mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 18:44 
Cytuj  
Od dawna admini tego forum nie maja czasu na normalne sprawy związane z forum, a tym bardziej na podmienianie nadesłanych avatarów, więc pytanie dlaczego nadal nie można sobie samemu ustawiać jak na każdym forum ?
Jak wpadnie kiedyś jakiś admin to może niech to wreszcie zmieni w opcjach ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 18:44 
Cytuj  
/signed


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 18:52 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 19:50 
Cytuj  
True. Starczałoby nam włączyć opcje ładowania avatarów z innych serwów aby nie zaśmiecać hdka kompa na którym stoi forum.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 08:10 
Cytuj  
True, true.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 09:04 
Cytuj  
Problem w tym, ze ten board zostal porzucony juz jakis czas temu :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 10:37 
Cytuj  
Wiec niech admina dostanie ktos komu sie chce cos robic i bywa czesto na forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 10:47 
Cytuj  
ojtam ojtam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 10:50 
Cytuj  
Wij napisał(a):
Wiec niech admina dostanie ktos komu sie chce cos robic i bywa czesto na forum.


Lepiej nie, no znowu by sie bany posypaly i trza by bylo alty zakladac :)
Xanth ma racje, to forum zostalo porzucone i nikomu na nim nie zalezy.. zreszta nie dziwne, bo zadnego dochodu to nie przynosi.

Szkoda tylko, ze Oycieciowi tak szybko przeszedl słomiany zapał.... tyle mial planow a wyszlo jak zwykle.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 19:40 
Cytuj  
Mogę podjąć się modowania w dziale Star Wars gdyby była taka potrzeba. Co do forum trzeba ustalić :
- czy adminom/ownerom brak czasu ale nie mają nic przeciwko dalszemu umieszczaniu forum w ich zasobach
- czy admini prócz braku czasu chętnie zdjęliby z siebie balast utrzymania serwisu ale nie wypada im nas wyprosić :D
- czy może odpowiedza nam krótko - piss off :D
Forum mozna spokojnie przerzucić/może nawet upgradnąc od razu na nowy silnik (napewno znajdzie się ktoś kto by miejsce udostepnił - sam mam webserwer w UK bez limitu transferowego i bardzo dobrym pingiem) ale jest jeszcze kwestia kto obsługuje domene (zmiany dnsów) i czy wogóle taki wariant wchodzi w rachube.

Jeżeli natomiast forum mogłoby dalej stac gdzie stoi pozostaje kwestia zweryfikowania technicznej mozności odpalenia avatarów ładowanych z zewnatrz i ew. dokoptowania dodatkowych modów.

Wszystko to luźne myśli bo wchodzenie w paradę adminom to ostatnia rzecz która chciałbym robić.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 19:49 
Cytuj  
no to się wyjaśniło o co tak naprawdę tobie chodzi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 20:16 
Cytuj  
Jako laik zapytam, jaki interes ma ice oferując swoja pomoc w zarządzaniu forum, która nota bene za jakiś czas skończyła by się kłótnią o to do kogo forum należy itp itd? Co da się wyciągnąć z takiego "forum" ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 20:48 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jako laik zapytam, jaki interes ma ice oferując swoja pomoc w zarządzaniu forum, która nota bene za jakiś czas skończyła by się kłótnią o to do kogo forum należy itp itd? Co da się wyciągnąć z takiego "forum" ?

Sorry chłopie ale teraz to pierdolisz jak naćpany.
Nie ja zacząłem temat, dział SW zdechł a jeden z modów napisał ostatni post w 2005 roku więc STFU. I nie pisałem ze chce tylko że mogę a to kolejna różnica szczególnie ze zbliża się SWTOR w który zamierzam grać. Jak się nie podoba - wypierdalaj.

Z mojego powodu forum może stać nawet u Osamy - kwestia kto znajdzie na nie miejsce. Wyraźnie to napisałem. Jak widac niektórym pomoc musi od razu kojarzyć się z kasą - gratuluję zapatrywania na świat. A może zamiast piedolić trzy po trzy zaproponujesz jakieś rozwiązanie bo póki co gówno z twoich wypocin wynika.

I jeszcze gwoli wyjasnienia - w czerwcu 2010 napisałem do Oyci3c priva w sprawie zmian avatarów na co odpowiedział że:
Cytuj:
Zmiany avatarów są wstrzymane do momentu przejścia na phpbb3 gdzie userzy sami będą zmieniać sobie avatary.


Jak dla mnie temat nie urodził się zatem dziś nie mniej uznałem, że warto w nim głos zabrać. Tyle z mojej strony. jak chcesz dalej na mnie jechać zapraszam na priva.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Ostatnio edytowano 15 mar 2011, 20:53 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 20:50 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Havok napisał(a):
Jako laik zapytam, jaki interes ma ice oferując swoja pomoc w zarządzaniu forum, która nota bene za jakiś czas skończyła by się kłótnią o to do kogo forum należy itp itd? Co da się wyciągnąć z takiego "forum" ?

Sorry chłopie ale teraz to pierdolisz jak naćpany.
Nie ja zacząłem temat, dział SW zdechł a jeden z modów napisał ostatni post w 2005 roku więc STFU. I nie pisałem ze chce tylko że mogę a to kolejna różnica szczególnie ze zbliża się SWTOR w który zamierzam grać. Jak się nie podoba - wypierdalaj.

Z mojego powodu forum może stać nawet u Osamy - kwestia kto znajdzie na nie miejsce. Wyraźnie to napisałem. Jak widac niektórym pomoc musi od razu kojarzyć się z kasą - gratuluję zapatrywania na świat. A może zamiast piedolić trzy po trzy zaproponujesz jakieś rozwiązanie bo póki co gówno z twoich wypocin wynika.
chyba zacytowałeś nie ta osobę


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 20:54 
Cytuj  
Moim zdaniem Huragan powinien zostać administratorem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 20:59 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Moim zdaniem Huragan powinien zostać administratorem.
skasowałby forum i bym nie musiał trolować !

Uzależniony


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 21:03 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Jak się nie podoba - wypierdalaj.


na moda dzialu SWTOR z takim podejsciem to sie raczej nie nadajesz :) Ogolnie, to raczej do niczego sie nie nadajesz skoro tak latwo cie sprowokowac.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 21:03 
Cytuj  
IcE napisał(a):
dział SW zdechł a jeden z modów napisał ostatni post w 2005 roku więc STFU.

Otoz to, na temat dzialu SW stfu. Jak nikt nie pisze, to modzi nie beda na sile reanimowac, ale uwierz, akurat dzial SW ma modow aktywnych na co dzien.

X.

PS. Nie tylko ty masz zasoby serwerowo linkowe, zeby za free utrzymywac/hostowac board. Generalnie, z calym szacunkiem dla ciebie, ale patrzac na twoja przeszlosc w mmogach, rece precz od tego forum.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 21:10 
Cytuj  
Jak pisałem - na siłę brać obowiązków na siebie nie będę. Nie mniej z avatarami wartałoby coś wymysleć.
A Ty Huragan nie wyjezdzaj mi tu z sprowokowaniem bo do Twojego poziomu kontr mi sporo jeszcze brakuje.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 21:11 
Cytuj  
ja moge sie wami zajac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.