mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:09 
Cytuj  
Pewnie googlował sobie "zadbanych młodych chłopców"...


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:10 
Cytuj  
A moze kliknał w linka Varenthina? (nie znać łizełwd to jak nie znac gracjana i lecha rocha)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:11 
Cytuj  
To w takim razie moja odpowiedź przechodzi z mrynara na Varenthina.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:17 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Super. Jak kupisz nowy jogurt tez nam opisz wrazenia.

CZEKAMY.

Prawie jak czytanie postow Deshrooma.

Sob wez sobie kup normalne buty. Jak chcesz lansu to kup imaca i idz do starbucksa


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:23 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
To w takim razie moja odpowiedź przechodzi z mrynara na Varenthina.

ktoś kiedyś (chyba nawet w przeciągu kilku ostatnich tygodni) wrzucał to tutaj na forum :)

ooo proszę bardzo
viewtopic.php?p=988707#p988707 :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:40 
Cytuj  
Cytuj:
Jak chcesz lansu to kup imaca i idz do starbucksa

Ale lans jest tylko na 27'

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 21:30 
Cytuj  
Dobra, co jest złego w lansowaniu?
A druga sprawa to imo robienie afery z powodu, że jakieś ozdobniki się poodklejały? Rozumiem jakby but się rozkleił czy pękła podeszwa. Natomiast jeśli sob chciał tych butów używać to trzeba było olać te paski i biegać czy co tam można robić z tym dziwadłem na nogach :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 17:57 
Cytuj  
A jak kupisz nowy samochód, który będzie miał wielką rysę na lakierze to też nie zwrócisz uwagi? Bo przecież ładnie jeździ ;) Jakby do tego nie podchodzić, to te buty są produktem AAA i ma wszystko działać cudownie.

Sob - Kup sobie Air Maxy od Nike'a jak chcesz dobre buty do biegania.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 18:22 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Sob - Kup sobie Air Maxy od Nike'a jak chcesz dobre buty do biegania.

air maxy do biegania? lololol

jak ma być od Nike to polecam sklep http://www.run4fun.pl/ i Pegasusy albo Vomero

też zależy czy ma się supinację, pronację lub neutralną stopę, no i po jakim terenie będzie się biegało

sam mam ten model http://www.run4fun.pl/air-pegasus-p-2271.html

padło na Nike, bo Asics'ów nie było w moim rozmiarze :/ (48,5)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 18:38 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
A jak kupisz nowy samochód, który będzie miał wielką rysę na lakierze to też nie zwrócisz uwagi? Bo przecież ładnie jeździ ;) Jakby do tego nie podchodzić, to te buty są produktem AAA i ma wszystko działać cudownie.
(...)

Jak kupował buty to były całe. Można je reklamować, ale ja bym olał tak jak olewam to że w samochodzie łatwo rysuje się lakier i prawie cały jest porysowany ;)

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 18:51 
Cytuj  
Ludzie ogar kurde, przecież on chciał buty do lansu do chodzenia na co dzień latem, a nie do uprawiania sportu.

Los chciał, że została mu pięcio-palczasta skarpetka za 100 zeta. Lepiej mu doradźcie co z nią zrobić. 8)
Cytuj:
też zależy czy ma się supinację, pronację lub neutralną stopę,

Jeżeli kupujesz buty do rekreacyjnego biegania to bez różnicy. Te z niższej półki cenowej w ogóle nie korygują wady.
Żeby dobrze kupić buty korygujące wadę to trzeba:

a)pójść do sklepu z bieżnią, na której sprzedawca pozwoli pobiegać w nowych butach
b)przynieść lapa i jakaś obojętnie jaką kamerkę, teraz może smartphone i jakiś znajomy, który będzie nagrywać
c)przymierzać buty i testować na bieżni i nagrywać bieg i sprawdzić czy wada została skorygowana.

Poniżej 8 stówek to te systemy korygujące to nazwa na kartonie.
Jak ktoś biega rekreacyjnie, to wystarczą buty z decathlonu za 6 dych, od nikeów innych różnią się żywnotnością (czas w km zużycia amortyzacji), ale to po prostu co parę miechów się bierze nowe. Chociaż moje stare new balance za ładnych parę stówek wcale tak wiele km nie wytrzymały.


Ostatnio edytowano 28 lip 2012, 18:52 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 18:52 
Cytuj  
@Varenthin

Biegam w Nike Free Run, nie wiem czemu napisałem Air Max. Dzisiaj o nich czytałem, może coś mi się zlało. :<

Anyway, ja polecam Nike Free Run. Napewno, sprawdziłem 2 razy. Możesz też sobie wybrać określony model, żeby czuć że biegasz "boso" tak jak zapewne chciałeś z tymi fivengersami...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:21 
Cytuj  
bieganie jest gejoskie ;d


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:25 
Cytuj  
tru, do tego psuje kolana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:28 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Jeżeli kupujesz buty do rekreacyjnego biegania to bez różnicy. Te z niższej półki cenowej w ogóle nie korygują wady.
Żeby dobrze kupić buty korygujące wadę to trzeba:

a)pójść do sklepu z bieżnią, na której sprzedawca pozwoli pobiegać w nowych butach
b)przynieść lapa i jakaś obojętnie jaką kamerkę, teraz może smartphone i jakiś znajomy, który będzie nagrywać
c)przymierzać buty i testować na bieżni i nagrywać bieg i sprawdzić czy wada została skorygowana.

albo trafić na FOOT ID w swoim mieście :)

http://www.youtube.com/watch?v=Q8U_FckkokM

http://bieganie.mauser.com.pl/2010/05/1 ... liza-stop/

http://www.asics.pl/running/tech_tours/

Cytuj:
FOOT ID, to zaawansowane narzędzie ASICS do oceny stóp biegaczy w celu zarekomendowania najlepszego buta. Badanie trwa około 10 minut, ale wraz z omówieniem wyników i dobraniem butów to około 30 minut, aby uniknąć kolejek wprowadzono system rezerwacji.

Po dokonaniu analizy, każdy otrzymuje swój indywidualny raport opisujący specyficzne cechy jego stopy co ułatwi potem dobór właściwego obuwia biegowego.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:37 
Cytuj  
takie badanko można sobie zrobić, ale i tak to dla czysto marketingowy zabieg, bo jak już wspomniałem wiele butów, które posiada systemy pod wadę często w ogóle nie koryguje tej wady, a to można sprawdzić tylko na bieżni. No i czy potrzebne są do życia takie szczegółowe badania jak się biega to samemu widać na nagraniu co się dzieje, a nikt nie będzie nam butów robił na wymiar, chyba że jesteśmy Usain Boltem.

Ja cieciowi dającemu buciki na podstawie wydruku z komputera bym za chiny nie uwierzył. To tak na podstawie własnych doświadczeń przy testowaniu butów na bieżni w sklepie. Opakowanie, napisy jedno, a praktyka drugie.

edit: na jednym filmiku widzę, że jest bieganie na bieżni to ok, ale to trzeba jeszcze potem przetestować z butami, które chcemy kupić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:54 
Cytuj  
Buty typowo biegowe, mają chyba najbardziej żulowski i żenujący styl jaki można sobie wyobrazić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:58 
Cytuj  
Havok napisał(a):
tru, do tego psuje kolana.


Jak widze tych zawodowych biegaczy po betonie to mnie boli. btw. a niech se biegaja, ale dla mnie jest to po prostu nudne i nie dalbym rady ;]


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 08:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Buty typowo biegowe, mają chyba najbardziej żulowski i żenujący styl jaki można sobie wyobrazić.


Buty typowo do biegania są przede wszystkim do biegania, a nie żeby się w nich pokazywać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 08:42 
Cytuj  
Sob jest hipsterę i tak naprawde nie ma roweru do jazdy, tylko jezdzi na kozie w rejbanach. Dlatego jak biega to tez zwraca uwage na obuwie innych biegaczy.


ja pierdole ale suchar :S


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.