mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 18:17 
Cytuj  
khoga napisał(a):
A na Gforce Fx 5200 ruszy (chociazby na najnizszych detalach itp?) bo bardzo chetnie bym sobie pogral.


Nawet nie podchodź. Poniżej Fx 5700 - 5900 nie zawracaj sobie nawet głowy. A najlepiej 6600 - to w tej chwili najbardziej rozsądny wybór za te pieniądze.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 18:26 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
khoga napisał(a):
A na Gforce Fx 5200 ruszy (chociazby na najnizszych detalach itp?) bo bardzo chetnie bym sobie pogral.


Nawet nie podchodź. Poniżej Fx 5700 - 5900 nie zawracaj sobie nawet głowy. A najlepiej 6600 - to w tej chwili najbardziej rozsądny wybór za te pieniądze.


On chyba nie chce sobie odrazu kupować nowej karty, może niech najpierw spróbuje odpalić demo, skoro ludzie piszą, że można grać na 5200. :roll:

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:45 
Cytuj  
Gra jest nawet przyjemna :).
Grałem tylko w demko ;).
Pamiętam pewną zabawną sytuację gdy na forum imro.pl poznałem człowieka nickiem obranego "pajonk" (teraz gra także w Guild Wars zzrządenie losu :P ) Graliśmy 1vs1 :o Zachwyciła mnie piękna animacja postaci gdy wlazłem na dach ze snajperką w ręku w celu kampowania... długo niepokampowałem bo zostałem w cudowny sposób zestrzelony ze snajperki... ostatni widok jaki widziałem to jak lece z dachu i upadam na twrade podłoże :P Oczywiście grałem także dużo w trochę większe "walki" ale gry chyba niekupie... Może wyjdzie następne demo? Z nową mapą :? :P


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 21:08 
Cytuj  
Dobra, muszę się napiąć i znaleźć czas, żeby złożyć sobie kompa :|

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 12:52 
Cytuj  
Kupiłem, zainstalowałem... i nie moge się połaczyć... po 2 minutach czekania załozyło mi się konto. Ale próba połaczenia kończy się permanentnym blokiem i musze resetować kompa.
Jakieś rady?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 14:44 
Cytuj  
A nie da się tego odpalić spod All Seing Eye? Uruchamiam to ale i tak doczytuje mi listę serverów.... ostatnio 20 minut... więc znowui reset...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 15:02 
Cytuj  
To jakieś przegięcie jest... przecież w ciągu trzech godzin grałem 30 minut, potem mnie wywaliło...
2g 30 minut czekam na servery...

Przecież to jest przegięcie pały... czy to można obejść? Wystarczy przecież, że podam IP i moge grać... na kiego bata mi lista boliwijskich serverów z pingiem 999 no kur...


Znalazłem Cię Robal na polskim serverze... jak Ty się tam wbijasz?
Ja dostaje informacje, że mam starszą wersję niż, ta na serverze... a coś nie widze żadnego pacza :/

PS
A sorry jest pacz...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 17:21 
Cytuj  
Problemy z logowaniem sie na konto byly od poczatku. Sytuacja poprawila sie po wypuszczeniu pierwszego (i drugiego) patcha, ale niestety teraz znowu jest kibel... Ja praktycznie nie gram w ogole na ffa, bo jak sobie pomysle, ile czasu trzeba spedzic na logowaniu sie/wyszukiwaniu serwera/laczeniu sei, to mi sie odechciewa i robie cos innego. Wczoraj np. przed klanowka czekalem dobre 5+ minut na zalogowanie sie na konto... Potem trzeba bylo zrestartowac serwer, po disconnectcie i kliknieciu connect to ip calemu klanowi zawisla gra i musielismy czekac kolejne piec minut na odwieszenie sie wyszukiwarki. Ogolnie gie gie - zeby tak mocno spierdolic menu, to jednak trzeba miec talent.

Z ASE sytuacja tez nie jest do konca jasna, niby powinno to wspolpracowac z gra, ale mi do tej pory nie chce dzialac, bo wywala blad, ze jest podana zla sciezka do gry czy cos, mimo ze wszystko wpisane jest ok... Na poczatku w ogole ASE nie dzialalo, potem pojawil sie zmodyfikowany plik filters.exe, ktory pozwalal niektorym szczesliwcom na wejscie do menu z serwerami prosto z ASE z wpisanym automatycznie IP (z reszta nie wiem do konca czy tak to bylo, bo mi za cholere nie chcialo i nie chce ASE dzialac)... No prawie ze sukces!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:27 
Cytuj  
Wreszcie znalazłem jakąś drogę na skróty i czekanie trwa max 15 minut...
Roball powiedz mi... łączysz się za pośrednictwem IP? Bo szansa na znalezienie boomtown na liście serverów proponowanych przez grę jest chyba niewielka.
Nie wiem na jakiej podstawie BF2 dobiera servery, ale mam na liście tylko te z pingiem 300+ czyli jak mówiłem wcześnie, Boliwia, Brazylia i Peru :P
Tymczasem ASE wyszukuje mi pięknie multum serverów z pingiem 25-100. Niestety dziwnym trafem w okienku IP w BF2 nie działa ctrl+v :har:

Wpisujesz IP ręcznie, czy też mozna jakoś to obejść?

No i jak wygląda sprawa ze statsami do BF2? Są naliczane na bieżąco po grze, czy po jakimś czasie?

P.S.
Znerfowali sniperkę... kiedyś wystarczały dwa strzały w tułów (BF1942, Vitnam) teraz musze dymać po 4 razy nawet... 4 trafienia zaznaczam :(
Więc się przerzuciłem na support :]

Co do silnika 3D to jestem pod dużym wrażeniem. Jest ładniejszy a przy tym sprawniejszy niż ten z Vietnamu. Przy 64 graczach na jednej mapce to teraz żaden problem i wszystko chodzi sprawnie. Gra się świetnie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Filtry zalatwiaja wszystko, wpisujesz nazwe serwera, klik [Enter] i masz boomtown - serwery z bardzo niskim pingiem i niezlymi graczami ;)


To ja wolę narazie kiepskich graczy :)
W BF podstawa to znajomość mapy, w tej chwili mam kill/death ratio 1:2 bo biegam i poznaje okolicę. Musze przyznać, że wojna jest naprawdę totalna. Artyleria robi ogromne wrażenie. Efekty pobliskich eksplozji powalają mnie na kolana.

Właśnie rozszyfrowuję ten stat baner :)

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 15:10 
Cytuj  
Moze sie troche wtrace bo sam z BF2 nie mam wiele wspolnego (oprocz tego ze moze kiedys go kupie - gdy ulepsze kompa) ale jesli chcecie korzystac z naprawde dobrej wyszukiwarki serwerow bez wchodzenia to polecam programik All Seing Eye. Niestety linka zadnego nie mam ale po wpisaniu nazwy w google mysle ze latwo go znajdziecie.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 16:56 
Cytuj  
A jak myslisz, o co mi chodzilo, jak pisalem *hint* ASE *hint*? Ownujesz...

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 09:00 
Cytuj  
konrador napisał(a):
A jak myslisz, o co mi chodzilo, jak pisalem *hint* ASE *hint*? Ownujesz...


Sorry ale nie czytam tu wszystkiego tylko ostatnie 2,3 posty. A ze w tresci tamtych postow opisane byly problemy z wyszukiwarka to podalem ta... Nie spodziewalem sie ze ktos juz podal ASE i jeszcze sa klopoty :P


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:28 
Cytuj  
Co Ty za snajperkę dostałeś? Bo ta co ja dostałem jest do d...
Zadaje 90% obrażeń jednym strzałem, to fakt, jednak podczas przeładowania tracisz celownik i każdy Ci nawieje, jak ma odrobinę rozumu w głowie. Sam uzywam starej :P

Wogóle coś u mnie jest nie tak. Nie mogę nikogo nacelować. Dosłownie... celownik mi się porusza skokowo i czasami jak przeciwnik jest 'między skokami' to jestem udupiony jak się patrzy.

ble...

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:13 
Cytuj  
Ja z pytankiem:

Jak sie ma do tej gry moj P 4 2 ghz , 1 giga ramu , gf4mmx?

Musze zmienic karte zeby pograc?


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wyciagnij wlosy z lasera w myszce :s


Nowa myszka... wczoraj kupiona... skubaniec celownik porusza się skokowo na 100%. Nie wiem co z tym zrobić.
W tej chwili jestem batożony na okrągło... o ile pamiętam w 1942 i Vietnami to okres n00bstwa skończył mi się po dwóch dniach, a tutaj ciągle cuchnę :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
A jaka to myszka? Jakiej podkladki uzywasz?


_________________
.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 13:53 
Cytuj  
Juz wiem w czym problem... miałem za szybko ustawioną. Teraz z 10 zrobiłem 1 i już mi staty idą w góre :) ale najważniejsze... wreszcie mogę coś trafić :P

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:02 
Cytuj  
1. Za killsy, za kill assisty, flag capture + assisty i do tego dochodza jeszcze pewnie te team pointsy z punktu nr 2.
2. Podnoszenie/leczenie swoich, dawanie nalotow (w miejsce, o ktore poprosil wczesniej ktos z teamu, jesli jestes commanderem), rozdawanie ammo itp.

Punkty odejmowane sa za suicide smierci, za teamkille (-4 niezaleznie od tego, czy ktos ci da punish czy nie - za odpowiednia liczbe punishy wylatujesz po prostu z serwera), teamdamage, team vehicle damage itp.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 18:44 
Cytuj  
Pewnie uderzyles kogos paczka z ammo. Team dmg czy cos... Trzeba by to przetestowac kiedys na serwerze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: W3C [Validator] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.