mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 20:12 
Cytuj  
Bez przewijania i zasypania to całkiem niezła komedia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 08:24 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Bez przewijania i zasypania to całkiem niezła komedia.


nice guys calkiem spoko, fajny klimat, kilka dobrych żartów i to wystarczy dać jej miejsce w top 3 tego roku.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 10:30 
Cytuj  
Patrzac po recenzjach suicide squad sie zapowiada na kolejny syf w stylu batman v superman. Smuteczek.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 10:36 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Patrzac po recenzjach suicide squad sie zapowiada na kolejny syf w stylu batman v superman. Smuteczek.


bedzie gorszy od ghostbusters? jak myslisz?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 10:54 
Cytuj  
Mysle, ze na bazie Twojego zycia mozna by zrobic remake Rainmana :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 12:20 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Mysle, ze na bazie Twojego zycia mozna by zrobic remake Rainmana :)


wiesz tak z 15 lat temu to bym sie nadawal jeszcze do roli toma cruisa, teraz gorzej :) a widziales rainmana? jak oceniasz w porownaniu do ghosbusters gorszy? polecilbys do kina?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 20:29 
Cytuj  
ej no narzekało tu kilku na star treka, a okazał się zaskakująco bardzo dobry


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 22:05 
Cytuj  
a widziales rainmana? jak oceniasz w porownaniu do ghosbusters gorszy? polecilbys do kina?

Co tu kurwa za porównania? lol? dramat z jakims gównianym remakiem? To tak jak byś pytał co lepiej się prowadzi q7 czy syrenka.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2016, 07:57 
Cytuj  
http://www.hollywoodreporter.com/heat-v ... ce=twitter

Suicide Squad secret drama aka niedojebanie mózgowe i chciwość szefów w DC continues.

Na film i tak idę ale oczekiwania mam niskie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2016, 16:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/suicide-squads-secret-drama-rushed-916693?utm_source=twitter

Suicide Squad secret drama aka niedojebanie mózgowe i chciwość szefów w DC continues.

Na film i tak idę ale oczekiwania mam niskie.


Jutro ide i oczekiwania mam takie same jak do Independence day 2 - czyli rozwalka, jakas fabula i fajne efekty specjalne - wiec pewnie bede bawil sie dobrze :)


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 13:58 
Cytuj  
Suicide Squad 5/10.
Do kotleta.
Muzyka 8/10.
Margot Robbie 8/10. Byłoby 10 jakby cycki dała.
Joker 1/10 - chujowy jak sala samobójców.
Reżyseria 2/10
Scenariusz... nie istnieje.

Cały film to muzyka, kilka tekstów Harley Quinn i tyle. Podłoże fabularne chujowe na maksa. Will Smith jako Deadshot to porażka. Jared Leto tragedia. Gorzej niż ktokowiek się mógł spodziewać.
I jeszcze ta buta reżysera z "fuck marvel"... Marvelom to on może buty lizać co najwyżej. Większy poziom emocji wywoływał Iron Man 2. Tutaj nawet serial Marvel Agents of Shield trzyma znacznie wyższy poziom.

Nie polecam. Można iść do kina potrzymać dziewczynę za cycka i zjeść naczosy, ale jak na sam film to strata czasu :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 15:34 
Cytuj  
Obejrzałem Suicide Squad i jeżeli ktoś nie ma jakiegoś wielkiego parcia na ten film, to może spokojnie poczekać na wersję płytową.

Film waha się pomiędzy średniakiem i niezłym filmem czyli między 5/10 a 7/10 czasami.

Kilka postaci świetnie zrobionych: Enchantress na przykład, ta jej pierwsza forma z dymem no super efekt, ogólnie bardzo ładnie efekty specjalne zostały zrobione i dopasowane do filmu.

El Diablo to chyba najlepsza postać w filmie, jako jedyna ma pełny character arc. No może jeszcze Deadshot, który też bardzo na plus i Will Smith świetnie tu pasował. Ja go lubię ogólnie, może dlatego. Margot Robbie to hit & miss, raz super w roli Harley (irytująca i pojebana) a raz kompletnie out of character - scena w barze. Ogólnie na plus ale nie porwała ale wyglądem pasuje elegancko. :)

Joker - wrzucony na siłę, mógłby być tylko w flashbackach i

Spoiler:


w dodatku też dziwnie zagrany przez Leto i tak na prawdę ciężko było zrozumieć, o chuj mu chodzi w tym filmie i życiu ogólnie. Postać bez motywu kompletnie.

Katana - fajnie, że ciągle po japońsku nawijała, super wyglądająca postać i z chęcią obejrzałbym flick z jej udziałem dziejący się w Japonii. Nie byłoby to ambitne dzieło na miarę oskara, ale dobrze by się oglądało. Tak, jestem japfagiem.

Boomerang, Croc - meh.


Story i reżyseria to takie minimum studenta szkoły filmowej na zaliczenie z przedmiotu. Zrobione poprawnie, działa ale większych emocji u prowadzącego przedmiot nie wywołuje. "Ayer masz i spierdalaj, udanych wakacji życzę". Początkowe sceny które miały na celu wprowadzenie nas w postaci i fabułę bardzo pocięte i dają taki efekt stron komiksu, gdzie akcja przeskakuje z jednego okienka na drugie, zwłaszcza w scenie z Jokerem i Harley jest to widoczne. Jedni nazywają to kompletną amatorszczyzną, dla mnie jest to ciekawy zabieg w editingu który może nie do końca wypalił, ale też nie wkurwił.

Główny villain na plus ale nie pasował do tego filmu z tej przyczyny, że
Spoiler:



Ogólnie patrzyło się na to okej, żadnych głębszych emocji nie odczułem, największym plusem był klimat głównego złego i jego armii ale
Spoiler:
Czuć było, że ten film powinien poleżeć dłużej w piekarniku na KAŻDYM etapie jego powstawania. Od scenariusza do edycji.


To właściwie tyle.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 16:24 
Cytuj  
Mnie odrzuca do tego filmu trailer bo zrobiony tak jakby zależało im najbardziej na zdobyciu nastolatków, a stare zgredy niech sobie idą na niezniszczalnych 9.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 19:19 
Cytuj  
Nice guys - Takie 7/10. Film na luzie, poparty fajnymi zarcikami.
CHyba pierwszy raz widze goslinga w komedi i mu to wyszlo.
Zdecydowanie do polecenia jako komedia na wieczor.

Pitbull: nowe porzadki. - 2/10. Polska jest ciagle za murzynami w filmach sensacyjnych ( o ile to gowno mozna nazwac sensacja )
chujowe w tym filmie bylo wszystko, oprocz cyckoiw ktore raz pokazaly sie na ekranie. Omijac jak raka.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 20:52 
Cytuj  
Cycki też były chujowe, stare i pomarszczone.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 08:13 
Cytuj  
Byłem wczoraj w kinie na Lights Out.
Syf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 08:38 
Cytuj  
Suicide Squad - fajne.
pare scen z dupy, glupot tez, mogli tez troche bardziej przemyslec pare rzeczy, ale ogolnie dobrze sie bawilem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 12:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Suicide Squad 5/10.
Do kotleta.
Muzyka 8/10.
Margot Robbie 8/10. Byłoby 10 jakby cycki dała.
Joker 1/10 - chujowy jak sala samobójców.
Reżyseria 2/10
Scenariusz... nie istnieje.

Cały film to muzyka, kilka tekstów Harley Quinn i tyle. Podłoże fabularne chujowe na maksa. Will Smith jako Deadshot to porażka. Jared Leto tragedia. Gorzej niż ktokowiek się mógł spodziewać.
I jeszcze ta buta reżysera z "fuck marvel"... Marvelom to on może buty lizać co najwyżej. Większy poziom emocji wywoływał Iron Man 2. Tutaj nawet serial Marvel Agents of Shield trzyma znacznie wyższy poziom.

Nie polecam. Można iść do kina potrzymać dziewczynę za cycka i zjeść naczosy, ale jak na sam film to strata czasu :(


Jak sie nie podoba tczewiakowi to musi byc dobre. Chyba sie jednak wybiore do kina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 13:01 
Cytuj  
tczewiak trzymal sie za wlasne cyce, wiec mogl nie patrzyc na ekran.
szalu nie ma, ale wstep dobry i z pewnoscia lepsze (z wyjatkiem deadpoola) od calej reszty durnych filmow o superheroes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 13:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tczewiak trzymal sie za wlasne cyce, wiec mogl nie patrzyc na ekran.
szalu nie ma, ale wstep dobry i z pewnoscia lepsze (z wyjatkiem deadpoola ) od calej reszty durnych filmow o superheroes.


Nie wiem na czym to polega, ale zazwyczaj filmy marvela mnie nudza (wyjatek to x-meni i moze pierwszy Ironman i Spiderman), a dc nie.

Ze swiata marvela to chcialbym zobaczyc tylko x-men vs avengers, bo podobal mi sie komiks. Te wszystkie Kapitany Ameryka, Thorny itp kompletnie mnie nie jaraja. :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.