mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:50 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ogolnie to do dupy. Wyglada jak normalny czlowiek, nie ma sie do czego przypieprzyc :D

bica mógłby przytyrać trochę bo biednie to wygląda


_________________
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:55 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ogolnie to do dupy. Wyglada jak normalny czlowiek, nie ma sie do czego przypieprzyc :D

Dacie rade. Np zolte pod pachami. Go go go!.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:01 
Cytuj  
Wszyscy sie boja. To spojrzenie mowi jasno: "Don't fuck with me dude!"


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:22 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ogolnie to do dupy. Wyglada jak normalny czlowiek, nie ma sie do czego przypieprzyc :D



jakies czerwone cos na nodze ma, pewnie toczeń


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:28 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jakies czerwone cos na nodze ma, pewnie toczeń

Czyli standardowo rezonansik, usg, biopsja, wywiad w domu i faszerujemy jakimś syfem bo może pomoże.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:35 
Cytuj  
Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 12:46 
Cytuj  
Marcinek cos cicho siedzi... Pewnie pisze juz pozew sadowy;)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 14:17 
Cytuj  
Marcin pokonał was spokojem, widać zna zasady internetu chłopak.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 14:47 
Cytuj  
I znowu noobek wypuścił Huragana z klatki i jego fanklub.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 15:17 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Wyglada jak normalny czlowiek,


wiekszosc zboczencow wyglada jak normalny czlowiek :)


_________________




Posty: 20
Dołączył(a): 8.12.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 16:36 
Cytuj  
Tak się składa że nie mam konta na naszej- klasie i to nie jest moje zdjęcie:P

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 16:51 
Cytuj  
Wow, ale twist!


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:00 
Cytuj  
koles na zdjeciu wyglada na 20< lat, watpie ze w tym wieku mozna jeszcze probowac robic gry na silniku dla gimnastek ;\


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 20
Dołączył(a): 8.12.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:07 
Cytuj  
Brawo panowie, brawo. Pokazaliście się niebywałą inteligencją i cwaniactwem spamując w tym temacie. Swoją drogą, ktoś na wcześniejszej powiedział:
Cytuj:
Żadnego problemu? Chyba mamy problemy z czytaniem ze zrozumieniem. No ale czego oczekiwać po jakimś pewnie 12 latku.

O ile wiem, Marcelol nie ma dwunastu lat (Pisze jeden z administratorów cllpsd teraz). Nawet gdyby miał, swoją inteligencją przewyższa niejednego z was. Szkoda, że nie umiecie się zachować, jak na człowieka przystało, i spokojnie porozmawiać, a tylko robicie z siebie średniowiecznych błaznów, szkoda. Nawiasem mówiąc, szkoda(znów) mi tego pana, który znajduje się na zdjęciu. Nie chciałbym, aby ktoś nieokrzesany, ktoś kto nie zna zasad moralnych, miał dostęp do internetu - panowie admini i moderatorzy powinni zauważyć co się tu dzieje, i jak teraz gówniarze umieją się "bawić".
Wróćmy do tematu. Forum collapsed(cllpsd) zostało założone w 2007 roku, więc nie sądzę, by to była witryna "podejrzana", zwłaszcza że jestem tam od dwóch lat, i przez te dwa lata, dzięki zaangażowaniu i okrzesaniu dorobiłem się pozycji administratora.
Nasze forum chce wprowadzić ludzi zafascynowanych informatyką, niezależnie od wieku do podstaw programowania i tworzenia gier.
Naszą pasją jest tworzenie gier (i nie tylko), a nie tylko całodobowe granie w nie. Chcemy przekazywać wiedzę, którą nabyliśmy innym, by innych też zafascynować programowaniem. Bardzo cenimy każdego, z kim można się dogadać. Nie patrzymy na wiek, mieliśmy na portalu dziesięciolatków, jak i starszych, a z każdym kto potrafił się z kulturą wypowiadać, bardzo przyjemnie się pracowało. Bezustanne granie w gry nic nie da z życia, za to jeżeli posiadasz jakąkolwiek pasję, możesz coś w życiu jednak osiągnąć. Moją pasją jest właśnie programowanie, a w ten świat programowania wprowadził mnie właśnie portal cllpsd. Dzięki temu, pomimo iż jestem nastolatkiem, uczę się ciągle, raz na 2-3 miesiące jestem w stanie wyciągnąć 500zł, co jest dla nie jednego nastolatka, którego rodzice nie są bardzo bogaci, dużą sumką pieniędzy. Zarabiając te pieniądze nie tylko się wzbogacam, ale i też czuje się szczęśliwy, z tego co robię. Wiem przynajmniej, że mam pasję, ciągle udoskonalam swoje umiejętności, i bardzo lubię to, co robię. Jednak wszystko zawdzięczam CLLPSD, bo to dzięki użytkownikom tego portalu, robię to co lubię.
Nie wiem co was śmieszy w tych waszych gówniarskich zabawach, ale na pewno nie jest to na poziomie. Jako że wasza mądrość zabrała mi wszystkie siły, to po prostu nic więcej nie napiszę, a mógłbym.
Co do regulaminu, to widzę że jest on tutaj łamany ciągle. Jednak ja bym chciał w pewnym stopniu do niego zastosować, chciałbym nawiązać jakąkolwiek współpracę z serwisem, lub chociaż prosić o pozostawienie tematu. Jednakże, prosiłbym o usunięcie durnowatego spamu, który tu się zrobił.
Pamiętam, jeżeli jesteś zainteresowany tworzeniem gier, i informatyką, odwiedź cllpsd.pl/forum, serdecznie zapraszamy!
~Axer

@down. Dziękuje, za poprawę. Ale nic oprócz tego mądrzejszego nie mogłeś napisać?...


Ostatnio edytowano 10 gru 2010, 17:24 przez Marcelol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:19 
Cytuj  
Marcelol napisał(a):
Naszą pasją jest stwarzanie gier


to od slowa stwory ? :) Wlasnie ogladalem film "Monsters" :)


_________________



*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:23 
Cytuj  
Marcelol napisał(a):
Brawo panowie, brawo. Pokazaliście się niebywałą inteligencją i cwaniactwem spamując w tym temacie. Swoją drogą, ktoś na wcześniejszej powiedział:
Cytuj:
Żadnego problemu? Chyba mamy problemy z czytaniem ze zrozumieniem. No ale czego oczekiwać po jakimś pewnie 12 latku.

O ile wiem, Marcelol nie ma dwunastu lat (Pisze jeden z administratorów cllpsd teraz). Nawet gdyby miał, swoją inteligencją przewyższa niejednego z was. Szkoda, że nie umiecie się zachować, jak na człowieka przystało, i spokojnie porozmawiać, a tylko robicie z siebie średniowiecznych błaznów, szkoda. Nawiasem mówiąc, szkoda(znów) mi tego pana, który znajduje się na zdjęciu. Nie chciałbym, aby ktoś nieokrzesany, ktoś kto nie zna zasad moralnych, miał dostęp do internetu - panowie admini i moderatorzy powinni zauważyć co się tu dzieje, i jak teraz gówniarze umieją się "bawić".
Wróćmy do tematu. Forum collapsed(cllpsd) zostało założone w 2007 roku, więc nie sądzę, by to była witryna "podejrzana", zwłaszcza że jestem tam od dwóch lat, i przez te dwa lata, dzięki zaangażowaniu i okrzesaniu dorobiłem się pozycji administratora.
Nasze forum chce wprowadzić ludzi zafascynowanych informatyką, niezależnie od wieku do podstaw programowania i tworzenia gier.
Naszą pasją jest stwarzanie gier (i nie tylko), a nie tylko całodobowe granie w nie. Chcemy przekazywać wiedzę, którą nabyliśmy innym, by innych też zafascynować programowaniem. Bardzo cenimy każdego, z kim można się dogadać. Nie patrzymy na wiek, mieliśmy na portalu dziesięciolatków, jak i starszych, a z każdym kto potrafił się z kulturą wypowiadać, bardzo przyjemnie się pracowało. Bezustanne granie w gry nic nie da z życia, za to jeżeli posiadasz jakąkolwiek pasję, możesz coś w życiu jednak osiągnąć. Moją pasją jest właśnie programowanie, a w ten świat programowania wprowadził mnie właśnie portal cllpsd. Dzięki temu, pomimo iż jestem nastolatkiem, uczę się ciągle, raz na 2-3 miesiące jestem w stanie wyciągnąć 500zł, co jest dla nie jednego nastolatka, którego rodzice nie są bardzo bogaci, dużą sumką pieniędzy. Zarabiając te pieniądze nie tylko się wzbogacam, ale i też czuje się szczęśliwy, z tego co robię. Wiem przynajmniej, że mam pasję, ciągle udoskonalam swoje umiejętności, i bardzo lubię to, co robię. Jednak wszystko zawdzięczam CLLPSD, bo to dzięki użytkownikom tego portalu, robię to co lubię.
Nie wiem co was śmieszy w tych waszych gówniarskich zabawach, ale na pewno nie jest to na poziomie. Jako że wasza mądrość zabrała mi wszystkie siły, to po prostu nic więcej nie napiszę, a mógłbym.
Co do regulaminu, to widzę że jest on tutaj łamany ciągle. Jednak ja bym chciał w pewnym stopniu do niego zastosować, chciałbym nawiązać jakąkolwiek współpracę z serwisem, lub chociaż prosić o pozostawienie tematu. Jednakże, prosiłbym o usunięcie durnowatego spamu, który tu się zrobił.
Pamiętam, jeżeli jesteś zainteresowany tworzeniem gier, i informatyką, odwiedź cllpsd.pl/forum, serdecznie zapraszamy!
~Axer


Moglbys troche to skrocic?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 20
Dołączył(a): 8.12.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:25 
Cytuj  
Nie. Jeżeli nie chce Ci się tego krótkiego tekstu przeczytać, to nie powinieneś również mieć pozwolenia na korzystanie z internetu.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:26 
Cytuj  
Aha, to wypierdalaj.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 20
Dołączył(a): 8.12.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:29 
Cytuj  
Mi miło również, panie "wypierdalaj", może pan mówić do mnie "Axer". :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:34 
Cytuj  
Axer, wypierdalaj

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.