mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 10:50 
Cytuj  
Nokia 6630

Zalety:
Dobrze się rozmawia,
ergonomiczna obsługa (tzn. oprogramowanie - łatwe skróty, szukanie, multitasking, poczta elektroniczna, etc.) - po prostu Symbian S60. Bezbłędnie działa wysyłanie fotek wprost na imageshack.us albo na my.opera.com
Świetnie współpracuje z Palm'em dostarczając internetu przez GPRS/EDGE via Bluetooth
Dobra czułość anteny (ale nie rewelacyjna)
Świetna funkcja przenoszenia danych bez udziału komputera - położyłem obok siebie 3650 i 6630 i uruchomiłem funkcję zmiany telefonu. Wszystkie dane, kontakty, ustawienia automatycznie się przeniosły.

Wady:
Kiepski wyświetlacz, w każdym Samsungu jest lepszy, w nowych Nokiach też
Karta micro SD - bez sensu rozwiązanie, żeby chociaż w obudowie był uchwyt na adapter, a tak to tylko w domu mogę ewentualnie korzystać z przenoszenia plików przez czytnik, bo jakbym adapter nosił to bym zgubił zaraz. Bluetooth jest dobry tylko do małych plików. Powinna być standardowa karta pamięci. Tyle dobrze że nie trzeba telefonu otwierać żeby kartę wyjąć - jest pod klapką.
Aparat foto - 8 lat temu w tanich aparatach foto był lepszy chyba, nagrania wideo to porażka całkowita.
Czasem się wiesza, rzadko.
Ogólnie jakby za wolny procesor nieco. Bez znaczenia czy pamięć pusta czy zapchana.


_________________
O.o


Posty: 15
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 10:59 
Cytuj  
A ja mam pytanko do jednego kolegi z Nokią 6280 - na pewno masz ten model? Albo to ja mam jakąś wybrakowaną wersję tego fona - bo nie mam symbiana i trochę mnie wnerwia, że żadne gierki na symbiana mi nie chodzą. A jeśli chodzi o wady i zalety fona to się zgadzam, ale do zalet dorzucę coś od siebie:
- wersja World Cup z tapetkami, motywami, dźwiękami i pełną wersją FIFA World Cup 06. Ogółem piłką nożną to się nie interesuje, ale bonus miły.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 16:54 
Cytuj  
6280 nie ma symbiana, cokolwiek byś nie zrobił i tak nie będzie miała. To jest s40v3, jedynie menu ma podobne do Symbian'ów 9.x

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 17:14 
Cytuj  
Ja mam Nokie N95. Nie musze pisać co ona ma bo chyba każdy wie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 18:08 
Cytuj  
Ja nie wiem tbh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:11 
Cytuj  
6230i

mega zajebisty telefonik bez wad ;]

poza tym, ze jak go otwieram (aby zmienic karte sim or sth) to normalnie kur** mac. Na 10 telefonow 6230i w co drugim dzyndzelek w tylnej klapce jest do dupy :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 21:07 
Cytuj  
Teraz go uzywam, i dzyndzelek do otwierania jest pekniety dokladnie w polowie ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:30 
Cytuj  
a moze ktoś polecić kom ktory :

dobrze wyglada
bateria dlugo trzyma
bez klapek
mały(ale nie mikroskopijny)

nie potrzebuje natomiast
stopera
maszynki do golenia
4" wyswietlacza
opiekacza
mp3
irda
20GB pamieci
gps
10mpx aparatu
lusterka
z 40W wbudowanym glosnikiem
szminki
i całej reszty tych imho niezbednych do zycia opcji, ktorych polowa wlascicieli nie jest w stanie nawet wymienic :<(a co dopiero uzyc)

dobry wyglad dla mnie to np LGKE850 (wyglad idealny !!)
wkurwia mnie to ze nie mozna kupic telefonu z dobrym designem bez wszystkich najnowszych bajerow ... ofc jestem zbyt leniwy zeby przebijac sie przez tysiace stron w poszukiwaniu , wole spytac tutaj :<


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 15:08 
Cytuj  
Nokia 3100

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 15:16 
Cytuj  
Meterr - skad ten ascetyzm ?

Bez zlosliwosci pytam - po co szukac na sile telefonu bez bajerow, skoro w wiekszosci przypadkow jest to standard? Nie chcesz to nie uzywaj.

Ale zeby nie bylo ze nie na temat pisze - Nokia 6310 - telefon oficjalnie nie-do-zarzniecia. Bajerow nie posiada (prawie w ogole)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 16:32 
Cytuj  
nie ascetyzm tylko minimalizm :)
nigdy nie potrzebowałem całego tego złomu jaki przecietnemu czlowiekowi wszedzie wciskaja

jak sie jest młodszym to zawsze sie chce jakieś bajerki , gierki , chce się hi-end kompa ... kiedys sie zastanowiłem po co mi karta graf za x k zł , albo 500 GB dysk , no i stwierdziłem że mi nie potrzebne (w dzisiejszych czasach ciezko juz znalesc cichy dysk :< bo wszystkie są super szybkie super pojemne i super glosne ) ... od tamtego czasu stosuję tą zasade przy reszcie zakupów .... dlatego mam 2GB ramu i graficzną z pasywnym chlodzeniem za 60 zł :) - chodzi o to ze zapomina sie ze niektorzy uzytkownicy wymagaja czegos innego i nie łapiąsie na marketingowe cyferki ... tak jak w dyskach GB procesorach GHz, aparatach MPx - bo jest jeszcze masa innych parametrow dla innych wazniejsza niz dla ogolu

to samo tyczy sie komorki - to nie znaczy ze chce mieć jakąś przedpotopową cegłe z czarnobiałym wyswietlaczem który w czasie dnia jest nieczytelny , chce mieć coś co dobrze wygląda , bardzo dobrej jakości ale TYLKO do dzwonienia - laske obciagnie mi kto inny : )

ale o zgrozo znalazłem telefon jakiego szukałem Motka F3 ... musze przyznac ze dokladnie o takie cos mi chodzilo :o


ps :< ale wyklad zyciowej madrosci :<


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 09:28 
Cytuj  
/rez

wczoraj sprawiłem sobie SPV E650 w ofercie orange dla firm, i postanowiłem
się zapytać, czy ktoś z was nie zna przypadkiem jakiejś fajnej stronki z oprogramowaniem
do tego cudeńka :wink:

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 09:41 
Cytuj  
@Enhu nie wiem,ale dzieki odswiezeniu tematu poznalem taki telefon jak Motorola F3 - dokladnie czegos takiego szuka moja siostra po tym, jak skradziono jej nowiotka motorole za ~1,5k :) A cena... bomba! :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 10:53 
Cytuj  
A ja ostatnio zmienilem swoj aparacik na Samsunga SGH-L760 i jestem bardzo zadowolony :)

Zalety:
+ sporo pamieci, co dla mnie jest bardzo wazne,
+ odtwarzacz mp3
+ calkiem znosny aparat 2Mpx
+ latwosc w obsludze
+ przejrzyste menu (moze nie takie jak w nokiach, ale da sie polapac)

Wady:
- jak we wszystkich nowych telefonach - krotko trzymajaca bateria,
- zapewne kiedy spadnie na ziemie to juz go nie pozbieram :)
- wiecej nie znalazlem.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 19:18 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
/rez

wczoraj sprawiłem sobie SPV E650 w ofercie orange dla firm, i postanowiłem
się zapytać, czy ktoś z was nie zna przypadkiem jakiejś fajnej stronki z oprogramowaniem
do tego cudeńka :wink:

Obrazek


Wyglada fajnie, i cena tez ok z tego co widze. :)

Jak wrazenia?

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 19:46 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
a moze ktoś polecić kom ktory :

dobrze wyglada
bateria dlugo trzyma
bez klapek
mały(ale nie mikroskopijny)

...


http://www.gsmarena.com/motorola_motofone_f3-1794.php

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 19:53 
Cytuj  
pierwsze 3 rzeczy jakie zrobiłem z tym telefonem to :

1. Odblokowanie możliwości instalowania dodatkowego oprogramowania (orange twierdzi, że jak możesz coś zainstalować, to zn że się na tym znasz, a to zn, że telefon niestety częściej będzie w serwisie przez uwalenie windowsa :D)

2. Wypieprzyłem pomarańczowe menu zrobione przez Orange (które też oczywiście jest zablokowane) oraz pomarańczowe ikonki, i przywróciłem te domyślne z Windowsa Mobile 6

3. Męczyłem się troszkę z ustawieniem sieci WLAN, ale po wielu wielu wielu próbach nareszcie zakończyły się powodzeniem :)

i powiem, że całkiem nieźle się obsługuje internecik przez IE Mobile :)

co do telefonu, to nie mam żadnych zastrzeżeń, najbardziej podoba mi się to, że można do niego wsadzić byle jaką kartę micro SD (chodzi tu o pojemność), bo telefon nie ma ustalonego cap'a.

Klik
telefon jest za 852,78pln w Orange dla firm 40, przy czym ja mam Orange dla firm 25 :D
za 7 letni staż w orange dostałem upust 400pln, umowę przedłużyłem o 6 miesięcy (do 30), oraz wydałem 800pkt profit, które mi zostały, i za telefon na sam koniec zapłaciłem 320pln :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 21:03 
Cytuj  
To dziwne że ma takie super zabezpieczenia orange, ja miałem SPV M3000 (świetny tel) no i żeby te super zabezpieczenia orange zdjąc, wystarczyło najzwyczajniej zmienić temat na windowsowy. Który nie był zablokowany

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 21:27 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
To dziwne że ma takie super zabezpieczenia orange, ja miałem SPV M3000 (świetny tel) no i żeby te super zabezpieczenia orange zdjąc, wystarczyło najzwyczajniej zmienić temat na windowsowy. Który nie był zablokowany


w e650 jest tylko <<ORANGE>> do tego na szaro, bez możliwości zmiany na inny

za do Brytyjczycy zrobili pakiet pliczków, który eliminuje te 'ustawienia' orange


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 01:19 
Cytuj  
A da sie zainstalowac msn messangera? Tu http://www.coolsmartphone.com/article726.html pisza ze nie ma standardowo. No i skype tez by sie przydal. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.