mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 11:30 
Cytuj  
Cytuj:
dla doroslych po 'cichu' pewnie tez


Czemu po cichu. Nie będę musiał do baru chodzić by w billard popykać. Tylko trzeba będzie nakopcić :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 11:31 
Cytuj  
hm bilard? chyba nie bardzo to czuje bez kija ;p
predzej juz jakis ping pong czy tenis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 12:17 
Cytuj  
Jak nie będzie można ponaklejać markerów na przedmiot by wykorzystać go w grze, to fejl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 13:02 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
pozostaje jeden problem, jezeli nie dodadza kontrolera to nie bedzie mozna obracac postaci ;/ mam nadzieje ze polapia sie w tym oczywistym szczegole i bedzie to wykorzystywane w czyms wiecej niz gierkach z arcade


ciekaw jestem czy sony sprobuje to tez skopiowac ? chyba nie mysla ze ich eyetoy nawet podkrecony bedzie w stanie dorownac ot tak mocap ?

wyraznie widac ze ms musialo pracowac na tym troche czasu, bo aktualnie technologia nie jest az na tak dobrym poziomie..


wkoncu nie bedziemy nalepiac sobie kolorowych kartek, czy zakladac jakichs opasek, wiec musi to jakos rozpoznawac czesci ciala etc.


MS nad tym wogole nie pracowalo bo kupili gotowa technologie po tym jak stala sie hitem CES08.
http://www.youtube.com/watch?v=8_yWZFcgPPk

Ogolnie calosc jest duzo bardziej sophisticated niz to pokazali na konferencji i raczej ms ma w kieszeni patenty wiec eyetoy ta droga nie pojdzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 13:17 
Cytuj  
Na zamknietym spotkaniu dla prasy bylo wiecej info odnosnie mgs:
Obrazek

Takze tyle z tego 'ekskluziwa', nawet na pieca wyjdzie..

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 13:56 
Cytuj  
Pisalem jzu pare razy ze tu nie chodzi o exclusive tylko ozadanie ciosu konkurencji poprzez utrate przez nia wylacznosci na kolejna marke ktora dla wielu byla "twarza" PSX i PS2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 14:00 
Cytuj  
Fuck yeah, nareszcie nowy mgs na pieca.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 14:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pisalem jzu pare razy ze tu nie chodzi o exclusive tylko ozadanie ciosu konkurencji poprzez utrate przez nia wylacznosci na kolejna marke ktora dla wielu byla "twarza" PSX i PS2.

nie chce mi sie szukac ale chyba wlasnie posikujac w majtki pisales ze to exclusive? Ale generalnie to o co chodzi z tym mgs przeciez sam gralem w 1 i chyba 3 na pececie wiec ta seria byla juz od dawna daleka od 100% exclusive ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 14:50 
Cytuj  
jedynka byla dostepna jedynie z poziomu emulatora psxa
dwojka byla wydana normalnie jako gra na PC

za ekwiwalent ceny konsoli mozesz kupic PC ktory pociagnie te gry w lepszej grafice i co wiecej mozesz go sobie podpiac via HDMI do swojego telewizora i cieszyc oko real rozdzielczoscia 1080p , nie ma sie co dziwic ze teraz gry bedace na poziomie dobrego sf filmu jesli chodzi o koszta nie moga byc po prostu stalymi exclusive bo sie zwyczajnie nie zwroca


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 14:57 
Cytuj  
Cytuj:
jedynka byla dostepna jedynie z poziomu emulatora psxa


wtf jedynka też była normalnie wydana na pieca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:00 
Cytuj  
mozliwe :) , tak czy inaczej zobaczymy co o 20 pokaze Sony :)

ps3 slim i mocne sciecie ceny konsoli byloby juz niezlym konkretem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:02 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
jedynka byla dostepna jedynie z poziomu emulatora psxa


wtf jedynka też była normalnie wydana na pieca.
Tak była wydana na 2CD. Mam nawet gdzieś na strychu w pudle. Dwójka też była "wydana" na PC ale tragicznie była zrobiona konwersja. Pamiętam, że w tamtych czasach na dość konkretnym sprzęcie nie byłem w stanie w to grać.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:13 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
nie chce mi sie szukac ale chyba wlasnie posikujac w majtki pisales ze to exclusive?


Szukaj - powodzenia. Od razu mozesz poszukac moich postow dotyczacych MGS4, ktory IMO jest fajnym filmem ale nie fajna gra.
MGS na Xie jako graczowi mi zwisa i powiewa, tak samo jak FF13 - interesuja mnie przepychanki pomiedzy koncernami i sytuacje na rynku i z tej persperktywy pisze ze jest to cios dla Sony.

Eot na ten temat bo chyba nie ma zabardzo z kim pogadac. :-(

"wiec ta seria byla juz od dawna daleka od 100% exclusive ?"

Nie byla - ale jest tak postrzegana. MGS kojarzyl sie z Sony i Playstation.... do wczoraj. :)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:24 
Cytuj  
Troche sie zawiodlem na pokazie Microsoftu, liczylem ze pokaza cos wiecej, metal ok, forza super imho bardziej mi podchodzi niz gt ale to kwestia gustu i zobaczymy co w koncu wyjdzie z gt o ile wyjdzie w tym roku,
alan ciezko powiedziec, zobacze wiecej ocenie, splinter moze byc ciekawy i to wlasciwie koniec, kamerka zajebista, tylko pytanie czy nie trzeba bedzie do tego reflektora zeby lapala nasze ruchy i pytanie jak ja wykorzystaja devsi,
sony tez raczej czyms mega hyper nie zaskoczy ale to okaze sie wieczorem

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:39 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze w ciagu paru miesiecy Sony stracilo nie tyle exclusive'y, co tytuly, ktore przecietnemu graczowi jednoznacznie kojarzyly sie z PSX/PS2 - FF, Tekken, MGS. Oddzielna rzecz jest taka, ze

1) xbox wlasciwie nie ma takich legendarnych exclusivow (Forza moze) - wiec nie ma co tracic - jest w gruncie rzeczy na lepszej pozycji

2) znowu slyszalem, ze ten rok bedzie rokiem Sony

3) ciezko sie dziwic producentom, ze robia multiplaftormowki - w sumie to czemu do cholery na wlasne zyczenie rezygnowac z czesci zyskow.

I informacje kalibrujace:
1) Mam X360
2) Mialem ponad miesiac PS3 w domu
3) Ostatnio kupilem sobie PS2 zeby nadrobic zaleglosci.
4) Uwazam, ze X360 i PS3 sa sobie absolutnie rowne jesli chodzi o funkcjonalnosc i fun z zabawy.
5) Dawno nie gralem w cos tak dopracowanego jak God of War
6) Najczesciej i tak gram na PSP :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Vercin napisał(a):
nie chce mi sie szukac ale chyba wlasnie posikujac w majtki pisales ze to exclusive?


Szukaj - powodzenia. Od razu mozesz poszukac moich postow dotyczacych MGS4, ktory IMO jest fajnym filmem ale nie fajna gra.
MGS na Xie jako graczowi mi zwisa i powiewa, tak samo jak FF13 - interesuja mnie przepychanki pomiedzy koncernami i sytuacje na rynku i z tej persperktywy pisze ze jest to cios dla Sony.

Eot na ten temat bo chyba nie ma zabardzo z kim pogadac. :-(

"wiec ta seria byla juz od dawna daleka od 100% exclusive ?"

Nie byla - ale jest tak postrzegana. MGS kojarzyl sie z Sony i Playstation.... do wczoraj. :)

Ja tam gralem duzo ale tylko na pc i wcale nie kojarzy mi sie z ps ta gra:)
Nawet nie kupilem 4 bo poprostu demo mi sie nie podoba. Tym bardziej nie rozumiem zamieszania wokol tego ze kolejna czesc gry wyrozniajacej sie w sumie juz tylko grafika i filmikami wyjdzie i na xoboxa i na pc (po raz kolejny) i na ps3. Exclusivy odchodza w zapomnienie powoli i tyle.
W sumie nadal chyba wiecej fajnych exclusivow na horyzoncie widze na ps3 niz na xboxa(uncharted2, gow3,ff versusXII) a te co nie beda na ps3 to pogram na peceta(mass effect 2? co jeszcze w sumie bo nic mi do glowy nie przychodzi)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:52 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
2) znowu slyszalem, ze ten rok bedzie rokiem Sony


Wsumie dopiero czerwiec ale jak narazie rok Ps3 AD2009 to tylko Killzone 2 o ktorym juz nikt nie pamieta.
O 20 konferencja - zobaczymy co pokaza. :) Jesli pokaza gameplay z GoW3, gameplay z GT5 Z MODELEM ZNISZCEN, gameplay z FF Versus to i tak jak na Sony bedzie dobrze. Nie akceptuje kolejnych trailerow. :)

Mila niespodzianka byloby pokazane tych gier 3D , ktorymi niedawno Sony sie tak jaralo, bylaby to godna odpowiedz na Project Natal.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
gameplay z GoW3


To moze byc miod. Biorac pod uwage - jak pisalem - poziom dopracowania GoW1 i GoW2 to moze byc jeden z powodow do kupienia PS3.

Kabraxis napisał(a):
gameplay z GT5 Z MODELEM ZNISZCEN


Jaaaaaaaaaaaaaaasne :D

PS. I tak kupie PS3 jak GT5 wyjdzie :)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 16:27 
Cytuj  
Model zniszczeń < fizyka prowadzenia samochodu :D. Jeżeli dorzucą zniszczenia do GT5 to fajnie, ale jakoś strasznie płakać za nimi nie będę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 17:09 
Cytuj  
Ty nie bedziesz.. jednak model zniszczen to jedna z niewielu rzeczy jakie ludzie chca w GT tak juz od 2giej czesci :) W NSFSIE ludzie chcieli i dostali.

BTW. Model zniszczen jest jedna i to dosc wazna IMO z czesc fizyki prowadzenia samochodu. Sorry ale dla mnie widok jak w GT5P samochody odbijaja sie od siebie jak pilki lekarskie jest lekko smieszny po prostu. A odpadniecie spoilerow przy dzwonie 150km/h w cokolwiek to wlasnie tez jest fizyka. :)

Kiedys w czasch PSX moze nie bylo na to mocy obliczeniowej ale dzis gra uchodzoca podobno za ultra realistyczny symulator (hehe) bez modelu zniszczen gdzie czesto IRL te wlasnie zniszczenia czy to karoserii czy elementow mechaniczno/elektronicznych samochodu decyduja czy dany kierowca wygras lub chociaz skonczy wyscig to fail.

Polyphony o tym wie i zazarcie ten model zniszczen obiecuje od premiery GT5P. Tak wiec czekam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.