mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2010, 15:43 
Cytuj  
we wspomnieniach z real life się nie pojawiały, tylko we śnie, o ile na końcu ten bączek się nie wywraca :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 12:24 
Cytuj  
Obrazek


Yo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 11:31 
Cytuj  
Nawet wypaśna ikonografia nie doda scenariuszowi głębi :)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 12:30 
Cytuj  
jest juz dvdrip?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 12:34 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
jest juz dvdrip?


Podobno film ma byc tylko na blueray bo tylko na takim nosniku da sie 4 poziomowy film nagrac...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 15:11 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Icrom napisał(a):
Di Caprio wolał być pewien, że suka tego nie sknoci i sam chciał się tym zająć?

A w ogóle to daj spokój. To jest nic w porównaniu z tym: 'czemu nikt nie wywiózł dzieci z kraju' :roll:

Ale w sumie co z tego ze bye je wywiozl? Na dluzsza mete zyc z nimi by nie moglbo caly czas ukrywal sie/ uciekal.Babcia ktora zapewne miala nad nimi opieke nigdy by sie na to zreszta nie zgodzila
Co nie zmienia faktu ze spotkac sie z nimi mogl.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 23:17 
Cytuj  
Właaaaśnie, poza tym to faktycznie nic by nie dało bo go firma Cobol(?) ścigała. No to git.


_________________
Obrazek

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 06:34 
Cytuj  
Zawsze mnie to fascynowało w ludziach, że jak chcą, to sobie usprawiedliwią wszystko :)
Ścigała go firma? Faktycznie, nieciekawie. Tylko że nie ścigała go od zawsze, a - co najważniejsze - dzieciaki w USA nie były w żaden sposób chronione. Taka korpo, gdyby chciała, dopadłaby je wszędzie i biedny Leonardo naprawde nie musiał przez cały film powtarzać regułki o tym, że sczeźnie w samotności, zgorzkniały.
A nie sorry, przecież i tak nawet nie może zobaczyć dzieciaków, bo jego teściowa należy do nowej generacji UniSols, i wszyscy się jej boją - łącznie z wszystkimi złymi firmami tego świata.
:D

Mam wrażenie, że Nolan jedno zrobił genialnie - zafundował publiczności nieskomplikowany film akcji w ten sposób, że przez moment może się poczuć mądrzejsza, wrażliwsza, bardziej skupiona na problemach człowieka. A przecież mało kto oprze się takiemu pochlebstwu :)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 10:55 
Cytuj  
Myślę, że Ty czujesz się mądrzejsza bo wydaje Ci się, że jesteś ponad tym ;) rzeczywiście Nolanowi to się udało.

Tak samo jak sobie ludzie wszystko usprawiedliwią tak samo znajdę dziurę w całym.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 16:56 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Ścigała go firma? Faktycznie, nieciekawie. Tylko że nie ścigała go od zawsze, a - co najważniejsze - dzieciaki w USA nie były w żaden sposób chronione. Taka korpo, gdyby chciała, dopadłaby je wszędzie i biedny Leonardo naprawde nie musiał przez cały film powtarzać regułki o tym, że sczeźnie w samotności, zgorzkniały.


Your point?

Nie przypominam sobie filmu który całkowicie unikną by bazowania na niezbyt logicznych / racjonalnych założeniach fabularnych. Zawsze znajdzie się coś co wybrednemu widzowi może wydać się kompletnie bezsensowne.

Tylko pozostaje pytanie, czy to ma tak naprawdę jakiekolwiek znaczenie dla przesłania danego filmu i jego treści? IMO nie specjalnie.

W Inception motyw dzieci to tylko tło, cel w oddali do którego dąży główny bohater. Pewnie film mógł być dłuższy o dodatkowe 15min w których w bardzo racjonalny sposób wyjaśnione jest dlaczego Cobb nie może być z dziećmi nigdzie indziej jak w USA, tylko było by to bez znaczenia dla całego fillmu. To że np ty nie potrafisz zignorować tej nieścisłości i skupić się na tym co istotne to tak naprawdę twoje ograniczenie, a nie reżysera..

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 06:39 
Cytuj  
Nie należę do osób, które czepiają się szczegółów. Opisana przeze mnie nieścisłość drażni mnie, gdyż to właśnie przez niemożność zobaczenia swoich dzieci główny bohater zdecydował się na przeprowadzenie incepcji. Jeśli dla Ciebie 'to tylko tło' to pozostaje mi jedynie westchnąć.

Zadowoliłoby mnie jakiekolwiek wyjaśnienie - kilka zdań wypowiedzianych przez kogokolwiek, które miałyby sens.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 06:56 
Cytuj  
dzieci maja ładunki wybuchowe wszczepione w mozgi, które sie zdetonują gdy Leo sie zbliży i tylko Saito dysponuje technologią która pozwala je wyciąć - OBVIOUS rly ;\


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 12:03 
Cytuj  
Przecież on się zgodził na incepcję, żeby dostać od Saito informację, która uratuje go od Cobola.
http://movies.yahoo.com/feature/inception-comic.html


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 21:38 
Cytuj  
Nie rozumiem, czemu niektorzy spodziewali sie filmu dokumentalnego o snach. Ja sie nastawilem na bardzo dobry film z Leo, ktory mial mi zryc banie. I w sumie sie udalo.
Strzelanin faktycznie bylo duzo (i byly niesamowicie chujowe, dawno gorszych nie widzialem. No bo jak kurwa mozna wystrzelac 5 magazynkow z karabinu w osobowke i nie trafic nikogo w srodku?), ale dzieki temu byl czas, zeby przetrawic wszystkie szczegoly i fabule filmu, ktora momentami byla naprawde pokrecona.
Ktos tu wspomnial, ze kobietom mniej sie ten film podoba niz facetom. Mysle, ze to dlatego, ze one chca emocji, a wizja snu wg Nolana byla strasznie logiczna i racjonalna, emocje sie sprowadzaly do podswiadomosci 'tylko'. A penisy nie lubia uczuc z reguly.

A kwestia naglego powrotu Cobba i Saito do rzeczywistosci - czy tylko ja uwazam, ze po prostu postanowili nie pokazywac jak Saito zabija Dikarpia i siebie?

9/10

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 21:42 
Cytuj  
@up: mimo wszystko baczek sie nie przewrocil...

Co do strzelanin to dopóki sam nie wezme w jednej udziału to nie będę się wypowiadał o trafianiu/nietrafianiu. Jest jeszcze fakt utrudnionego strzelania podczas jazdy, strzelania od tyłu - gdzie najtrudniej nabojowi sie przebić... No nie wiem...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 21:57 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Zawsze mnie to fascynowało w ludziach, że jak chcą, to sobie usprawiedliwią wszystko :)
Ścigała go firma? Faktycznie, nieciekawie. Tylko że nie ścigała go od zawsze, a - co najważniejsze - dzieciaki w USA nie były w żaden sposób chronione. Taka korpo, gdyby chciała, dopadłaby je wszędzie i biedny Leonardo naprawde nie musiał przez cały film powtarzać regułki o tym, że sczeźnie w samotności, zgorzkniały.
A nie sorry, przecież i tak nawet nie może zobaczyć dzieciaków, bo jego teściowa należy do nowej generacji UniSols, i wszyscy się jej boją - łącznie z wszystkimi złymi firmami tego świata.
:D

Mam wrażenie, że Nolan jedno zrobił genialnie - zafundował publiczności nieskomplikowany film akcji w ten sposób, że przez moment może się poczuć mądrzejsza, wrażliwsza, bardziej skupiona na problemach człowieka. A przecież mało kto oprze się takiemu pochlebstwu :)


Nie chodzi o cobol tylko. Generlanie sciagali go za "zabojstwo" a do tego wykonywal raczej mocno niebezpieczna prace , musial podrozowac po calym swiecie, czesto ukrywac sie . Wytlumacz mi jak mialby sie nimi normalnie zajac, poslac do szkoly itd?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 22:39 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
@up: mimo wszystko baczek sie nie przewrocil...

Ale ja o baczku nic nie pisalem.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:04 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Icrom napisał(a):
@up: mimo wszystko baczek sie nie przewrocil...

Ale ja o baczku nic nie pisalem.

Czyli teoretycznie nie ma pewności, że Saito ich obu zabił i wszystko się dobrze skończyło.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:07 
Cytuj  
Ja tu nie mam watpliwosci.
Ale uwazam, ze koniec koncow to wszystko byl sen, bo jak ktos tu madrze zauwazyl, te dzieci sie wcale nie postarzaly.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:09 
Cytuj  
A potem kto inny równie mądrze zauważył, że zatrudnili inną (starszą) parę dzieci.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.