03 
Cytuj  
Cóż, u kumpla widziałem CDA jakimś tam numerem gdzie był news że np. kolesiowi co grał Chewbace zaproponowano właśnie taki kontrakt (na dalsze ep.). Wiec prosze nie mówić że to ja się pomyliłem, tylko ta 'gazeta'.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 20:10 
Cytuj  
CDA bardzo czesto sie myli, akurat tej gazety za wyznacznik bym nie bral ;)

X.

PS. Podkreslenie moje, biorac pod uwage zawzietosc niejakiego smugglera z prgk w tepieniu takiego okreslania CDA, hehe ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 07:57 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Własnie dla tego artyści Blizzarda powinni zrobić film :]
Środki mają i umiejętności też.


film robiony od strony hordy. jak to mężny i prawy ork rozprawia się z watahami złych z alliance, którzy wybili jego rodzinę lub zgwałcili żonę (ahh te zakompleksione gnomy). To by dodatkowo pozwoliło wyrównać populację na serwerze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 08:22 
Cytuj  
Xanth jak to było ? gazeta ? czasopismo ? miesięcznik ? :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 33
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 12:31 
Cytuj  
Przybyłem, zobaczyłem, wyszedłem zadowolony :)

Nie jestem fanem serii - po prostu oglądam większość filmów w kinach, więc trafiłem i na ten. Części 4, 5, 6 oglądałem daawno temu i kiedyś mi się podobało, a po obejrzeniu special edition odczułem, że to jednak nie to i obecnie ma on dla mnie charakter bardziej baśniowy/cukierkowy, niż klimat s.f.
Później weszły nowe. Jedynka była cienka, dwójka była już ciekawsza, ale czegoś mi brakowało. Zemsta Sithów jednak mnie mile zaskoczyła - spodobał mi się mroczny klimat tej części i o ile w dwójce jak widziałem Yodę walczącego świetlnym mieczem to dostawałem nagłych ataków śmiechu, to tutaj jakoś mi to nie przeszkadzało ;)
Jedyne co mnie trochę irytowało, to głupawe miny Palpatine`a - jak już dostał kilku zmarszczek więcej...

Ogólnie jednak polecam wszystkim kinomanom :)


_________________
When you live for others you live for yourself

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 22:45 
Cytuj  
Wlasnie wrocilem z kina i stwierdzam iz film bardzo mi sie spodobal. Absolutnie najlepsza czesc z nowej trylogii. Ma w sobie duzo emocji i akcji. Siedzac te 2 i pol godziny nawet nie ziewnalem.
Polecam!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 10:13 
Cytuj  
Ja tez wlasnie obejrzalem i nie spodobalo mi sie.

Jakos w ogole nie wkrecilem sie w intryge. Powinni sie nauczyc od tworcow "Wild Things" jak sie konstruuje zaskakujaca fabule i modeluje czarne charaktery.

Dlaczego czarny Jedi (przepraszam fanboiow jesli powinienem znac jego personalia:) zeby zabic lorda Sithow zamachnal sie na niego jakby mial mu jebnac gazrurka a nie mieczem swietlnym? Czyzby po to aby A. Skywalker mogl mu upierdzielic lapsko? Takich lapsusow jest mnostwo, wymieniam tylko jeden z nich.

A, poza tym to statki kosmiczne, zachowuja sie jakby byly w atmosferze, a nie na orbicie, jakim cudem po przekrzywieniu statku kosmicznego cokolwiek moze spasc? Przeciez znajdujemy sie w mikrograwitacji a skoro posiadamy super urzadzenia, ktore umozliwiaja lazenie po podlodze statku to po co przelaczac je, zeby przyciagaly nas do sciany. Orientacja statku nie ma znaczenia w tym wypadku :) Aha, i totalny ROTFL - wybita szyba w warunkach prozni na zewnatrz, a dzielni jedi zlapali sie stolika ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 10:30 
Cytuj  
Imo kreskówka którą puszczali na CN jest o niebo lepsza od ep3. Postać grievousa jest trafniej przedstawiona poza tym uzupełnia okres między 2 a 3 częścią i pokazuje śmierć sitha z rąk Anakina która jest ciekawsza niż nie jeden duel w najnowszej części.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 11:19 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A, poza tym to statki kosmiczne, zachowuja sie jakby byly w atmosferze, a nie na orbicie, jakim cudem po przekrzywieniu statku kosmicznego cokolwiek moze spasc?

Przeciez walka trwala w gornych warstwach atmosfery... :roll:
Stad dymy, plomienie, przyciaganie planety, brak prozni.

Pozatym warto przeczytac nowelizacje, wyraznie tam jest mowa o uszkodzeniu generatorow i rozjechaniu sie pola grawitacyjnego (pekniecie statku na pol bylo spowodowane 2 przeciwstawnymi polami grawitacyjnymi). Film potraktowal duzo rzeczy skrotowo, zostawiajac je dla domyslow, w ksiazce jest wszystko dokladnie i szczegolowo opisane.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.