mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 21:08 
Cytuj  
pozostaje tylko zioło. Wilku demon przyszedl i zjebal temat.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 21:09 
Cytuj  
Cytuj:
No na siłowni może są minimalne spadki ,ale jeżeli się trenuje jakiś sport wytrzymałościowy to po melanżu tydzień pracy w plecy spokojnie.


Tydzień ? chyba rok,

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 21:18 
Cytuj  
dobra sorry za offtop.

in my opinion http://www.we-dwoje.pl/whisky;z;cola,artykul,1170.html best drink evah, + curacao samo nie drinowane też było swojego czasu dobre.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 22:28 
Cytuj  
Whisky z cola to jedyne co zamawiam w barach. Nie zeby to byl jakis super przysmak, ale malo kto potrafi to spierdolic, a dosc mam niespodzianek typu long island bez sour'a ;]

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 22:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
pozostaje tylko zioło.


ktore tez dziala najlepiej w polaczeniu z alko :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 09:31 
Cytuj  
Jeden z komentarzy na stronie tamtego przepisu:

Cytuj:
Burbon (bourbon) jest jedną z odmian amerykańskiej whiskEY, trzeba zacząć od tego że Whisky jest szkocka (i tylko szkocka - np. Johnny Walker), a Whiskey (z takim amerykanskym 'ey' na końcu) jest amerykańska. No i dalej: amerykańska whiskEY dzieli się m.in na whiskey bourbon (np. Jim Beam /często w Polsce mylony z Bean;-)/ - cena ok. 69/0.7, w makro 64/0.7), dzieli się też na Tennessee whiskEY (np. Jack Daniels).

Tak że resumując, nie ma czegoś takiego jak amerykańska whisky, bo amerykańska to jest whiskey, a whisky szkocka, no i nie można też nazwać bourbona amerykańską whisky:-)

Pozdrawiam,
Smakosz


Ciekaw jestem skąd się bierze taka masa ekspertów w necie ;) Przyznam się, że nie wiem czy to prawda czy nie co on pisze, ale wiem że podał jako przykład trunki które znają masy ludzi i mało kto ich nie pił.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 09:40 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Highlander napisał(a):
pozostaje tylko zioło.


ktore tez dziala najlepiej w polaczeniu z alko :(


Zioło jest akurat zawsze dobre ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 09:46 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jeden z komentarzy na stronie tamtego przepisu:

Cytuj:
Burbon (bourbon) jest jedną z odmian amerykańskiej whiskEY, trzeba zacząć od tego że Whisky jest szkocka (i tylko szkocka - np. Johnny Walker), a Whiskey (z takim amerykanskym 'ey' na końcu) jest amerykańska. No i dalej: amerykańska whiskEY dzieli się m.in na whiskey bourbon (np. Jim Beam /często w Polsce mylony z Bean;-)/ - cena ok. 69/0.7, w makro 64/0.7), dzieli się też na Tennessee whiskEY (np. Jack Daniels).

Tak że resumując, nie ma czegoś takiego jak amerykańska whisky, bo amerykańska to jest whiskey, a whisky szkocka, no i nie można też nazwać bourbona amerykańską whisky:-)

Pozdrawiam,
Smakosz


Ciekaw jestem skąd się bierze taka masa ekspertów w necie ;) Przyznam się, że nie wiem czy to prawda czy nie co on pisze, ale wiem że podał jako przykład trunki które znają masy ludzi i mało kto ich nie pił.


Akurat pisownia whiskey to nie wymysl Amerykanow, tylko Irlandczykow. Zreszta Szkoci i Irlandczycy tocza spor, gdzie powstal ten bibropodobny trunek.
Osobiscie lepiej mi wchodza irlandzkie whiskey i amerykanskie burbony niz szkocka, ale zadnym smaczoszem czy znawca nie jestem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 09:49 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):

Ciekaw jestem skąd się bierze taka masa ekspertów w necie ;) Przyznam się, że nie wiem czy to prawda czy nie co on pisze, ale wiem że podał jako przykład trunki które znają masy ludzi i mało kto ich nie pił.


Taaa, przerazilem sie jak zrobilem przeglad przed chwila.
3 ajrisz whisky (2x blended, 1x distiled) i 1x tennessee

od dziś nie bede pil nieswiadomie!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 13:04 
Cytuj  
Whiskey - irlandzka i amerykanska
Whisky - szkocka i kanadyjska
Nie wiadomo skad sie wzielo rozroznienie, ale nie ma szans, zeby sie pozbyc ktoregos z wyrazen
No i jasne, ze podzial idzie dalej:
Szkocka - jest Blended, Single Malt i Pure Malt
irish whiskey - blended, single malt
american whiskey - blended, tennessee, bourbon
a canadian whisky to po prostu canadian whisky ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 21:20 
Cytuj  
Ktoś polecał japońskie Asahi Super Dry - pytanie zasadnicze: gdzie można to nabyć? Chciałbym w końcu spróbować bo któraś już osoba z rzędu mi o tym mówi, a ja tego oryginalnego japońskiego w Polsce na oczy nie widziałem..


_________________
For the pony!

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 11:20 
Cytuj  
W kazdym sushi barze, azjatyckiej (nie mowie o budkach wietnamoli).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2011, 17:57 
Cytuj  
Mielismy polecac alko, wiec skorzystalem z rekomendacji i wrocilem z butelka Captain Morgan Dark. Tylko musze spytac Huragana, czy pijac mam sciagac gry z netu czy filmy i seriale wystarcza. :<


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2011, 20:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mielismy polecac alko, wiec skorzystalem z rekomendacji i wrocilem z butelka Captain Morgan Dark. Tylko musze spytac Huragana, czy pijac mam sciagac gry z netu czy filmy i seriale wystarcza. :<


wystarcza cycata dupa do towarzystwa. moze miec przepaske na oku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2011, 22:54 
Cytuj  
Czekoladowym chyba.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 16:57 
Cytuj  
Cytuj:
Z Żywca napłynęła dobra wiadomość - GŻ dołączyła do swojego portfolio marek międzynarodowych (obok świetnego Paulanera i mniej świetnych Heinekena oraz Desperadosa) dwa doskonale znane piwa z Irlandii: Guinness i Kilkenny.

Cytując informację z biuletynu GŻ:

Grupa Żywiec poinformowała o zawarciu umowy z firmą Diageo Guinness Continental Europe (DGCE) dotyczącej dystrybucji jej kultowych marek - Guinness oraz Kilkenny Red na polskim rynku. Nowa umowa dystrybucyjna wzbogaca ofertę Grupy Żywiec, a DGCE pozwoli skonsolidować w jeszcze większym stopniu istniejącą platformę dystrybucyjną w kategorii piwa.

Co to oznacza dla konsumentów? Na pewno większą dostępność tych marek i być może nieco niższe ceny detaliczne - wzorem może być Paulaner, którego można dostać wszędzie, a cena z reguły nie przekracza 6 zł.

Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:02 
Cytuj  
Gowna nigdy nie jadlem, ale wyobrazam sobie, ze ma smak guinessa i skutecznie mnie to odstrasza przed sprobowaniem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mielismy polecac alko, wiec skorzystalem z rekomendacji i wrocilem z butelka Captain Morgan Dark.


Bardzo dobry wybor :)

Cytuj:
Tylko musze spytac Huragana, czy pijac mam sciagac gry z netu czy filmy i seriale wystarcza. :<


Musisz miec dusze pirata :)

Najlepszy drink z rumu Captain Morgan:

4-5 kostek lodu
wlac 50-tke Captain Morgana
dopelnic coca-cola do pelna
dodac kilka kropelek soku z cytryny

ewentualnie mozna dodac nowej Pepsi Twist, ktora ma w sobie juz sok cytrynowy :)

ObrazekObrazek

by lepiej wczuc sie w klimat i by lepiej smakowalo polecam obejrzec ten filmik do konca: http://www.youtube.com/watch?v=PVv1lzd8wdg


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:19 
Cytuj  
drink?
nie ma to jak marnowac dobry trunek rozpierdalajac go coca cola.
no ale tak to tylko huragan potrafi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:25 
Cytuj  
Cytuj:
Z Żywca napłynęła dobra wiadomość - GŻ dołączyła do swojego portfolio marek międzynarodowych (obok świetnego Paulanera i mniej świetnych Heinekena oraz Desperadosa) dwa doskonale znane piwa z Irlandii: Guinness i Kilkenny.

GŻ dystrybuuje też Murphysa i jakoś zajebistych cen lub dostępności nie odczuwam. Nie wspominając o tym, że niby jak mają zamiar dawać Guinnessa i Murphysa do jednego odbiorcy?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.