mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 09:53 
Cytuj  
Byłem wczoraj na Conjuring 2. Całkiem spoko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 14:34 
Cytuj  
A ja się zawiodłem. Jakoś historia średnio przedstawiona, za dużo romansu i ten brzydki crooked man eh :-P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2016, 15:25 
Cytuj  
Jak urzadzic orgie w malym miescie - 9/10.
Zajebista komedia. Dawno juz sie tak nie smialem w kinie.

Polecam !!


_________________
Be cool,be Ziolo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2016, 16:50 
Cytuj  
A ja wczoraj byłem w końcu na Nice Guys.
Bardzo fajna komedia, kiedyś z chęcią obejrzę jeszcze raz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2016, 19:36 
Cytuj  
Nowy Independence Day: Resurgence ?
https://www.youtube.com/watch?v=x8Y6rt_g76A


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2016, 08:42 
Cytuj  
Obejrzalem ten batman vs superman, i nie wiem czemu tyle negatywnych recenzji, imo całkiem dobre, Końcowa walka całkiem epicka, lex luthor zagrany spoko, superman to superman wiec tutaj nie ma co się spodziewać szału. Affleck lepiej wypada jako bruce niz batman, ale batman bardziej mi się podobał jako taki wielki ciężki luj, niż jako szybki skaczący ninja z od Nolana.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 13:28 
Cytuj  
batman vs superman to jeden z bardziej chujowych filmów o "superbohaterach" które zazwyczaj są chujowe.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 18:07 
Cytuj  
O już nie pierdol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 19:21 
Cytuj  
Dobrze ze mi przypomnieliscie. Wlasnie sciagam.

Mialem w pracy w UK dostac bilet na to, ale w koncu nie dostalem i nie poszedlem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 21:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Obejrzalem ten batman vs superman, i nie wiem czemu tyle negatywnych recenzji, imo całkiem dobre, Końcowa walka całkiem epicka, lex luthor zagrany spoko, superman to superman wiec tutaj nie ma co się spodziewać szału. Affleck lepiej wypada jako bruce niz batman, ale batman bardziej mi się podobał jako taki wielki ciężki luj, niż jako szybki skaczący ninja z od Nolana.

+1

Też hejtu nie rozmumiem. Rewelacyjny może nie jest, ale jakiś zły też nie, powiedziałbym nawet, że jak na superhero movie to wyraźnie powyżej przeciętnej. Oglądalo się dobrze, moga robić sequel/ciąg dalszy tego.

Wonder Woman czy jak jej tam fajnie wygladała, co było miłym zaskoczeniem, bo pamietam, że był płacz jak aktorke ją grającą zaangażowali, że nie pasuje, a w sumie wyszło nienajgorzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2016, 10:30 
Cytuj  
Skąd koło gotham wzieło się metropolis i dlaczego ani jeden peleryniarz ani drugi o sobie nie wiedzieli wcześniej, nie kumam.
Co do filmu to oglądałem wersje 3h i masakrycznie nudne to było, spokojnie mogli zrobić tak 80-90 minut.
W całym filmie najfajniejsze bat zabawki, bat autko i bat dronik, superman jakiś taki jakby pięć minut temu trafił na ziemie, a mini godzilla słabiutka jak na finałowe łubudu.
No i gdzie do cholery fajna muza w filmie, no gdzie ?!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2016, 10:52 
Cytuj  
embe napisał(a):
Skąd koło gotham wzieło się metropolis


"Metropolis is frequently depicted as being within driving distance of Gotham City, home of Batman. This happens, for example, in the three-issue 1990 mini-series of World's Finest Comics by Dave Gibbons, Steve Rude, and Karl Kesel. Like Metropolis, Gotham's location has never been definitively established; however, it is usually treated as also being a major city. The distance between the two cities has varied greatly over the years, ranging from being hundreds of miles apart to Gotham and Metropolis being twin cities on opposite sides of Delaware Bay, with Gotham City in the location of Cape May Point, New Jersey and Metropolis in the location of Lewes, Delaware.[12][18]

In the TV series Lois & Clark: The New Adventures of Superman, when Lois finds out about Superman's secret identity and yells at Clark about how he's been hiding his secretly being Superman, he responds, "A little louder, Lois. I don't think they could hear you in Gotham City." In the TV series Smallville, Linda Lake, a columnist for the Daily Planet, once boasted that she could see Gotham City from her new office.[19] In Superman: The Animated Series, Bruce Wayne is shown flying to Metropolis, indicating that the two cities have at least some distance between them.

In Bronze Age stories that depicted Metropolis and Gotham City as twin cities, the Metro-Narrows Bridge was said to be the main route connecting Metropolis to Gotham City.[13][20] Stated as being the longest suspension bridge in the world,[21] the Metro-Narrows Bridge is likely based on the Verrazano-Narrows Bridge, which stretches between Staten Island and Brooklyn in New York City.

In The World's Greatest Superheroes newspaper comic strip, a 1978 Sunday strip shows a map of the east coast of the United States; the map places Metropolis in Delaware and Gotham City across Delaware Bay in New Jersey, with the Metro-Narrows Bridge linking the two cities.[22] A similar map appeared in The New Adventures of Superboy #22 (October 1981), with Smallville shown within driving distance of both cities (in post-Crisis comics, Smallville was officially relocated to Kansas). 1990's The Atlas of the DC Universe also places Metropolis in Delaware and Gotham City in New Jersey.[23]

In the 2016 film Batman v Superman: Dawn of Justice, director Zach Snyder confirmed that Metropolis and Gotham City would be portrayed as geographically situated right next to each other, on the opposite sides of a bay, similar to Oakland and San Francisco.[24]"

https://en.wikipedia.org/wiki/Metropolis_(comics)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2016, 11:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
dlaczego ani jeden peleryniarz ani drugi o sobie nie wiedzieli wcześniej, nie kumam.

Bo superman dopiero co pojawil sie na ziemi, a batman juz jest na emeryturze?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2016, 21:31 
Cytuj  
Batman vs Superman - bardzo fajny! Bardziej mi sie podobal niz man of steel.

W sumie dobrze przygotowany grunt pod Lige Sprawiedliwosci - moze byc fajniejsza niz avengersi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 13:37 
Cytuj  
też obejrzałem kilka dni temu (jakaś wersja extended), całkiem dobry, nie wiem o co cały ten płacz w necie, przyjemnie się oglądało

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 14:50 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
też obejrzałem kilka dni temu (jakaś wersja extended), całkiem dobry, nie wiem o co cały ten płacz w necie, przyjemnie się oglądało


Tez ta dluzsza wersje ogladalem. Nudzic sie zaczalem dopiero pod koniec, bo srednio lubie walki superbohaterow...

Obawialem sie o aktorstwo, ale okazalo sie ze jest calkiem ok.

Ben Affleck naprawde daje rade, Henry Cavill tez o ile nie jest w stroju Supermana, bo wtedy wyglada dosc smiesznie..., Jesse Eisenberg jako Luthor tez ok (kojarze go z Zombieland i jakos nie pasowal mi do tej roli..), dupy tez ok (Lois Lane i Wonder Woman - mimo smiesznego kostiumu...).

Najmniej mi sie podobal Alfred (mimo ze lubie Jeremiego Ironsa), ale po Michaelu Caine'ie naprawde ciezko go zagrac dobrze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 16:52 
Cytuj  
Ta, szczegolnie motywacje bohaterow bardzo przekonywujace

- jestes zbyt niebezpieczny by zyc, ale nie zabije Cie bo Twoja matka ma tak samo na imie jak moja. Swoja droga pierwszy raz powiedziales 'Martha' zamiast 'Ma' na nia, ale to zbieg okolicznosci

- ok, ufam Ci czlowieku ktory przed 5 minutami chcial mnie zadzgac

- jestem Wonder Woman, zawiodlam Supermana i czuje sie z tym okropnie pomimo tego, ze zamienilam z nim tylko kilka zdan


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:03 
Cytuj  
Podejrzewam, ze extended ver wypada troche lepiej. Ta kinowa byla tak pocieta, ze pomijajac inne niedorobki, otrzymalismy fatalnie zmontowany film, ktory zwyczajnie zle sie oglada.
No i nie mam pojecia, jak komus sie mogl Luthor podobac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:11 
Cytuj  
Jest tylko jeden Lex Luthor
https://www.youtube.com/watch?v=OFOca70UpSA


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:18 
Cytuj  
No na pewno lepszy, niz ta nedzna podroba jokera z BvS


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.