mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 00:16 
Cytuj  
Obejrzałem dziś Nietoperka. Film uważam za dobry. Nie taki fenomen jak z Ledgerem, po prostu dobry. Z początku mnie nudził ale szybko dotarło że Nolanowy Batman to nie tylko gość który robi kuku przestępcom ale także Bruce Wayne który ma duże problemy ze sobą. Lokaj faktycznie (mimo małego wątku) zagrał zajebiście.

Mam jednak mieszane uczucia co do Bane'a. Pierwsza sprawa: nie rozumiem dlaczego ludzie sie tak zachwycają jego głosem. Ja się cały film śmiałem w sobie, nie wiem czemu jak tylko się odezwał to miałem przed oczami mistrza Yodę. Ponadto jak pamiętam komiksy to tam dysponował on nadludzką siłą, a tutaj z nietoperzem szli łeb w łeb. Ostatnie i najważniejsze: w drugiej części praktycznie każda zła rzecz, każdy wybuch, strzał automatycznie przypisywałem Jokerowi. Na pewnym etapie czułem się tak na niego wkurwiony że chętnie bym mu wpierdolił. Bane miał zdecydowanie większy i okrutniejszy zestaw ale jakoś nie czuję tego aby był groźniejszy. Może to przez to że praktycznie wszystko robili za niego inni a on tylko planował.

Anyway film zamiata wszystkie gnioty tego roku pod dywan łącznie z Avengersami. I potwierdzam ostatnie 30-40 minut to jakiś cholerny majstersztyk. Aczkolwiek całe "oblężenie" jakoś przypominało mi zakończenie Transformers 3.

@Ravushimo - a to nie było tak że Batmana zastąpił (i poza tym pokonał Bane'a) dawny Azrael? Z tego co pamiętam gość miał skilla jak Wayne tylko mu odpierdalało i zabijał zamiast wysyłać za kratki.

Tak na koniec coś mi przyszło do głowy. Zasadniczo to możnabyło zrobić Bane'a jak w komiksie nakoksowanego. Hardy musiałby żreć tylko steryd podawany krowom błękitnym belgijskim, link poniżej.

http://c.wrzuta.pl/wi8626/2133d54500111 ... _sterydach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 00:58 
Cytuj  
Jako ze uwielbiam filmy ze zwierzetami to nie moge sie doczekac na: http://www.rottentomatoes.com/m/life-of-pi/trailers/ Moze byc mega.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 09:23 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
@Ravushimo - a to nie było tak że Batmana zastąpił (i poza tym pokonał Bane'a) dawny Azrael? Z tego co pamiętam gość miał skilla jak Wayne tylko mu odpierdalało i zabijał zamiast wysyłać za kratki.

Ta, na pewien czas Wayne poprosil jakiegos typa o holenderskim nazwisku by go zastapil, ale ten sfiksowal. Pozniej do Gotham wrocil pierwszy Robin/Nightwing i zastapil Batmana do powrotu Wayna. Tyle pamietam, czytalem to z ~17 lat temu... ;D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 16:35 
Cytuj  
Nowy Batman - 8/10. Dobre kino, ale tez chyba najslabsza z czesci. Fabula calkiem fajna, moze ciut zabraklo klimatu. Na teraz dla mnie film roku, ale Skyfall czy Hobbit moga go pobic z latwoscia (jesli beda dobre tak jak ich trailery).

Nowy Superman to moze byc godny nastepca Batmana. Fajnie, ze filmy o superbohaterach ida w ta strone. Teasery ma zajebiste:

http://www.movienewz.com/superman-man-of-steel/

redruM napisał(a):
licze na Man of Steel - powinno byc niezle, Snyderowi wyszlo z Watchmen takze pewnie bedzie elitarnie



a Nolan jest producentem i wspolautorem scenariusza wiec powinno byc super elitarnie.


Ostatnio edytowano 29 lip 2012, 17:05 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 17:00 
Cytuj  
embe napisał(a):

Spoiler:


Najlepsza scena w filmie,

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 18:27 
Cytuj  
Kto będzie grał teraz supermana? Bo ten ostatni remake to jakiś tragicznie chujowy prócz lex'a luthora to ten film ssał pałe..
Btw nowy spider man to taka kicha ze ja pierdole.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 18:38 
Cytuj  
http://www.chartmovieinfo.com/movie-inf ... steel.html

no homo


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 19:21 
Cytuj  
Technotise - Edit i ja dobre !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 20:07 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Kto będzie grał teraz supermana? Bo ten ostatni remake to jakiś tragicznie chujowy prócz lex'a luthora to ten film ssał pałe..
Btw nowy spider man to taka kicha ze ja pierdole.


Spiderman ssal nawet w trailerze.

Dobrze ze w man of steel odeszli od schematu supermana jako pizdy w okularkach:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 20:15 
Cytuj  
http://www.filmweb.pl/news/Ridley+Scott ... wiat-87433

ridley coś szykuje fajnego

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 21:10 
Cytuj  
cypis napisał(a):
http://www.chartmovieinfo.com/movie-info/henry-cavill-close-photo-superman-man-steel.html

no homo



Nie lubiłem nigdy Supermana, więc tbh mi zwisa i powiewa. Ale brak czerwonych gaciów to trochę fail IMO :<


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 11:57 
Cytuj  
Mroczny rycerz to dla mnie 6/10
Nie żałuje kasy, ale poprzednia część była dużo lepsza.
Zbyt zagmatwane motywy czarnych charakterów, jakieś takie bezsensu "Gotham to skorumpowane miasto więc je wysadzimy"...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 12:06 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
"Gotham to skorumpowane miasto więc je wysadzimy"...

...i wszyscy zostaniemy w środku też ginąc z tym miastem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 12:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Buffchef napisał(a):
"Gotham to skorumpowane miasto więc je wysadzimy"...

...i wszyscy zostaniemy w środku też ginąc z tym miastem.


No taka byla idea Ra's al Ghul - postaci imo wzrowanej na islamskich terrorystach - samobojcach. Smierc w imie walki ze zlem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 12:20 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
cypis napisał(a):
http://www.chartmovieinfo.com/movie-info/henry-cavill-close-photo-superman-man-steel.html

no homo



Nie lubiłem nigdy Supermana, więc tbh mi zwisa i powiewa. Ale brak czerwonych gaciów to trochę fail IMO :<


Superman jak na swoje czasy (przelom 70-tych i 80-tych lat) byl ZAJEBISTY, ale czasy sie zmienily i lifting byl konieczny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 13:17 
Cytuj  
Ja nie lubiłem nigdy supermana ,ze zgledu na jego najczęstsze odwzorowanie w filmach i filmach animowanych (komiksów czytałem troche za dzieciaka i nie pamietam) jako pizde ,nie podobało mi się jak te wybory moralne przedstawiali ,wszystko było albo czarne albo białe a sam superman zawsze wolał dostać po pizdzie niż kogoś zabić albo skrzywdzić ,kurwa jezus z kryptona dlatego hate hate hate .Zobaczymy jak nowy Aktor i nowa remake zmieni oblicze ,jesli to będzie podobnie jak z batmanem ,że to wyjdzie kawał skurywsyna superhero to będe zadowolony.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 15:46 
Cytuj  
W komiksach nie było aż tak źle. Zazwyczaj Superman postrzegał wszystko czarno-biało, i albo pomimo wielkich trudności i poświeceń wygrywał dzięki temu (ziefffffff) albo w tle był jakiś Batman/Green Lantern etc. którzy mają inny sposób patrzenia na świat. Taki...Hmm...Zdrowszy. I przez to Superman dostawał po zadzie i zrobił się bardziej agresywny etc. Były chociażby epizody z próbami morderstwa Lexa Luthora i (chyba) Brainiaca?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 19:49 
Cytuj  
1 byla super 2 tez bedzie (uprowadzona) :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q8eE5T6iMsg


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 19:53 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):


wrzucalem to juz jakis czas temu

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 22:39 
Cytuj  
Nowy batman kibel w porównaniu do poprzednich części... nie kumam tych co się jarali tą częścią.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.