mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 22:45 
Cytuj  
Witam Was drodzy czytelnicy forum,

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie jestem pierwszym lepszym czytelnikiem, który wczoraj wklepał w przeglądarkę magiczny adres mmorpg.pl. Śledzę to forum od przeszło 5 lat i w zasadzie nie zabierałem nigdy głosu w dysputach. Wolałem spoglądać z perspektywy osoby trzeciej jak pięknie obnażacie swoje kompleksy oraz infantylność.

Przejdźmy do konkretów,

Jakikolwiek nowy temat by nie powstał, każdy z was drodzy pseudo-indywidualiści musi wyrazić swoje odmienne zdanie. Nawet jeżeli z początku zgadza się ze swoim przedmówcą i tak musi dorzucić swoje - z-chuja-wzięte-trzy-grosze. Możecie powiedzieć, że przecież na tym polega dyskusja, wolna wymiana zdań etc. I tu ponownie muszę się nie zgodzić. Dziwnym trafem na innych forach rozmowy przebiegają w normalny sposób, ludzie wymieniają się informacjami/poglądami/zdjęciami/chuj wie czym. Tylko na MMORPG każdy myśli, że jest zajebiście wyjątkowy, że świat kręci się wokół niego i jeżeli napisze coś niebywale indywidualnego to pokaże innym użytkownikom jaki jest elo-kurwa-pozytywny. Dowartościowujecie się wzajemnymi wyzwiskami lub wchodzeniem w dupę komuś, kogo społeczność ogłosi za tymczasowego elo-guru. Naprawdę ktoś musiał was bardzo skrzywdzić psychicznie w życiu, oczywiście wszyscy teraz zgodnie zaprzeczycie, że JA jestem inny, że to dotyczy KOGOŚ INNEGO. NIE !!! To dotyczy właśnie Ciebie, typowy użytkowniku MMORPG. Jesteś skrzywdzonym przez życie narcystycznym nieudacznikiem, który szuka ukojenia w gnojeniu ludzi w internecie.

Pozdrawiam


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 22:47 
Cytuj  
a ja nie uwazam, ze sie mylisz;)

pozdro

edit: tzn troche generalizujesz, no ale mimo wszystko masz sporo racji

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 22:50 
Cytuj  
spinacz napisał(a):
Witam Was drodzy czytelnicy forum,

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie jestem pierwszym lepszym czytelnikiem, który wczoraj wklepał w przeglądarkę magiczny adres mmorpg.pl. Śledzę to forum od przeszło 5 lat i w zasadzie nie zabierałem nigdy głosu w dysputach. Wolałem spoglądać z perspektywy osoby trzeciej jak pięknie obnażacie swoje kompleksy oraz infantylność.

Przejdźmy do konkretów,

Jakikolwiek nowy temat by nie powstał, każdy z was drodzy pseudo-indywidualiści musi wyrazić swoje odmienne zdanie. Nawet jeżeli z początku zgadza się ze swoim przedmówcą i tak musi dorzucić swoje - z-chuja-wzięte-trzy-grosze. Możecie powiedzieć, że przecież na tym polega dyskusja, wolna wymiana zdań etc. I tu ponownie muszę się nie zgodzić. Dziwnym trafem na innych forach rozmowy przebiegają w normalny sposób, ludzie wymieniają się informacjami/poglądami/zdjęciami/chuj wie czym. Tylko na MMORPG każdy myśli, że jest zajebiście wyjątkowy, że świat kręci się wokół niego i jeżeli napisze coś niebywale indywidualnego to pokaże innym użytkownikom jaki jest elo-kurwa-pozytywny. Dowartościowujecie się wzajemnymi wyzwiskami lub wchodzeniem w dupę komuś, kogo społeczność ogłosi za tymczasowego elo-guru. Naprawdę ktoś musiał was bardzo skrzywdzić psychicznie w życiu, oczywiście wszyscy teraz zgodnie zaprzeczycie, że JA jestem inny, że to dotyczy KOGOŚ INNEGO. NIE !!! To dotyczy właśnie Ciebie, typowy użytkowniku MMORPG. Jesteś skrzywdzonym przez życie narcystycznym nieudacznikiem, który szuka ukojenia w gnojeniu ludzi w internecie.

Pozdrawiam


Problem to moderatorzy ktorzy tez chca nalezec do tego wannabe super grona.

Zgadzam sie z Toba, pare razy juz to zreszta poruszalem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 22:55 
Cytuj  
Kolejny randomik który chce zwrócić na siebie uwagę i coś zmienić. Booring.

spinacz napisał(a):
Naprawdę ktoś musiał was bardzo skrzywdzić psychicznie w życiu,


To ciebie ktoś musiał skrzywdzić chyba. Każdy normalny na tym forum nie bierze sobie do głowy tego co mówią inni. Wpadam tu, poczytam posty innych, sam coś napiszę. Jak mnie ktoś sflamuje to w najgorszym przypadku zignoruję, a w najlepszym się uśmieję, bo niektórzy naprawdę potrafią napisać czasem coś zajebistego. Gejfoks jest zabawny np.

Jak bym chciał forum, na którym wszyscy liżą się po fajkach i wchodzą w siebie nawzajem głęboko nasmarowani wazeliną, to by mnie tu nie było.

Konkluzja: jak się nie podoba, to podniecaj się dalej naszymi kompleksami i infantylnością i obserwuj ale raczej już nie postuj. Have fun.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 14 lut 2010, 23:02 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 22:59 
Cytuj  
czy jest to powod do frustracji? moze jakas magisterke albo mature z polskiego o tym napiszesz ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
moze jakas magisterke albo mature z polskiego o tym napiszesz ;d


This.

Nie rozumiem takich ludzi. Koleś który przez 5 lat czyta to forum powinien raczej rozumieć, że nic nie zmieni i albo się dostosować albo oddalić. To forum ma charakter. Raz jest lepiej raz gorzej, ale trzyma swój klimat jak na razie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:06 
Cytuj  
5 lat zbierales sie aby napisac tego posta?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:10 
Cytuj  
Moze niesmialy jest...

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:11 
Cytuj  
Nie, to nie jest powód do frustracji. I jak większość normalnych ludzi mam wyjebane na to co ktoś, kogo nawet nie widzę pisze na 'niebieskim' forum.

Razoth - Już wiele razy dawałeś do zrozumienia jaki wyjątkowy i zajebisty jesteś. Tak samo agresywna reakcja wpisuje się w kanon elo-ludzi i stawia Cię na wyższym stopniu ewolucji. Zatem gratulacje Panie Razocie, przecierasz szlaki umysłowe dla przyszłych pokoleń ludzkiej ciemnoty, idź i zaprowadź ład i porządek na świecie !!!

Już dawno przestałem wierzyć w nasz gatunek, teraz widzę, jakie jest to nowe - niby - lepsze pokolenie. Ehh..


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:13 
Cytuj  
Tylko ze wiekszosc normalnych ludzi mysli tak jak Razoth. Napinacze do nich nie naleza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:13 
Cytuj  
Zawsze podejrzewałem, że jestem wyjątkowy. Mama też mi to powtarza ale ona jest nieobiektywna. Teraz dzięki opinii osoby trzeciej wiem to na pewno.

Sniegu napisał(a):
Tylko ze wiekszosc normalnych ludzi mysli tak jak Razoth.


God damn it.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:50 
Cytuj  
Co za wspanialy post!

Tylko nie zrozumialem przeslania: mamy sie wszyscy powiesic, bo poznalismy wreszcie smutna prawde o sobie, czy tez moze isc do psychologa albo psychiatry, bo moze jest jeszcze dla nas szansa na normalne zycie w normalnym swiecie i moze kiedys uda sie ktoremus z nas napisac normalny post na normalnym forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:52 
Cytuj  
Spinacz powinienes zapisac sie do swiadkow jehowy, potrafisz jednym postem wycisnac tyle lez i spowodowac ze wiekszosc teraz zastanawia sie nad swoim zyciem, napewno wielu co zabladzilo na tym forum teraz juz wie co ma robic dalej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:55 
Cytuj  
Dokladnie, kazdy kto chce znajdzie sobie tutaj miejsce, czy to w dziale ze swoja gra, w pogawedkach czy we flamesach.
Fajnie ze sie do postowania wlaczyles, przedstawiasz swoje poglady, ale hmm czego ty chcesz?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:57 
Cytuj  
trollik trollik. bo nie chodzi o to, żeby złapać trollika, ale by gonić go.

Mnie na ten przykład zastanwiają ludzie tworzący sobie pierdyliard kont i piszący do siebie samych.
Jak ten spinacz, co sie dolaczył w 2007, a czyta od 5 lat.
Albo zakrzywił czasoprzestrzeń, albo nie potrafił przez kilka lat rozwikłać problemu rejestracji.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 00:07 
Cytuj  
to nie ja :O


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 00:15 
Cytuj  
mhmmmmm Obrazek

+1


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 01:00 
Cytuj  
Toll, to moim psim obowiązkiem było przy pierwszej wizycie na forum założenie konta? W takim razie przepraszam, że nie dopełniłem tego wymogu, musiało mi jakoś umknąć w regulaminie. W związku z tak wielkim niedopatrzeniem, proszę, zbanujcie mnie.

Napisałem tego posta w nadziei, że zaciekle będziecie bronić swojego 'królestwa' i jak na razie wiele się nie pomyliłem. Dostarczacie niezwykle dużo rozrywki, ba, można was porównać do prymitywnego plemienia, gdzie każdy walczy o swoje racje kopiąc i gryząc, a ludzie z zewnątrz to śmiertelni wrogowie


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 01:03 
Cytuj  
Myślałem, że on tak na serio ale wychodzi na to, że to zwykła prowokacja jest. Magisterki ani matury z polskiego nie będzie.

Szkoda, podyskutowałbym. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 01:12 
Cytuj  
Razoth, po jednej mojej wypowiedzi, która miała na celu Was podpuścić Ty już dajesz za wygraną ??? Jak Ci ktoś nasra na ryj, ucieszysz się myślą, że może to dobrze wpłynie na zaskórniaki i pory ??? Rozumiem, że internet oraz gry komputerowe w znacznym stopniu osłabiają wole walki oraz niszczą samoocenę, ale ludzie... bez przesady. Na tym forum, jesteście niczym dzieci we mgle, dajecie sobą manipulować w każdej, nawet pozornie błahej sprawie. Szkoda tylko, że właśnie tacy jak Wy są większością społeczeństwa naszego kraju. Samozagłada jest bliska. Hehe


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.