mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:04 
Cytuj  
Nie pierdolę, jak bym pierdolił to bym dupą ruszał.

Design - zgoda

Brak pudła - łał. Super. Nigdy mi nie przeszkadzało.

Cisza - Mój PC jest bardzo cichy, ale gdyby był głośniejszy to i tak w ogóle by mi to nie zawadzało, bo moje głośniki i tak wszystko ownują a jak nie ownują to znaczy, że siedzę na słuchawkach.

Leopard - Windows XP oferuje mi wszystko o czym tylko mogę pomyśleć, jeśli chodzi o pracę z kompem oraz moje hobby (produkcja muzyki). Mac jest w ch... skomercjalizowany pod tym względem (na PC można odpalić ogromną ilość darmowych aplikacji związanej z tym tematem (zdarza się że są nawet lepszej jakości niż płatne odpowiedniki lol), na macu jest tego jak na lekarstwo). Jeśli chodzi o stabilność, to powiem tylko tyle, że nie pamiętam kiedy mi się ostatnio Windows XP zawiesił a przyznam, że dosyć "swobodnie" podchodzę do utrzymywania porządku na kompie.

Wydajność - Nigdy nie narzekałem, nie jestem w stanie wykorzystać w pełni swojego podkręconego c2duo 6750, a jak będę to podkręcę go jeszcze bardziej. Jedyne co mi doskwiera to 32 bity i ograniczona ilość ramu ale z tym trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Brak gier - huge minus moim zdaniem. W gry gram rzadko, ale czasem po prostu muszę odpalić sobie powiedzmy Team Fortress 2 i podostawać trochę w dupę na rozluźnienie (wiem zabrzmiało pedalsko ;( )

Tak więc opierając się o moje osobiste doświadczenia po prostu nie miałbym wytłumaczenia gdybym musiał zabulić więcej za coś co oferuje mniej (brak możliwości odpalania gier) nie orientuję się jak ma się sprawa z upgrade sprzętu w Macach więc w tym temacie się nie wypowiadam.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:15 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Cisza - Mój PC jest bardzo cichy, ale gdyby był głośniejszy to i tak w ogóle by mi to nie zawadzało, bo moje głośniki i tak wszystko ownują a jak nie ownują to znaczy, że siedzę na słuchawkach.

Ja bardzo malo slucham muzyki, bo musze sie skupic w czasie pracy, a muzyka mnie rozprasza, dlatego cenie sobie cisze, jaka mi oferuje iMac.

Cytuj:
Leopard - Windows XP oferuje mi wszystko o czym tylko mogę pomyśleć, jeśli chodzi o pracę z kompem oraz moje hobby (produkcja muzyki). Mac jest w ch... skomercjalizowany pod tym względem (na PC można odpalić ogromną ilość darmowych aplikacji związanej z tym tematem (zdarza się że są nawet lepszej jakości niż płatne odpowiedniki lol), na macu jest tego jak na lekarstwo). Jeśli chodzi o stabilność, to powiem tylko tyle, że nie pamiętam kiedy mi się ostatnio Windows XP zawiesił, a przyznam że dosyć "swobodnie" podchodzę do utrzymywania porządku na kompie.

Dla mnie jezeli chodzi o PC to XP, jest rowniez jedynym slusznym systemem, jednak Leopard ma sporo rzeczy ulatwiajacych i przyspieszajacych prace.
Przeciez 99% aplikacji dostepnych pod Unixy dziala rowniez na MacOS, wiec nie kumam, czemu uwazasz, ze aplikacji jest jak na lekarstwo oO.
Cytuj:
Wydajność - Nigdy nie narzekałem, nie jestem w stanie wykorzystać w pełni swojego podkręconego c2duo 6750, a jak będę to podkręcę go jeszcze bardziej. Jedyne co mi doskwiera to 32 bity i ograniczona ilość ramu ale z tym trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

No widzisz, ja zeby moc pracowac bez zadnych wydajnosciowych problemow, musialbym lekko wydac te 8k zl, wiec jestem i tak do przodu...
Cytuj:
Brak gier - huge minus moim zdaniem. W gry gram rzadko, ale czasem po prostu muszę odpalić sobie powiedzmy Team Fortress 2 i podostawać trochę w dupę na rozluźnienie (wiem zabrzmiało pedalsko ;( )

Dla mnie minus niewielki, gdyz bardzo malo gram, a jezeli juz chce pograc to mam od tego PC i konole, wiec no problemo.

Cytuj:
nie orientuję się jak ma się sprawa z upgrade sprzętu w Macach więc w tym temacie się nie wypowiadam.

No z tym jest troszke lipa, bo ciezko o np. upg grafy. Ram mozna dokupic i dolozyc, jednak karty graficznej w iMacach nie wymienimy tak prosto :(
Kupujac iMaca musimy sie z tym liczyc, ze kupujemy sprzet, ktorego sie nie upgraduje, tylko calosc wymienia na nowy i moim zdaniem to nie problem, bo raczej iMaca sie kupuje by na siebie zarabial...

Ale zakonczmy temat Apple'a bo jak pisalem, jestem Fanboyem i ze mna sie nie da porozmawiac, jezeli chcesz mowic negatywnie o Apple :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:25 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Przeciez 99% aplikacji dostepnych pod Unixy dziala rowniez na MacOS, wiec nie kumam, czemu uwazasz, ze aplikacji jest jak na lekarstwo oO.


Chodziło mi o darmowe aplikacje. Płatne tak jak mówisz - 99% dostępne na obu systemach, bo po prostu dużo osób korzysta z Mac'ów do profesjonalnych zastosowań.

Krótko mówiąc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdyby produkty Apple były chujowe to nikt by ich nie kupował mimo wybitnego (tak, tutaj te słowo pasuje w 100%) marketingu.

Natomiast ogólnie rzecz biorąc - słowo "wybitny" nie pasuje tutaj wcale, bo dyskusja na temat Pc vs. Apple ma taki sam sens jak dyskusja na temat jabłka vs. pomarańcze.

Jeśli kogoś stać, why not?

Edit: mała ciekawostka - na tapecie mam najpopularniejszą tapetkę z Maców - aurorę, więc antyfanem raczej nie jestem. ;) Jak najbardziej jestem w stanie podejść obiektywnie do tematu.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:34 
Cytuj  
A wracajac jeszcze do ceny, to niestety tylko u nas - czyli w kraju trzeciego swiata kosztuje to tyle, ile kosztuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:53 
Cytuj  
Chopaki, nie na temat !

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:55 
Cytuj  
Na temat to było wyśmiewanie się z Huragana, to wy zaczęliście offtopować. :(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 07:19 
Cytuj  
Enhu ty sie moze nie wypowiadaj na temat sprzetu audio jezeli wolisz gowienka dodawane do ipoda od porzadnych sennheiserow :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 07:26 
Cytuj  
Sennheisery ssą - słuchawki za 90 zł szybciej się popsuły i były zdecydowanie mniej wygodne niż za 50 zł z Sony :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 07:29 
Cytuj  
E ? o czym ty mowisz ? moze jakies podrobki kupiles ?

Ja swoich HD555 nie odczowam w ogole na glowie.. a o trwalosci nie wspomne, raz nawet na nie pierdolnalem sie jak bylem zmeczony po guitar hero (na krzesle lezaly) bylem 100% pewien ze juz po nich.... najmniejszego sladu nie mialy.. wszystkie inne by po takiej akcji sie polamaly.

No i nie mowie juz o jakosci dzwieku :)

na rynku jest od uja podrobek sennheisera, na stronie producenta masz liste autoryzowanych sklepow.

Po tym co przeszly moje sennheisery wszystkie inne sluchawki by sie zepsuly juz wielokrotnie


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 11:24 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Enhu ty sie moze nie wypowiadaj na temat sprzetu audio jezeli wolisz gowienka dodawane do ipoda od porzadnych sennheiserow :)


no tak, bo słuchawki apple są gorsze od jakiegoś scheisera

/facepalm


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 11:32 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Ashton napisał(a):
Enhu ty sie moze nie wypowiadaj na temat sprzetu audio jezeli wolisz gowienka dodawane do ipoda od porzadnych sennheiserow :)


no tak, bo słuchawki apple są gorsze od jakiegoś scheisera

/facepalm


Nie no oczywiscie, ze sa lepsze.

Apple > Sennheiser.

rofl.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 11:33 
Cytuj  
jakiegos Sennheisera? :lol: Moze jeszcze od jakiegos Kossa? :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 16:31 
Cytuj  
Ta i Grado i AKG :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 16:47 
Cytuj  
I jeszcze Shure, Beyerdynamic itp itd ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 16:53 
Cytuj  
ta i Manta, Easy Touch ;)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 18:36 
Cytuj  
...i Creative i Tracer.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:26 
Cytuj  
jakie mieliscie joysticki do amigi? Ja pamietam, ze jednym z wielu, ktore mialem byl ten


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:34 
Cytuj  
Mialem taki. Mam do dzis, tylko w lewo juz nie styka.
A marzylem o skorpionie.

Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 23:41 
Cytuj  
to byl najlepszy joystick, nie do rozwalenia !!!!

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 23:46 
Cytuj  
Miałem Skorpiona (kijowy imho), Quick Shota 2 oraz Megastara(!).

To był dżoj...

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.