mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 11:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i chyba taka punktacja jest i tak z dupy, bo sa filmy, ktore oglada sie dla przyjemnosci, albo efektow i rozpierduchy, a inne oglada sie dla tresci i zeby pozniej robic wrazenie znawcy i smakosza kina.



Trudno porownywac film zrobiony typowo dla rozrywki z filmem psychologicznym, ale jeden i drugi moze byc zajebisty i moze dostac 10/10.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 11:06 
Cytuj  
dla tych co czytaja ksiazki, to wiekszosc filmow powinna byc totalnym badziewiem i tyle.
i nie, nie ludze sie, napisalem dlaczego mi sie film podobal. jak tego nie kumasz to nic ci na to nie poradze.

mrynar: dlatego nie ma sensu wrzucac do wora wszystkiego. jak na film rozrywkowy to zgadzam sie, ze wwz jest jednym z lepszych w ostatnich miesiacach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 11:07 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Dla tych co czytali ksiazke to film jest totalnym badziewiem i tyle. Reszta niech sie łudzi, ze ma do czyniena z dobrym filmem :P



za bardzo nie rozumiem co ma klasa ksiażki do klasy filmu, szczególnie dla osób, którzy książki nie czytali? Mają automatycznie obniżać własną subiektywną ocenę filmu, tylko dlatego, że ksiażka (zdaniem znajomych) była lepsza?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 16:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Dla tych co czytali ksiazke to film jest totalnym badziewiem i tyle. Reszta niech sie łudzi, ze ma do czyniena z dobrym filmem :P

Mają automatycznie obniżać własną subiektywną ocenę filmu, tylko dlatego, że ksiażka (zdaniem znajomych) była lepsza?


Nie, maja ruszyc dupsko i siegnac po ksiazke i sami sie przekonac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 17:40 
Cytuj  
Ja nie czytalem ksiazki, film moze sobie byc, ale nie zachwycil mnie w ogole.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 20:06 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Dla tych co czytali ksiazke to film jest totalnym badziewiem i tyle. Reszta niech sie łudzi, ze ma do czyniena z dobrym filmem :P

Mają automatycznie obniżać własną subiektywną ocenę filmu, tylko dlatego, że ksiażka (zdaniem znajomych) była lepsza?


Nie, maja ruszyc dupsko i siegnac po ksiazke i sami sie przekonac.



ale ja wcale nie kwestionuję tego iż ksiażka mogłaby być lepsza. Ja tylko napisałem, że mi się film podobał.
Książki nie mam zamiaru czytać, bo zombiakami/wampirami/emo_kidsami po prostu rzygam i takie tematy omijam szerokim łukiem. Film to inna sprawa, bo wybór jest duuużo mniejszy więc oglądam to co wychodzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:37 
Cytuj  
typowa markowa logika.
tak w ogole to tam byly jakies zombie? bardziej robale ze starship troopers


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:45 
Cytuj  
ee o co ci chodzi z tymi zombie cypis? ze nie zachowywaly sie tak jak cie przyzwyczaili przez ostatnie parenascie lat?
niestety w tym przypadku dosc ciezko ocenic i porownac, bo o ile sie nie myle, to prawdziwego zombie nikt jeszcze nie znalazl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:43 
Cytuj  
Mi tam sie podobaly te szybkie zombi. Cyba pierwszy film w ktorym nie wygladaja (poruszaja sie) smiesznie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 14:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ee o co ci chodzi z tymi zombie cypis? ze nie zachowywaly sie tak jak cie przyzwyczaili przez ostatnie parenascie lat?
niestety w tym przypadku dosc ciezko ocenic i porownac, bo o ile sie nie myle, to prawdziwego zombie nikt jeszcze nie znalazl.



prawdziwe zombi to zobmi romero, ale tutaj to bylo ok.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 14:07 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=mBwsUD7jYCI

Here we go again.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 14:18 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=mBwsUD7jYCI

Here we go again.


bylo

Mam nadzieje, ze tym razem bedzie to na tyle udany projekt ze pociagna serie dalej. Sama godzilla to troche nudy. Uwielbiam mechagodzille!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 14:21 
Cytuj  
dlaczego tym razem godzilla nie niszczy tokyo, no bez przesady!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 18:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mi tam sie podobaly te szybkie zombi. Cyba pierwszy film w ktorym nie wygladaja (poruszaja sie) smiesznie.


+1
nie wiem w ktorym miejscu widziales robale cypis..

typowa polaczkowa logika - film mi sie nie podobal bo kolega napisal, ze ksiazka jest lepsza. Ohh wait... tu nie ma logiki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 18:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
typowa polaczkowa logika

Przecież cipas szoruje kible Irlandczykom...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 18:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
typowa polaczkowa logika

Przecież cipas szoruje kible Irlandczykom...


cipas to wykwalifikowany pracownik siłowni, co nie przeszkadza temu żeby wyglądał jakby nie korzystał z własnych porad albo kurwa mac jakby korzystał :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 20:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
+1
nie wiem w ktorym miejscu widziales robale cypis..

typowa polaczkowa logika - film mi sie nie podobal bo kolega napisal, ze ksiazka jest lepsza. Ohh wait... tu nie ma logiki.

piszesz ze rzygasz tematem zombie i ich unikasz, a w nastepnym zdaniu twierdzisz ze film obejrzysz bo jest ich za malo. u wot m8?
World war z byl mniej wiecej tak samo wciagajacy jak autystyczne cytaty z bloga tczewiaka. Co to za film z potworami pg13 w ktorym nie ma zadnej kropli krwi, a shaky cam wyskakuje w co drugiej scenie? No ale za to byl brad pitt w ladnym szaliczku, pewnie dlatego magpiesowi tak sie podobalo.
Zombie to zombie z kanonu romero, pierwsze co mi sie skojarzylo jak zobaczylem te chmary popierdalajacych sprinterow to wlasnie robale ze starship troopers. Wiem, ze Tobie trzeba wszystko tlumaczyc jak krowie na pastwisku bo wiekszosc koncepcji troche bardziej skomplikowanych niz wybor pedzla do farby troche Cie przerasta, ale bez przesady.

Nie wiem po co porownywac ksiazke do filmu skoro poza tytulem nie maja nic wspolnego.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 20:36 
Cytuj  
Niah napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
typowa polaczkowa logika

Przecież cipas szoruje kible Irlandczykom...


cipas to wykwalifikowany pracownik siłowni, co nie przeszkadza temu żeby wyglądał jakby nie korzystał z własnych porad albo kurwa mac jakby korzystał :o


Damn, to Ci nawet wyszło.
Święta idą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 22:05 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Zombie to zombie z kanonu romero,


Te filmy byly mega smieszne, nigdy ich nie lubilem. Zombie polubilem dopiero po obejrzeniu 28 dni pozniej.

Zreszta Romero nawet nie byl pierwszy. To byl pierwszy film o zombie:

http://www.youtube.com/watch?v=udPstKu5XcM

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 22:40 
Cytuj  
cypis dla moze dla ciebie zombie to tylko romero, ale nie wszyscy musza sie z tym zawsze zgadzac.
pogralem w dayz, poczytalem dlaczego rocket zrobil je tak a nie inaczej i przestalo mi przeszkadzac, ze zapierdalaja.
dlatego moze nie napierdalaj jak pojebany na kazdego, bo inni moga miec inne zdanie na ten temat - poparte nie tylko wlasnym widzimisie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.