mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 14:17 
Cytuj  
Bcaa jest dobre na przeciwdzialanie katabolizmowi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 15:32 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
A ja mam takie pytanie. Przez zimę robiłem masę, ale jak to często bywa wraz z mięśniami złapałem też trochę tłuszczu. Nigdy wcześniej nie redukowałem jakoś specjalnie tkanki tłuszczowej, ale teraz chyba "nadejszła" odpowiednia chwila. Problem w tym, że lubię biegać wcześnie rano, kiedy ciężko jest mi cokolwiek przed bieganiem przełknąć. Z kolei, jeśli już uda mi się coś zjeść, to bieganie staje się katorgą. Stwarza to problem spalania mięśni a nie tłuszczu, czego najbardziej się obawiam. Będę biegał 3 razy w tygodniu + rower na uczelnie + lekka siłownia, co by nie wyjść z wprawy (lekkie machanie dla lepszego samopoczucia), tak więc wydaje mi się, że groźba jest realna (na dodatek teraz nie mam za dużej możliwości trzymania diety, ze względu na gówniany plan zajęć). Może znacie więc jakieś wskazówki co do odżywiania lub ew. suplementy, aby zapobiec katabolizmowi mięśni?

Musisz biegac? Deficyt mozna spokojnie zrobic dieta eliminujac np. wegle. Dodatkowo warto jesc wiecej bialka, mniej wiecej 3g na kg masy ciala. Przy redukcji calkowicie nie unikniesz katabolizmu, chyba ze bys bral towar albo efedryne/clen ;p


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 17:11 
Cytuj  
Dieta, dieta, dieta. To co mowi cypis. Wyjeb wegle, cukry, tluszcze nasycone, zryj duzo bialka, miniumum 2g na kg ciala, im wiecej tym lepiej. No i deficyt kaloryczny oczywiscie.
Cwiczenia nie sa tu az tak wazne. Sam od konca listopada zrzucilem 15kg, pojawiac sie na silce tylko raz w tygodniu (w swieta i ferie wcale). Spadku sily nie zauwazylem, nawet sobie jakies tam ciezarki dolozylem (prawie nic, ale zawsze cos). Chociaz no ja tu jestem slabym przykladem, bo wciaz mam z 15kg wiecej niz ty.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 17:32 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Wyjeb wegle, cukry


to to samo

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 18:05 
Cytuj  
Wiem, mialem chemie w szkole. Ale chyba sam wiesz ilu ludzi tego nie rozronia. Z reszta cukier cukrowi nierowny. Poliole tez sa cukrami, ale nie trzeba sie nimi martwic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 20:04 
Cytuj  
na opakowaniach produktow jest napisane "wegle, w tym cukry" ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:33 
Cytuj  
Chodzi o cukry proste.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:35 
Cytuj  
tia, ale nie mow mi, ze to jest jasno napisane, zreszta niewazne ;d

jakiegos gajnerka ktos poleci? raczej nie na dlugo, chce tylko boostnac wage ociupinke ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tia, ale nie mow mi, ze to jest jasno napisane, zreszta niewazne ;d

jakiegos gajnerka ktos poleci? raczej nie na dlugo, chce tylko boostnac wage ociupinke ;]


Jak masz kase to bierz to (porzadna firma):

http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... 4800g.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:54 
Cytuj  
no wlasnie wolalbym nieco poskapic, dotychczas nie szczedzilem, wiec troche tez tego powodu. Universal jest generalnie cool, smakue i nie ma objawow ubocznych ;) no i mam jeszcze bialko do wpierdolenia.

wypelnilem sobie jakies gowniane BMI:
"Twoja idealna waga wynosi 74 kg, co oznacza, że jeśli zrzucisz kilka kilogramów, osiągniesz swoją prawidłową wagę."

"Masz lekką nadwagę.
Jeśli zaczniesz się zdrowo odżywiać, nie powinnaś mieć problemów z osiągnięciem idealnej wagi!"

rofl


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 23:02 
Cytuj  
a co brales z gainerow na mase High? , od nastepnego miesiaca mam zamiar brac bcaa plus keratyna moze?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 23:39 
Cytuj  
w sumei z gainerow nic nie mialem, na poczatku wlasnie bcaa + kreta mono universala. Teraz shock i storm therapy i doszlo bialko syntha/syngax/myofushian itp. Gainerow generalnie chce unikac i dostarczac wegle z diety, teraz chcialem tylko boosta poczynic by przebic 85 kg ;] a i z rana jakas mono olimpa zaczalem jakis czas temu brac, by storma nie marnowac.

ale z 4 miechy to na czysto jechalem.

brzmi, jakbym tego wpierdalal na potege, ale wcale tak nei jest ;]


_________________
.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 01:21 
Cytuj  
not to mention te wszystkie proszki, tabletki, chuje muje, to najzwyklejsza chemia. a chemia nie jest dobra.
wpierdalac za trzech, solidnie, regularnie trenowac i tez sie osiagnie swoj cel. +watroba/nerki/zoladek/serce/whatever nie wysiadzie po drodze. szkoda pieniedzy i szkoda zdrowia na odzywki imo. ale to tylko moje zdanie, rajt

w kazdym razie zycze wam wszystkim wiecej centow w lapie niz italios!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 07:11 
Cytuj  
Ja chce bardziej przyzwyczaic orgaznim, bo przy obecnej pracy trudno jest mi wpierdalac na potege. Ufam, ze trener mi az tak wielkiego swinstwa nie serwuje. Najlepsze co mam to shock, poniewaz po prostu pobudza... a po robocie jest jak znalazl... generalnie zamierzam to jeszcz ograniczyc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 08:27 
Cytuj  
siled napisał(a):
not to mention te wszystkie proszki, tabletki, chuje muje, to najzwyklejsza chemia. a chemia nie jest dobra.
wpierdalac za trzech, solidnie, regularnie trenowac i tez sie osiagnie swoj cel. +watroba/nerki/zoladek/serce/whatever nie wysiadzie po drodze. szkoda pieniedzy i szkoda zdrowia na odzywki imo. ale to tylko moje zdanie, rajt

w kazdym razie zycze wam wszystkim wiecej centow w lapie niz italios!


Jaka chemia? Wiekszosc supli jest oparta na mleku (odpowiednio przerobionym), do tego czesto sie stosuje ekstrakty z roslin (np. przy fat burnerach).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 09:52 
Cytuj  
Generalnie to wiadomo, ze wszystko w nadmiarze szkodzi, cokolwiek by to nie bylo. (pewnie z wyjatkami). Imo po pogadankach z trenerem itp. to szkodliwosc tego co spozywam jest raczej mala, chyba, ze ktos kupuje 20kg bialka za 10 zl... np. taka kreatyna, ktora jest dostepna w miesie, ale troche jej malo tam ;P Troche zezarlem tego, nie szczedzilem za bardzo i czuje sie komfortowo, bez zadnych problemow. Najwiekszy syf to wydaja mi sie wlasnie gainery ;)

no i niektore specyfiki chronia troche przed urzami niby. A potrafie uwierzyc, ze zaawansowani moga miec pozniej problemy przy bardzo intensywnym treningu.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 10:01 
Cytuj  
Takie z dupy pytanie w sumie.
Chodzi ktoś do pure ?
Chciałem tam sie bujnąc ale umowa na rok troche mnie zbiła i jeszcze jakies opłaty 170 zł jeśli bm chciał od jutra karnet kupić oO ( opłata za 36 dni członkostwa) wtf

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 10:20 
Cytuj  
Moj kumpel chodzil. W chuj drogie, ale warunki przeswietne z tego co opisywal. Wszystike sprzety nowe, kazdy rowerek ma wlasny tv, sauna dostepna caly czas.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 10:39 
Cytuj  
Nie no cenowo nie ma tragedii bo przy umowe na rok wychodzi 125 zł na miesiąc i chodzisz ile chcesz ale jeszcze z dupy trzeba zapłacić 170 zał chuj wie za co , musze się isc wypytac wszystko ,nawet jak na 1 miesiąc karnet bym chciał kupić to 170 z dupy trzeba bulić + 145 za karnet -.-

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 13:46 
Cytuj  
Haha, ja chodze do mordowni za 50zl/miech i nie narzekam ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.