mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
IMO najlepszyą częścią HoMM była część druga


QFT.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:00 
Cytuj  
2ka wymiatala ;P 3ka nie byla najgorsza ale to juz nie bylo to samo... 4ka to porazka...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:04 
Cytuj  
Dwojka dwojka ;) tylko ze np moja mlodsza siostra (ma na karku te 21latek) 1,5roku temu zobaczyla homm3 i zaczela w to napierac jak szalona - nigdy wczesniej w nic nie grywala.. znudzilo jej sie homm3 i dalej w nic nie gra. Reszta gier nie ma tego czegos.. tak samo moja kobita ( ja jej pokazalem homm3 ok 2002-2003roku dopiero, gdy ja sie w 3 zagrywalem nie bylismy jeszcze razem ). O to mi chodzi, osoby ktore nigdy nie mialy stycznosci z seria homm potrafia zniknac na wiele dni w 3.. a 4 juz tego nie ma. ( 2 jest zas zbyt archaiczna )

A ja jestem fanboyem homm1-3 tak dla uscislenia, 3 moim zdaniem najlepsza.. 2 tylko bardzo dobra ;p

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:12 
Cytuj  
Spojrzmy prawdzie w oczy hom&m nie jest grą specjalnie trudna do opanowania.Zawsze zastanawialem sie nad fenomenem tej serji ,bo zazwyczaj sukces odnosza gry "etldtm" (easy to learn difficult to master). wprzypadku hom&m są one łatwe i do nauczenia sie i do opanowania w stopniu perfekcyjnym (chyba ze jakis homm&mowy wymaiatacz chce mnie z tego bledu wyprowadzic).Jednak to właśnie może jest przyczyną jej powodzenia wsród płci pięknej ? :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:20 
Cytuj  
Akurat mysle, ze za to odpowiedzialna jest zona Jona Van C. ktora podpowiadala mu jak ma gra wygladac i co by tu zmienic :)

Zreszta jezeli chodzi o latwosc opanowania gry - to to jest + w kazdym przypadku. Nie chodzi tu o trudnosc w wygrywaniu z kompem, a szybkie opanowanie funkcji gry... swoja droga jak moja kobita ze mna grala hot seat to nie moglem z nia wygrac ;) ( musialem zawsze jej to obiecac zanim zaczelismy grac )

Edit: wlasnie sie zorientowalem ze to samo co ty napisalem

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:14 
Cytuj  
Nie jestem fanboyem, mam wszystkie czesci i wszystkie dodatki.
Po prostu jedna z niewielu gier w jaka gram z moja kobietka jest wlasnie HOM&M. No i po przegrzaniu wszystkich czesci w 3 gra sie nam najprzyjemniej.

Oczywiscie czekamy na 5 i zrobimy preorder jak szybko sie da :) No ale... w alpha test po tym jak zobaczylem te kamerki i wjazdy podczas walki a'la Final Fantasy (nie to, ze FF nie lubie bo tego tytulu to dopiero jestem fanboy) to od razu to wylaczylem.

Anyway poczekam :)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:30 
Cytuj  
Ja w sumie juz zamowilem edycje kolekcjonerska :) Wrazenia po tej alphie fajne takze bedzie w co grac.. niestety dopiero pod koniec marca :<


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 17:03 
Cytuj  
Gra imo ma, a przynajmniej miala kiedy gralem super klimacik ;p To mnie wlasnie w niej wciagnelo ;p

pozatym kiedys zagralem w 3ke z jednym kolesiem co sporo gral na necie, po kilku minutach mnie zalatwil :DDD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 18:29 
Cytuj  
Cytuj:
po kilku minutach mnie zalatwil :DDD


A mozesz przyblizyc jak ? ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 18:55 
Cytuj  
Nawet nie pamietam :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:49 
Cytuj  
Ta ichnia beta to jakas parodia, 0 jakiegos info na forum 0 newsow.. a to juz pozna pora :/

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:53 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ta ichnia beta to jakas parodia, 0 jakiegos info na forum 0 newsow.. a to juz pozna pora :/


Strasznie późna ;]

8am w US :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:11 
Cytuj  
15min po polnocy bylo juz pozno ;) Zreszta robia ja ruski, wydaja francuzi to po kiego ustawiaja bete wedlug czasu usa? Jakies info na temat h mogliby wrzucic...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:30 
Cytuj  
Cytuj:
As said in the French forum the open beta is not yet released and won't be ready today. More news tomorow and next days.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:38 
Cytuj  
Mowilem, ze parodia.. to ludzie sami sobie musza tlumaczyc z fr.. bo nikomu sie nie chce po ang na forum o tym napisac :/ Swoja droga na stronie homm5 uk to nawet wzmianki o becie nie ma... bieda z nedza, sie wkur...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 22:11 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Ja w sumie juz zamowilem edycje kolekcjonerska :) Wrazenia po tej alphie fajne takze bedzie w co grac.. niestety dopiero pod koniec marca :<

Ja zmienilem kolekcjonerka na zwykla DVD, bo na mape i pudelko drewniane (ktore bym musial wywalic do piwnicy,bo w pokoju nie mam miejsca) szkoda mi 40zl. Jak sie placi na gram.pl wPLN to 79zl wraz z dostawa kurierem na dwa dni przed premiera to niezla cena ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:37 
Cytuj  
Co do mistrzowskiego opanowania gry to swego czasu aby liczyc sie w turniejach czy pojedynkach, cwiczylem niemal caly czas (procz szkoly i spania), poznajac kazdy ruch komputerowego przewinika (to sie liczylo najbardziej bo nawet najlepszy strateg nic nie zrobi bez duzej armi) i przygotowujac sie na kazda mozliwosc w losowaniu potworow, mapek walki, surowcow, bohaterow ipt. Wszystko wyliczone co do 1 tury, 1 golda, triki jakie wiekszosci "masterow" nie sa potrzebne byly niestety wymagane, chodz i tak element losowy pozostawal (bo przecietnie w tym samym ruchu, przy tych samych ustawieniach wojska przeciwnik mogl wybrac alternatywna droge - ale jedna w 99%). Tylko to wszystko bylo torszke daremne, bo jednak scena mp byla stosunkowo niewielka, a sam tryb gry wieloosobowej posiadal sporo wad. Szkoda ze Jaskinia Behemota jest w tak oplakanym stanie (brak stron turniejowych), przez co ciezko pochwalic sie wynikami... Przypomina mi sie jedna sytuacja gdy ja wraz z dwoma kolegami z liceum wybralismy sie do pewnej kafejki internetowej, gdzie spotkalismy wielkich fanow HoMM3, ktorzy zaproponowali nam walke. Wszystko skonczylo sie bardzo szybko. Zdaje sie ze na mapie M, w 8 dni udalo nam sie rozbic kazdego z nich, a wystarczylo jedynie zrobic "lancuszki" i szybko przetransportowac wojska pod zamek wroga;)

Co do HoMM5 to niestety nie wydaje mi sie aby byla tak dobra jak 3, ale jesli bedzie lepsza od 4, bedzie dobrze.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 01:39 
Cytuj  
Kurcze, chcialbym sie dowiedziec co nie co o jakis zaawansowanych taktykach MP do Hom&m. Mozesz podrzucic jakims linkiem lub opowiedziec cos sam ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:21 
Cytuj  
Ciezko z linkami bo wszystko juz albo nie istnieje albo jest mocno przeterminowane.
Ogolnie musisz przysiasc i obcykac co bardziej chodliwe mapki :<

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 00:30 
Cytuj  
Cytuj:
The open beta will start this Monday at 6PM UK time.

Stay tuned for more details and thanks very much for your patience.




Wreszcie =).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.