mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 14:43 
Cytuj  
Oho nadszedl czas na calkiem new sprzecik, troche drogo bedzie ale trza sie zmodernizowac :)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:32 
Cytuj  
ż się doczekąc niemogę !Już się doczekać niemogę ! Już się doczekąc niemogę !Już się doczekać niemogę ! Już się doczekąc niemogę !. Mówiłem ,że już się doczekać niemogę ?

Ale będzie zadyma... ale będzie zadyma.... Ale będzie zadyma....


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:38 
Cytuj  
valed napisał(a):
ż się doczekąc niemogę !Już się doczekać niemogę ! Już się doczekąc niemogę !Już się doczekać niemogę ! Już się doczekąc niemogę !. Mówiłem ,że już się doczekać niemogę ?

Ale będzie zadyma... ale będzie zadyma.... Ale będzie zadyma....


Jak sobie kupisz lepszego kompa ! Jak sobie kupisz lepszego kompa ! Jak sobie kupisz lepszego kompa ! Jak sobie kupisz lepszego kompa !Jak sobie kupisz lepszego kompa ! sobie kupisz lepszego kompa ! :)


Ostatnio edytowano 16 sie 2005, 16:11 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:24 
Cytuj  
Gra moze i bedzie dobra- szkoda tylko ze zostawili nazwe bo ta gra nie ma nic z pierwsza odslona wspanialej gry Multi. Czuje zal bo czekalem na cos innego a tu cos takiego.... No coz, wszystkiego miec nie mozna ....

PS: Jakby ktos sie czepial to gralem w ponad rok w ET wiec mam na to troche inny punkt widzenia :]


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 20:17 
Cytuj  
szkoda tylko ze zostawili nazwe bo ta gra nie ma nic z pierwsza odslona wspanialej gry Multi.

Jak to nie ma nic (zakladam) wspolnego? A grales? Obie sa nastawione na rozgrywke multi w teamach i wykonywanie jakichstam zadan, w obu jest podzial na klasy. Obie sa tworzone przez tych samych ludzi. Poza tym proste jest, ze chca pojechac na znanym tytule, ktory - wbre wczesniejszym oczekiwaniom - stal sie wyjatkowo popularny.

Czuje zal bo czekalem na cos innego a tu cos takiego....

Na co czekales? Na nastepnego FPS-a, ktorego akcja rozgrywalaby sie w czasach 2 wojny swiatowej? A ja myslalem, ze juz kazdemu przejadly sie te odgrzewane cookie-cuttery po setnym tego typu tytule z kolei.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 23:17 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Na co czekales? Na nastepnego FPS-a, ktorego akcja rozgrywalaby sie w czasach 2 wojny swiatowej? A ja myslalem, ze juz kazdemu przejadly sie te odgrzewane cookie-cuttery po setnym tego typu tytule z kolei.


Ja wohl !!! Herr General !!!!
Wole jedno nowe ET niz 456567 nowych Medal of Honor i Call of Duty.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 00:10 
Cytuj  
No to pozostaje ci poczekać na RTCW 2 :)

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 15:40 
Cytuj  
konrador napisał(a):
szkoda tylko ze zostawili nazwe bo ta gra nie ma nic z pierwsza odslona wspanialej gry Multi.

Jak to nie ma nic (zakladam) wspolnego? A grales? Obie sa nastawione na rozgrywke multi w teamach i wykonywanie jakichstam zadan, w obu jest podzial na klasy. Obie sa tworzone przez tych samych ludzi. Poza tym proste jest, ze chca pojechac na znanym tytule, ktory - wbre wczesniejszym oczekiwaniom - stal sie wyjatkowo popularny.

Czuje zal bo czekalem na cos innego a tu cos takiego....

Na co czekales? Na nastepnego FPS-a, ktorego akcja rozgrywalaby sie w czasach 2 wojny swiatowej? A ja myslalem, ze juz kazdemu przejadly sie te odgrzewane cookie-cuttery po setnym tego typu tytule z kolei.


Widocznie nie kazdemu - mi sie nie przejadly i tak - wlasnie na nastepny FPS w realiach II WŚ czekalem. Czekalem na cos z takim samym klimatem co jedynka wiec jestem rozczarowany: mam do tego prawo. Nie przekreslam tej gry ale dla mnie to nie to. Faktycznie bede musial poczekac na RTCW2.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.