mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 19:45 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jak ktos lubi bajki, troche stylu Matriksa, Underground itp to polecam Nocna Straz. Dobre, bo ruskie.


Zgadzam się film ma świetny klimat ale niestety brakuje mu trochę do "światowego" poziomu. Główne wady: nie do końca przemyslana fabuła, dużo podobieństw do innych tego typu filmów (np. Underworld) oraz wystające kable w niektórych scenach filmu. Podobno w okularach głównego bohatera odbija się w jednej scenie gość z kamerą ale tego akurat się nie dopatrzyłem się osobiście. A tak poza tym to film b. dobrze się ogląda :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 19:58 
Cytuj  
imo genialne jest milczenie owiec

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:01 
Cytuj  
Jako, że jestem 'ruski' oglądałem Nocną Straż jakoś tak w dzień premiery w oryginalnej wersji... kicz! Nie wiem dlaczego ale całkowicie mi to nie przypasowało...

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 21:18 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
imo genialne jest milczenie owiec


Szczególnie rola Anthonego Hopkinsa nadaje filmowi specyficznego smaczku :)
Btw, zapomniałem dodać "milczenie" do swojej małej "listy" na poprzedniej stronie :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 21:24 
Cytuj  
Wszystkie filmy z cyklu naga broń.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 22:21 
Cytuj  
Cała seria filmów "Szklana Pułapka" i "Zabójcza Broń" 100% akcji i tyle samo humoru :lol:


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 07:30 
Cytuj  
Kvazar napisał(a):
Nazaal napisał(a):
imo genialne jest milczenie owiec


Szczególnie rola Anthonego Hopkinsa nadaje filmowi specyficznego smaczku :)
Btw, zapomniałem dodać "milczenie" do swojej małej "listy" na poprzedniej stronie :wink:


dokładnie... nie rozumiem dlaczego to nie on dostał oscara tylko jodie foster...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 08:22 
Cytuj  
co do nocnej straży to czy ja wiem... Pierwsze podejście - po prostu film wyłączyłem bo uznałem, że badziew. Drugie podejście (po roku i przeczytaniu paru komentarzy jaki ten film jest wspaniały), owszem obejrzałem, ale arcydzieło to to nie jest. Podobno film zarobił mnóstwo zielonych, odniósł wielki sukces komercyjny, ale bądźmy szczerzy gdyby to coś wyszło z Hollywood to mielibyśmy milion i jeden zastrzeżeń, ale, że to zrobili "ruskie" i jest to ich w sumie pierwsza "superprodukcja fantasy" to jest super-hiper-cool.
A oprócz super-hiper-cool filmu mamy chaotyczną akcję, efekty specjalne trącące myszką (przy porównaniu do filmów zagranicznych nie do polskich), brak rozmachu - scena z wybuchającą elektrownią atomową jest żenująca na poziomie polskiego gumowego smoka, itp. itd.
Dla mnie mocno przeciętny.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 08:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
scena z wybuchającą elektrownią atomową jest żenująca na poziomie polskiego gumowego smoka,

Zgoda. Obsmialem sie z tego potwornie. A potem ta elektrownia jeszcze zaczyna dzialac z powrotem. =]
Ale fajnie sie oglada.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 10:52 
Cytuj  
Eee tam :P
Nocny dozor jest przymanjmniej imo bardzo dobrym filmem. Widzialem do 2 razy i pewnie obejrze z checia jeszcze raz.
Pomysly sa super. Wspaniale oddany klimat mateczki Rosji. Swietna muzyka. Dobre tempo akcji. Bardzo dobre efekty specjalne.
Az po obejrzeniu poszedlem sobie poszukac w bibliotece ksiazki na podstawie ktroej powstal ten film ale znalazlem tylko jakies "cos" o tym samym tytule.

BTW w elektrowni jadrowej jest kilka rzeczy ktore moga wybuchnac poza stopieniem sie rdzenia i wybuchem jadrowym. Nie znam sie na tym ale mysle ze tak jest.
Pozatym film jest przeciez mocno oparty na magii, przenikaniu sie swiatow itp. Samolot tez w koncu byl uszkodzony...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 11:17 
Cytuj  
nie no film na pewno nie jest klapą. Nawet dosyć ciekawy, szczegolnie, że ja lubię rosyjskie kino.
Tylko, że jeżeli ten film byłby hollywódzki to pewnie zaraz byłoby stado postów na temat jaki ten film chujowy, sztampowy z marnymi efektami, a do tego wszystko już gdzieś, ale że jest to film rosyjski więc ma się całkiem inne podejście.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 11:19 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
BTW w elektrowni jadrowej jest kilka rzeczy ktore moga wybuchnac poza stopieniem sie rdzenia i wybuchem jadrowym.


Masz racje. Wybuchnac moze wiele rzeczy. Tylko ze wiekszosc z nich prowadzi do wybuchu jadrowego :) Taka elektrownia to chytra rzecz ;) Na szczescie nie wybuchaja za czesto :D (Czarnobyl wybuchl bo ktos jakies eksperymenty robil na sprzecie ktory nie byl do tego raczej przystosowany :) )

A co do tej nocnej strazy, to z ktorego roku jest ten film? Nie ogladalem go, ale nie moge nic nowego na filmwebie znalesc. Jakies trailery czy cus?


pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 11:35 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
BTW w elektrowni jadrowej jest kilka rzeczy ktore moga wybuchnac poza stopieniem sie rdzenia i wybuchem jadrowym. Nie znam sie na tym ale mysle ze tak jest

Akurat tak sie zlozylo, ze ogladalem film z dwoma magistrami energetyki i mieli z tego wybuchu spory ubaw :>
A jeszcze wiekszy z powodu cudownego uruchomienia elektrowni po przegonieniu diablow =]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 11:42 
Cytuj  
U ruskich wszystko mozliwe :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 12:24 
Cytuj  
Co do efektow specjalnych, w nowej fantastyce pisza, iz zostal zrealizowany za dwa razy mniejsze pieniadze niz nasz Wiedzmin. Ktos jeszcze bedzie na nie narzekal? ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 13:06 
Cytuj  
Ale za 10x większe niż nasza Seksmisja ! Ktoś jeszcze będzie narzekał ? ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 13:40 
Cytuj  
eee Morgul?
Ten film nosi miano pierwszej fantasy superprodukcji rosyjskiej. Zawsze myślałem, że superprodukcja to taki przydomek nadawany filmom na które się wyłożyło więcej niż X dolców.
Ja gdzieś z kolei czytałem że film zarobił ~2 razy więcej USD niż ostatnia część LOTR-a. tylko za cholerę tego teraz nie mogę znaleźć.

jak widać mnóstwo legend krąży o tym filmie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 13:48 
Cytuj  
A na onecie pisza ze film finansowala ruska mafia !!!
Wiec radze nie narzekac na efekty, itp.. bo skonczycie w betonowych klapkach na dnie Wolgi. ;-) ;-)

http://film.onet.pl/1,4,8,7113405,21235 ... forum.html


Co do kasy to budzet filmu to podobno 4mln $ w Rosji zarobil okolo 16mln $ ustanawiajac rekord wszechczasow. Dla przykladu chyba ostatnia czesc LOTR'a zarobila w Rosji "tylko" 14mln $.

BTW. Mark - apropos "superprodukcji" to wlasnie polskiego Wiedzmina tez nazywano "superprodukcja" a ile kasy na niego wydano i co z tego wyszlo to chyba wszyscy wiedza. :(


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 14:13 
Cytuj  
to ile ten gumowy smok kosztował? :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 14:37 
Cytuj  
Gra Pozorow
Wszystko o mojej matce
Trio z Belleville
Ich Troje
Amelia
Delicatessen
Noc na ziemi
Dym

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.