mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 358  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 21:40 
Cytuj  
http://lucjan.superhost.pl/html/modules ... opic&t=314

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:56 
Cytuj  
3 w nocy....

Spi sobie w swoim mieszkaniu Profesor uczelni wyższej i nagle dzwoni telefon.

Podnosi słuchawke i słyszy głos studenta :

- Śpisz ??
- Tak...
- A MY SIE KURWA UCZYMY !!!!!!!


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 15:23 
Cytuj  
http://www.imagedump.com/index.cgi?pick ... 0&warned=y


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 15:28 
Cytuj  
<jaSS> "Polska to chyba jedyny kraj posiadający kopie backupową prezydenta"

z http://bash.org.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 15:48 
Cytuj  
W wersji podstawowej to brzmiało : "Polska to jedyny kraj posiadający backup prezydenta.", ale widocznie na bash.org poszło z service packiem 2 ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 19:19 
Cytuj  
Możliwe że było, ale jak by co to ja o niczym niewiem. :wink:

żul kombat :lol: - http://n-s.pl/whipie/zul-kombat.wmv

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 20:57 
Cytuj  
Obrazek

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

Tak sie bawią polscy TranceDancerzy

Ten po lewej jest smieszny :lol:


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 22:40 
Cytuj  
w sumie nie wiem czy takie śmieszne, ale...
http://www.energyfiend.com/death-by-caffeine/
sprawdz ile puszek ulubionego napoju moze Cie zabic ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 10:31 
Cytuj  
http://slave.e-edukacja.pl/~darcoe28/forum/viewtopic.php?t=9608

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 11:03 
Cytuj  
Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja:
- Słońce wschodzi.
Drugi mówi:
- Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.
Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce:
- Odbiło ci!? Za co?
Ten mówi:
- Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda.
Na to wściekli wędkarze w wodzie:
- A ty to co, cwaniaczku jeden!!
Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi:
- A za zbędne dyskusje...Ban!!!


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 20:18 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71646123


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 00:15 
Cytuj  
***

Inkwizytor: Czego chcesz, chłopcze?

Chłopiec: Widziałem coś i coś słyszałem, dla dobra najjaśniejszego księcia chętnie opowiem!

Inkwizytor:
Ktoś ty?

Chłopiec:
Zwą mnie Maciek, kozy ganiam, panie.

Inkwizytor:
Wiek?

Chłopiec:
A będzie z szesnaście wiosen.

Inkwizytor:
Opowiadaj co wiesz!

Chłopiec:
Noc była ciemna, tylko księżyc błyszczał, z lasu wracałem, panie, przez bagna droga prowadzi, droga to zdradliwa. Ide ja sam, myślałby kto, że żywej duszy wokół nie spotkasz, ale nagle głosy posłyszałem. Tom w kępe trawy wskoczył i czekam i widzę dwóch takich, idą i coś do siebie gadają.

Inkwizytor: Jak wyglądali ci ludzie? Czyś słyszał, co mówili?

Chłopiec: No więc, zestrachałem się wielce, bo tak samo wyglądali, jakby jeden był drugiego cieniem, jakby obaj byli swoimi odbiciami w lustrze, a raczej w kałuży błota, pokraki jedne!

Inkwizytor: No, no, miarkuj słowa, chłopcze. Dalej!

Chłopiec: Czym słyszał co mówili? Nie słyszałem, coś tam szeptali do siebie, i nagle się zatrzymali jak nie przymierzając szlachetny pan stoi tu przede mną i jeden woła cienkim głosem: Lepierzu!, Lepierzu!, bagienny zwierzu!, wzywamy cię, więc przybywaj! Jeden tak wołał, a drugi za nim się kuli cały i drży i nie dziwota wcale, bo nocą na bagna chodzić i Lepierza wzywać to o koniec straszny się prosić.
Chwilę krótką nic się nie działo, ale potem zabełtało się błoto, ogniki diabelskie pod niebo buchnęły i zgasły i szkarada z mazi wychynęła i przed tymi dwoma staje, a wielka jest jak nie przymierzając łaskawy pan przy mnie, a oni przy nim takie pokurcze, jak ja przy was, panie.
Lepierz to byl! Paszczę zaraz rozwiera i pyta: czego? A oni mu na to -- com zaraz zmiarkował i wy pewnie chętnie mnie tu wysłuchacie i zapiszecie, co rzeknę -- mówią, jeden przez drugiego: Lepierzu, Lepierzu, książę pan zły jest i głupi, a my mądrzy, więc czemużby zamiany małej nie dokonać, a ty Lepierzu nam w tym pomóc możesz.

Inkwizytor: Nie protokołować. Mów, chłopcze.

Chłopiec: Lepierz na to aż łapami zamachał, błoto w gębie pomiętolił i mówi: a co mi dacie? Wtedy się jeden z nich na odwagę wziął, do ucha Lepierza na palcach wyciągnął i coś mu tam szepcze, a twarz z obrzydzenia krzywi.
Usłyszałem tylko, że jakby o jakiejś radzie prawił. Skończył, a po Lepierzu widać było, że bardzo zadowolony, tak z łapy na łapę przestępował i skrzeczy groźnie: jeszcze jedno -- gajowy musi odejść!

Inkwizytor: Gajowy?

Chłopiec: A nie wiecie panie, że gajowy to jeden jest, co się Lepierza nie stracha i wielekroć już ludzi z bagien uratował, a na tamtego psy wypuszczał? Lepierz od tego wielką do niego nienawiść nosi. No więc tamtych dwóch takich samych mówi: zgoda, gajowy musi odejść. I zaraz pergamin wyciągają, cośtam spisane mieli, krwi sobie z paluchów utoczyli, łapę Lepierza w tym utytłali i na papierze odbili, a i własne krawe podpisy położyli. Pokłonili się Lepierzowi do ziemi, a ten w błoto pacnął i tyle go widzieli. Tacy sami postali jeszcze chwilę i nic nie mówiąc poszli.

Inkwizytor:
A ty?

Chłopiec:
A ja za nimi, bo zaraz o księciu pomyślałem, że jak się mu przysłużę, to może i wdzięczność okaże. Idą więc, ja chyłkiem z tyłu. Wychodzą z bagien na trakt ku miastu, ale nagle z drogi zbaczają, na ścieżkę w lewo za piątym głazem milowym wstępują. I widzę, że nie spieszy im się wcale i drżą jakby w gorączce i za ręce się trzymają. Mnie też okropny strach zdjął, bo wiem dokąd ta ścieżka prowadzi: najpierw jest stary cmentarz, od lat już nikogo tam nie chowają, spruchniałe wielkie drzewa pochylają gałęzie nisko nad zmurszałymi grobami. Dalej nigdym nie chodził, ale patrzę, tych dwóch przez cmentarz przeszło i zbliżają się wolno do wrót opuszczonego kościoła.
Nie, ja tam nie pójdę, myślę sobie, i zaraz mi się przypomina co ludzie gadają: że jeśli kto, czasem młody, ale częściej na starszych to pada, na zimny wiatr wschodni nocą o pełni księżyca wyjdzie, to najpierw głosy w głowie słyszy. Brzęczące głosy, czasem pieśni, jak się w nie wsłucha, to nawet i słowa wyrozumie, ale mówić o tym nie chce. Potem na swoim posłaniu rankiem po obudzeniu czapkę z koziej wełny znajduje. I może ją spalić w piecu, może utopić w studni, może zakopać pod ziemią, następnego ranka zobaczy ją znowu, jakby dopiero co z moheru utkaną.
Wtedy zakłada ją na głowę i rusza ścieżką za piątym głazem milowym do opuszczonego kościoła, gdzie w krypcie Ojciec Grzybek odprawia swoją niekończącą się nigdy mszę. Kiedy tam dociera, spostrzega, że to właśnie głosy modlących się słyszał wcześniej w głowie i że zna już na pamięć słowa pacierzy i psalmów.
Czasem powraca jeszcze do wioski, a ludzie trwożą się widząc zapadłe puste oczy i słuchając niezrozumiałego mamrotania. Aż nadchodzi dzień, kiedy żona lub mąż na próżno po zmroku na rozstajach dróg czeka jego powrotu, drżąc w powiewach zimnego wiatru ze wschodu.

Inkwizytor: Dość bajdurzenia, chłopcze, do rzeczy! Co było dalej?

Chłopiec: Dalej, dalej już niewiele. Ci dwaj weszli do kościoła, a ja z miłości do księcia pana wsunąłem się za nimi. I dopadły mnie czapkowane, chude i stare wiedźmy i w tan porwały, kostropatymi łapami ciało szarpiąc, alem zobaczył jeszcze jak tamci do złotem i atłasem wyłożonego ołtarza Ojca Grzybka podeszli, a zjawy rozstępowały się przed nimi. A Ojciec Grzybek, gruby, różowy i straszny lekko się przed nimi skłonił i zębami z kamieni szlachetnych błysnął. Tegom już nie mógł ścierpieć, wyrwałem się i biegłem na oślep przez las, potem wpadłem na gościniec. Tam zobaczyłem siepaczy Lepierza, ohydne stwory z błota i kamieni, jak w kierunku miasta grupami ciągną. Sił już nie miałem uciekać, do rowu padłem i zaraz zasnąłem. Ilem spał nie wiem, ale może być dni kilka.
Kiedym się zbudził i pomyślał chwilę, wiedziałem co czynić należy. Do miasta pognałem i zaraz do ciebie panie przyszedłem, choć strwożony jestem nieco, bo widziałem, że brama zniszczona, a wiele domów w mieście spłonęło, a kilka jeszcze płonie, znak to widomy, że bitwa była i że przybywam za późno, bo książę rozprawił się już z tymi dwoma podobniakami, co tak wielkim palali pragnieniem, zeby wladze zdobyc, ze z najgorszym plugastwem, z Lepierzem i jego sługami oraz z Ojcem Grzybkiem pakty pozawierali. Wiedz panie, że wielki smutek czuję, że przed bitwą nie zdążyłem, aby do uszu księcia to com widział dotarło. Jeśli trzeba będzie, mogę jemu samemu wszystko to słowo w słowo powtórzyć.

Inkwizytor:
Stary książę był zdrajcą i kosmopolitą. Szczęściem dla siebie zginął dziś w nocy w bitwie. Nie wiedziałeś o tym, prawda?

Chłopiec: Ależ... ależ nie!

Inkwizytor:
A umiesz pisać chłopcze?

Chłopiec: Nie panie, ani czytać.

Inkwizytor: Cóż. W takim razie poznaj moją łaskawość. Proszę protokołować. Trybunał Prawdy i Sprawiedliwości na inauguracyjnym posiedzeniu w imieniu od dziś miłościwie nam panującego księcia pana wydaje wyrok. Macieja, pasterza kóz, za oszczerstwa i podłe słowa, które wypowiedział przeciw samemu księciu, jak i jego bratu, kanclerzowi wielkiemu koronnemu, za haniebne spotwarzenie marszałka książęcej rady, pana Lepierza, oraz oczernianie jego eminencji arcybiskupa Grzybka i wszystkich wierzących skazuje się na wyrwanie języka. Odprowadzić.

***
Wyciagniete z http://www.uciekaj.glt.pl/

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:02 
Cytuj  
Operacja urologiczna. Pacjent leży na stole. Obok krząta się młoda pielęgniareczka. Wchodzi chirurg z rękami w sterylnych rękawiczkach.
- Siostro proszę poprawić penisa... Uhm, dobrze, a teraz pacjentowi!

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:36 
Cytuj  
1.Co powiedzial Jezus do Sztana gdy ten kazal mu zamienic kamienie w chleb??
You have not enought mana ...

oO

2.<Wiewiór> Np. Biblia. Pokaż mi inny przykład tak doskonałego dzieła napisany przez zwykłego człowieka, grupę ludzi (którzy twierdzą, że ich słowa nie pochodzą od Boga)
<Jacol>Pomoc Systemu Windows

3.<dugi[PL]> tez macie taki osad na myszce ?
<dugi[PL]> ;o
<_Alexander_> nie
<_Alexander_> bo my sie myjemy

4.<rzep4k> we wtorek?
<sniq> we wtorek nie moge ;/
<sniq> może w piątek?
<rzep4k> piątek jest wolny.
<sniq> to gitara
<rzep4k> ale w piątek jest świeto
<sniq> yyy...eee???
<rzep4k> 11 listopada.
<sniq> aaa, kosmitów rozjebalismy

5.<zerco> Ty sie nie śmiej ja też na początku miałem być księdzem
<zerco> do seminarium poszedłem, dobre stopie miałem, prawie stypendium dostałem
<zerco> aż pewnego dnia świadkowie jehowi mnie odwiedzili
<zerco> i udowodnili mi, że jestem niewierzący
<zerco> I tak oto zaczęła sie moja kariera wojskowa
<zerco> allah akbar!


Czasami ludzi sa tacy "ZABAWNI" ^^ :D


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 09:24 
Cytuj  
Proboszcz wraca z zebrania Episkopatu na plebanię, a tam głośna muzyka i balanga. Wchodzi do salonu... Jego dwaj klerycy pija wino i tańczą.
- Co wam tak wesoło? - pyta.
- Cieszymy się, bo nasza gosposia dostała okres.
- Aaaaa, to nalejcie i mnie!

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 10:16 
Cytuj  
Podjezdza koles z wypasionym BMW to dziwki i sie pyta :
- Co robisz za 150zł?
- Wszystko ... :D
- hmmm ... To jedziemy na budowe ... :lol:



hehehe

pozdro :-?


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 14:00 
Cytuj  
Pani w szkole sie pyta :
-Dzieci ktore z was kibicuja Legi Warszawa?
Wszystkie dzieci podniosy reke oprocz Jasia. Pani sie go pyta:
-A ty Jasiu czemu nie kibicujesz Legi?
-No bo Tata kibicuje Lechowi Poznan, Mama kibicuje, bracia kibicuja ...
-Wiec biore z nich przyklad
-A jezeli Jasiu mialbys tate alkoholika, mam dziwke i braci narkomanow to co ??
-A to wtedy bym kibicowal Legii ...

pozdro :-?


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 15:00 
Cytuj  
nie do konca smieszne, ale zwiazane z poprzednim postem...
http://jazdaa.piwko.pl/anty.htm

http://www.hejlech.pl/articles.php?id=187
http://www.hejlech.pl/infopage.php?id=8

a tu cos innego:
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=200471


_________________
.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 19:45 
Cytuj  
nie wiem, czy już było


http://www.manaszk.it.pl/zarty/

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 13:04 
Cytuj  
Click

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 358  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.