mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:17 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
może mi jeszcze powiesz ze ptasie gówno....
Odgówniajcie dachy, ptaki zagładą ludzkości (?)


Tak, przez ptasia grype:) Przynajmniej kaczory zostana objete kwarantanna.


_________________
http://rince.mybrute.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 03:18 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
no i mamy kabaretu ciag dalszy :>

Mnie się podobał dziś Tusk. Na pytania dziennikarzy powiedział: "Rząd i tak zostanie" i poszedł do domu ;) (mogłem przekręcić dokładną wypowiedź bo tak jednym uchem słuchałem wiadomości ;))


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
Za każdym razem wychodziło, że PO proponuje mi przerzucenie się z margaryny na smalec.


Znow kolejny komunal z twojej kolekcji.. go go go.. rozumiem ze nie placisz za prad, telefon, internet, slodycze, odbiornik radiowy (zebys mogl sluchac swojego kochanego radia maryja) itd.

Wiesz co? dzieki "idealistom" jak ty w polsce wprowadzono komunizm :har:

Skad ty sie w ogole wziales? czy moze po prostu robisz hate-liste na tym forum? =O

Naprawde nie wiem jak mozna tak sie upierac przy czyms o czym sie nie ma pojecia =O ale gratuluje chlopskiego uporu... =O


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 10:09 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Znow kolejny komunal z twojej kolekcji.. go go go.. rozumiem ze nie placisz za prad, telefon, internet, slodycze, odbiornik radiowy (zebys mogl sluchac swojego kochanego radia maryja) itd.

A ja rozumiem, że doktorem nauk ekonomicznych i społecznych to jesteś od przedszkola, pierwszy milion zarobiłeś w tydzień, do śniadania czytasz Financial Times, do obiadu Wall Street Journal, "Źródła pochodzenia bogactwa narodów" umiesz na pamięć, a w pokoju masz oprawiony w pozłacane ramki portret Alana Greenspana.
Tuxedo napisał(a):
Wiesz co? dzieki "idealistom" jak ty w polsce wprowadzono komunizm :har:

Byli po niewłaściwej stronie.
Tuxedo napisał(a):
czy moze po prostu robisz hate-liste na tym forum? =O

Nie moja wina, że determiniści są w stanie tolerować tylko innych deterministów.
Tuxedo napisał(a):
Naprawde nie wiem jak mozna tak sie upierac przy czyms o czym sie nie ma pojecia =O ale gratuluje chlopskiego uporu... =O

Strać kilka razy pracę, bądź okradziony z pomysłów albo poniżany z powodu swojej sytuacji finansowej/rodzinnej, niech przekują twoje zalety na wady, niech ocenią, że wszystko co w życiu robiłeś, czego się nauczyłeś i co poznałeś jest warte 0, albo spróbuj zarobić na życie oraniem, sianiem i zbieraniem, to będziesz wiedział.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.