mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2009, 17:58 
Cytuj  
nasz forumowy kolega elendir zorientowal sie chyba,ze sie nie zamierzam odczepic w sprawie kupionego od niego cd-keya do EK Aiona, na ktory zostal nalozony ban jeszcze przed head-startem i doslownie zaniemowil na gg i forum.
mam niby jego nr konta i adres (o ile jest jego), ale nim jesli nawet kiedys po pijaku zdecyduje sie go dreczyc irl chcialem spytac, czy ktos go moze zna i slyszal,ze wpadl pod samochod/trafil do kicia itp?

niby tu pare lat siedzi to moze wymienia sie z Wami prywatnymi fotkami fiutkow, sikajacych kobiet, albo pr0n na ircach i 4chanach i ktos wie co u niego slychac.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2009, 20:03 
Cytuj  
Przegladajac jego posty to wyglada na pure handlarza, wiec jesli ktos go zna to raczej z transakcji podobnej do twojej.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2009, 21:59 
Cytuj  
Przyjmij dobrą zasadę, wpajaną mi od dzieciństwa - kupuj tylko markowe przedmioty w sklepach będących oficjalnym przedstawicielstwem, jest dużo większe prawdopodobieństwo że nic nie będzie z towarem nie tak.

RufeN napisał(a):
sikajacych kobiet, albo pr0n na ircach i 4chanach


h3h3, pr0

edit:

anyway dołączę się do pytania, czy zna ktoś tego typa - Marcin Mieszkowski?

Cytuj:
From: Lockerz <[email protected]>
Date: 23 October 2009 10:00
Subject: Marcin Mieszkowski has invited you


I Invited You
That means you can join Lockerz.
For free. Today. Right now. Click on in.
There's a new site called Lockerz that will offer the coolest brands at the lowest prices, exclusive video and music and the hottest games... all in one place. You'll really like LOCKERZ PTZ (or "POINTZ"). PTZ are Lockerz' proprietary loyalty "currency" that you earn whenever you buy, watch, play, share, invite friends, or even just show up on Lockerz. Redeem PTZ for incredible prizes, great products and dream experiences.

Przed Tobą szansa na zdobycie świetnych nagród nie zmarnuj tego! Jeśli masz wątpliwości zapraszam na moją strone www.lockersi.pl.tl w dziale DOWODY! zobaczysz, że i te rzeczy mogą być Twoje pozdrawiam i zachęcam do wygrywania!



_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 02:12 
Cytuj  
Hehe nosil wilk razy kilka poniesli i wilka :) Bardzo dobrze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:29 
Cytuj  
Mamy tutaj kogoś z Kalisza albo jakiegoś kolegę zabolqa - Filipa D.?

Sprawa wygląda tak:
Po dogadaniu sprzedaży swojego ps3 poprosił o szybką wpłatę kasy na konto, bo niby potrzebował na gwałt gotówki. Większą część kwoty dostał na drugi dzień, całość po dwóch, trzech.
I tutaj już zaczęły się schody - co parę dni znajdywał nową wymówkę i kłamał o grze w recenzji jakiegoś pisma dlatego wstrzymuje się z wysyłką, bo chce całość wysłać;
o jakichś zapominalskich braciach co nie nadali paczki itd. de facto, po czasie, sam się przyznał, że ściemniał.
Po dwóch tygodniach trucia dupy w końcu dostałem paczkę i okazało się, że brakuje kabla do ładowania pada (na szczęście miałem mini usb od mp3).

KABEL WCIĄŻ NIE DOSZEDŁ, a minęło 8 miesięcy. Parokrotnie odpowiadał na moje zaczepki w innych tematach, nawet prosił ponownie o adres do wysyłki, ale po kablu ani widu ani słychu.
Niby błaha rzecz, mogłem kupić za 20 zł jakiś i po sprawie, ale jednak nie na to się umawialiśmy - nie odpuszczę.
Ktoś tu chyba pomyślał, że o zwykły kabel nie będę się pluł i odpuszczę jak zacznie mnie ignorować. Niestety nie, pamiętliwy jestem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:34 
Cytuj  
Zaboleq to Zaboleq.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:07 
Cytuj  
Shap! Ciagnij kabel dla szatana!@

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:11 
Cytuj  
Skurwysyństwo szerzy się w narodzie jak widać:)


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 19:26 
Cytuj  
shp napisał(a):
Mamy tutaj kogoś z Kalisza albo jakiegoś kolegę zabolqa - Filipa D.?

Sprawa wygląda tak:
Po dogadaniu sprzedaży swojego ps3 poprosił o szybką wpłatę kasy na konto, bo niby potrzebował na gwałt gotówki. Większą część kwoty dostał na drugi dzień, całość po dwóch, trzech.
I tutaj już zaczęły się schody - co parę dni znajdywał nową wymówkę i kłamał o grze w recenzji jakiegoś pisma dlatego wstrzymuje się z wysyłką, bo chce całość wysłać;
o jakichś zapominalskich braciach co nie nadali paczki itd. de facto, po czasie, sam się przyznał, że ściemniał.
Po dwóch tygodniach trucia dupy w końcu dostałem paczkę i okazało się, że brakuje kabla do ładowania pada (na szczęście miałem mini usb od mp3).

KABEL WCIĄŻ NIE DOSZEDŁ, a minęło 8 miesięcy. Parokrotnie odpowiadał na moje zaczepki w innych tematach, nawet prosił ponownie o adres do wysyłki, ale po kablu ani widu ani słychu.
Niby błaha rzecz, mogłem kupić za 20 zł jakiś i po sprawie, ale jednak nie na to się umawialiśmy - nie odpuszczę.
Ktoś tu chyba pomyślał, że o zwykły kabel nie będę się pluł i odpuszczę jak zacznie mnie ignorować. Niestety nie, pamiętliwy jestem.


Afera o ~5zł... Nie odpuszczaj do grobowej deski :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 20:40 
Cytuj  
Za taki kabel ludzie oddaja zycie!

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 21:07 
Cytuj  
Sklep mu miche ! a nastepnym razem nikomu juz wałka nie zrobi :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 08:13 
Cytuj  
Tu nie chodzi o to ile kabel kosztuje a o fakt jak podchodzi do innych ludzi i jak ich traktuje. Niby ma 21 lat a zachował się jak szczyl z podstawówki.

Dlatego się pytałem czy jest ktoś z Kalisza co by odebrał od niego ten kabel, bo jemu najwyraźniej za ciężko jest ruszyć dupę na pocztę i to wysłać.
Chociaż kto wie, może nie ma tego kabla i od początku zamierzał 'zapomnieć' wysłać ;F

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 14:46 
Cytuj  
Złotówa i oszust. Razem siebie warci jestescie;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 15:05 
Cytuj  
To moze ja sie wypowiem co do kabla.Fak faktem powinien to zalatwic natomiast dla mnie sytuacja jest dosc skomplikowana.Nie mieszkam na tamtym adresie juz od dluzszego czasu i nie wracam tam z powodow osobistych.O wysylke prosilem kogos innego i mialem dane ze kabel poszedl.Jesli to naprawde dla Ciebie taki problem i afera(a konsole i tak tanio dostales z kontem psn) to zakupie ten kabel i Ci wysle ale dopiero po 28 listopada jak wroce do domu(pofatyguje sie te 460km specjalnie zeby sprawdzic czy kabel poszedl a jak nie to kupie znowu).Okej moze to zlewcze ale chyba nie ciezko Ci uwierzyc ze skoro konsole dostales i cala reszte bez problemow(a sprzedawalem nawet IP tutaj i konta do wowa)i nikt nigdy nie narzekal.Sorry za to ze dalem dupy:).Wierz lub nie to ten kabel przed swietami dostaniesz.Zaden ze mnie scammer.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 15:20 
Cytuj  
A nie mozesz mu.. no nie wiem, przelac kurwa rownowartosc kabla na konto?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 15:36 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
A nie mozesz mu.. no nie wiem, przelac kurwa rownowartosc kabla na konto?
+ 5 zł, za ruszanie się i kupienie samemu IMO. Bo znowu whine poleci :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 15:57 
Cytuj  
Wolałbym po prostu pm'a swego czasu z wytłumaczeniem jak sprawa wygląda niż ten przelew ;F
Wydawało mi się, że chodzi o fakt jaki ma się stosunek do drugiej osoby, z którą zawiera się transakcję (ignorowanie jej?), a nie to czy robi się ją w chuja na 5 czy 500 zł.

Zresztą mniejsza z tym, sprawa wyjaśniona - zaboleq może jest leniwy i zapominalski ale przynajmniej honorowy ;F

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 16:38 
Cytuj  
A ja bym wolal przelew. Co juz nawet 10zl nie moze zaboleq przelac? Niech nie stwarza dla 10zl tylko zrobi przelew i tyle. Albo jeszcze lepiej niech zamowi kabel w sklepie internetowym na adres shp i za niego sam zaplaci przelewem.

Zlodziejstwo i tyle. Zeby z sprawa warta 10zl tyle zwlekac...


Pisze to dlatego bo sam mam juz sporo osob co mi wisza po "10zl" i jak sie to pozbiera do kupy to calkiem niezla suma wychodzi. Gdyby sie upomniec to sie na ciebie popatrza jak na idiote bo ich stary nie nauczyl ze jak sie pozycza kase to nalezy oddac. Jak sie nie chce to sie mowi "daj mi 10zl" a nie "pozycz 10zl". :evil:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 16:46 
Cytuj  
Sou napisał(a):
A ja bym wolal przelew. Co juz nawet 10zl nie moze zaboleq przelac? Niech nie stwarza dla 10zl tylko zrobi przelew i tyle. Albo jeszcze lepiej niech zamowi kabel w sklepie internetowym na adres shp i za niego sam zaplaci przelewem.

Zlodziejstwo i tyle. Zeby z sprawa warta 10zl tyle zwlekac...


Pisze to dlatego bo sam mam juz sporo osob co mi wisza po "10zl" i jak sie to pozbiera do kupy to calkiem niezla suma wychodzi. Gdyby sie upomniec to sie na ciebie popatrza jak na idiote bo ich stary nie nauczyl ze jak sie pozycza kase to nalezy oddac. Jak sie nie chce to sie mowi "daj mi 10zl" a nie "pozycz 10zl". :evil:



To ci pogratulowac ze sie dajesz w dupe dymac....

Jak powiedzialem tak zrobie :).Nie pochwalam swojego zachowania i rozumiem to wkurwienie ale lepiej sie przyznac i wyjasnic niz jebac to i owo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 17:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
To ci pogratulowac ze sie dajesz w dupe dymac....


Sam sie dajesz dymac tylko zamiast przydomku cioty bedziesz forumowym zlodziejem za 10zl. To ze sie przyznasz i naprawisz blad po 8 miesiacach nic juz nie zmieni zlodzieju za 10zl.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.