mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 14:36 
Cytuj  
...i Koramura (który zapewne uśmiał się z błędnej odpowiedzi poprzednika

heh - Koramur się uśmiał, bo Ashton chyba źle zinterpretował pytanie Aerotha :grin:
ale całkiem możliwe, że to Koramur nadinterpretował post Aerotha
natomiast prywatna opinia Koramura na dzień dzisiejszy na temat AO kontra Neocron jest na korzyść dla AO akurat
ale najlepiej to zagrać w PlanetSide :wink:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-15 15:37 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 16:05 
Cytuj  
Konrador mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się face to face i to nie w mmorgp bo to olewam (dla mnie to jest rozrywka taka jak telewizja, filmy, irc, czy zwykła gra komputerowa), ale w realu.
Nigdy na żadnym forum nie nazwałem nikogo gównem, i nigdy nie nazwę :/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 16:36 
Cytuj  
Gorzej - smiecisz. A teraz idz juz sobie.
Co do spotkania irl (czy face to face), to mamy tutaj paru takich, ktorzy z checia by sie z toba spotkali! Zaloz topic na pogawedkach, na pewno cos dla siebie znajdziesz.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 17:22 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-15 15:15, Mark24 napisał:
A właśnie jak? Słyszałem, że kiedyś ze 2 lata temu był jakiś bug który to umożliwiał. Ale od tego czasu minęło dwa lata niestety.
Powodzenia w pisaniu pracy licencjackiej, lol
buhehe


Witaj Mark! :smile:

Jak dojdziesz kilkoma postaciami do levelu 200 (w tym Nano-Technik: full azure set, 2-VT's, Unique Nukes & Nullity, wysoka pozycja w Storm) to pogadamy. :razz:

Anyway, konrador powstrzymaj sie z publicznymi wyzwiskami na boardzie, a jesli juz musisz odreagowac to na privie!

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 17:33 
Cytuj  
No moge sie powstrzymac, ale KTO BEDZIE PRZEGANIAL BYDLO Z POWROTEM NA CHAT ONETU JAK NIE JA?~?!

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 19:38 
Cytuj  
i to ja trafilem na watchlist... :/

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 19:59 
Cytuj  
Ktos musi byc kozlem ofiarnym :<


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 20:41 
Cytuj  
ja poprostu odpowiedzialem na post aeortha czytajac go dokladnie i odpowiadajac doslownie :razz:

btw: kon dobrze robi, moge se spokojnie wyluzuwac i nie bluzgac tyle na niektorych :razz:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 20:53 
Cytuj  
Aaa, Beast widzisz, czyli sprawa wcale nie taka prosta.
Dojście kilkoma postaciami na lvl200 to rok?, raczej 2 lata gry.

Nie zdążę :sad: Bo za miesiąc wychodzi SWG - w to zacznę grać od początku.
Chyba, że okaże się, że SWG mnie zawiodło, wtedy zostanę w Anarchy.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 20:56 
Cytuj  
Jakie to proste, co Konrador ?
pare kliknięć klawiszy i już bezkarnie i po chamsku można kogoś obrzucić inwektywą

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 21:44 
Cytuj  
Dokladnie koramur, ty glupi c... nm ;)
A w ogole to po jaka cholere sie mnie czepiasz? Jakies gowienko wjezdza na board i zamiast sie przywitac, obraza wszystko i wszystkich dookola (do tego nie trzeba zadnych inwektyw), a Beast mowi "Witaj Mark!" i krzywo na mnie spoglada... No bo co? konrador nowego usera obraza! Nie wazne jak sie nowy user zachowuje. Wazne, ze jest nowy i trzeba mu w dupe wejsc jak najglebiej, zeby jak najdluzej na forum zostal. Lapki opadaja.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 21:59 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-15 22:44, konrador napisał:
... a Beast mowi "Witaj Mark!" i krzywo na mnie spoglada... No bo co? konrador nowego usera obraza! Nie wazne jak sie nowy user zachowuje. Wazne, ze jest nowy i trzeba mu w dupe wejsc jak najglebiej, zeby jak najdluzej na forum zostal. Lapki opadaja.


A mi "lapki opadaja" jak sobie zawsze probujesz znalesc usprawiedliwienie.

Kondziu troche samokrytyki... :wink:

(eot bo nie mam czasu na glupoty)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 01:08 
Cytuj  
konrador ma racje, po kiego beast go bronisz ? gosc najezdzal na dorum, na ludzi a ty go jeszcze bronisz......

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 06:45 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-16 02:08, Ashton napisał:
konrador ma racje, po kiego beast go bronisz ? gosc najezdzal na dorum, na ludzi a ty go jeszcze bronisz......


Czy napisanie "Witaj" zamiast "Skąd to gówno się przybłąkało" jest formą obrony drugiej osoby, nie sądzę! Po prostu Ashton niektórzy ludzie potrafią rozmawiać nie skacząc sobie do gardła, udowadniając przy tym jak bardzo dziecinnie traktują "swoje terytorium". Mark popełnił kilka błędów na starcie, jednak pierwsza strona topiku świadczy sama za siebie. Pełno odpowiedzi i prawie żadna na temat, sądze ze każdy mógłby się zdenerwować. Ale nie o tym miałem pisać, bo jak pewnie zauważyłeś sam potępiłem zachowanie "nowego użytkownika" na forum.

Czy powinno się publicznie obrzucać nieznanych ludzi "gównem - dla wyższych celów", ciekawe jakbyś się zachował w normalnym życiu? Nie chowając się za i-netem, boardem i moderatorami? Radzę nad tym pomyśleć.

A teraz cos dla Ciebie Ashton, pick one:

  • "Idź śmiecić gdzie indziej. Na GOL się w sam raz nadasz. A teraz idź już sobie"
  • "Dureń, gdy zrobi głupstwo, potem zawsze tłumaczy, że było to jego obowiązkiem."
  • "Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi."
  • "To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości."
  • "Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."
  • "Stupidity is transcendant and crosses all language barriers and you, my friend, are one for the ages."


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 10:19 
Cytuj  
Nawet jesli juz sie komus "nalezy" to mozna go (przepraszam za wyrazanie kolegow, kolezanki i Ciebie ksieze proboszczu) zjebac finezyjnie :wink:.
Nie o to chodzi, ze jest na forum pare osob ktore od razu na kogos nowego naskakuja, ale o to, ze robia to z wdziekiem menela.
Po to czlowiek przez tyle lat sie uczy(ł) zeby moc powiedziec komus spierdalaj w sposob cywilizowany i dowcipny. A jesli akurat 'komus' nic Ci nie przychodzi do glowy to... (i tu werble, napiecie siega zenitu)... NIC NIE PISZCIE.
Jak mawial O.Wide "niektorzy powinni wiedziec kiedy przestac pisac... czasami nawet jeszcze zanim zaczna" :grin:

P.S. Tak, tak, - Beast mnie napuscil na ten watek :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 13:18 
Cytuj  
Nie chowając się za i-netem, boardem i moderatorami? Radzę nad tym pomyśleć.

''Nie chowajac sie'' za inetem i moderatorami, ''ktorzy'' nowym userom ssa p33na Mark 24 wysmarzyl taka oto zajebiscie finezyjna riposte:

Ignorowani idioci:
Konrador (gówno - do tego rzadkie gówno)


BAN BAN BAN I DWIE STROnY PIERDOLENIA dla tego osobnika, bo normalnie nie wiem, jak to przezyje teraz... ale strasznie sie wzruszylem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 13:36 
Cytuj  
Uspokuj sie Konrad :.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 21:00 
Cytuj  
yhmm przeczytalem caly topik - generalnie nie widze, zeby mark zaczal od najezdzania na forumowiczow, czy tez jakichs lamerskich, kretynskich pytan - jak zrozumialem: po prostu "przyszedl" i zapytal czy ktos z szacownego tutejszego grona w to grywa ... po czym stal sie obiektem zajadlych atakow od kpiny po inwektywy, naturalnie jak kazdy normalny czlowiek zaczal sie bronic ale nadal dosc kulturalnie.

Imo troche smutny rozwoj wypadkow.

Pytanie dlaczego tak sie stalo ? czy napewno smiecil ? w ktorym miejscu ? chato-spamowal ? w ktorym miejscu ? Zaczal od obrazania i aroganckiego zachowania ? gdzie ?
a moze jego glowny grzech to bycie nowym tu (jak ja :wink:) ?


sam nie wiem, teraz pewnie mi sie dostanie x_O (jesli tak to rzeczowo bez flame prosze ;])

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 21:42 
Cytuj  
Nikt go nie obrazil. On zaczal najezdzac jak sluszenie to zauwazyles. Reszta forumowiczow, to fajni ludzie, ktorzy robia sobie JONDRA. :/

A jego smiale stwierdzenie, cytuje: "A co o grze by nie mówić to na razie (i możliwe, że tak zostanie) dzierży pałeczkę pierwszeństwa w MMORPG w świecie cyber fantasy."

Skad jakis 24 letni mark ma o tym wiedziec?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 21:58 
Cytuj  
Hej Konradzie ,tu Michał ze szkoły .Powiedz mi prosze czemu nie pojawiłeś się na pisemnym z Polskiego (za nie pojawienie sie zostałeś skreślony z listy zdających ) ://? Co jest z tobą ?Chcesz do łopaty? :sad: Matura to teraz podstawa....No nic mam nadzieje że w przyszłym roku przystąpisz do matury i zdasz ...
Pozdrawiam
Twój Michał
P.S W co teraz grasz ??

<<edit>> : Aha ja dostałem 2 z polskiego i 3 z agielskiego (ważne że zdałem :smile: )

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Razorback6(3) dnia 2003-05-16 23:02 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dnia 2003-05-17 00:31 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.