mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
Trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie, kto trzyma władze i kto dąży do NWO, a potem dopiero dyskutować czy to dobre czy złe.

Czarni zydzi homoseksualisci?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:08 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
trzeba zdac sobie sprawe ze WD pierdoli jak by jego podstawowa lektura w gimznazjum byly ksiazki lenina i marksa, pierdoli cos o utopijnej rownosci, kazdy te same szanse, juz byl taki kurwa ustroj nazywal sie komunizm , spierdalaj nie chce go

skumaj ze wojny i podzialy byly sa i beda, to naturalne i niezmienne wyplywa z ludzkiej natury i jakies twoje glupie prawo tego nie zmieni

ludzie zawsze znajda sobie cos wedlug czego beda sie dzielic lub grupowac, zawsze beda czerwoni zieloni niebiescy, ci z zza miedzy ci zza rzeki, wioski obok, bloku albo osiedla obok, ci z innej druzyny i twoje chore kurwa rojenia o rownosci nigdy na szczescie sie nie ziszcza

spierdalaj trolu

mam w dupie afryke i biedote z pierdolonej poludniowo wschodniej azji, nie potrafia sie zorganizowac to niech kurwa zyja jak jaskiniowcy

ja osobiscie mam wystarczajaco duzo problemow i wole sie martwic o to zeby moje dzieci nie musialy sie uczyc chinskiego i szyc chinczykom butow ; |


Jesteś debilem bo z jednej strony wytykasz że to nie ma szans powodzenia , że ludzie zawsze będą sie dzielić (chociaz czlowiek jest zwierzęciem stadnym) ,a z drugiej strony obawiasz sie czy twoje dzieci beda mowily czystym chinskim. Jezeli sprawy beda zostawione tak jak teraz to uwierz mi ze za 25-50 lat w eu i na calym swiecie bedzie taki sajgon że sie w głowie nie mieści. Surowce powoli sie wyczerpuja.
W państwie globalnym nie bedzie równych szans ,tylko lepsze i sprawniejsze wykorzystywanie surowców, oraz potencjału intelektualnego.
Gość z IQ 150 nie bedzie zapierdalał w fabryce bo musi wyżywić rodzine podczas wojny tylko bedzie pracował z jemu podobnymi nad napędem hiper kurwa sonicznym.

A my jako małe państwo nie mamy wiekszych szans jezeli zostawimy to tak jak jest. Gówno nam dadzą sojusze ,już takowe posiadalismy przed wojna. Wszyscy kalkuluja a uwierzcie mi ze pomoc Polsce nie jest zbyt opłacalna jeżeli w gre wchodzi wojna z Rosja czy z Chinami.

Wyzywacie mnie od trolli a sami gówno do tematu wkładacie ,co za hipokryzja.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:27 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Gość z IQ 150 nie bedzie zapierdalał w fabryce bo musi wyżywić rodzine podczas wojny tylko bedzie pracował z jemu podobnymi nad napędem hiper kurwa sonicznym.


Cieszmy sie, ze nie masz tego problemu. Nawet w polowie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:29 
Cytuj  
NWO było spoczko:

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:54 
Cytuj  
Mi to jest obojętne jaki ustrój będzie panował. Ważne, żeby być u władzy lub w jej bliskim otoczeniu.
Unia - proszę bardzo, ale wara od mojego stylu życia i sposobu odżywiania się.


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 16:57 
Cytuj  
meterrr jestem ciekaw co masz do książek Marksa, bo (może o tym nie wiesz), ale to na nich wyrosła dziedzina socjologii. Dobrze się mająca w dzisiejszym demokratycznym świecie.

Zwisa ci co się dzieje w innych zakątkach świata, a twoim zmartwieniem jest uchowanie dzieci od... zniewolenia przez Chiny? Jestem zajebiście ciekawy, co w takim razie robisz, żeby tak się nie stało? Podejrzewam, że siedzenie w fotelu i żłopanie piwa jest całkiem dobrą metodą, bo nie jestem za bardzo przekonany, żeby coś takiego groziło europie w przyszłości....

Ludzie nie są jeszcze gotowi na takiego typu rządy globalne. Może nigdy nie będą. Ale jedno jest pewne: zdołaliśmy przejść barierę "stada", tworząc plemiona, z których wyrosły wioski, a z nich państwa. Trzeba być totalnym debilem, żeby negować możliwość unifikacji ludzi w jedną spójną społeczność.

Inna sprawa, co reprezentuje to NWO. Nie znam tego tematu, i jeśli to jakaś kolejna bajka z cyklu teorii spiskowych to szkoda czasu na rozmowę o tym. Jednak rząd światowy... brzmi dla mnie jak główny cel, w którym powinniśmy podążać - zastanawiać się jak i kiedy, chcielibyśmy go stworzyć.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 17:07 
Cytuj  
DnameIN napisał(a):
(...)
Inna sprawa, co reprezentuje to NWO. Nie znam tego tematu, i jeśli to jakaś kolejna bajka z cyklu teorii spiskowych to szkoda czasu na rozmowę o tym. Jednak rząd światowy... brzmi dla mnie jak główny cel, w którym powinniśmy podążać - zastanawiać się jak i kiedy, chcielibyśmy go stworzyć.

NWO reprezentuje globalizację i trzymanie za mordę jednostki, czyli coś o czym marzy każda władza. Teoretycznie takie rozwiązanie ma większe szanse na realizację niż jakikolwiek ustrój oparty na "mądrych rządach, demokracji, równości i co tam jeszcze". W takiej czy innej formie jest to przyszłość :)

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 18:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie, kto trzyma władze i kto dąży do NWO, a potem dopiero dyskutować czy to dobre czy złe.

Czarni zydzi homoseksualisci?


czarne, zydowske, homoseksualne karly...

Obrazek

gosc z filmu Gummo, jakby kogos interesowalo.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 19:45 
Cytuj  
DnameIN napisał(a):
Ludzie nie są jeszcze gotowi na takiego typu rządy globalne. Może nigdy nie będą. Ale jedno jest pewne: zdołaliśmy przejść barierę "stada", tworząc plemiona, z których wyrosły wioski, a z nich państwa. Trzeba być totalnym debilem, żeby negować możliwość unifikacji ludzi w jedną spójną społeczność.


A więc własnie i śledząc fora zagraniczne jak i polskie jest coraz wiecej osób popierajacych coś takiego, byłem ciekaw czy beda zwolennicy czegos takiego na forum o grach.
Myśle że globalny rząd powstanie jeszcze za naszego życia, albo przez jakis globalny problem typu asteroida, niestabilność magnetyczna ziemi ,albo na wskótek wojny gospodarczej lub "normalnej". Ciekaw tez jestem ile debili bedzie wychodzić na ulice bo "nażreć nie bedziemy mogli sie!" i doprawiali do tego patryjotyczny bełkot.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 20:13 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
A więc własnie i śledząc fora zagraniczne jak i polskie jest coraz wiecej osób popierajacych coś takiego, byłem ciekaw czy beda zwolennicy czegos takiego na forum o grach.
Myśle że globalny rząd powstanie jeszcze za naszego życia, albo przez jakis globalny problem typu asteroida, niestabilność magnetyczna ziemi ,albo na wskótek wojny gospodarczej lub "normalnej". Ciekaw tez jestem ile debili bedzie wychodzić na ulice bo "nażreć nie bedziemy mogli sie!" i doprawiali do tego patryjotyczny bełkot.


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 12:48 
Cytuj  
Nie wiem po co te twoje rodzinne zdjecia Asmax.
wracajac do tematu: http://idzpodprad.salon24.pl/118321,pap ... d-swiatowy

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 12:50 
Cytuj  
Pope... pls.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 12:55 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Nie wiem po co te twoje rodzinne zdjecia Asmax.


Ogolnie to piszesz posty argumentujac je jak dziecko z podstawowki albo skonczony debil.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 14:40 
Cytuj  
Ludzie lekceważą kościół katolicki, a powiedzcie mi jaka inna organizacja zrzesza 1mld 166 mln ludzi? majaca placowki w kazdym kraju ,ba praktycznie w kazdym regionie na calym globie. Nikt nie ma takiej siły inflitracyjnej jak kk ,ale ofc wszyscy teraz o tym zapomnieli.
Jeżeli taka instytucja popiera rząd światowy, to ciekaw jestem ile polityków ogólnie poważnie o tym myśli.

Ogólnie asmax to ty argumentujesz swoje posty jakimis obrazkami ,które gówno wnosza do tematu i nikt nie wie co tak naprawde chcesz tym shitem osiagnac. Jak dla mnie możesz dalej to wklejać i zacieszać jakim 4chan fagiem jesteś.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 15:55 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Ogólnie asmax to ty argumentujesz swoje posty jakimis obrazkami ,które gówno wnosza do tematu i nikt nie wie co tak naprawde chcesz tym shitem osiagnac. Jak dla mnie możesz dalej to wklejać i zacieszać jakim 4chan fagiem jesteś.


Po czym wnosisz?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 18:37 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Ludzie lekceważą kościół katolicki, a powiedzcie mi jaka inna organizacja zrzesza 1mld 166 mln ludzi? majaca placowki w kazdym kraju ,ba praktycznie w kazdym regionie na calym globie. Nikt nie ma takiej siły inflitracyjnej jak kk ,ale ofc wszyscy teraz o tym zapomnieli.

Nie zapominajmy, że św. Jan w Apokalipsie wyraźnie wskazuje na papiestwo jako nierządnicę babilońską, są to oczywiste fakty oczywiste dla każdego myślącego człowieka.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 20:05 
Cytuj  
DnameIN napisał(a):
meterrr jestem ciekaw co masz do książek Marksa, bo (może o tym nie wiesz), ale to na nich wyrosła dziedzina socjologii. Dobrze się mająca w dzisiejszym demokratycznym świecie.



Hę?

A mógłbyś to rozwinąć?

Pozdro.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 07:11 
Cytuj  
Hehe,

Ziemkiewicz trafnie zauważył, że istnieje swoista moda na Marksa, w kręgach akademickich.
Nie oceniam czy słusznie, pozwalam sobie na odrobinę dystansu do faktu wpychania Marksa w wiele poglądów, z którymi wcześniej nie był łączony. Jeśli jest poczytny, to i obecny w wielu dyskusjach czy pracach. A później w porównaniach stawiany, np z Platonem.
Konkretniej, socjologia się wydarzyła, a później taki Berlin doszukał się pasujących do jej fundamentów elementów w Marksie.

Pozdro.

P.S. Jeszcze dopisek na temat wartości materiału w zadanym linku. Mam wrażenie, że rozmówcy naczytali się wikiipedii w przygotowaniu do programu. Wymagałbym więcej, zwłaszcza od Ziemkiewicza którego cenie, głównie za jego twórczość sf. Stara prawda prawda znów w mocy... do książek!
Wikiipedia może oczywiście być źródłem w przygotowaniu do np. postowania na mmorpg.pl:)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 07:51 
Cytuj  
Co do wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Sierakowski
Na bank wszystkie argumenty brał z wiki... Na 100%!

Imo Ziemkiewicz w większości gadał bzdury. Że Marks nie był wielkim a wpływowym filozofem... wtf?!
Albo ten motyw z Marksem jako antysemitą :roll:


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 09:25 
Cytuj  
Żal straszny. Ziemkiewicz zdaje się być najbardziej wkurzony brakiem Boga w teoriach Marska. Ja rozumiem, że można mieć swoje sympatie i antypatie, ale nie można wpadać w przesadę (jak Lenin w stosunku do Marksa chociażby). Nie zdziwiłbym się, jakby ten Pan uważał za wspaniałego i genialnego filozofa Jana Pawła 2.

Filozifia i ogólna myśl się starzeje. Wiadomo, że niektóre rzeczy przestają mieć sens w dobie wzrostu świadomości ludzi i postępu techniki. Taki Platon i Sokrates (przy których niektórzy walą sobie konia przy każdym akapicie) także mają na swoim koncie kilka faili, jak na przykład kosmiczny system państwowy made by Platon (swoją drogą, protoplasta komunizmu...). Ale, powtarzam, to nie znaczy, że należy ich mieszać z błotem!

Identyczna sytuacja była z Darwinem, którego nazywano zbrodniarzem, bo na bazie jego teorii wymyślono darwinizm...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.