mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 23:31 
Cytuj  
Gangsterzy na Teonie!!!!!! wts teon acc :(
http://img392.imageshack.us/my.php?image=lol1gt6.png

http://img383.imageshack.us/my.php?image=lol2dy4.png

http://img87.imageshack.us/my.php?image=lol3pa7.png

http://img251.imageshack.us/my.php?image=lol4sy8.png

co ta gra robi z mozgu :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 23:37 
Cytuj  
Kurde... Koles jakis malo kreatywny... Zeby wyzywac od fajtlap... Lipnie zdeka.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 23:51 
Cytuj  
ale sie usmialem :P, ostatni screen jest best.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 00:00 
Cytuj  
Zapomnialem dodac ze to ofc Polski clan an Teonie- Aristocracy.
Rekrutuja ale malo miejsc wiec trzeba sie spieszy!!

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 00:18 
Cytuj  
Nieee no... po prostu nie ma bata... Pan Liwa (a moze to Pani?) jest od dzisiaj moim herosem.
Haveren, Ty podly, niemily, nieludzki, niehigieniczny morderco.


Posty: 3
Dołączył(a): 25.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 09:22 
Cytuj  
NO coz puscily chlopakowi nerwy. Jak sie widzi Polaka co sie nie przyznaje ze jest Polakiem tylko scieme jedzie w obcym jezyku i udaje "greka" nie obrazajac grekow, zabija Polakow na PK jak oni bija sobie mobki hmz zalosne. Wpadasz na bufkach i jak ktos bije mobka to ubijasz go w tym czasie, nie no rozne rzeczy widzialem ale to jest porazka. Czym tu sie szczycic tym ze na PK kogos jedziesz ?
Hehehe i to nawet jak ktos afk jest boze to nawet mob ci odda. No ale w sumie jak ktos afk jest to racje nie musisz sie wysilac. Jak ktos mobki bije no to tez deko latwiej hihi. Chcesz pvp idz na arene na mdt tam zawsze pelno ludzikow CP potow masz duzo bo az sie kurzy jak pijesz. Straszne jak Polacy nie moga sie zorganizowac na offie przynajmniej Teon klany sie dziela ludzie odchodza przechodza cuda wianki. Btw Haveren wez sie za deko mocniejszych moze nic BH 6x na BF bo to jakos smiesznie wyglada. Poubijaj kogos z IA czy DH czy Ex to beda fajne fotki moze, bo krasia zameczyc czy jakiegos innego cieniaska 6x to takie plytkie troche. A i jesio jedno masz w sobie jakas nienawisc do Polakow ? bo sie zastanawiam czy w koncu samobujstwa nie popelnisz jak sobie uswiadomisz ze po Polsku mowisz.


Posty: 2
Dołączył(a): 25.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 09:43 
Cytuj  
Małe sprostowanie tego nie pisal Liwa tylko ja MASA, z jego konta wiec Liwy prosze w to nie mieszac.
Ty Haveren sie tak nie wybielaj bo jak ci juz ktos wyzej napisal walisz tylko slabsze, nizsze lvle jak bija moby a jak ci ktos pozadnie odda to uciekasz i szybcutko wypijasz potki albo log out - wieki mi bohater. To że masz mnostwo botów i expisz postacie na botach i jestes bot protektorem ty my wiemy - wiec nie oczerniaj ludzi ktorzy graja normalnie boterze zafajdany. Jak ci sie polacy nie podobaja to wyjedz z krajuwszystkim bedzie lzej.Napisalbym troszke wiecej ale bym sie powtarzal - jeszcze Haveren uzna to za spam :D :D :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 10:02 
Cytuj  
Drodzy chlopcy a nie pomyslelisce ze Hav nie lubi Aristocracy? Inne polske klany nie maja wony z have.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 10:05 
Cytuj  
ten teon to jest fajny :)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 10:26 
Cytuj  
o fak, mega wypas, od dzis tez bede bic polakow bo mozna przy tym sie niezle usmiac. Inne klany X IA itp nie wala zadnych wiazanek poza gg... natomiast Aristo widze ze dostarcza dobrej dawki humoru :)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 10:42 
Cytuj  
masiorpl napisał(a):
To że masz mnostwo botów i expisz postacie na botach i jestes bot protektorem ty my wiemy


Wiecie o mnie wiecej niz ja sam :] :lol:

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 11:39 
Cytuj  
aleś zasłonił ten lvl.. i tak widać (ostatni screen) :P
Rzeczywiście wesoły serwer :lol:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 13:20 
Cytuj  
Takie zachowanie nie jest u nas tolerowane. Tak się złożyło, że obecnie odbywa się (a właściwie dogorywa) Czwarta Ogólnopolska Libacja Klanowa (na której niestety tym razem nie mogłem być), więc nie było znacznej większości klanu, która mogłaby zareagować na powstałą sytaucję. Obecnie czekamy na powrót CL`a, który zapozna się z sytuacją i pewnie podejmie jakieś decyzje.

Wypowiadając się jedynie w swoim imieniu mogę powiedzieć:

Uważam, iż było to chamskie zachowanie, niegodne naszego klanu. Za te słowa przepraszam. Prosiłbym o nie ogólnianie zachowania kilku osób, które w są u nas od niedawna na cały klan. Zapewniam, że takie zachowanie ze strony "starych członków" klanu, którzy grają już ze sobą ponad dwa lata (w większości na privach, potem na Teonie) nigdy nie miałoby miejsca.

Do czasu dalszych wyjaśnień prosiłbym o wstrzymanie się z flamem.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 21:45 
Cytuj  
Osoba odpowiedzialna za tą oborę już nie jest w klanie. Nie chodzi tu o Liwę bo on był na boxie. Sorki za takie niegodne zachowanie ex-klanowicza.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 22:42 
Cytuj  
hmm no no niezle :P. Rozumiem ze chlopak sie zdenerwowal, bo go hav peknol no ale ludzie to jest gra nie trzeba odrazu wiazanek puszczac. O np ja dzisiaj zostalem pkniety przez Gank X w pagan i jakos nie plakalem z tego powodu, najlepsze bylo to ze tez przez polaka :D jak sie potem okazalo :). Suma sumarum posmialem sie chwilke na ogolnym czacie z sytuacji i tyle . To ze sie ginie od czasu do czasu to jest czesc tej gry :).


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 11:37 
Cytuj  
Byłem (tak... niestety - "byłem") w Aristocracy. Co tu dużo mówić. Suche fakty i pytania bez odpowiedzi:
1. Lokken: Napisz, że po Czwartej Ogólnopolskiej Libacji Klanowej (na której nie było CL) klan opuściło kilka (narazie kilka) osób. Dobra... juz to zrobiłem ;)
2. Powody tego? Dlaczego nic na ten temat?
3. Nie przepraszaj za niegodne zachowanie, niech się wypowie "zainteresowany" - ile razy był PKowany przez Haverena (swoją drogą - dobrego gracza pvp z przewagą poziomu i doświadczenia, lepszego o 7-9 lvli z subem i bufami offparty) bijąc moby na spocie.
4. Co zrobił klan i sam CL, kiedy gracze byli PKowani grjąc na WB?
5. Co Ty zrobiłeś sam w tym temacie, że zabierasz głos? Bez urazy, nie ma się o co obrażać ofc... Chill :)
6. Montezuma: "sprawa" Haverena vs Aristocracy (lol) tylko uwidacznia problem w Arcy... klan w pvp jest b(m)ierny (niestety) - ofc jest o uogólnienie ale... taka prawda.
7. SniperPL - Cała prawda o Haverenie. 8)

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 12:23 
Cytuj  
Yyyy... Nie uważasz, że to publiczne forum nie jest odpowiednim miejscem na taką dysputę ?

Wywalenie masy a wczorajsze odejście tych innych osób to DWIE CAŁKOWICIE INNE SPRAWY. Ich decyzja o odejściu została podjęta na zjeździe, jeszcze zanim nastąpił ten incydent na BF.

A w sprawie masy będę się wypowiadał bo zachował się jak gówniarz (a jest przecież dorosłą osobą) mając crest klanu nad swoim nickiem. I to, że jest dosyć intensywnie dręczony przez Haverena nie usprawiedliwia takiego zachowania.

Tak na marginesie powiem, że trudno jest walczyć z TH który często robi logout i bsoe. Haveren to Ninja ;p Zaskoczy cię, zapoda kilka blowów po czym dash i dzida. Jak się zjawi jakaś ekipa to już go raczej nie ma. Co wcale nie znaczy, że nie pada bo zdaża sie to dość często. Ale jaki jest sens aby całe party schodziło ze spota tylko po to by się zjawić i zobaczyć znikającego w oddali Hav`a ?
To wy raczej stoicie jak te kołki gdy on was leje i wołacie o pomoc. A wystraczy się postawić. Przykład z wczoraj - Hav nie był w stanie rozwalić BH na 64 lvl. Po użyciu masy CP Potów po prostu dał sobie spokój ;p


I naprawdę prosiłbym abyś pisał na forum klanowym a nie tu. Nie rób z klanu jeszcze większego pośmiewiska.

Kto to do cholery jest SniperPL ?


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 13:14 
Cytuj  
Lokken :)
1. Fakt miał miejsce przed samym zjazdem, spójrz na datę na forum.
2. Ty tłumaczysz się za kolegę. W takim razie dlaczego nie na forum Arcy? Podtrzymywanie dyskusji podgrzewa temat.
3. Mój char może co najwyżej zrootować i dac Mana burn - co mogłem - zrobiłem jak była okazja. Tematu pomocy nie rozwijam. Nie ośmieszam.
4. Sens jest. Klan to Ty. Ty to klan. Biją kumpla? Pomóż. Nie stój.
5. Trzeba bylo zapolować na kogoś? Nie bolało mnie tele z Giran do Rune i polgodzinne szukanie kolegi B1h(...). Fun jest kiedy wiesz ze ktoś trzyma twoją stronę :) Z wzajemnością. Fakt kilkukrotnego PKowania Masy przez Haverena skończył się tym, że facetowi puściły nerwy. Finał? Won z klanu. Brawa dla Haverena, jeden facet pruje klan. Nie o Hav'ie to świadczy.
To tyle na temat. Więcej nie komentuję i nie wyciągam.
Koniec offtopu :)

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:07 
Cytuj  
Ad 1. Otóż nie miał. To było z soboty na niedzielę. A zjazd zaczął się w piątek i skończył w niedzielę. Nie łącz wyjścia tych ludzi z tym incydentem.

Ad 2. Jeszcze tego samego dnia założyłem topic na naszym forum - poczytaj. Musiałem napisać coś tutaj bo wszyscy mieli bekę z całego klanu z powodu zachowania jednego członka. A na forum klanowym to on powinien się wytłumaczyć - a tego nie zrobił.

Ad 4. Już o tym pisałem. Pomagamy przecież, ale nie dziw się, że czasem 9 osobowne party nie da nagle soe z LOA tylko po przyjść do was, gdy go już tam dawno nie będzie. Czy to naprawdę takie trudne spamować CP poty i zacząć napierdalać ? Zrobić sobie makro z targetem i spamować co minutę ? A jak się padnie to darować sobie flame i zmienić na jakiś czas spota ?

Ad 5. Wcale nie pruje. Ginie wiele razy - on się po prostu bawi, exp go nie obchodzi. On leje nas, ale też dosyć często pada. Spytaj Korred`a (Elemental Summoner) czy on go pruje. Fakt TH z miarę wysokim lvl, z buffami i z dużym zapasem bsoe, cp potów i często stosowanym force logout może uprzykrzyć życie, ale nie przesadzaj.

Wasza paczka była w klanie od kilku miesięcy. Nie do końca do siebie pasowaliśmy. Życzę wam powodzenia w dalszej grze.

A tak w ogóle to męczy mnie już to wszystko. Robię sobie przezwę od L2.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:20 
Cytuj  
Fajne dramy tu macie. Ehh uroki open pvp , też chce.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.