mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 20:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Dobra, dobra nie odwracaj kota ogonem, ja się dokładnie doczepiłem do jednego Twojego zdania, tego o tym że ludzi którzy oglądają filmy X, na pewno czytaję tylko książki Y. Przyznasz się że to bez sensu było czy nadal będziesz brnął ?

Z moich doswiadczen wynika, ze gust jesli chodzi o kino pokrywa sie dosc dobrze z gustem czytelniczym. Nie ma w mojej wypowiedzi sformulowania "na pewno". Bede zatem trwal przy swoim. Widze, ze w waszym duecie ty jestes mozgiem, a on miesniami. Roozter juz stwierdzil, ze bedzie mu sie podobal film, ktorego jeszcze nie wiedzial.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 21:03 
Cytuj  
ja tez spokojnie stwierdze ze piraci beda mi sie podobac co w tym zlego?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 22:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Macie gust chłopaki, że o ja pierdole :wink:

Dziwisz sie? Taki gust ma chyba 90% Amerykanow i wiekszosc polskiego spoleczenstwa. Wrzuca do filmu pare efektow specjalnych i juz Kabraxis czy Mareczek sie ciesza. Dzieki temu te filmy sa tak dochodowe. Nie wymagaja myslenia. Ciekawe, ze Matrix odniosl taki sukces, wiekszosc ludzi po pierwszym seansie nie zrozumiala filmu do konca. Wazne, ze byly efekty specjalne, mogli chociaz sie czyms nacieszyc hehe. Ktos tu napisal, ze fabula 3 czesci piratow byla skomplikowana. :) Logain chyba zartowal.


to wyobraz sobie glupi zacietrzewiony antyamerykaninie swiat bez hollywoodu i bez tych wszystkich filmow ktore tak zawziecie krytykujesz. Teraz idz do lusterka i zobacz jakiego pajaca z siebie zrobiles.
Ale ch.. przynajmniej trendi pajaca co nie?

http://www.filmweb.pl/film/top/world
http://www.filmweb.pl/TopPremiere

Zycie w przeswiadczeniu, ze jest sie osoba wyjatkowa to typowa cecha okresu buntu w zyciu mlodego człowieka. Jedni przechodza to w wieku 10 lat, inni w wieku 15 lat, a jeszcze inni do konca zycia beda wpierdalac gówno tylko dlatego ze cały swiat je czekolade. I co wiecej beda z tego dumni bo sa wyjatkowi. Coz ja poswiece swoja wyjatkowosc bo po prostu wolę czekolade.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 23:03 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ja tez spokojnie stwierdze ze piraci beda mi sie podobac co w tym zlego?


To ze nie widziales a wiesz ze Ci sie spodoba. Proste, na podstawie trailera i kilku zapowiedzi nie powienienes tego wiedziec, skoro elyta nie wie, jak Ty mozesz wiedziec?;)

Eot dla mnie;), bezsensowny trash talk:).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 01:44 
Cytuj  
Czasami sie zastanawiam, czemu wogole pisuje w dzialach niedotyczacych gier. Widac sam glupi jestem, ze jeszcze sobie nie dalem spokoju. Niestety na tym forum(z malymi wyjatkami) ilosc postow jest wprost proporcjonalna do poziomu kompleksow i glupoty, a odwrotnie proporcjonalna do wartosci wypowiedzi. Powiesz, ze jakis film jest be to prostak Mareczek odkryje w sobie zylke do psychoanalizy i jest w tym lepszy niz Freud. Dwoch innych nie widzi problemu w tym, ze oceniaja film po trailerze. Czasami rece opadaja. Chociaz posmiac sie mozna, wiec kontynuujcie smialo, a ja skocze po popcorn.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 14:44 
Cytuj  
a ja sie zaraz do hot fuzz zabieram ;d
/roball pomyliles tematy ;>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 18:09 
Cytuj  
a co tu kontynuowac czlowieku? Piszesz bez sensu. Zachowujesz sie bez sensu (po cholere sie pchac na amerykanski film, jezeli nie lubi sie hollywoodzkiego kina?). Moze zacznij sie wypowiadac jak dorosniesz i zrozumiesz co z toba nie tak.

roball - ogladalem, ale to dosyc stare (ze 2 lata) - rzeczywiscie jedna z lepszych komedii romantycznych przez jakie zmuszony bylem przebrnac.


Ostatnio edytowano 31 maja 2007, 18:17 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 00:16 
Cytuj  
Perfect Stranger - Podchodziłem troche sceptycznie, ale po obejrzeniu moge z czystym sumieniem polecić ten film. Akcja, która trwa przez cały film, ciągle pojawia się coś nowego, zaskakujacego. Można się domyślać zakończenia, a ono i tak zaskakuje. Mi przynajmniej nie udało się go odgadnąć aż do samego końca. Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 07:35 
Cytuj  
sunshine wyjebane.
hot fuzz zreszta tez

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 15:31 
Cytuj  
Piraci 3 sa fajni imo !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 19:56 
Cytuj  
1. Naturalnie ze film mozna oceniac po trailerze, jak zna sie aktorow i tworcow + polowe fabuly.

Dwa. Nie kazdy film musi byc kosmicznie zaskakujacy i zakrecony/bardzo gleboki zeby byl fajny.

III. Torblacz-costam: jak musisz ogladac filmy zeby odkrywac w sobie zylke do psychoanalizy to nie pchaj sie w to zle, hollywoodzkie kino ;]
I jak nie chcesz pisac w dzialach, ktore nie dotycza gier - to nie pisz. Wydawaloby sie ze to tak proste ^_^

Cytuj:
Roozter juz stwierdzil, ze bedzie mu sie podobal film, ktorego jeszcze nie wiedzial

Ja np moge ci powiedziec ze zajebiscie mi sie spodoba nast ksiazka pratchetta, ktorej jeszcze nie czytalem. I nawet nei musze ogladac trailerow. Czytam typa odkad mialem z 10 lat i mimo ze nie podejrzewam sie o jasnowidztwo jeszcze nigdy sie nie zawiodlem ;]

[btw: w danii psychologowie daja prozac z lenistwa, kumpel wlasnie dostal po pierwszej wizycie bo powiedzial ze ma depreche ;] Jutro testujemy paczke ;) ]


The Jacket jest smaczny,
Apocalypto soczysty,
Alpha Dog jak goraca czekolada,
Donnie Brasco to mieciutki cycek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 21:12 
Cytuj  
hot fuzz i shooter calkiem przyjemne na wieczor


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 21:18 
Cytuj  
tak, shooter calkiem przyzwoity chociaz brakuje wiecej akcji z lunetką ;p

w ten desen, polecam snipera z tomem berengerem, stary ale jary film.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 21:37 
Cytuj  
byle nie snajper 2 bo to juz straszny shit:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 22:33 
Cytuj  
V for Vendetta naprawde genialna. Najlepszy film jaki ogladalem od dluzszego czasu.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 22:43 
Cytuj  
American History X troche przegadany, ale clakiem ciekawy film tak na weekend w sam raz


_________________
nie lubie konserw

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 20:11 
Cytuj  
Edward Norton w crew? Zawsze =].


_________________
[ i rooted crap here ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 22:29 
Cytuj  
hostel 2 sux , przestrzegam duzo gorszy niz pierwsza czesc
plus to ladne slowaczki :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 23:57 
Cytuj  
Jeszcze gorszy? :| boze ;p
The departed jest bardzo mily;]

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 13:17 
Cytuj  
strzelec - trzyma w napięciu, dobrze skonstruowana fabuła + mark wahlberg. polecam. jeden z lepszych sensacyjnych ostatnich lat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.