mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 00:29 
Cytuj  
A ja mu businessu nie zazdroszcze i malo mnie obchodzi czy robil za murzyna w USA czy przemycal spiryt... tylko cos ciezkiego mnie trafia jak ktos taki ma stanowic prawo w tym kraju :har:

Chcecie zobaczyc parlamentarzyste? http://www.rocki.pl/ ...to jest parlamentarzysta :har:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 01:34 
Cytuj  
No ten pan lubi byc w centrum uwagi, swego czasu proponowal kase dziennikarzom za umieszczenie jego fotki w gazecie. Swoja droga 1mln razy lepszy od Begerowej...

Btw. Borac pod uwage te "kwity" za ktore trzeba placic by byc w samoobronie, to malo kogo bez kasy na to stac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:13 
Cytuj  
Cytuj:
Typowe polaczkowanie, jak mu się w życiu udało to z pewnością nakradł i nachapał się cudzym kosztem. Come on przestańmy już myśleć kategoriami PRL stoimy w końcu u progów IV RP

Nie badz naiwny...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:35 
Cytuj  
Imho polityk (poseł czy senator) powinien być bogaty. Drażnią mnie ci wszyscy którzy karierą polityczną zaczynają z pokaźnymi długami, by po 4-5 latach "ciężkiej" pracy w Sejmie (za pensję za którą przecież podobno nie da się wyżyć) nie dość, ze pozbędą się długów to jeszcze zaoszczędzą pokaźną kwotę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Imho polityk (poseł czy senator) powinien być bogaty. Drażnią mnie ci wszyscy którzy karierą polityczną zaczynają z pokaźnymi długami, by po 4-5 latach "ciężkiej" pracy w Sejmie (za pensję za którą przecież podobno nie da się wyżyć) nie dość, ze pozbędą się długów to jeszcze zaoszczędzą pokaźną kwotę.

Bogaty tak, tylko pieniadze nie moga zastapic rozumu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:54 
Cytuj  
Nie sądzę, by ci panowie i panie z pokaźnymi debatami na kontach i kredytami grzeszyli inteligencją czy mądrością. Inaczej potrafiliby zarobić i pozbyć się długów.
Chociaż w sumie - potrafią. Rozpoczynają karierę polityczną, pieknymi kwiecistymi słówkami i nienagannymi wyuczonymi manierami przekonują ludzi o swojej mądrości, gospodarności i oddaniu krajowi. Dostają ciepłą posadkę posła/senatora, w ciągu kilku lat kadencji ustawiają się na całe życie.

W dalszym ciągu jednak wolę Misztala. Ale mnie zawsze mdliło na widok uśmiechających się krawaciarzy przepraszających wszystkich wokół, że żyją więc to takie moje zboczenie.


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 11:43 
Cytuj  
Ja tam itak uwazam ze SLD więcej nakradło. A takie przypadki zawsze będą się zdarzały. Nie będe wnikał w tego pana Misztala bo mało o nim wiem.
W ogóle to jakaś dziwna nazwa tego tematu "Jak żyją posłowie Samoobrony" to może podasz więcej takich przypadkow w samoobronie bo jestem tego ciekaw ;P

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
The_True_SpelCast napisał(a):
Ja tam itak uwazam ze SLD więcej nakradło. A takie przypadki zawsze będą się zdarzały. Nie będe wnikał w tego pana Misztala bo mało o nim wiem.
W ogóle to jakaś dziwna nazwa tego tematu "Jak żyją posłowie Samoobrony" to może podasz więcej takich przypadkow w samoobronie bo jestem tego ciekaw ;P


a AWS juz nie pamietasz?
zreszta NSZZ takze...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:50 
Cytuj  
The_True_SpelCast napisał(a):
W ogóle to jakaś dziwna nazwa tego tematu "Jak żyją posłowie Samoobrony" to może podasz więcej takich przypadkow w samoobronie bo jestem tego ciekaw ;P


Ryba psuje się od głowy ;)
http://wydarzenia.wp.pl/kat,33314,katn, ... omosc.html


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 16:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Imho polityk (poseł czy senator) powinien być bogaty. Drażnią mnie ci wszyscy którzy karierą polityczną zaczynają z pokaźnymi długami, by po 4-5 latach "ciężkiej" pracy w Sejmie (za pensję za którą przecież podobno nie da się wyżyć) nie dość, ze pozbędą się długów to jeszcze zaoszczędzą pokaźną kwotę.

Polityk powinien byc przede wszystkim wyksztalcony. Nie musi byc bogaty, raczej powiedzialbym ze musi znac potrzeby i "dolegliwosci" ludzi zeby wiedziec jak im pomoc i czego najbardziej potrzebuja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:04 
Cytuj  
to teoria Sniegu. Albo inaczej - utopia.


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:10 
Cytuj  
* Politycy mają skłonność do myślenia o następnych wyborach, a nie o następnym pokoleniu.
o Autor: Ronald Reagan

* Część polityków jest zajęta myślą o wygodnym urządzeniu siebie i własnych rodzin. Panuje nepotyzm i usankcjonowana korupcja. Wielu polityków charakteryzuje mała wrażliwość i uczciwość, skoro kierują się egoizmem w warunkach postępującej nędzy. Poza tym większość chce rozgłosu, a powinny im przyświecać jakieś ideały i chociaż odrobina bezinteresowności.
o Autor: Maria Szyszkowska


Nic dodać nic ująć.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to teoria Sniegu. Albo inaczej - utopia.

nie utopia.. teoria, która ma swoje "urzeczywistnienie" w wielu krajach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:30 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
Mark24 napisał(a):
to teoria Sniegu. Albo inaczej - utopia.

nie utopia.. teoria, która ma swoje "urzeczywistnienie" w wielu krajach.

Podaj, w ktorych bo jestem ciekawy. Rzady specjalistow to technokaracja, utopia podobna do komunizmu.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
To nie sa wybory Miss Polonii albo wiesniaka ktory sie najbardziej wzbogacil - mowimy o poslach na sejm RP... :/ Polityk powinien byc autorytetem z jakiejs dziedziny funkcjonowania panstwa - jesli nie - to chociaz autorytetem moralnym... dlatego wlasnie w polsce powinny byc jenomandatowe okregi wyborcze... :har: a nie kolejny partyjny TKM po kazdych wyborach... :har:


Nota bene nie rozumiem dlaczego w/g niektorych uzytkownikow jesli ktos umie mowic poprawnie po polsku i chodzi w garniaku to ma wszystko pozyczone lacznie z krawatem... jakis uraz? :har:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Podaj, w ktorych bo jestem ciekawy. Rzady specjalistow to technokaracja, utopia podobna do komunizmu.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Pierwszy_r ... Grabskiego

http://pl.wikipedia.org/wiki/Drugi_rz%C ... Grabskiego


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:38 
Cytuj  
daleko nie muszę szukać... wróć do rządu RP sprzed pół roku.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:45 
Cytuj  
Wyksztalcony ? tzn musi miec papierek ? czyli albo wykuc na pamiec albo dac w lape...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:49 
Cytuj  
Poprzedni prezydent był nieźle "wykształcony".
Wietrząc spisek jestem skłonny podejrzewać, że miał tytuł magistra, tyle że na Uniwersytecie im. Przyjaźni Narodów.
No a posłowie Samoobrony są coraz lepiej wykształceni z biegiem czasu, czyż nie?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:59 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):

Grabski byl wybitnym ekonomista, jego rzad zostal powolany w konkretnym celu, nic ponadto. Wspolczesnie podobna role spelnil balcerowicz. Nijak sie to ma do technokracji. W demokracji wybiera lud wiec zrealizowanie podobnej idei jest paktycznie niemozliwe. Tytul w danej dziedzinie bynajmniej nie oznacza, ze ktos jest rowniez dobrym politykiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.