mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:38 
Cytuj  
Chlopcy i dziewczynki mam problem z jednym gosciem badz tez sama poczta. Przelalem 650zl uzytkownikowi na konto bylo to 13tego VI. 16tego pieniazki zostaly u niego podobno na koncie zaksiegowane. W tym samym dniu gosciu rzekomo nadal dla mnie paczke po godzinie 16tej czy wyszla dopiero 17tego w piatek. Dzis ma mi przeslac zeskanowany dowod nadania zeby bylo wszystko jasne. Paczke wyslal podobno priorytetem wiec powinna isc dwa dni. Dzis mija tydzien od jej nadania. Bylem na poczcie sprawdzic czy przypadkiem moze awizo sie zawieruszylo czy tez listonosz nie wystawil takowego. Niestety nic dla mnie nie ma na poczcie. Gosciu ma ponad 200 wystawionych pozytywnych komentarzy i jeden negatyw. Wyglada na uczciwia osobe. Co teraz ? co ja mam biedny poczac? czekac do usranej smierci na paczke. Jechac Katowice - Wroclaw i zalatwic to sila czy poprostu podlozyc dynamite pod najblizszy urzad pocztowy? Cholera nigdy nie mialem takich problemow jak to sie zalatwia. Moze poprostu to zwykly oszust i jak sie na takich reaguje badz tez zawinila poczta i co w takiej sytuacji powinienem zrobic ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:48 
Cytuj  
Ja pamietam ze negatywa dostalem, poniewaz poczta z niewiadomo jakich przyczyn doreczyla paczke po prawie 3 tygodniach (<1kg), a dowod wyslania mi sie zawieruszyl i uznal ze jestem oszustem :har:
Ale potem doszlo i po sprawie bylo.
Od niedawna wysylam tylko pocztexem, za wyslanie nosnikow EQ2 zaplacilem jedynie 20zl z tego co pamietam. A doszlo na nastepny dzien rano.
Polecam jeszcze poza pocztexem DHL :wink:

Poprostu musisz poczekac jeszcze troche dla pewnosci.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:53 
Cytuj  
Kolo pewnie uczciwy jak ma tyle komentarzy, dogadaj sie z nim zeby zlozyl reklamacje na poczcie czy cus.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 19:14 
Cytuj  
Więc tak to że ci wysłał dowód nadania jeszcze o niczym nie świadczy :har: . Pieczątki w dzisiejszych czasach każdy może zrobić :P . Zadzwoń na pocztę i zapytaj się o "numer paczki" czy takowa naprawdę została wysłana. Lecz pamiętaj ze zanim poczta zacznie jakiekolwiek działania muszą upłynąć 2 tygodnie :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 19:27 
Cytuj  
Ja tam juz dawno sie nauczylem: nigdy zakupow na odleglosc, tylko reka w reke.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Online
PostNapisane: 23 cze 2005, 20:13 
Cytuj  
No jak sie mieszka w Wawie, to latwiej cokolwiek kupic i z reki w reke zalatwic:\ Gorzej jak ktos mieszka w malej miejscowosci.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 22:40 
Cytuj  
Ja wyznaje inna zasade.
Platnosc przy odbiorze i zdrowy rozsadek przy wybieraniu sprzedawcy/sklepu internetowego.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 22:54 
Cytuj  
A ja mam zasade: kupowac raczej male rzeczy na allegro :) Raczej zakupow za 630 to bym przez allegro nie robil, chyba ze faktycznie, reka w reke.

pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:41 
Cytuj  
a ja jestem optymistą.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:44 
Cytuj  
Chyba upadles na glowe ze wysylasz cos wartego 650zl poczta. Ostatnio panie na poczcie lubia sobie sprawdzic co siedzi w paczuszcze zanim przesla dalej (o pol kilo lzejsza) a ty bedziesz siemusial zadowolic odszkodowaniem - 30x wartosc znaczka maksimum.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:46 
Cytuj  
Ja tez.

Dogadaj sie z nim, zeby zajal sie poczta ze swojej strony, a ty zajmij sie ze swojej i pewnie ktorys z was dotrze do tej paczki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:10 
Cytuj  
jedyny problem to poczta. Braciakowi nie mogę wysłać kilku CD zwyczajnym listem bo normalnie nie dochodzi... (ahh te grube koperty).
Wszystko trzeba wysyłać listem/paczką poleconą. Droższe przedmioty tylko paczką wartościową. Co tu dużo mówiąc złodziejstwo na poczcie jest niesamowite.


Posty: 18
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:07 
Cytuj  
JA polecam przede wszystkim dwie firmy DHL i Spetpol. Dostarczają mi od ponad 5 lat i nie było, żadnego problema.
Co innego te wszytskei szybkie paczki, pocztexy. Totalny kicz.
Co do dużych transakcji, to preferuje odbiór osobisty. Zresztą sam nie dawno sprzedawałem Kompa za identyczną cenę.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 14:42 
Cytuj  
paka byla ubezpieczona, nie wiem czy cos to daje. To chyba w razie uszkodzenia zawartosci ale chyba nie kradziezy. Przeslal mi wczoraj dowod nadania na emaila, dzwonilem do niego i przepraszal. Hehe dzis podobno idzie na poczte walczyc :D Nie raz robilem i wieksze zakupy przez allegro i jakos sie udawalo. Zobaczymy na dzien dzisiejszy po paczce ani sladu :] Przyjemnego weekendu -> OPEN AIR PARTY :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 18:56 
Cytuj  
Co do pobrania coz, sam wysylalem nie raz kase z gory, ale zawsze sporo sprawdzale ludzi itp, pozatym zawsze jak placilem z gory to mi slano kurierem (vide moj aktualny monitor)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 19:07 
Cytuj  
Co tam kupiłeś za 650? :]

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 10:26 
Cytuj  
Ja czekalem na moja obudowe do telefonu 3 tygodnie a wyslana byla priorytetem........... <rytmiczne_uderzenia_glowa_o_stol>


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 14:21 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Co tam kupiłeś za 650? :]


telefonik, przyciaglo mnie kilka rzeczy. Jedno to nowy aparat, po drugie niska cena jak na ten telefona po trzecie to on pokrywa wszystkie koszta przesykli. Uh tak wiele mowi mi ze to jest jakas szuja a ja nacilem na "kup " teraz" hehe

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 15:27 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Co tam kupiłeś za 650? :]


telefonik, przyciaglo mnie kilka rzeczy. Jedno to nowy aparat, po drugie niska cena jak na ten telefona po trzecie to on pokrywa wszystkie koszta przesykli. Uh tak wiele mowi mi ze to jest jakas szuja a ja nacilem na "kup " teraz" hehe


Ah telefon... super... a telefon nie słuzy czasem do rozmawiania? bo ja mam taki za 5 złotych...
Ok nie odpowiadaj bo się zrobi OT na temat tego co jest w życiu potrzebne a co nie :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 16:07 
Cytuj  
Ja odpowiem. :-D

Nie chodzi i to co jest w zyciu potrzebne, tylko co je UPRZYJEMNIA. Dla niego moze to byc fajny gadzet (np. telefon).
MMORPG tez nie sa w zyciu do niczego potrzebne, sa jedynie uprzyjemniaczem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.