mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 10:30 
Cytuj  
Wszystkie Alieny, łącznie z "Obcy kontra Predator".

Chcialbym w jakis sposob wymazac ze swojej pamieci AvP :\ Jak juz wspomniales Predatora, to warto by bylo obejrzec oryginal, czesc pierwsza.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 10:43 
Cytuj  
Jako wielki fan Star Treka :) polecam filmy:

Star Trek - First Contact
Star Trek VI - Wojna o pokoj (orginalnej nazwy nie pamietam)
Star Trek III - Gniew Khana (Rage of Khan)

To sa 3 najlepsze filmy ze swiata Star Trek :) co do seriali polecam Voyagera, The Next Generations i Deep Space Nine (ale gdzies tak od 2 serii)

Co do innych filmow Si-Fi :) to Imortal (tylko tu trzeba zlapac sens filmu, inaczej ci sie nie spodoba) Klasyke czyli Blade Runer (znany w polsce jako Łowca Androidówz Harisonem Fordem) Strażnik Czasu (nie pamietam orginalnej nazwy... z Van Damem film) X-men 1 i 2 ;] oraz Wing Commander (wiem, czesc uwaza ze to kiepski film, mnie sie podobal)

A jesli chodzi o seriale :P to na poczartek Stargate SG1 oraz Stargate Atlantis, Space: Above and Beyond (znany w polsc jako Gwiezdna Eskadra) Erth 2 (ziemia 2) Tipping the Rift (South Park wymieka) oraz Farscape (ogladalem 1 odcinek ale slyszalem ze jest bardzo dobry)


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:44 
Cytuj  
ostatnio oglądalem film Two for the money (Podwójna gra)...po opisie filmu spodziewalem sie czegos lepszego niz doznalem podczas ogladania..ogolnie film mocno przegadany, cięzko sie to oglada zwlaszcza jak nie ma lektora. Nie bede opisywal o czym on jest a jeżeli chcesz poczytac jakas recenzje to Click
Nie polecam :cry:

Przeciwnie bardzo polecam film: Wyspa - choc juz jest troche w kinach to jakos malo o nim slyszalem w reklamach ale film robi naprawde niezle wrażenie i ogolnie moze sie podobac


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:10 
Cytuj  
Dwójka "Piły" faktycznie byla dosc denna, jednak mi bardziej podobała się jedynka niz Se7en.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:30 
Cytuj  
DaveJ napisał(a):


Jeszce z Kurtem Russelem, oglądałem film o żołnieżach przyszłości, tylko tytułu nie pamiętam.



O ile dobrze wiem to Kurt Russel wystapil w filmie o zolnierzach przyszlosci, ktory nazywal sie... Zolnierz Przyszlosci( vel galaktyczny wojownik).

Kurt wystapil jeszcze w ucieczce z nowego Yorku i i tak pomiedzy remakiem a suqelem- ucieczka z Los Angeles. W miedzyczasie uciekl jeszcze z Cleveland ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:33 
Cytuj  
A i tak najlepszy film z Kurtem to "Wielka Draka W Chinskiej Dzielnicy" - po dzis dzien ogladam na vhs:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:52 
Cytuj  
Gargul i Pawlak miażdży :wink: :wink:


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:31 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
DaveJ napisał(a):


Jeszce z Kurtem Russelem, oglądałem film o żołnieżach przyszłości, tylko tytułu nie pamiętam.



O ile dobrze wiem to Kurt Russel wystapil w filmie o zolnierzach przyszlosci, ktory nazywal sie... Zolnierz Przyszlosci( vel galaktyczny wojownik).

Kurt wystapil jeszcze w ucieczce z nowego Yorku i i tak pomiedzy remakiem a suqelem- ucieczka z Los Angeles. W miedzyczasie uciekl jeszcze z Cleveland ;)



IMO : http://www.filmweb.pl/Galaktyczny,wojownik,%281998%29,o,filmie,Film,id=55

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:40 
Cytuj  
Tak, Kaar to to. Postanowilem nie dodawac linka bo chyba kazdy umie w google wklepac Kurt Russel + zolnierz przyszlosci ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:20 
Cytuj  
DaveJ napisał(a):
Gargul

Kargul

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:24 
Cytuj  
Dobre filmy:
- polskie: Miś, Rejs, Rozmowy kontrolowane, jak i pozostałe komedie tamtej epoki + nieco młodsze Nic Śmiesznego
-czeskie: Guzikowcy, Samotni
- jeszcze bardizej zagraniczne niż wyżej :p: K-Pax, Monty Pythony wszelkie + filmy w których maczał palce (scenariusz, bądź reżyseria) Woody Allen, no i oczywiście kultowa Martwica mózgu
-animowane itp.: Wallace & Gromit, Gnijąca panna młoda

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:26 
Cytuj  
Oszukać przeznaczenie 3 (2006)
Final Destination 3

Trzecia część filmu "Oszukać przeznaczenie" opowiada historię Wendy Christensen, której udaje się przewidzieć i zapobiec śmierci kilkorga jej przyjaciół podczas fatalnej przejażdżki roller coasterem.

Wspólnie ze szkolnym przyjacielem Kevinem Fischerem, rozpoczynają wyścig z czasem, w którym ceną jest zapobiegnięcie śmierci ocalałych z wypadku.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:30 
Cytuj  
Czyli kolejna część sztampowego horroru typu "ojjaaaa ale ją roz*****oliło".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:35 
Cytuj  
The Lost naprawde sa w stanie zrekompensowac wykorzystany limit neo+ ? ;] Nie ogladalem w TV, a wszyscy tak chwala, tylko ze przeraza mnie wizja neta o szybkosci 32kbit.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:44 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
The Lost naprawde sa w stanie zrekompensowac wykorzystany limit neo+ ?
Nie (chyba, że zostały ci wolne gb na koniec miesiąca, wtedy mozna 2-3 dni pocierpieć na 32kbit).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 00:20 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
The Lost naprawde sa w stanie zrekompensowac wykorzystany limit neo+ ? ;] Nie ogladalem w TV, a wszyscy tak chwala, tylko ze przeraza mnie wizja neta o szybkosci 32kbit.


Pierwszy sezon zasysaj w ciemno.

Wogole wkreciliscie mi jazde na seriale, zasysam wlasnie battlestar galactica i jest całkiem smakowicie.

Seriale > filmy ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 01:32 
Cytuj  
Relict napisał(a):
Oszukać przeznaczenie 3 (2006)
Final Destination 3

Trzecia część filmu "Oszukać przeznaczenie" opowiada historię Wendy Christensen, której udaje się przewidzieć i zapobiec śmierci kilkorga jej przyjaciół podczas fatalnej przejażdżki roller coasterem.

Wspólnie ze szkolnym przyjacielem Kevinem Fischerem, rozpoczynają wyścig z czasem, w którym ceną jest zapobiegnięcie śmierci ocalałych z wypadku.


Ogladales? Polecasz obejzec, czy moze ostrzegasz przed popelnieniem tego czynu? Czy tylko tak copy&paste z innych stron walisz z nudow? Bo ja juz nie wiem...

Btw. Obejzalem Dukes of Hazzard - nie polecam nikomu, nawet jak ktos lubi czasem obejzec glupie komedie.. ani to komedia, ani glupie - po prostu smutne.

A co do Lostow, ogladam druga serie na AXN i rzeczywiscie jakosc poszla mocno w dol.. niektore odcinki nie wiadomo po co w ogole nakrecili.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:39 
Cytuj  
Oczywiscie jak pisze dobry film no to polecam :D Fajny film chodz moim zdnaniem mniej pokazali brutalnosci niz w drugiej czesci i tu jest ten jeden minus uuuu... :har: :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:43 
Cytuj  
Wyjdz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:44 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Wyjdz.


:o lol

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.