mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Zapłacić?
Płać kuźwa nie stękaj taką miałeś umowę! 49%  49%  [ 42 ]
Olej dziadów! 51%  51%  [ 44 ]
Liczba głosów : 86
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 16:49 
Cytuj  
Nie wiem czy to aktualne ale poczytaj
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 472421.pdf

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 17:54 
Cytuj  
oczywiscie na to za pozno, ale wiedzac ze nie bedziesz mial jak oplacac rachunki to albo zrywasz umowe (+kara za zerwanie), zawieszasz umowe, placisz z gory za 3 (czy ile tam) miesiace abonamentu. W zusie to po spoznieniu sie o jeden dzien byla kara, trzeba sie pilnowac.

a teraz to przypuszczam ze nikt ciebie scigac nie bedzie jak im kary nie zaplacisz. Chociaz kto wie, moze i orange jest bardziej zorganizowany pod tym wzgledem niz policja, ktora czesto sobie odpuszcza ;]

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 21:15 
Cytuj  
A ja pamiętam że jak byłem w Erze to było normalne ze płacilem po 4 miesiącach :D A kome blokowali po 2 dopiero a list z prośbą o zapłatę po 3 :P A w 4 miesiacu dzwonili i sie pytali kiedy zapłacę :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 22:15 
Cytuj  
Imho ciężko jest coś powiedzieć bez samej umowy jaką podpisałeś, zresztą sam jestem w oranżadzie, więc zobaczę jak to u mnie wygląda (pewnie jest podoobnie). W każdym razie jak doszło do uchybień na drodze proceduralnej (wezwanie do zapłaty i takie tam) to pewna szansa na uchylenie kary jest.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 23:38 
Cytuj  
Jak mieszkalem we Francji, i sie wyprowadzalem, to przez przypadek nie zaplacilem ostatniego rachunku za prad na jakies 150e czy cos.

Pierwsza rzecza ktora uslyszalem o tym rachunku, to bylo wezwanie od firmy windykacyjnej miesiac po uplywie terminu, wyslane na moj polski adres.

Trzeba bylo zaplacic mareczku, zacznie cie Intrum scigac to bedzie niewesolo. Radzilbym zadzwonic jeszcze do obslugi klienta i sprobowac porozmawiac z jakims ichnim szefem, moze sie czegos dowiesz.

Pamietaj tylko ze napastliwym tonem nie zyskasz zadnej sympatii :)


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 23:50 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Imho ciężko jest coś powiedzieć bez samej umowy jaką podpisałeś, zresztą sam jestem w oranżadzie, więc zobaczę jak to u mnie wygląda (pewnie jest podoobnie). W każdym razie jak doszło do uchybień na drodze proceduralnej (wezwanie do zapłaty i takie tam) to pewna szansa na uchylenie kary jest.


Ale zes kurwa przynudzil T_T

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 23:54 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Dhoro napisał(a):
Imho ciężko jest coś powiedzieć bez samej umowy jaką podpisałeś, zresztą sam jestem w oranżadzie, więc zobaczę jak to u mnie wygląda (pewnie jest podoobnie). W każdym razie jak doszło do uchybień na drodze proceduralnej (wezwanie do zapłaty i takie tam) to pewna szansa na uchylenie kary jest.


Ale zes kurwa przynudzil T_T


jeśli dhoro jest na I roku prawa jak sugeruje pewien sig, to chyba jest elo-kujonem, bo u mnie na wydziale ludzie zaczynają tak napierdalać poza salami wykładowymi dopiero na trzecim roku mniej więcej ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 00:01 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Imho ciężko jest coś powiedzieć bez samej umowy jaką podpisałeś, zresztą sam jestem w oranżadzie, więc zobaczę jak to u mnie wygląda (pewnie jest podoobnie). W każdym razie jak doszło do uchybień na drodze proceduralnej (wezwanie do zapłaty i takie tam) to pewna szansa na uchylenie kary jest.


doszło do uchybien na drodze twoj stary-twoja stara


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 00:39 
Cytuj  
Nie wiem na co zrobiłeś tą ankietę - jaki wynik by nie był to i tak masz przepieprzone i tak, a jeśli sądzisz, że uciekniesz od takiego "giganta" jak orange to się mylisz gruuuubo, bo takich uciekinierów na 3 kółka to oni na śniadanie zjadają. Po prostu solo g*wno znaczysz - a prawa konsumenta gówno tu dadzą, bo tamten świśnie Ci przed nosem warunkami umowy z Twoim podpisem i możesz sobie "postękac"

Z własnego doświadczenia - mnie allegro za 15,10żł komornikiem poszczuło xD.


_________________
Luna

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 10:58 
Cytuj  
Orange to Telekomunikacja Polska S.A. - mozecie mi wierzyc albo nie, ale jeden z czlonkow mojej rodziny pracuje tam od kilku lat (nie w jakims tam salonie tylko na stanowisku specjalisty w centrali) i mysle, ze wiem co mowi.

I mysle, ze jak bedziesz podskakiwal w Orenżu to mozesz miec potem problem i z TPSA i z kilkoma innymi podmiotami. A kaski nie odpuszcza i maja duzo lepsze warunki do tego, zeby z Ciebie ja sciagnac niz Ty zeby sie od tego wymigac.

A z polofobii powinienes sie wyleczyc. Moze kiedys bedziesz musial tu wrocic i przeprosic sie z palacem kultury .


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 11:00 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A z polofobii powinienes sie wyleczyc. Moze kiedys bedziesz musial tu wrocic i przeprosic sie z palacem kultury .


A myslisz ze kiedys widzial? chociaz .. moze na jakiejs wycieczce ...

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 11:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A z polofobii powinienes sie wyleczyc. Moze kiedys bedziesz musial tu wrocic i przeprosic sie z palacem kultury .


A myslisz ze kiedys widzial? chociaz .. moze na jakiejs wycieczce ...

Jak wysiadał z Centralnego i w autobus na Okęcie wsiadał. :)
A co do umowy: jeżeli regulamin zmienił się w czasie jej trwania, to mozna spokojnie zerwać. ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 12:05 
Cytuj  
Orange to Telekomunikacja Polska S.A. - mozecie mi wierzyc albo nie, ale jeden z czlonkow mojej rodziny pracuje tam od kilku lat (nie w jakims tam salonie tylko na stanowisku specjalisty w centrali) i mysle, ze wiem co mowi.

PTK Centertel, Orange i TPSA to jedna firma pod 3ma nazwami ;)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 12:34 
Cytuj  
II rok, ale i tak już jest prze**bane, zresztą wyścig szczurów jak cholera.
@ imienny - licznik postów za wolno bije?

edit:
patrząc na sig Szaduna
did i win a cookie? skoro taka perełka?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 mar 2008, 12:36 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 12:36 
Cytuj  
mihn napisał(a):
A co do umowy: jeżeli regulamin zmienił się w czasie jej trwania, to mozna spokojnie zerwać. ;)


Pod warunkiem, ze nie przyslali i nie odeslalo sie do nich podpisanego swistka :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 13:23 
Cytuj  
A tak na powaznie, to Mark poczekaj kilka dni, w poniedzialek ucze w tepsie i sie popytam.
Moze cos sie dowiem, ale watpie.
Z drugiej strony to sprawa jest prosta, przynudzajac to chyba na drodze cywilnej kara nie moze przekracac jakis procentowych ilosci od sumy, nawet komornik nalicza mniej od sum po kilka tysiecy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 13:45 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
w poniedzialek ucze w tepsie i sie popytam.
.


Może odmienimy angielski?

daj spokój tato

no to odmień "być"

no weź tato

no odmień! noooo , a bo nie odmienisz

ta nie odmienie

no to odmień no ,... aj

ajjj

aj ...em

ajj

aj em!

no wiem!

aj em , ju ar

no sam powiem

ale nie mówisz!

bo mnie stresujesz

ja cie stresuje!? , kurwa uczysz się tego angielskiego piąty rok i na kursach i wszystko to jak krew w piach

ta , krew od razu

no to czego to jest odmiana?!

jak czego?

no jakiego słowa?

no słowa normalnie

posiłkowego , no ..jakiego?

no posiłkowego

jakiego posiłkowego? , tuuu...

em?

tu bi kurwa!!


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:01 
Cytuj  
Tylko żadnych podrobów....podrobów się nie je...po prostu niejadalne


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No więc byłem w UK, brat który opłacał rachunki za telefon w PL akurat wyjechał do Włoch więc rachunki nie były opłacane. Generalnie chodziło o 1 ostatni rachunek na głupie 100zł, który został zresztą uregulowany po 2-3 miesiącach.
nie wyczytałem w którym miejscu zerwałeś umowe.
umowe trzeba wypowiedzieć pisemnie a Ty tego nie robiłeś wiec wg mnie mogą dowalić tylko odsetki od nie zapłaconego w terminie rachunku.

osobiście to przerabiałem w zeszłym roku jak wypowiedziałem 7 telefonów orange i zapłaciłem 10 000 kary co zostało uwzględnione w odpowiednich bonusach przy zawieraniu umowy na 7 numerów w erze.

zrywanie jest na piśmie jako rezygnacja, nie płacenie to nie zrywanie

btw czarne listy sie przedawniają :P jedyna która sie nie przedawnia to CRZ, BIK można olać :wink:
ja miałem po pare tysiecy we wszystkich sieciach i w każdej moge zawrzeć umowe 8)


_________________
psn

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:57 
Cytuj  
oj mareczku mareczku wracaj do UKeja ssac angielskie pyty
widziałeś co podpisujesz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.