mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 14:00 
Cytuj  
thief 3
jezeli nie grales to doom 3, gra taka sobie ale ma fajne pierwsze wrazenia :D - gre cieni etc :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 15:32 
Cytuj  
O, tak, w Thiefika trzeba zagrac.

Za to D3 nie polecam :\ Dlatego wymienilem Q4 - te same pseudo filmowe wstawki na enginie gry przedstawiajace pierwszy raz napotkane straszne monstra (mi sie to akurat nie podobalo, wole jak mi cos po prostu zza sciany wyskoczy), doskonale wykorzystanie oswietlenia/cieni (w odroznieniu od D3, gdzie przez 99% gry bylo ciemno jak w dupie), porzadna akcja, fajne (roznorodne) bronie no i tryb mp.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
Na horyzoncie TES Oblivion (premiera koniec marca). Zapowiada się naprawdę świetny RPG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 15:42 
Cytuj  
ktory na Xbox 360 + dobry HDTV bedzie wygladac i chodzic jak trzeba :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:21 
Cytuj  
Konik, nie pieprz, jak odpalilem doom 3 kolo 22 i gralem do 3ciej to potem idac zapalic odruchowo badalem sufit, drzwi etc by mi nagle cos nie wyskoczylo ;P

Pozatym byl mod z latarka na broni ;) nie bylo to moze super swiatlo, ale to wlasnei dawalo super klimacik :D

A co do oblivion, jedyna gra na ktora aktualnie wyczekuje (no moze poza ut nastepnym :)) jezeli bedzie tak dobry jak morrek to imo bedzie warto :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:24 
Cytuj  
E tam, panie... Nie pamietam o jakiej to grze czytalem, ale devsi sie wypowiadali w wywiadzie nt. jakiegos nowego tytulu w produkcji (FPS raczej), ze xbox pociagnie medium / medium-z-lekkim-nastawieniem-na-high ustawienia, przy czym na high-endowych PC bedzie mozna spokojnie pograc na ustawieniach high. I podejrzewam, ze tak jest z wiekszoscia gier. Konsolki sa przereklamowane :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:40 
Cytuj  
ile kosztuje high-end pc a ile konsola ? :] jesli juz rozpatrujemy kwestie gier

ale troche racji masz , konsole typu Xbox 360 czy Ps3 nie sa tak potezne jak tego oczekiwano a gry czesto nie wygladaja jak "next gen" a jak lekko podciagniete wersje ze starszych maszyn , do PC mozna wpakowac gigsy ramu karty graficzne z setkami mb pamieci , 4 gz procesory , waskim gardlem konsol zawsze bedzie pamiec , pozatym trzeba pamietac ze ekran telewizora rozmazuje nieco obraz i nie widac wielu niedorobek .
Niemniej jak to z tymi zabawkami bywa oplaca sie je kupic dopiero po roku - dwoch kiedy maja porzadny line - up gier


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:56 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Konik, nie pieprz, jak odpalilem doom 3 kolo 22 i gralem do 3ciej to potem idac zapalic odruchowo badalem sufit, drzwi etc by mi nagle cos nie wyskoczylo ;P

E tam, a nie otwierałeś drzwi i od razu serią ? Doom 3 był schematyczny i tak właśnie się grało. Nie patrzyło się czy coś jest, po otwarciu zawsze seria ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:10 
Cytuj  
badalem sufit, drzwi etc

I tu mi sie na mysl nasuwa taki maly zarcik, hihihi.

D3 niestety sucks, ta gra miala byc straszna - nie byla - moze na poczatku, potem po prostu wyskakiwaly wciaz te same potworki i trzeba je bylo po prostu zabijac. Podobnie bylo z The Suffering (swoja droga tez polecam - mozna tanio dostac) - na poczatku ok, a potem sie wszystko zaczelo sypac, bo potworki wyskakiwaly spod ziemi co chwile... Chociaz i tak bylo lepiej niz w Doom. Grajac w FEAR mozna sie przestraszyc, a D3 to zwykla wyrzynanka z bardzo slabym trybem mp. Niby koncentrowali sie na sp a i tak wyszlo im byle co:\

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:25 
Cytuj  
FEAR i strach? , jak najbardziej , gra bardzo sugestywnie budowala atmosfere horrorku (motywy z Alma) i miala calkiem rozbudowany storyline , razilo troche brak typowo outdoorowych lokacji ,ale animacje
tryb slow - mo udaly sie znakomicie , btw widzialem promo movie gdzie devsi przechodzili 2 pierwsze poziomy i widac bylo ze to pasjonaci = dobra gra


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:31 
Cytuj  
Jak pierwszy raz wlaczylem FEAr to potem sie balem w nocy isc do kibla :P

juz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:37 
Cytuj  
Cytuj:
Jak pierwszy raz wlaczylem FEAr to potem sie balem w nocy isc do kibla

Ok, czyli FEARa mogę sobię darować :P (słaba psychika i za duża wyobraźnia)


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:59 
Cytuj  
widze ze padaja tutaj same tutyłu wymagajace "komputerów - potworów" ja polecam ci gierke Knights and Merchants. Typowa strategia choc grafika mocno uboga to gierka naprawde wciąga..przejscie jej zajmuje około 3 tygodni grajac po 4-5h dziennie tak wiec jak nie masz w co grac to sproboj zagrac w wyzej wymieniona gierke. Wiem ze kiedys była za darmo jako dodatek do jakiegos czasopisma ale to bylo bardzo dawno...zas cena gierki wynosi kolo 30zł..bylbym zapomnial do tej gry wyszedl rownierz dodatek tak wiec +pare godzin zabawy wiecej.
Co do wspolczesnych gier to juz byly wyzej wymieniane polecam:
Splinter Cell 1, 2, 3.....(sa juz prace nad 4 czescia niemoge sie juz doczekac :D )
Neverwinter Nights + dodatki - Wiele dni i nocy spedzonych przed kompem
Warcraft III + dodatek - nie wiem jak dlugo nie grales w gry ale jak nie gralos w warcrafta jest to grzech ciezki !


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:02 
Cytuj  
Warhammer : Dawn of War razem z dodatkiem Winter Assalut.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:21 
Cytuj  
Jak dla mnie The Movies. Piotrus Molyneux zabral mnie w cudowny swiat, tak jak to robil np. w pierwsych czesciach Popolusa( czy jak sie to tam pisze ;))


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:43 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Jak dla mnie The Movies. Piotrus Molyneux zabral mnie w cudowny swiat, tak jak to robil np. w pierwsych czesciach Popolusa( czy jak sie to tam pisze ;))


Populous <smile>

Skoro już przy tej grze jesteśmy to polecam Populous: The begining. Oczywiście o ile uda ci się to znaleźć.

Jak dla mnie ta gra jest w top10 wszechczasów.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:00 
Cytuj  
A jak wam się podoba Riddick ?? Bo wspomniałem o nim kilka razy a nikt nic o nim nie mowi.

Zajebistą grą na długie zimowe wieczory jest Europa Universalis.

W FarCry'a się zajebiscie gra, bo trzeba myśleć, i powiem wam szczerze że tych mutantów z FarCry się bałem bardziej niż stworów z D3 bez kitu. Te wielkie były najgorsze... fajnie się walczyło też z tymi znikającymi.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:04 
Cytuj  
Diablo 2
Dungeon Siege I
Dungeon SIege II
NFS MW
Tomb Rider 2


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:33 
Cytuj  
Napewno grafikę sobie przetestujesz w Splinter Cell - Chaos Theory.


Posty: 44
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:37 
Cytuj  
SW:Empire at War rządzi.Dziś albo jutro ją kupie.Myśle że warto :P :P


_________________
BiteFight
http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=24769

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.