mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 23:39 
Cytuj  
Junkier napisał(a):

Zresztą jaka szanująca się marka sprzedawałaby swój trunek fabrycznie wymieszany z colą albo sosem barbecue? ;o


Taka, która lubi realizować cel w jakim została stworzona, ergo: zarabianie pieniędzy.

Sprzedawanie w/w mieszanek przeszkadza jakiejś skromnej milionowej procenta konsumentów, którzy wieczorami masturbują się do butelek z 15 letnim single maltem w środku, reszta ma wyjebane.

JD jest dobrą marką, bo smakuje, dobrze się prezentuje i jest w chuj rozpoznawalny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 23:50 
Cytuj  
Nikt nie wątpi, ze jest dobrą marką. Ale tu nie o tym przecież miało być ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 23:55 
Cytuj  
Cytuj:
prawdziwy mężczyzna pije czystą szkocką. ;)

Spróbuj Queen Margot z Lidia :wink:
Zazwyczaj staram się pozostawać wierny tej zasadzie, pamiętając, że
Obrazek

Natomiast whiskacze w przedziale cenowym JD to dla mnie szara strefa moralności - sam staram się zgrywać twardziela, ale nie dziwie się ludziom, którzy piją je z colą.
Razoth napisał(a):
Junkier napisał(a):

Zresztą jaka szanująca się marka sprzedawałaby swój trunek fabrycznie wymieszany z colą albo sosem barbecue? ;o


Taka, która lubi realizować cel w jakim została stworzona, ergo: zarabianie pieniędzy.

Sprzedawanie w/w mieszanek przeszkadza jakiejś skromnej milionowej procenta konsumentów, którzy wieczorami masturbują się do butelek z 15 letnim single maltem w środku, reszta ma wyjebane.

Czy jakakolwiek inna firma godzi się na coś takiego?
Pytam z ciekawości, moim zdaniem JD jest słaby, bo jest słaby, a mieszanie go z sosami do mięsa po prostu potwierdza moje stanowisko.
Cytuj:
Mcdonald jest dobrą marką, bo smakuje, dobrze się prezentuje i jest w chuj rozpoznawalny.

Tadam!
Ale nie chce mi się brnąć w ten temat.
Liczę, że przyjdzie tczewiak i w dosadnych słowach wyjaśni ci jak dalece zbłądziłeś o/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 07:00 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
tczewiaczku, jak piles tylko red label to przestan pierdolic trzy-po-trzy...

Red label nadaje się wyłącznie do spłukania w kiblu. JD niewiele lepszy. Może jara ludzi, którzy muszą whisky przyszpanować, a ich na nią nie stać.

JW nawet cola nie pomoże, a JD da się wyłącznie wymieszanego wypić. Zero frajdy z samego picia.
Przez wiele lat to było dla mnie wyznacznikiem jak smakuje whisky - no i kurwa nie smakowało. Tani bełt, który nawet nie ma nawet podejścia do polskiej wódeczki (no chyba, że xiążęca czy starogardzka - podobna klasa trunku - na czysto ciężko wypić).
Co śmieszniejsze w cenie JD można już dorwać sensowne łiskacze. Znawcą tychże nie jestem, ale potrafię odróżnić co się da pić, a czym dzieciak będzie udawać, że mu smakuje, bo kolorowe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:12 
Cytuj  
porównywanie JD do McDonalda, bo JD odniosło marketingowy sukces - epic. Logika aż chwyta za serce.
Osobiście kupiłem kilka droższych wynalazków z nazwami których nie potrafię powtórzyć i cóż, zawsze wracam do JD. Bo mi po prostu smakuje - może źle trafiłem, a może taki gust.
W każdym bądź razie zacznę butelki po JD chować pomiędzy śmieciami, bo jeszcze sąsiedzi zauważą ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:16 
Cytuj  
Ja jestem ciekaw, jakie jest minimum akceptowane przez naszych forumowych specow. Serio pytam.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
porównywanie JD do McDonalda, bo JD odniosło marketingowy sukces - epic. Logika aż chwyta za serce.
Osobiście kupiłem kilka droższych wynalazków z nazwami których nie potrafię powtórzyć i cóż, zawsze wracam do JD. Bo mi po prostu smakuje - może źle trafiłem, a może taki gust.
W każdym bądź razie zacznę butelki po JD chować pomiędzy śmieciami, bo jeszcze sąsiedzi zauważą ;)

Przecież jak jedziesz zwiedzać świat to się stołujesz w McD. Więc nic dziwnego, że Ci JD smakuje. JD w świecie alkoholi 40%+ to jak McD w kulinariach. Dla plebsu.

@cand: w cenie JD (około 100zł) masz bushmillsa, famous grouse, glenfiddich i mnóstwo burbonów z USA.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:23 
Cytuj  
jim beam jest bardzo dobry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jim beam jest bardzo dobry.

Zwykłego nie cierpię - szczoch prawie jak walker - tyle, że ma mocno "tłusty" posmak. Czarny od biedy daje radę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:27 
Cytuj  
w szotach jest zajebisty i lagodny.
bardzo sensowny stosunek ceny do jakosci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 11:09 
Cytuj  
@tczewiak,

Ale skumaj, że typów JD jest sporo... jak pijesz tylko Red to nie dziwota, ze to szajs skoro sama firma mowi, ze on jest do Coli i drinków. Lubisz coś lepszego to walnij sobie Black/Double Black albo Green. A jak jesteś kozaczek to Blue za ~450plnów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 11:23 
Cytuj  
SvD Ty nawet jako typowy konsument kampanii piwowarskiej nie odróżniasz nawet JD od JW...
JW nawet blue jest chujowy. Piłem. Nie cierpię. Red/black JW już kiedyś pisałem - spuściłem w kiblu, bo się pić nie dało. Tak mordę wykrzywia okropnym jakimś posmakiem. Cola temu nawet nie pomoże. Chyba, że ktoś jest kompletnym plebejuszem, któremu nie robi różnicy co pije - byleby w łeb kopało. Tylko po co wtedy kupować jakieś gówno za 40zł jak można porządną wódę za 28zł, którą można na czysto walić bez wykrzywiania się?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 11:27 
Cytuj  
@up

Tczewiak, nie dała, co?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 11:51 
Cytuj  
Ja ma troche inaczej, niz Tczewiak - JW czerwony na czysto rzeczywiscie nie smakuje najlepiej. Ale z tonikiem, badz spritem bylo ok. Cola jest za slodka.
JW Czarny, JD, Ballantines wali plynem do naczyn.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 11:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mi smakuje. Żonie też. Plebejskie gusta ;)

piłeś Bombay Sapphire mrynar? Bo dobra promocja jest i nie wiem czy nie kupić kilka butelek na święta.


Pilem prawie wszystkie jiny jakie sa na rynku, bo lubie jin z toniciem. Specjalnych roznic smakowych nie widze. Bombay Sapphire to jeden z moich ulubionych, ale tylko ze wzgledu na nazwe i butelke. Dobrze sie prezentuje w barku. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jack Daniels i dobra marka. LOL.


Dobra marka kojarzaca sie z rocknrollem, smak ma przyzwoity jak na przedzial cenowy 50-100zl. Ja tam Jacka lubie, ale tak jak pisalem wypuszczanie przez nich slodkich likierow jest dla mnie psuciem marki...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:14 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Tczewiak, nie dała, co?

wut?
O czym Ty chcesz rozmawiać skoro nie odróżniasz korposzczochów od piwa, a JW od JD i prawdziwych whisky?
Zaraz jeszcze wyskoczysz, że w McD mają lepsze burgery niż w małych budach, bo zawsze smakują tak samo...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:17 
Cytuj  
Ale tu expert wyrósł, 3 lata na słoiku i się zna. Pozazdrościć.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:25 
Cytuj  
Słoik to pojęcie na osoby, które żyją na garnuszku starych po przeprowadzce - wypisz, wymaluj taki deshroom :D
Żaden ze mnie ekspert od whisky, nadal wolę wódeczkę, tequilę, rum, ale kurwa mać... JW, JD... traktować jako dobry trunek... no proszę kurwa mać.
Chociaż deshroom pewnie wali starogardzką to może mu jw też pasuje :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:31 
Cytuj  
Chodzi o to że może i się znasz, ale 3 lata temu wyglądałeś jak gruby, żyd z kompleksami, a teraz jesteś ekspertem od whiskey. Spoko, pozazdrościć jak napisałem.
To miał być komplement :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.