mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:00 
Cytuj  
Dzis Kamil Durczok po programie "Debata" powiedzial ze to jego ostatnia debata i ostatni program w TVP1... :cry: Czlowiek ktory odbudowal Wiadomosci, byl prawdziwa ikona publicystyki TVP1 :(

Przed nim polecieli J. Fedorowicz i kabaret O. Lipińskiej :(

Boze, wyc mi sie chce, przeciez ich nawet postkomunisci nie ruszali.. Czystki... i to nawet bez bialych rekawiczek... :cry:

Podczas tej debaty Kurski usilnie obarczal odpowiedzialnoscia za nie wpuszczenie dziennikarzy na podpisanie paktu stab. PO heh chyba z rozpedu...

Coz nadeszly czasy tyranii, mam tylko cicha nadzieje ze nie skonczy sie to Bialorusia :(


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:26 
Cytuj  
No Durczok to akurat do TVNu idzie.. i wrzucac go do kosza razem z Fedorowiczem to niebardzo ( do przyslowiowego jednego kosza, nie ze na smietnik czy cus ;) )

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:37 
Cytuj  
Akurat tuxedo ma racje, cos sie dzieje nie tak z tą Polską, Durczok byl najbardziej oplacanym dziennikarzem jego program ogladalo miliony polakow... hmm... wiec cos tu musi byc ni tak. Moze to zwykly przypadek ale ja bym podejrzewal o jakas teorie spiskowa:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:51 
Cytuj  
teraz to juz chyba tylko Forum zostało, które zresztą jest wysoko jeśli chodzi o programy publistyczne :cry:

Edit: no i WiO, ale często występuje ten kolo wildstein :har:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:16 
Cytuj  
IMHO wszystko co dzieje sie na scenie spoleczno/politycznej w tym kraju od wyborow mozna okreslic krotko i na temat slowami: "tragedia" i "komedia" (ew. tragikomedia, tragifarsa, etc.).

PiS = Pakuj sie i Spierdalaj :-)

Np. dzisiejsze podsumowanie "studniowki" nowego rzadu to naprawde (przynajmniej dla mnie - duzo gorsze jest to ze w tym kraju zyje XXXXXXX osob ktore to "lykaja") to byla naprawe dobry kawalek komedii. :-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:20 
Cytuj  
Teraz polska? Nie! Teraz TRWAM!

Szkoda slow, jest tragicznie, a zarazem komicznie, plakac i smiac sie zarazem chce...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:43 
Cytuj  
Nie przesadzajmy - TVN musialo sobie kogos kupic a Durczok jest przez wielu milej widziany niz Lis.

Chlopak podpisal pewnie sensowny kontrakt gwarantujacy mu wieksza niezaleznosc i pewnosc roboty. A TVP teraz wszyscy sie nastawiaja na zmiany wiec po cholere mial sie meczyc - teraz ma w kieszeni pewna robote za lepsze pieniadze.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:53 
Cytuj  
Bardzo dobrze że poszedł do TVN'u , nie wiem na ch** whinujecie...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:33 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Bardzo dobrze że poszedł do TVN'u , nie wiem na ch** whinujecie...


Mysle ze twoj waski tor myslenia nie pozwolil ci wykroczyc poza granice mozliwosci i przeczytac calego postu Tuxedo, a szkoda, moze bys wiecej zrozumial:|.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:55 
Cytuj  
Ja? Dlaczego whinuje? Z bezsilnosci, po prostu...

...zalozmy ze ocenzuruja media, tzn. zreformuja moralnie, przepraszam - ciekawe ciekawe ile osob wtedy bedzie lykac ich propagande :/


Nic, jeszcze jedno >>>Ojciec Rydzyk SUX<<<! Mam nadzieje ze pewnej nocy nie przyjdzie policja i spacyfikuje Ferdka i servera mmorpg.pl ;)


Edit:
Sorry ale jak widze dzialaczy PiS ktorzy uhm moglbym powiedziec klamia w zywe oczy ale powiedzmy umownie ze uprawiaja propagande w telewizji to mnie krew zalewa :har:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 07:44 
Cytuj  
A ja za to mam nadzieje ze przez nastepne 4 lata bedzie burdel i tragiczna sytuacja w kraju .. dlaczego ? Proste , moze wtedy ten pojebany narod nauczy sie cokolwiek bo inaczej predzej czy pozniej ten kraj pojdzie do piachu:/


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 08:08 
Cytuj  
" Poseł Ligi Polskich Rodzin, którego nazwiska nie ujawniono, mówi w rozmowie z dziennikiem, że jego partia ma otrzymać Polską Agencją Prasową...."Partie podzielą się posadami w instytucjach okołorządowych. Bierzemy PAP, cały - od góry do dołu. Innym partiom przypadną inne instytucje" - mówił "Gazecie" poseł LPR "

a i jeszcze, coby niektorych dobic: http://wiadomosci.onet.pl/1257277,11,item.html

:-?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:39 
Cytuj  
Tzn. biuro cenzury jak za komuny? Z tego co wiem to zamykali gazety, ktore nie drukowaly nic o Stalinie w jego roczice smierci, ciekawe co bedzie u nas? Urodziny prezydenta? heh

PS.Czekam jeszcze na cos w stylu "nie mozesz zarabiac wiecej niz 100K zl rocznie, wiec musisz oddac reszte panstwu" albo co w Anglii jest "jak jestes bezdzietny to zabieramy ci 38% wyplaty, a jak masz trojke to spoko" -co u nas by sie nie sprawdzilo imo.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:46 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
(...)albo co w Anglii jest "jak jestes bezdzietny to zabieramy ci 38% wyplaty, a jak masz trojke to spoko" -co u nas by sie nie sprawdzilo imo.


Why not - jesli tej trojki bys nie musial miec z 1 kobieta.... :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:02 
Cytuj  
O to juz ciekawa sugestia....mozna o tym pomyslec :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:07 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Mam nadzieje ze pewnej nocy nie przyjdzie policja i spacyfikuje Ferdka i servera mmorpg.pl ;)

Może się zdarzyć i tak - odpowiednie fakty się potem dorobi i już ...
Na pewno jakieś "treści satanistyczne" by tutaj znaleźli "fachowcy" od Rydzyka :evil:

Może już zaczniemy zapobiegawczo jakąś partyzantkę organizować ?
:har:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:12 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Sorry ale jak widze dzialaczy PiS ktorzy uhm moglbym powiedziec klamia w zywe oczy ale powiedzmy umownie ze uprawiaja propagande w telewizji to mnie krew zalewa :har:


Sorry , ale czego chciałbyś się spodziewać po publicznej telewizji ?

Cytuj:
Teraz polska? Nie! Teraz TRWAM!

Szkoda slow, jest tragicznie, a zarazem komicznie, plakac i smiac sie zarazem chce...


omgomg , powiedz jeszcze że zaraz wyjedziesz plx! omgomg

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:34 
Cytuj  
TVN dobił targu z Durczokiem (tak jak kiedyś z Magdą Mołek i Katarzyną Kolędą-Zaleską), więc PiS jest temu winien. PiS wienien jest też temu, że w gospodarce rynkowej są sezonowe wachania liczby osób bezrobotnych. :lol: Dzięki dyżurnym whinerom na forum robi się coraz zabawniej. :lol:
Biorą przykład z GW, która na początku tego roku żaliła się, że satyrycy za mało naśmiewają się z braci Kaczyńskich. Zaiste komediowo. :wink:
Ale to można zrozumieć. Nie łatwo jest mieć prawie-prezydenta z Gdańska i prawie-premiera z Krakowa. Prawie robi różnicę.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:58 
Cytuj  
[flame]
Tak jest.
Kaczyńscy i PiS są "de best" i ogólnie piękni a reszta narodu się nie zna.
Jak się narodowi nie podoba to won za granicę !
[/flame]

:har:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:26 
Cytuj  
Ludzie ale jakim cudem PiS wygralo wybory z postow ktore czytam wiekszosc forumowiczow glosowalo na PO:/... wiec nie wiem jakim cudem kaczory wygraly podwojne wybory:(, propaganda czy co!! szkoda slow :( Moge tylko podejrzewac ze jakby PO wygralo wyboru byla by teraz koalicja PO-PiS i bylby spokoj. PiS za bardzo chcial calej wladzy wszystko ustalal pod siebie, Marcinkiewicz na Premiera (wiadomo z jakich powódek), a gdy miala byc koalicja PiS sie wzburzylo ze na marszalka sejmu PO wystawia Komorowskiego, no ludzie co oni sobie mysleli, ze beda wybierac sposrod czlonkow PO kto ma byc marszalkiem.... Cos jest tu zasadniczo nie tak :( :( :(. Ja proponuje emigracje:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.