mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
czynsz za mieszkanie lub zywnosc jest duzo tansza niz w Polsce

100 funtow za tydzien to tanio?


w Londynie moze i 100, w Northampton wystarczy 50-60 a to jest 1 dniowka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:54 
Cytuj  
No rozumiem ze w Anglii jest tam w miare lepiej, ale z tego co sam napisales (masz dobra prace tutaj itp.) nie jest AZ tak drastycznie lepiej nie ty masz tu. Wiec zmiana srodowiska, pracy oraz praktycznie calego zycia dla malej roznicy jest nieoplacalna.

No chyba ze szukasz przygod :o

Ale jak masz 5~ letnie doswiadczenie na papierze w SQL to masz od reki 50K EUR+ rocznie, nawet Xanthowi pokazywalem te oferty w irlandii (se tak trocha pogadalismy), sam mialem okazje za >30K EUR w fabryce intela (szkoda ze sie potoczylo tak a nie inaczej :/).
A te 8 funtow to o kant dupy mozna tak szczerze, nic nie zaoszczedzisz nie bedac na sublokatorce itp.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:33 
Cytuj  
A jakich on przygod szuka? Przeciez napisal, ze bedzie non stop w domu siedzial :/

To co napisales o tym ze bedziesz siedzial w domu i gral w WOWa to sorry, ale naprawde zal mi ciebie :/ Twoje zycie jest szare jak papier toaletowy. Mamy tu przyklad osobonika chorego, proponuje wizyte u specjalisty :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
LOL a ja tu widze osobnika szczesliwego bo moze robic to co lubi a jesli chce jechac do Anglii (bo chce) i grac w WoW'a (bo lubi) to niech jedzie i gra.

I bedzie mu napewno lepiej niz takiemu revange ktory musi sie dowartosciowac bo to nie on jedzie do anglii i musi kogos zjechac bo ma kompleksy .

Dobry psycholog (nie uwazam sie za takiego zeby nie bylo ) mialby na tym forum jak w raju.....


Zreszta przypuszczam ze duza czaesc uzytkownikow tego forum gra w MMO ze tak powiem "nalogowo", czyli DUZO godzin na tydzien np.

Wiec pytam: Co za kurwa roznica czy grasz w Wachocku, na Nowwej Hucie czy w Anglii ?? JA pojade na Hawaje grac w WoW'a i co ??
Moje zycie bedzie szare i mam sie isc leczyc ? Wiecej tolerancji i mniej "dopierdalania sie" bysie przydalo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I bedzie mu napewno lepiej niz takiemu revange ktory musi sie dowartosciowac bo to nie on jedzie do anglii i musi kogos zjechac bo ma kompleksy.


Lol :o W chuj mam kompleksy czlowieku z tego powodu, codziennie placze w poduszke od momentu w ktorym przeczytalem, ze on jedzie do Anglii a ja nie moge heh....


No tak,jezeli uwazasz ze siedzenie non stop w domu grajac w WOWa lub inna gre jest normalne to ok, co kto lubi.... Bawcie sie dobrze chlopcy...


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
revange napisał(a):
No tak,jezeli uwazasz ze siedzenie non stop w domu grajac w WOWa lub inna gre jest normalne to ok, co kto lubi.... Bawcie sie dobrze chlopcy...


A co wg ciebie jest NORMALNE ? Ja nie mowie ze to jest zdrowe ale ale nienormalne tez nie.

Chodzisz codziennie do szkoly/pracy ? Przeciez to tak samo jakbys codziennie siedzial w domu i gral w WOW'a. Twoje zycie musi byc szare jak papier toaletowy...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:11 
Cytuj  
Cytuj:
Chodzisz codziennie do szkoly/pracy ? Przeciez to tak samo jakbys codziennie siedzial w domu i gral w WOW'a. Twoje zycie musi byc szare jak papier toaletowy...


Sry, ale ty chyba tez sie dzisiaj nienajlepiej czujesz :/

Jak mozesz porownywac te dwie rzeczy? Prace/szkole do grania non stop w WOWa?

Do pracy musisz isc bo inaczej zdechniesz z glodu, a jezeli w WOWa tez MUSISZ grac to sry, ale faktycznie jest z toba cos nie tak :/

Nie, hehe patrzenie sie caly czas w monitor i bieganie postacia w swiecie WOWa a nie w realnym jest jak najbardziej normalne. Tak, tak juz dobrze, juz nie boli :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Chodzisz codziennie do szkoly/pracy ? Przeciez to tak samo jakbys codziennie siedzial w domu i gral w WOW'a. Twoje zycie musi byc szare jak papier toaletowy...

Nie masz czasem wrazenia, ze boli cie mozg? Na przyklad jak probujesz napisac jakis post na forum, przypomniec sobie co miales kupic w sklepie...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:14 
Cytuj  
Jeden lubi jezdzic na rowerze, drugi lubi grac w WoWa.

Jezdzisz na rowerze codziennie o 5 godzin?!? Masz bogate zycie imo.
Grasz w WoWa 5 godzin dziennie? Jestes nolife imo!

Tak?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:50 
Cytuj  
Cytuj:
Do pracy musisz isc bo inaczej zdechniesz z glodu, a jezeli w WOWa tez MUSISZ grac to sry, ale faktycznie jest z toba cos nie tak :/


Chyba miał coś innego na myśli, chociaż nie do końca się z nim zgadzam to jednak siedzenie w pracy po 8 godzin dzień w dzień przez całe życie to też szarówka...

ale też wszystko zależy jak co sobie człowiek w życiu ułoży, ja lubie moją pracę, po pracy lubie popykać na kompie, czasem spotkam się z kumplami, czasami śmigam z żoną do kina... niby szaro i zwyczajnie ale mi to wystarcza i mam z tego ubaw.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:05 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Chyba miał coś innego na myśli, chociaż nie do końca się z nim zgadzam to jednak siedzenie w pracy po 8 godzin dzień w dzień przez całe życie to też szarówka...


O i znalazl sie inteligentny czlowiek ktory potrafi ZROZUMIEC to co czyta.

Cytuj:
Nie masz czasem wrazenia, ze boli cie mozg?

NIE Chce mi sie beltac jak widze twoje odpowiedzi na moje posty.

Ta tutaj naprawde wniosla tyle do tematu..... Jest taka elokwentna.....

SZACUN jednym slowem.

Cytuj:
Jezdzisz na rowerze codziennie o 5 godzin?!? Masz bogate zycie imo.
Grasz w WoWa 5 godzin dziennie? Jestes nolife imo!

Tak?


Niektorzy tak maja: JA jestem zajebisty i mam bogate zycie bo mam praceszkole, czytam Szekspira w orginale i nie gram wiecej niz pol godziny na dzien. Bo to oglupia i wtedy sie jest nolifem bez szans na przetrwania w spolecznstwie.
TY jestes cieciem bo grasz 8 godzin na dzien i nie masz dziewczyny/przyjaciol/zycia prywatnego/jestes chory/do psychiatry WON.

Zajebiste myslenie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:17 
Cytuj  
Nie za bardzo chce mi sie czytac wasz belkot no ale.

Ojciec bedac w porcie w Anglii spotkal parke polakow, on i ona pracuja, tzn. pracowali 9 miesiecy. Wzieli kredyt, maja dwa sklepy, samochod, chate i wlasnie jechali do Indii na wakacje.

GG?

Powodzonka bez ukladow albo sporego zainwestowania we wlasny interes tak sie wypchnac od zera w Polsce.

EDIT: Oczywiscie mowa o 9 miesiacach.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:47 
Cytuj  
Wyluzujcie troche zanim topic trzeba bedzie wyrzucic na flames.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:47 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Ojciec bedac w porcie w Anglii spotkal parke polakow, on i ona pracuja, tzn. pracowali 9 miesiecy. Wzieli kredyt, maja dwa sklepy, samochod, chate i wlasnie jechali do Indii na wakacje.

A angielska policja zlapala Polaka koczujacego wkinie. Czego to dowodzi?
Nikt nie kwestionuje, ze Anglia jest bardziej rozwinietym krajem. Oczywiste jest, ze na tych samych stanowiskach Anglik zarabia lepiej niz Polak i moze zyc na wyzszem statusie spolecznym. Ale nie tworzmy mitow a jakiejs arkadii na wyspach. Robotnik zawsze pozostanie robotnikiem, nizaleznie w jakim kraju jest. Nie bedzie mieszkal w centrum miasta, nie kupi nowego BMW co pol roku etc. Natomiast angielska klasa srednia rzeczywiscie zostawia nasza w przedbiegach.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:01 
Cytuj  
lol a wszedlem na temat o wyborach... :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:10 
Cytuj  
a ja ruszam dupsko i ide na wybory , moze bedzie lepiej...moze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:33 
Cytuj  
Veni... vidi... voted... ;)

Moja żona nie mogla, bo nie jest zameldowana jeszcze u mnie :P
W sumie śmiszna historia, nie chce jej się załatwiać meldunku z lenistwa i chciałem jej powiedzieć: 'widzisz, jakbyś się zameldowała u mnie mogłabyś sobie głos oddać' a powiedziałem:
'jak byś się u mnie zalogowała... '

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:48 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
'jak byś się u mnie zalogowała... '


10/10


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 17:08 
Cytuj  
A nie zarejestrowała a potem co wieczór logowała? :P

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 18:10 
Cytuj  
Siedzenie w domu / w pracy / w szkole/ przed kompem z schematycznym dniem nic nie rozwijając się bez spotykania się z przyjaciółmi to się nazywa no-life. I jeżeli jedziesz do innego kraju bo będziesz miał 6zł więcej i ciszej to się nazywa nałó + odłączenie od społeczeństwa.

Skąd znasz więcej osó z community czy z okolic??

Osoba pracowita z pomysłem odwagą wytrwałością (...) wszędzie znajdzie prace bogacto i coś ciekawego... ale w anglii jest łatwiej.


BTW w Angli żarcie jest podobno ochydne... w polsce jest jedno z lepszych w europie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.