mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 09:30 
Cytuj  
Tak musiało się skończyć.
Batman jest jak zwykle chujowy, brak zajebistego Jokera którego obecność Bane'a nie ratuje sytuacji.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 09:49 
Cytuj  
Prometeusz nawet mi sie podobal,nie oczekiwalem czegos bazujacego na filmach o Obcych
i bylo ok

osobiscie czekam na ten film

http://www.youtube.com/watch?v=mZEZ35Fhvuc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 09:59 
Cytuj  
No ciekawe rzeczy piszecie, na imdb 9.1 i klasyczne walenie konia pod Batmana. Ale to norma. Poprzednią cześć tak na prawdę zrobił Heath Ledger, a i tak całość była gorsza niż Batman Burtona.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 13:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dark Knight Rises - wielka, śmierdząca KUPA!


Dla mnie lepszej reklamy nie trzeba. Jak cos sie nie podoba w Tczewie to nie moze byc zle!

Die Hard 5 w przyszlym roku!:

http://www.filmweb.pl/news/Bruce+Willis ... 5%22-87453

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 15:11 
Cytuj  
Tak sie nastawialem, ze Prometeusz bedize chujowy i poszedlem do kina nacpany trawka narkotyczna i bylem zadowolony bardzo. Pierwszy raz chyba podobaly mi sie efekty 3d, soundtrack dobry, klimat dobry, dlugosc w sam raz. Fabuła jak to fabuła w s-f, troche sztampy, troche głupot, nie spodziewalem sie niczego ambitnego, ot, zwykla amerykanska rozrywka, tempo akcji pieknie rozwijajace sie az do samego konca. Co do
Spoiler:


I btw. czemu Elba mial na imie Janek :D? polski mudżyn?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 15:26 
Cytuj  
TDKR - świetne domknięcie świetnej trylogii, wybaczcie ale bardzo mi się podobał nic nie poradzę :> favsem pozostanie TDK glownie przez hipnotyzujaca role Heatha, tutaj srodek ciezkosci jest troche inny - bitwa o Gotham na epicka skale, ale wlasnie z takim pierdolnieciem powinno konczyc sie zabawe, dlatego TDKR delivers.

otwierajaca scena mnie zabiła na starcie mimo ze widzialem ją na leaku, (intro od TDK przebite) duzy ekran IMAXa i dobre naglosnienie zmienia wszystko no i nie powiem pogniotlo mnie troche 8) nikt mi nie powiedzial ze trzeba zapiac pasy, wlasciwie wszystkie sceny akcji to male dziela sztuki - swietny, czytelny montaz (jak nie bedzie oskara to nie chce zyc na tej planecie), muzyka Zimmera na pierwszym planie nadaje ton, jesli slychac w tle bane chant to wiedz ze za moment bedzie grubo :lol: deshi basara zdecydowanie wrzuca ciary...

co do rol to najlepiej wypadli drugoplanowi Hathaway czy JGL, przykoksowany Hardy tez sie udal (ciagle sie zastanawiam czy mial morphing glosu czy nie), w sumie tutaj glownym aktorem jest rozpierducha Gotham i ona wygrywa najbardziej, sekwencje z tymi 'wiekszymi' gadzetami nietoperza polykaja wszystkie komiksowe blockbustery razem wziete, to co sie dzieje w ostatnich 30min to trzeba samemu zobaczyc szkoda pisac

masa perfekcyjnie zrealizowanych scen (jedna mnie troche wzruszyla ale nie powiem ktora, nie, nie koncowa), fajna storka Bane'a w tle, wybitny ost, czy mi czegos zabraklo jako batgeekowi ktory znal wszystkie cytaty z trailerow na pamiec? chyba nie, Batman 'na powaznie' od Nolana bedzie odnosnikiem dla calej reszty jak robic adaptacje, ciezko bedzie teraz ogladac inne komiksowce bez krzywienia sie, licze na Man of Steel - powinno byc niezle, Snyderowi wyszlo z Watchmen takze pewnie bedzie elitarnie

5stars dla trylogii jako calosci

PS. w IMAXach daja plakaty na premierze takze tym bardziej polecam


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 16:09 
Cytuj  
Napisałem, że jak ktoś widział trailer to widział już najlepsze sceny w filmie. Zapomniałem o początku, który był po prostu dostępny w sieci, ale trailerem nie był - bo to też była zajebista scena. Co nie zmienia przykrego faktu, że film jest żałośnie przykro zrealizowany :(

I IMO Batman Begins stał na znacznie wyższym poziomie bo:
- Katie Holmes
- Liam Neeson
- cała masakra w Gotham z Cranem na czele
- świetnie odegrane role Freemana, Caine'a i Oldmana

W TDKR odnosi się wrażenie, że wrzucono markę Bale'a, do tego motywy z komiksu, ale tylko fragmentami, odrobinę catwoman, szczyptę zajebistej muzyki, a dla wyrównania kompletny brak logiki, żenujące dialogi, chujową grę aktorską i włączono blender - niektórym zasmakuje, bo poczuli jakiś dobry przedsmak, ale nie czują, że z całej mieszanki wyszła kupa :P

Przykłady braku logiki w scenariuszu:
Spoiler:

I tak rozumiem, że same komiksy są meganaiwne, ale w wersji Nolana dotąd taka naiwność nie biła z ekranu. Było to wcześniej rozwiązane z głową.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 16:55 
Cytuj  
katie holmes? kurwa tczewiak, probowalem cie brac na serio, ale to jednak bez sensu :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:03 
Cytuj  
Jak można brać na poważnie i wytykać braki logiki w filmie gdzie gość przebiera się w kostium aby zwalczyć przestępców w mieście. Kazdy przecież wie ze to jest najlepszy i najskuteczniejszy sposób.

Cala trylogia batmana to jest według mnie barwne baśniowe widowisko z mnóstwem akcji i tak powinno się to traktować, a ze momentami coś się dzieje nieprawdopodobnego, bywa, to są elementy tego gatunku. Film jest dobry i warto iść na niego do kina.


_________________
Bishop - Teon

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:03 
Cytuj  
Cytuj:
w wersji Nolana dotąd taka naiwność nie biła z ekranu

ta
- multimiliarder, którego rodzice zostali zastrzeleni przez bandytę (o czym trąbiły wszystkie miejscowe media) i który ma powody by być wkurwionym na mafię wraca do Gotham (o tym też trąbią)
- parę tygodni później pojawia się Batman
- nikt nie może rozgryźć kim on jest

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:10 
Cytuj  
Haha, tczewiak wytyka nielogicznosci kiedy kilka postow temu bronil totalnych baboli w prometeuszu. Good times.
Aha. KATIE HOLMES. Czlowieku, przeciez ona sie starala zniszczyc Begins jak mogla. Na szczescie srednio sie udalo

Kilka rzeczy @tczew
Spoiler:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:11 
Cytuj  
dobrze, ze redziu napisal.
teraz wiem, ze trzeba isc do kina :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:14 
Cytuj  
Tczewiak lubi tylko filmy dla prawdziwych facetow. Tak zyje i takie filmy oglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:32 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Haha, tczewiak wytyka nielogicznosci kiedy kilka postow temu bronil totalnych baboli w prometeuszu. Good times.

Nie broniłem BABOLI w Prometeuszu. Po prostu to co Ty wymieniłeś to nie babole, a Twój kompletny brak myślenia. Założyłeś, że inżynierowie zawsze musieli mieć taki sam tok rozumowania. Przez dziesiątki tysięcy lat.

A Katie Holmes to po prostu całkiem fajna dupa mimo małych cycków i za to jest plus. Nie za jej aktorstwo (które i tak zostało zmiecione przez wspomnianą w spoilerach scenę).

To co mnie rozjebało jeszcze to:
[spoiler]Nie zabijam, nie używam broni... ta, a te armatki w pojazdach to ozdoba :D[/quote]

Można wybaczyć taką ogólną naiwność w filmie, ale nie takie suchary jak w TDKR.
Jak już wspomniałem - i tak wszyscy obejrzą - tak samo jak wszyscy kupili Diablo 3.
W porównaniu do batmanów szuma to arcydzieło, ale w porównaniu do poprzednich części Nolana jest to zwykłe gówno.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:38 
Cytuj  
fajna dupa to moze i byla, jak grala w jezioro marzen 15 lat temu.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 18:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tczewiak lubi tylko filmy dla prawdziwych facetow. Tak zyje i takie filmy oglada.


i tym cytatem powinien zakonczyc sie udzial tczewa w tym watku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 18:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie broniłem BABOLI w Prometeuszu. Po prostu to co Ty wymieniłeś to nie babole, a Twój kompletny brak myślenia. Założyłeś, że inżynierowie zawsze musieli mieć taki sam tok rozumowania. Przez dziesiątki tysięcy lat.

Ok, zamknij dupe juz na ten temat :d


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 20:08 
Cytuj  
Edit: Jak batman jest gorszy od prometeusza to musi byc naprawdę dnem


_________________
Turbot

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 20:31 
Cytuj  
Właśnie wróciłem z nowego batmana i od razu mówię, że nie znam się na komiksach i tak dalej, jedynie niedawno obejrzałem dwie poprzednie części Nolana (widziałem tez wersje Burtona).
Dla mnie film jest świetny, nie jest to arcydzieło, poprzednia część była nieco lepsza, chociaż obie końcówki filmu są tak samo zajebiste.
Mogę spokojnie film polecić, solidne 8/10.

A i jeszcze jedno, w poprzedniej części Ledger świetnie grał mimiką twarzy, tutaj bane nie ma takiego pola do popisu przez maske, ale za to zajebiście gra głosem: "what a lovely, lovely voice"


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 22:33 
Cytuj  
Głos Bane'a jest zarazem dobry i zły do tej postaci. Sam film również mogę śmiało polecić, dobry finał komiksowej trylogii. Chociaż parę sucharów mogli sobie oszczędzić. A jak ktoś uważa ten film za słaby, jednocześnie zachwalając kupę zwaną Sucker Punch to zwyczajnie ma zjebany gust. ;)

PS. Bardzo fajna Catwoman.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.