mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 16:50 
Cytuj  
Czy ktoś z forumowiczów w to gra - nie widzę wątków na temat Anarchy Online. A co o grze by nie mówić to na razie (i możliwe, że tak zostanie) dzierży pałeczkę pierwszeństwa w MMORPG w świecie cyber fantasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 18:12 
Cytuj  
Jak to powiedział Maxiu, grany przez Jerzego Stuhra, po przeczytaniu podanej mu, wydrukowanej na przezroczytej folii, prośby o zmianę płci - u u u u...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 10:16 
Cytuj  
lol


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 10:24 
Cytuj  
Obecnie robie mala przerwe od Anarchy Online i zgadzam sie z tym co napisales. AO jest w czolowce Mmorpg z gatunku sci-fi, zobaczymy co przyniesie expansion-pack Shadowlands :wink:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 20:50 
Cytuj  
Hmmm... jestem nowy - ale to nie znaczy, że zielony :smile:
Posty Aenima i Soulles - to jakiś nowy rodzaj statsiarstwa?
Z czego to lol - z "dowcipu" Soulless-a?

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 22:44 
Cytuj  
Moj post to statsiarstwo?
Moj post to ironia, takie nieme spojrzenie na piszacego post poprzedni, z usmieszkiem wykazujacym daleko idaca poblazliwosc. Poblazliwosc dla gustow, przekonan, sposobu ich wypowiadania, oraz ich prawdziwosci.

Najlepsze gry mmorpg w swiecie przyszlosci... rzeczywiscie obie sa w czolowce :grin:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 23:33 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-07 21:50, Mark24 napisał:
Hmmm... jestem nowy - ale to nie znaczy, że zielony :smile:
Posty Aenima i Soulles - to jakiś nowy rodzaj statsiarstwa?
Z czego to lol - z "dowcipu" Soulless-a?


jak jestes nowy i zaczynasz takim postem?

wiec jak narazie stfu k??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 12:37 
Cytuj  
OK. Widzę, żę tu sami wyjadacze MMORPG-owie siedzą :smile:

A prawda jest taka forum ledwo dycha - nie było mnie miesiąc, a mój wątek nadal na pierwszej stronie. POdczas gdy wątek o Anarchy Online na ww.gry-online.pl zrobił w tym czasie około 300 postów. A ja sam około 40lvl :smile:

Nie ma graczy chętnych pogadać, wspólnie pograć w AO? OK. Nie będę się napraszał.

nice to CU, guys :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 14:06 
Cytuj  
A prawda jest taka forum ledwo dycha

Pewnie dlatego, ze nie mamy tylu chatownikow/markow24 co GOL. I dobrze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 16:05 
Cytuj  
zrobił w tym czasie około 300 postów. A ja sam około 40lvl

to ten sam od statsiarstwa?

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 16:40 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-13 13:37, Mark24 napisał:
OK. Widzę, żę tu sami wyjadacze MMORPG-owie siedzą :smile:

A prawda jest taka forum ledwo dycha - nie było mnie miesiąc, a mój wątek nadal na pierwszej stronie. POdczas gdy wątek o Anarchy Online na ww.gry-online.pl zrobił w tym czasie około 300 postów. A ja sam około 40lvl :smile:

Nie ma graczy chętnych pogadać, wspólnie pograć w AO? OK. Nie będę się napraszał.

nice to CU, guys :smile:


Moze dlatego, ze my gramy w mmorpgi zamiast sie nimi jarac na boardach i chrzanic glupoty nic o nich nie wiedzac. :smile:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 17:13 
Cytuj  
KOLEGO~~

Twoj post jest na 1 miejscu, albowiem ktos na niego niedawno odpowiedzial. I wrocil na gore. Tak trudno wyslic m_u_zgownice?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 17:29 
Cytuj  
Chlopaki dajcie spokoj, nie warto! :smile:

Moze na innym boardzie powiedza mu jak zarabiac kilka mln kredytow/h w AO.

Anyway, wracam do pisania pracy licencjackiej.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 18:10 
Cytuj  
Tu sie gra w gry, a nie o nich pisze bez sensu. Pisze sie tylko wtedy jak albo jest pad, albo sie jest nie u siebie, albo sie ma cos naprawde waznego o co nie da sie spytac w grze.
Wiosna juz jest... idz sie przewietrz.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 21:53 
Cytuj  
idz sobie juz :razz:

jak szczup :razz: ci odpisal to naprawde jest z toba zle .


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 20:47 
Cytuj  
ile teraz kosztuje client? 10zl?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 21:22 
Cytuj  
sam client mozna za darmo sciagnac z netu

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 09:03 
Cytuj  
:lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 14:15 
Cytuj  
"Pewnie dlatego, ze nie mamy tylu chatownikow/markow24 co GOL. I dobrze."

O co Ci chodzi? Jakich czatowników? Mam 6 postów na koncie? Statsuję? Czatuję? Spójrz na swoją ilość postów w ogóle w coś grywasz, pracujesz, odpoczywasz czy piszesz post za postem?

"Moze dlatego, ze my gramy w mmorpgi zamiast sie nimi jarac na boardach i chrzanic glupoty nic o nich nie wiedzac. "

Napisałem, że gram w AO. Gra nie jest zła. Po prostu myślałem, że może ktoś z bywalców tego forum też w to pogrywa (oczywiście w przerwach pomiędzy grą w znacznie lepsze gry). Hmm.....

"Twoj post jest na 1 miejscu, albowiem ktos na niego niedawno odpowiedzial. I wrocil na gore. Tak trudno wyslic m_u_zgownice? "

Czytaj, kolego, zanim odpowiesz - przeczytaj tekst!! Nie pisałem o 1 miejscu, pisałem o 1 stronie. Nie było, żadnej odpowiedzi w tym wątku a nadal po miesiącu lub dwóch był na pierwszej stronie. lol, rotfl

"Moze na innym boardzie powiedza mu jak zarabiac kilka mln kredytow/h w AO. "

A właśnie jak? Słyszałem, że kiedyś ze 2 lata temu był jakiś bug który to umożliwiał. Ale od tego czasu minęło dwa lata niestety.
Powodzenia w pisaniu pracy licencjackiej, lol
buhehe

"Tu sie gra w gry, a nie o nich pisze bez sensu. Pisze sie tylko wtedy jak albo jest pad, albo sie jest nie u siebie, albo sie ma cos naprawde waznego o co nie da sie spytac w grze."

Tu się gra w gry - mylisz się tu jest forum - tu się pisze. Co do reszty patrz wyżej....

"idz sobie juz

jak szczup ci odpisal to naprawde jest z toba zle . "

Jak zwykle kreatywnie, zwięźle, nic swojego nie wnosząc.... :/ Zawsze przytakujesz większości?

"sam client mozna za darmo sciagnac z netu"

Niedokładnie bo jeżeli się zdecydujesz w to grać, płacisz za klienta przy opłacie za pierwszy miesiąc. Najpierw poczytaj - potem odpowiadaj - jak nie wiesz, tylko się domyślasz - nie zabieraj głosu :/

IMHO bardzo dobre rozwiązanie, po co mam wybulić na SWG 50USD + koszta przesyłki, gdy potem się okaże, że gra u mnie nie działa, bo akurat mój dostawca netu funduje mi strszne lagi na ten serwer w US? Co z tego że mam 7dni lub miesiąc darmowy, jeżeli otwartej pudełkowej wersji SWG nikt ode mnie nie odkupi?
Rozwiązanie Funcomu jest bardzo fair moim zdaniem.

Za urożoną dumę, że napisałem ten pierwszy nieszczęsny post o AO na tym forum przepraszam.
Przepraszam też Soulless-a, Aenima/-ę?, Beast-a, Konrador-a, shchoopack-a, Asmax-a i Koramura (który zapewne uśmiał się z błędnej odpowiedzi poprzednika :wink:, za to że ośmieliłem się zabrać głos i dyskutować z szanownymi personami. Kwoli wyjaśnienia, że czasami przyglądam internet - niestety ja czasy pisania prac licencjackich mam dawno za sobą (a licencjackich nie miałem okazji zresztą.... :wink: ). Najczęściej robię to w czasie pracy (lub w czasie przerwy w pracy - bo zaraz zaczniecie znowu się czepiać).

Jeszcze raz najmocniej przepraszam. Byłem w błędzie. Anarchy jest do bani. Co tam rulez? Aaaa, Neocron rulez. Reszta to inne klimaty.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 14:34 
Cytuj  
rofl... I skad sie takie gowno przyblakalo? Idz smiecic gdzie indziej. Na GOL sie w sam raz nadasz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.