mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=0lwzGBiXOUU&search=lepper

Poseł Samoobrony

Opad szczęki... Gościu który ma problemy ze złożeniem poprawnie zdań i nie powtarzaniem się żyje jak król. Co z tą Polską :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:45 
Cytuj  
Ten koles to dobrze prosperujacy biznemsen. Moze nie jest urodznym intelektualista ale co to ma do rzeczy. To z ta polska, ze nawet facet po zawodowce moze sie dorobic duzych pieniadzy. Przeszkadza Ci to?

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:31 
Cytuj  
Mi przeszkadza to że tak wygląda już któryś z kolei dorobek akurat posła samoobrony...

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:31 
Cytuj  
Dałby mi te BMW....


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:49 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Mi przeszkadza to że tak wygląda już któryś z kolei dorobek akurat posła samoobrony...

Dorobil sie, zanim zostal poslem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:51 
Cytuj  
A może został posłem bo sie dorobił ? ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A może został posłem bo sie dorobił ? ;).

Tak. Sam przeciez mowil, ze ma kase i teraz chce byc poslem. Ot taka zachcianka nadzianego buraka.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:05 
Cytuj  
jak tem człowiek się wogóle nazywa ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:12 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
jak tem człowiek się wogóle nazywa ?

Przeciez pojawia sie napis... Piotr Misztal

Najlepszy jest ten lancuch na krowe, ktory nosil jak chodzil ubrany "bardziej na sportowo"


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:16 
Cytuj  
Misztal.
Najbardziej podoba mi sie motyw ze zlotym lancuchem "Kiedy to nosilem, jak chodzilem bardziej na sportowo"

Edit: Za dlugo trzymalem menu odpowiedzi i zem mnie wyprzedzil.
ale mysli mamy te same :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:27 
Cytuj  
To chyba ten sam bolek, ktory w Wa-wie wizytowal kluby i legitymowal klientow twierdzac ze poluje na dealer'ow i nieletnich. Do pomocy mial swoich goryli :D


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:39 
Cytuj  
I tak powinno być. Na styl zachodni.
Człowiek który osiągnął coś w życiu, udowodnił na własnym przykładzie, że umie liczyć i dbać o pieniądze oraz je pomnażać bierze się za politykę by sprawdzić się na innym polu. Co lepsze politykę traktuje jako swego rodzaju hobby.

Rozumiem, że preferujemy wymuskanych, elekwentnych elegancików w pożyczonych krawatach, z kredytami i dobijającymi się windykatorami długów na karku, którzy pchają sie do koryta tfu polityki tylko w jednym celu: by wyjść z własnych długów, potem zarobić, ustawić siebie, rodzinę i znajomych.

To ja wole tego pana. Niech rządzi - przynajmniej nic nie ukradnie bo mu nie trzeba.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:03 
Cytuj  
Cytuj:
To ja wole tego pana. Niech rządzi - przynajmniej nic nie ukradnie bo mu nie trzeba.


Nie ma takiej reguły , że jak ktoś ma dużo to chce mniej albo w ogóle ...
W polityce większość jest po to żeby na niej zarobić , z kapitałem zarabia się jeszcze więcej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I tak powinno być. Na styl zachodni.
Człowiek który osiągnął coś w życiu, udowodnił na własnym przykładzie, że umie liczyć i dbać o pieniądze oraz je pomnażać bierze się za politykę by sprawdzić się na innym polu. Co lepsze politykę traktuje jako swego rodzaju hobby.

Rozumiem, że preferujemy wymuskanych, elekwentnych elegancików w pożyczonych krawatach, z kredytami i dobijającymi się windykatorami długów na karku, którzy pchają sie do koryta tfu polityki tylko w jednym celu: by wyjść z własnych długów, potem zarobić, ustawić siebie, rodzinę i znajomych.

To ja wole tego pana. Niech rządzi - przynajmniej nic nie ukradnie bo mu nie trzeba.

Jak myslisz ze taki prymityw dorobil sie takiej fortuny legalnie to albo jestes bardzo naiwny albo glupi.
Teraz to ten Pan pewnie ma legalny, dochodowy biznes. Ciekawi mnie tylko czy jest w stanie dokladnie udokumentowac to skad mial pieniadze na zalozenie tego legalnego interesu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:16 
Cytuj  
Apetyt rosnie w miare jedzenia :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:23 
Cytuj  
Koles dorobil sie tej kasy pracujac w USA.
Polak ktory afair przebywal tam na czarno ma dosyc male szanse na pomnozenie gotowki w jakims nielegalnym biznesie, nawet w Chicago.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:35 
Cytuj  
jesli koles $ ma legal to stfu, jesli alegal to niech idzie do wiezienia + przepad $...a to ze nie ma...charyzmy...to czego kurde dowodzi? NICZEGO

edit: literowka

Shadhun_ napisał(a):
No widzisz misiu jakie to proste.... :roll:


nie wiedzialem ze jestem dla Ciebie misiem...wyslij swoje foto na PM, moze masz szanse, kto wie :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 21:46 przez MagPS, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:41 
Cytuj  
No widzisz misiu jakie to proste.... :roll:


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 22:09 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Jak myslisz ze taki prymityw dorobil sie takiej fortuny legalnie to albo jestes bardzo naiwny albo glupi.
Teraz to ten Pan pewnie ma legalny, dochodowy biznes. Ciekawi mnie tylko czy jest w stanie dokladnie udokumentowac to skad mial pieniadze na zalozenie tego legalnego interesu...


Chyba w normalnym kraju wystarczy ciężko pracować.
Polska to taki kraj gdzie dorabiają się złodzieje i politycy. Zresztą złodziej a polityk to u nas praktycznie to samo i stąd te domniemania pod adresem gościa który dorobił się w Stanach i bawi się w politykę.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 23:14 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Jak myslisz ze taki prymityw dorobil sie takiej fortuny legalnie to albo jestes bardzo naiwny albo glupi.
Teraz to ten Pan pewnie ma legalny, dochodowy biznes. Ciekawi mnie tylko czy jest w stanie dokladnie udokumentowac to skad mial pieniadze na zalozenie tego legalnego interesu...


Typowe polaczkowanie, jak mu się w życiu udało to z pewnością nakradł i nachapał się cudzym kosztem. Come on przestańmy już myśleć kategoriami PRL stoimy w końcu u progów IV RP ;)
A co do pana Misztala, gratuluje mu fortuny, nawet zazdroszcze tego prysznica "gdzie można sobie w dwójkę pofiglować,hehe", ale jednak z wyborem hobby się trochę minął głównie z racji tego, że nie zrobił jeszcze nic a pierwsze wrażenie ma już za sobą: http://wiadomosci.wp.pl/kat,31116,wid,8 ... caid=111fe
Mógł się facet wziąść za kolekcjonowanie nowych bryczek, a nie pchać się ze swoimi oczojebnymi łancuchami w sfere interesów społeczności, których wogóle nie rozumie. No chyba, że partia Samoobrony to taki dom spokojnej starości, gdzie każdy z układami może zaspokoić swoje marne poczucie humanitaryzmu, trzymając palec na sejmowym "vote"- na wyraźne skinenie duce i później poopowiadać wnuczętom jak on to się przycznił dla dobra Narodu Polskiego.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.