mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 21:26 
Cytuj  
nigdy maly nie bylem wiec i odwaznego nie bylo :)
a ty widze sie przejales i probujesz byc fajny.
zacznij od uzywania pojedynczych znakow przestankowych bo jak na razie to jestes typowym przykladem spierdolonego pokolenia neostrady.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 08:37 
Cytuj  
Czemu akurat neostrady - kolejny denny tekst? Po prostu próbuję Ci pokazać, że w sytuacji gdy ktokolwiek Ci pojedzie, to każesz mu wracać do rodziców albo każesz mu dorosnąć, wyjeżdzasz z dziećmi etc. Co do znaków typu .,;'\ etc to nie ma reguły, mogę ich używać jak chcę.

Znowu wychodzi na to, że tylko Ty masz rację, każdy inny się myli. W sytuacji gdy ktoś Ci pojedzie, to ripostujesz to takim samym tekstem - to się robi nudne jak kabel(oh wait, kabel nie jest nudny?). Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale ciekawe czy kiedyś dotrze do twojej mózgownicy, że inni mogą mieć inne zdanie i o dziwo, mogą mieć rację. Ale nawet jak każdy CI wytyka, że pierdolisz głupoty a'la "pójście na mecz to wpierdol" to obstajesz przy swoim. Z mojej strony EoT, możesz mnie pozabijać w BF3 jak będziemy pykać. Masz czasami rację, ja też jestem pojebany ale czasami szkoda po prostu dyskutować skoro każdy się myli i ty masz rację. Sorry za długi post.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 09:04 
Cytuj  
ty juz lepiej nic nie probuj, szczegolnie ze swoimi tekstami z wanna.
naprawde TWOJE teksty sa super i daja popalic. jebnij sie w leb i zastanow czasami nad tym co piszesz :)
uzywac znakow mozesz jak chcesz, oczywiscie. ale uzywanie '??' zamiast '?' jest lamerskie i typowym objawem wychowania przez neostrade :)

moga miec inne zdanie i co wiecej jestem w stanie sie czasami z nimi zgodzic.
w przypadku pewnych rzeczy ciezko mnie przekonac (zdaje sobie doskonale sprawe, ze ja teoretyzuje w przypadku meczy, inni maja praktyczne doswiadczenie).
ale teksty varenthina czy shaba mnie oslabiaja. jeden pierdoli o grzecznych kibicach, drugi wkleja foty pomalowanych dzieci w szalikach i twierdzi, ze jest super bezpiecznie.
serio, mieszkam w miescie, gdzie w zaleznosci od tego w jakiej dzielnicy mieszkasz - takiemu klubowi musisz kibicowac :) i wpierdol mozna dostac za 5sec opoznienie w odpowiedzi :)

juz bardziej wierze mrynarowi i vercinowi :) i nie mam z tym problemu bo pisza konkretnie - bez szczegolnej podniety czy proby wplecenia w to tekstow, jakich to mamy kochanych kibicow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 12:40 
Cytuj  
Mendol nie wiem kiedy byles na jakims meczu ekstraklasy ale:

Kibole leją się przed/po meczu na swoich ukochanych ustawkach. To nie jest tak, że na każdym meczu siedzi masa kiboli, co patrzą na ojca z dziećmi i chcą mu spuścić wpierdol - to mit jakiś chyba. Owszem, jak szukasz emocji to przejdź się na mecz jakiejś okręgówki - tam masz emocje:P. Poza tym, nie slyszalem aby ktos atakował rodziców z dziećmi na przykład. Czemu tak negatywnie nastawiony do chodzenia na mecze?? Jakbys powiedzial ze byles, zaatakowala sie banda lysego i dostales wpierdol to ok - mozna zrozumiec. Nie zyjmy stereotypami jesli chodzi o kiboli i chodzenie na mecze.

Jakby tak mialo byc to po kazdym meczu w Poznaniu/Wrocku np chodzili by po ulicach i szukali tylko ziomka do okopania. Jak nie szumisz to jest ok. Dzisiaj nawet wpierdol za darmo ciężko dostać w sumie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 23:26 
Cytuj  
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117110 ... bicow.html


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 20:11 
Cytuj  
Byles dzis w Warszawie.

Wjezdzam siodemka do miasta, patrze jaki zajebiscie duzy namiot cyrkowy :o , podjezdzam blizej a to stadion narodowy. :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:40 
Cytuj  
"gdzie jest orzeł" z trybun - bezcenne :D
Kurde wiem, że z makaronami gramy, ale jakoś nie chce mi się oglądać tej naszej reprezentacji na euro, zero efektownej gry, o efektywnej już nie wspominam, bo błaszczu nie umie karniaka strzelić i praktycznie w środek ładuje piłkę - pewnie celował w okienko.
Już wolę legię sobie pooglądać, bo na prawdę w tym sezonie gra całkiem zacnie. A repra cóż.. wcale się nie zdziwię, jak nie wyjdziemy z grupy. Chyba najlepiej smudzie to wychodzą te reklamy z biedronki, na czymś trzeba zarobić, jak nie na piłce to chociaż reklamach.


_________________
@polygamia

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 00:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ty juz lepiej nic nie probuj, szczegolnie ze swoimi tekstami z wanna.
naprawde TWOJE teksty sa super i daja popalic. jebnij sie w leb i zastanow czasami nad tym co piszesz :)
uzywac znakow mozesz jak chcesz, oczywiscie. ale uzywanie '??' zamiast '?' jest lamerskie i typowym objawem wychowania przez neostrade :)

moga miec inne zdanie i co wiecej jestem w stanie sie czasami z nimi zgodzic.
w przypadku pewnych rzeczy ciezko mnie przekonac (zdaje sobie doskonale sprawe, ze ja teoretyzuje w przypadku meczy, inni maja praktyczne doswiadczenie).
ale teksty varenthina czy shaba mnie oslabiaja. jeden pierdoli o grzecznych kibicach, drugi wkleja foty pomalowanych dzieci w szalikach i twierdzi, ze jest super bezpiecznie.
serio, mieszkam w miescie, gdzie w zaleznosci od tego w jakiej dzielnicy mieszkasz - takiemu klubowi musisz kibicowac :) i wpierdol mozna dostac za 5sec opoznienie w odpowiedzi :)

juz bardziej wierze mrynarowi i vercinowi :) i nie mam z tym problemu bo pisza konkretnie - bez szczegolnej podniety czy proby wplecenia w to tekstow, jakich to mamy kochanych kibicow.


Odezwał się ten co nie potrafi rozpocząć zdania od kapitalizacji i przypierdala się jak ktoś używa wielu znaków w tekście w internecie (Och, jak milo zejść na twój gówniarski poziom trollowania).

Inb4 jestem z US i nie mam nic do powiedzenia. :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 02:31 
Cytuj  
Odezwał się ten co nie potrafi rozpocząć zdania od kapitalizacji wtf?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 02:37 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 02:44 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Odezwał się ten co nie potrafi rozpocząć zdania od kapitalizacji wtf?


Cytuj:
Capitalization (or capitalisation — see spelling differences) is writing a word with its first letter as a majuscule (upper-case letter) and the remaining letters in minuscules (lower-case letters). This of course only applies to those writing systems which have a case distinction. The term is also used for the choice of case in text.


Nie znam polskiego słowa na to, wiec je napisałem jak poleciało, ale serdecznie nie przeszkadza mi dorosła uwaga jak to się pisze to po polsku, jeżeli w tym gronie uwagi na takim poziome są wogole możliwe. (ex. Chyba miałeś na myśli [insert text] )


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 03:29 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Aenima napisał(a):
Odezwał się ten co nie potrafi rozpocząć zdania od kapitalizacji wtf?


Cytuj:
Capitalization (or capitalisation — see spelling differences) is writing a word with its first letter as a majuscule (upper-case letter) and the remaining letters in minuscules (lower-case letters). This of course only applies to those writing systems which have a case distinction. The term is also used for the choice of case in text.


Nie znam polskiego słowa na to, wiec je napisałem jak poleciało, ale serdecznie nie przeszkadza mi dorosła uwaga jak to się pisze to po polsku, jeżeli w tym gronie uwagi na takim poziome są wogole możliwe. (ex. Chyba miałeś na myśli [insert text] )


Kapitalizacja = dopisywanie odsetek do kapitału
'z wielkiej litery' = D, 'z małej litery' = d

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 05:07 
Cytuj  
double poost


Ostatnio edytowano 12 lis 2011, 05:08 przez WinterS, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 05:07 
Cytuj  
beka z tego meczu, co oni grali

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 08:52 
Cytuj  
Bylem na meczu. Klimat przedni.

pzpn pzpn jebać jebać pzpn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 09:43 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Aenima napisał(a):
Odezwał się ten co nie potrafi rozpocząć zdania od kapitalizacji wtf?


Cytuj:
Capitalization (or capitalisation — see spelling differences) is writing a word with its first letter as a majuscule (upper-case letter) and the remaining letters in minuscules (lower-case letters). This of course only applies to those writing systems which have a case distinction. The term is also used for the choice of case in text.


Nie znam polskiego słowa na to, wiec je napisałem jak poleciało, ale serdecznie nie przeszkadza mi dorosła uwaga jak to się pisze to po polsku, jeżeli w tym gronie uwagi na takim poziome są wogole możliwe. (ex. Chyba miałeś na myśli [insert text] )


Kapitalizacja = dopisywanie odsetek do kapitału
'z wielkiej litery' = D, 'z małej litery' = d

JA sie chyba starzeje, bo zrozumialem, ze kapitalizacja to ma byc z wielkiej litery. Jakos w tym kontekscie wydalo mi się to oczywiste ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:47 
Cytuj  
ty meterr lepiej nie miej dzieci. to normalne ze za swoje dzieci jestes odpowiedzialny. ktos kto uwaza ze to nienormalne nie powinien ich miec.

edit:

przeczytalem 1 strone heh.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 07:34 
Cytuj  
Obrazek

ciekawe, kto w Poznaniu bedzie grac - chcialbym bilety dobrze sprzedac :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 08:36 
Cytuj  
Jak Anglia to możemy negocjować ;)


Posty: 10
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 15:40 
Cytuj  
Czy się mogłyby w Polsce odbyć to wiadomo, że tak, ale czy się odbędą, czyt. czy sie wyrobimy ze stadionami przede wszystkim, bo hotele i drogi są nadal w ciemniej d..., czy się odbędą bez obciachu, to już inna kwestia.


_________________
darmowe i dobre gry na przeglądarkę zaiste dobre są, bo darmowe...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.