mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 23.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 13:23 
 
Cześć wszystkim,
Nazywam się Mikołaj, jestem studentem psychologii i piszę pracę magisterską na temat graczy MMORPG.
Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej do moich badań.
Badanie jest anonimowe. Nie powinno zająć więcej niż 20 minut.
Link do ankiety: http://ebadania.pl/f33a2e1d75a29cef
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
PS. Proszę wszelki uwagi dotyczące ankiety kierować na priv, a nie tutaj - żeby nie zaburzać wyników badania.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 13:27 
 
Witaj Święty Mikołaju. Jako student psychologii doskonale wiesz, ze nazwając sie Agnieszka badz Karolina zyskalbys wiecej wypelnionych ankiet.

Wyciagnij wnioski...

PS. Nie chce mi sie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 14:54 
 
Za długa ta ankieta i tak jak powiedział mikorea ful-lut, open-pefałpe asmaks nie chce mi się.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 14:58 
 
w 20 minut to moge zagrac partyjke w sc2, a nie sie meczyc z ankieta. 10 minut to absolutny max.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 15:01 
 
Wypełnione, to jakieś badania z zakresu "Anger Management"? Ciekawe, jakie będą wnioski - faktycznie w sieci sporo jest złośników, a w grach to już wogóle :D


_________________
For the pony!

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 21.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 15:21 
 
po 8 pytaniu dostaję komuniakt podaj przeciętną ilość godzin, ale nie ma ich gdzie wpisac - formularz jest zabugowany

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 16:02 
 
TRzeba wszystkie pola zaznaczyc zomfg...

Do konca nie wytrzymalem,za duzo tego


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 17:46 
 
które to juz badanie na ten sam temat w tym roku? tamte nie wyszły i robicie je do skutku, czy po prostu co drugi student psychologii wybiera sobie przez przypadek identyczny temat?

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 18:04 
 
Poległem gdzieś w połowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 09:14 
 
a ja wypełniłam ;d


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 23.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 09:17 
 
po pierwsze - dzięki wszystkim za zastosowanie się do mojej prośby i pisanie na priv do mnie o ankiecie... ;-)

po drugie - nie powinno zająć więcej niż 20 minut, czyli w zależności od tego, jak ktoś szybko czyta/wypełnia może to zająć też 5 lub 10 minut...

po trzecie - ankieta jest dobrowolna, jak ktoś zaczął wypełniać, ale w połowie zrezygnował, to ja i tak dziękuje za chęci, ale proszę o tym nie pisać, bo badanie wcale nie jest takie długie, a po waszych postach wydaje się jakby miało zająć godzinę...
tak jak napisałem - jak ktoś może poświęcić maksymalnie 20 minut, to bardzo proszę i dziękuje, a jak mu się nie chce, to nie musi o tym pisać i innych zniechęcać...


@Mark24 - prosiłem też na innych forach, więc być może masz na myśli to samo badanie.

@gaston - zgodnie z instrukcją - musisz zaznaczyć liczbę godzin na skali, a jak pominiesz to przy którymś tytule, to wtedy pojawia się komunikat.

@yabaddi - dziękuje bardzo :) czego dotyczy badanie mogę na priv napisać, jak chcesz.

@Sinistralis - dzięki wielkie! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 09:23 
 
nie ma za co ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 09:27 
 
Drogi Święty Mikołaju, wiem że studenci "chumanistyki" boją się logiki oraz zdrowego rozsądku jak ognia ale wytłumacz mi to:

Opisz siebie w kontekście gry MMORPG, w którą grasz: jaki jesteś ogólnie, nie jaki chciałbyś być, korzystając ze skali: 1 - całkowicie się nie zgadzam; 2 - nie zgadzam się; 3 - ani tak ani nie; 4 - zgadzam się; 5 - całkowicie się zgadzam.

Pytanie z mojej strony: Jaka jest różnica między całkowicie się nie zgadzam a nie zgadzam się? Mogę się na coś zgodzić, nie zgodzić, mieć wątpliwości a następnie je rozwiązać i zgodzić się/nie zgodzić oraz stwierdzić ze ignoruję problem. To pytanie przypomina mi fragment Dnia świra w któym Adaś marudzi na telewizję i "kretyńskie jakby" przez które już nic nie jest jasne, tylko jakby jasne.

PS: ankieta wypelniona.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 10:45 
 
Wypełnione:) Powodzenia w obronie ;)


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 11:33 
 
odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu w Polsce jakieś 90% prac magisterskich i licencjackich na psychologii dotyczy "graczy mmorpg"

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 12:03 
 
Taka dziwna ta ankieta...
W ktoryms momecie strasznie sie przypieprzyles do "wsiakania w gre" i "odgrywania w niej fabularnej roli". A to niestety ma malo wspolnego z rzeczywitoscia MMORPGow:D. Chyba ze wezmiemie pod uwage freeshardy ;f

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 12:29 
 
Tak to jest jak osoba nie majaca zielonego pojecia o danym temacie zabiera sie za pisanie prac magisterskich. Podstawowym elementem przed podejsciem do tematu powinno byc zaznajomienie sie z zagadnieniem a dopiero potem tworzenie ankiet... Ale Polish Magister przepisany z 10 ksiazek innymi slowami to juz normalka.

Przelecialem szybko i nic nie wiesz o MMO.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 12:43 
 
Nic nie wie, ale stopień naukowy dostanie.
Nie liczy się wiedza, ale dokument.
Tak, to był sarkazm.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 12:45 
 
Huba napisał(a):
Drogi Święty Mikołaju, wiem że studenci "chumanistyki" boją się logiki oraz zdrowego rozsądku jak ognia ale wytłumacz mi to:

Opisz siebie w kontekście gry MMORPG, w którą grasz: jaki jesteś ogólnie, nie jaki chciałbyś być, korzystając ze skali: 1 - całkowicie się nie zgadzam; 2 - nie zgadzam się; 3 - ani tak ani nie; 4 - zgadzam się; 5 - całkowicie się zgadzam.

Pytanie z mojej strony: Jaka jest różnica między całkowicie się nie zgadzam a nie zgadzam się? Mogę się na coś zgodzić, nie zgodzić, mieć wątpliwości a następnie je rozwiązać i zgodzić się/nie zgodzić oraz stwierdzić ze ignoruję problem. To pytanie przypomina mi fragment Dnia świra w któym Adaś marudzi na telewizję i "kretyńskie jakby" przez które już nic nie jest jasne, tylko jakby jasne.

PS: ankieta wypelniona.


Kiedys, dawno temu przperowadzalem badania na zlecenie i takie odpowiedzi to standard w branzy, nie ma w tym nic dziwnego.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 13:03 
 
W sumie to sie nie dziwie ze mylion polskich magistrow humanistow nie ma roboty - i placza, ze przeciez maja wyzsze wyksztalcenie - i to chorego systemu.
Ale kazdy dobrze wie jak wyglada pis... znaczy przepisywanie w bibliotece takich prac i pozniejsze obrona na wiekszosci uczelni ;<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.