mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
takich przykladow jest na peczki. generalnie bandyta jak cie napadnie, i zdazysz go uszkodzic zanim on ci zada powazne obrazenia = wyrok dla ciebie plus grzywna. bo 'on tylko udawal' 'taki zart' itd. itp.

Dokładnie o tym jest sprawa z antykwariuszem, jak wyjdzie ze szpitala będzie musiał zeznawać w sprawie zabicia złodzieja a nie kradzieży.
Jeżeli rzucił się na niego koleś, pociął a ten mu wytrącił nóż i dopiero zadźgał to będzie obrona konieczna, jeśli tylko mu grozili z nożem a ten wyciągnął swój i w walce go zadźgał to przedstawią mu zarzut nadużycia.


Co do fajek - jestem za zakazami, ale i tak nie wyjdzie, bo na razie postrzegane to jest jako walka palących z tymi 'którym brzydko pachnie', dla wielu tzw. bierne palenie to fikcja równa star trekowi
(swoją drogą od dymu fajek powiększają mi się węzły chłonne i się dusze a nawet starsza ma to w dupie i pali przy mnie jak się widzimy ;F co dopiero jakbym wypalił w pubie z czymś takim - uznaliby za nawiedzonego debila).
Musimy poczekać aż przyjdzie do nas moda na niepalenie tak daleko posunięta w mass mediach jak na zachodzie.
Naoglądają się mtv oraz tvnu i dopiero podziała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:00 
Cytuj  
wyjdz.

no jak dla ciebie 8zl to wydatek mefi, to nie dziwie sie, ze nie palisz.
proponuje zapisac sie do oazy, tam na pewno bedziesz bezpieczny.
hehehe kurwa. 'psul mi jego smak' w pubie = bezcenne jak dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:04 
Cytuj  
O trucie tym dymem.
Ja na szczęście jestem klientem i obsługuję lokal, który od samego czasu powstania wprowadził zakaz palenia (mimo, iż właściciel jest osobą palącą).
Mimo to wkurza mnie jak jakiś pedał pali na ulicy pod moim oknem (mieszkam na 1 piętrze i smród dolatuje + dusi - jestem astmatykiem). Wkurzało też to, że nie mogłem wyjść do byle jakiego lokalu ze znajomymi, bo po takim wyjściu 3 dni cierpiałem.
Zakaz palenia powinien być wprowadzony już dawno, natomiast powinno być wydawane zezwolenie na palarnie, które swoje też powinny zarobić.
Palenie papierosów jest szkodliwe dla otoczenia i dlatego powinno być zakazane. Usunąć natomiast akcyzę i palacze niech obowiązkowo rozpoczną płacić ubezpieczenie zdrowotne w odpowiedniej formie (jak każdy rozsądny człowiek - liczę na to, iż ZUS pierdolnie w najbliższych latach i każdy sam będzie decydować o opłatach za opiekę medyczną czy emeryturze).
Życzę palaczom by mogli sobie zapalić - w sterylnym środowisku przeznaczonym dla nich, bez trucia normalnych ludzi. Niech na palaczach zarobią lokale, które stać na odpowiednie przygotowanie (będzie to mniejszość lokali, tak jak i palacze należą do mniejszości). Normalni ludzie zaś będą mogli zacząć chodzić do innych lokali. W efekcie stracą tylko najmniejsze speluny - normalne puby zyskają klientów.
Dla 50zł mandatu nie było warto łapać gnojostwa palącego publicznie. Dla 500zł jestem pewny, że znajdą się strażnicy, którzy lubią dostawać pochwały za wyniki. Skończy się palenie na dworcach, przystankach i przede wszystkim przechodząc na ulicy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:09 
Cytuj  
wzruszylem sie. nie dosc, ze pizda, to jeszcze astmatyk. i to na 1 pietrze.
niech zaczna placic obowiazkowe ubezpieczenie astmatycy, sklerotycy, alkoholicy, narkomani, gruzlicy itd. itp.
tczewiak ty ogladasz czasami telewizje? orientujesz sie ile osob pali czy tak sobie pierdolnales? bo widze, ze swoje wizje znowu probujesz przelac na papier.

kazdy nalog i choroba kosztuje.
a ashton siedzi i sie z nas wszystkich smieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:23 
Cytuj  
Przestan sie podniecac Mendol. Chcesz palic to pal, tak zeby inni nie musieli tego wdychac. Czyli nie w miejscach publicznych i po to jest ten zakaz. Nie podoba sie to placz, predzej czy pozniej i tak go wprowadza bo to dziwne, ze mniejszosc w imie swobod bedzie narzucala wole wiekszosci. Wolnosc Twoja konczy sie tam gdzie zaczyna innego. Nie po to rzucalem pety zeby teraz ktos mi dmuchal tym syfem .


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja na szczęście jestem klientem i obsługuję lokal, który od samego czasu powstania wprowadził zakaz palenia (mimo, iż właściciel jest osobą palącą).


W 60-tysiecznym miasteczku meska prostytucja to dochodowy biznes?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Ja na szczęście jestem klientem i obsługuję lokal, który od samego czasu powstania wprowadził zakaz palenia (mimo, iż właściciel jest osobą palącą).


W 60-tysiecznym miasteczku meska prostytucja to dochodowy biznes?


A co? Badasz przyszly grunt? :p


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:25 
Cytuj  
wzruszylem sie. nie dosc, ze pizda, to jeszcze astmatyk. i to na 1 pietrze.

hehe mendol sie rozkreca


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:26 
Cytuj  
moja wolnosc konczy sie tam gdzie sam ja ogranicze, badz wyznaczy ja prawo. a nie taki laps jak ty tor. to, ze rzucales to twoja sprawa i mysle, ze raczej nikogo to nie interesuje za bardzo. jak ci przeszkadza, ze ktos ci dmucha to zmien trase, ktora chodzisz do pracy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:28 
Cytuj  
Na szczescie nie musze. Plebs z petem ma mi teraz schodzic z drogi i palic w swojej norze.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:32 
Cytuj  
Tutaj się zgodzę z tczewiakiem - czemu moje podatki mają iść na asztą :( Niech płaci większe ubezpieczenie za te swoje choroby!
Niech każdy leczy się sam, niech dojebią nam większe opłaty za papierosy, alkohol (tak jak ostatnio WHO chce wprowadzić, jak fajnie by było z butelką byle czerwonej kartki za 150 zł : -), za nadwagę jak w jukej, parę nowych eko-podatków, bo ta zima jest taka straszna dlatego, że mamy tyle śmieci. Dla równowagi potworzyć, z podatków ofc, związki mniejszości - niepalących/palących, chudzielców, albo tych co nie mają nadwagi tylko grube kości ;(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:33 
Cytuj  
ehehe. juz widze, jak bohaterski tor zwraca uwage nastolatkom, ktorzy pala na ulicy. prosze cie, skoncz pierdolic i sie obudz.

anyway ubaw niezly jest z was. szczegolnie z asow jak tor i tym podobni.
w normalnym towarzystwie NIGDY nie ma problemow z tym kto pali, a kto nie. idziemy do pubu dla palacych? ok, palimy. idziemy do restauracji gdzie sie nie pali? ok, palacy wychodza na dwor.
idziemy do knajpy gdzie mozna palic, ale siedzi z nami znajoma w ciazy? nie ma tematu, palacy wychodza.
kazdy problem mozna rozwiazac jesli sie do niego zdrowo podejdzie. z glowa i kultura.
kazdy z nas ma pewne 'przyzwyczajenia' i 'nawyki', ktore sa rownie wkurwiajace co palenie. i co? i reszta stara sie do tego dostosowac w jakis tam sposob bo nie jest to powod, zeby od razu lapac za szabelke i sie napierdalac. tak samo z paleniem. zawsze jest wybor.


Ostatnio edytowano 11 lut 2010, 21:37 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moja wolnosc konczy sie tam gdzie sam ja ogranicze, badz wyznaczy ja prawo. a nie taki laps jak ty tor. to, ze rzucales to twoja sprawa i mysle, ze raczej nikogo to nie interesuje za bardzo. jak ci przeszkadza, ze ktos ci dmucha to zmien trase, ktora chodzisz do pracy.


Mendol nie prowokuj flamow i spusc troche z tonu, jesli chcesz -> podyskutowac <-


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:37 
Cytuj  
Nie musze tego robic, nowa ustawa to mandaciki, jak tczewiak napisal calkiem pokazne. Zlapie jeden z drugim po 500 to sie odechce. W kwestii zwracania uwagi nie sadz po sobie, nie kazdy jest tchorzem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:41 
Cytuj  
spusc troche z tonu? chyba nie do konca czytasz badz rozumiesz to co pisze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:41 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Mendol napisał(a):
moja wolnosc konczy sie tam gdzie sam ja ogranicze, badz wyznaczy ja prawo. a nie taki laps jak ty tor. to, ze rzucales to twoja sprawa i mysle, ze raczej nikogo to nie interesuje za bardzo. jak ci przeszkadza, ze ktos ci dmucha to zmien trase, ktora chodzisz do pracy.


Mendol nie prowokuj flamow i spusc troche z tonu, jesli chcesz -> podyskutowac <-


HEHE a myslalem ze w zime misie spia!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:42 
Cytuj  
nie podlizuj sie szczoch :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:45 
Cytuj  
jesli kiedykolwiek bede mial taki dylemat to uwierz mi, ze nie bede musial sie zastanawiac.
a na razie zycze ci zebys kiedykolwiek mial jakas rodzine.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mimo to wkurza mnie jak jakiś pedał pali na ulicy pod moim oknem
Mialem podobny problem, mieszkajac na parterze zamiast balkonu mam wlasne pare m2 odgrodzonej trawki i ciagle mialem pety przy wyjsciu i pod oknem, wiec zaczelem im te pety odnosic a jak nie chcieli juz brac to zostawialem pod drzwiami. Miesiac walki i teraz jest spokoj.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ehehe. juz widze, jak bohaterski tor zwraca uwage nastolatkom, ktorzy pala na ulicy. prosze cie, skoncz pierdolic i sie obudz.

anyway ubaw niezly jest z was. szczegolnie z asow jak tor i tym podobni.
w normalnym towarzystwie NIGDY nie ma problemow z tym kto pali, a kto nie. idziemy do pubu dla palacych? ok, palimy. idziemy do restauracji gdzie sie nie pali? ok, palacy wychodza na dwor.
idziemy do knajpy gdzie mozna palic, ale siedzi z nami znajoma w ciazy? nie ma tematu, palacy wychodza.
kazdy problem mozna rozwiazac jesli sie do niego zdrowo podejdzie. z glowa i kultura.
kazdy z nas ma pewne 'przyzwyczajenia' i 'nawyki', ktore sa rownie wkurwiajace co palenie. i co? i reszta stara sie do tego dostosowac w jakis tam sposob bo nie jest to powod, zeby od razu lapac za szabelke i sie napierdalac. tak samo z paleniem. zawsze jest wybor.


Ale co mają wspólnego nawyki i przyzwyczajenia do biernego palenia, które jest gorsze niż aktywne ? ;/

Co do palaczy, przebywających wśród normalnych osób (celowo, bo to jest trochę chore... :D ) to faktycznie kwestia przyzwyczajenia, albo akceptujemy środowisko w jakim się obracamy albo nie.
Ale już na przystanku jak jakiś cwaniak jara pod zadaszeniem, bo pada deszcz, śnieg - niech spada na zewnątrz. Jak nie może wytrzymać to niech zmoknie, ja tego nawozu nie mam zamiaru wdychać. :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.