mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 14:42 
Cytuj  
po prostu nie rozumiales tej logiki:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 18:11 
Cytuj  
No i zaczalem ogladac w koncu Games of Thrones po ponownym przeczytaniu 1 tomu. W sumie nie jest zle chociaz oczywiscie do ksiazki nie ma w ogole startu jak na razie. Pare scen troche dziwnie pustych (pierwsza akcja z Dothrakami np.), niektore postacie tez na razie slabo zakreslone, no ale to bylo do przewidzenia.

Na plus na pewno Daenerys, fajna dupa i fajne cycuszki no i oczywiscie Tyrion, najfajniejsza postac w calej ksiazce i z tego co widze w serialu tez moze byc najbardziej interesujacym charakterem :)

Anyway, jestem na tyle zaciekawiony ze bede ogladal dalej, bo w sumie fajnie obejrzec na oczy pare motywow z ksiazki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 22:23 
Cytuj  
Supernatural oglądam i przyznam że jest zajebistym serialem. Na razie cofnąłem się o 4 sezony (o 2 więcej niz przy poprzednim zajebiszczaku) i polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 12:58 
Cytuj  
nowy sezon Spartakusa bardzo mnie wynudzil, na tyle ze nie obejrzalem nawet do konca .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 20:09 
Cytuj  
Californication daje calkiem niezle rade jak narazie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 00:57 
Cytuj  
Hahahah, nowe Californication zajebiste :D Runkle ftw :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 01:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Hahahah, nowe Californication zajebiste :D Runkle ftw :D


+1


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 08:08 
Cytuj  
Sam nie wiem, jakos te odcinki oderwane od siebie. W kazdym jakas akcja, ale brakuje tego takiego klimatu przy ktorym czlowiek sie relaksuje i az chce sie fajke zapalic.
A z Runkle jest coraz czesciej "no co tym razem?".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 08:52 
Cytuj  
The Wire, ponad połowę 1szego sezonu obejrzałem i jest mega. Następne sezony lepiej/gorzej/ten sam poziom? Bo nie wiem czy czas marnować ponad pierwszy sezon warto.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 10:29 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
The Wire, ponad połowę 1szego sezonu obejrzałem i jest mega. Następne sezony lepiej/gorzej/ten sam poziom? Bo nie wiem czy czas marnować ponad pierwszy sezon warto.


sa lepsze gorsze ale warto cala serie. szczegolnie jak sie chce dowiedziec jak kto skonczyl.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 12:26 
Cytuj  
Poziom podobny, trzeci jest uber bo o Polakach ;) (min. Ziggy czyli chodzący facepalm). Jeśli nie zraziłeś się pierwszymi trzema odcinkami to resztę też z przyjemnością obejrzysz- powolne wprowadzenie jest przy każdym nowym sezonie. Mnie osobiście czwarty najmniej przypadł do gustu bo McNulty się za mało pokazuje ale za to wszystko zostaje nadrobione z nawiązką w piątym. :D

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:34 
Cytuj  
W Drugim sezonie sa polacy...

Ja to najchetniej ogladalem Marla Chrisa i Snoop. MY NAME IS MY NAME KURWA.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:45 
Cytuj  
Sobotka i jego syn > all


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:59 
Cytuj  
ja na poczatku 2 sezonu wlasnie wymieklem.. 1 byl swietny. 2 mnie zanudzil.
SHIELD WYPIERDALA!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:15 
Cytuj  
Shield jest zajebisty, ja teraz w 4tym sezonie siedze ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:22 
Cytuj  
zazdroszcze.. ja juz niestety skonczylem ..

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:25 
Cytuj  
minę tego chuja na samym końcu będę pamiętał do końca życia :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 22:57 
Cytuj  
The Wire jest swietny, ale niestety troche spiepszyli z realiami ulicznymi.

Wlasnie zaczolem ogladac Oz, i jest calkiem calkiem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 00:48 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
The Wire jest swietny, ale niestety troche spiepszyli z realiami ulicznymi.



A co Ci akurat tam nie pasuje? Odwiedzales meliny USA typu compton/baltimore czy spieprzyli w porownaniu do polskiej dilerki? Bo jak u nas na rogach nie sprzedaja i trzeba sie troche bardziej postarac zeby cos dostac to nie znaczy, ze tak jest gdzie indziej... Swojego czasu tez i u nas na PKPkach nie bylo z kompotem problemow :)

A nie trzeba nawet wyjezdzac do USA, w Kopenhadze na Istedgade masz to samo, tylko procz czarnuchów rzeźbią jeszcze jakies smierdzace poludniowce.
No chyba, ze mowisz o czym innym - ale co z kim nie pogadam to slysze:
'ulica niezbyt realna, przeciez tak sie tego nie sprzedaje'.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 01:28 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Nefastus napisał(a):
The Wire jest swietny, ale niestety troche spiepszyli z realiami ulicznymi.



A co Ci akurat tam nie pasuje? Odwiedzales meliny USA typu compton/baltimore czy spieprzyli w porownaniu do polskiej dilerki? Bo jak u nas na rogach nie sprzedaja i trzeba sie troche bardziej postarac zeby cos dostac to nie znaczy, ze tak jest gdzie indziej... Swojego czasu tez i u nas na PKPkach nie bylo z kompotem problemow :)

A nie trzeba nawet wyjezdzac do USA, w Kopenhadze na Istedgade masz to samo, tylko procz czarnuchów rzeźbią jeszcze jakies smierdzace poludniowce.
No chyba, ze mowisz o czym innym - ale co z kim nie pogadam to slysze:
'ulica niezbyt realna, przeciez tak sie tego nie sprzedaje'.


Akurat polowe zycia spedzilem w Long Beach i technicznie Compton (Spojrz na mape), i jedyne co mam do serialu to brak realizmu do czarnych gangow. Kompletnie zignorowali Bloods i Crips, miedzy nimi odzielne Crews, kolory, i ogolnie jak gangi naprawde funkcjonuja. Jedyny prawdziwy podzial w serialu byl na East i West, jak wiekszac miast ma, ale nadal to nie ma kompletnie nic do prawdy. Troche by mi zajelo to wytlumaczyc, ale naprawde to zjebali.

A co do sprzedazy, to w najgorszych dzielnicach Compton, Watts, East LA, podobnie sie sprzedaja, ale nie masz calej bandy malolatow na ulicy, tylko ktos stoi i sam sprzedaje, ale nie jest na ulicy. Jak ktos ci wejdzie na teren i nie jest z okolicy, i dodatkowo nie ma na sobie kolory, to masz wpierdol albo cie zastrzela. Prawda jest taka ze trzeba kogos znac zeby cos dostac, i jak mieszkasz w okolicy, to poprostu znasz, jak i twoja babcia i sosiad.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.