mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 16:51 
Cytuj  
The Accountant - one man army w wykonaniu sawanta, mnie się podobało


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:02 
Cytuj  
Postal napisał(a):
Aenima napisał(a):
Dzikie historie sa spoko, zreszta almodovar robi wiekszosc spokow filmow


jaki znowu almodovar? od byl chyba tylko producentem a scenariuszem i rezyseria zajal sie szifron

to tak jak na plakatach "hostelu" jest wypuklone "quentin tarantino przedstawia..." a jedynie co zrobil dla tego filmu to wylazyl kase zeby wesprzec swojego funfla rotha


A masz racje, sprawdziłem ale nadal to dobre kino. Zupełnie inne niż to co serwuje nam holywód/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:36 
Cytuj  
Kurwa obejrzałem The Revenant... Nuda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 17:37 
Cytuj  
nie znasz sie!

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 20:55 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kurwa obejrzałem The Revenant... Nuda.

potwierdzam


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 22:13 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kurwa obejrzałem The Revenant... Nuda.


Symulator czołgania i charczenia ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 09:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie znasz sie!


+1 wincej takich nud poproszę


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 14:19 
Cytuj  
Doktor Strange - więcej napiszę jak wrócę do domu ale o Jezu jaki dobry film.

9+/10 i znaczek jakości Razotha.

Najlepszy film 2016 dla mnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 14:25 
Cytuj  
WOŁYŃ !!!!! a nie jakies gowna

mysle ze ten film odwala kawal dobrej roboty edukujac polakow i nie tylko, o tych trudnych czasach zawieruchy wojennej
mysle ze nie jedna osoba po powrocie z seansu usiadla do neta i zaczela czytac o historii polski na wschodzie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 14:30 
Cytuj  
No co ty, najlepszy jest doktor srendż. A na poważnie to Wołynia nie trzeba komentować. Z Polskiego kina obowiązkowe, aczkolwiek nie jest to moim zdaniem najlepszy film Smarzowskiego warsztatowo.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 14:43 
Cytuj  
Gdybym nie miał pojęcia o historii, to z filmu Smarzowskiego dowiedziałbym się, że chłopi, to jednak byli głupi.
Z jednej i z drugiej strony.
Gdyby film miał tytuł "Historie miłosne mojej żony Zofii", to jeszcze przymknąłbym oko.

Ciekawa dyskusja:
http://www.filmweb.pl/film/Wo%C5%82y%C5 ... u.,2825178

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 15:02 
Cytuj  
Ukazano zbrodniczą bierność AK oraz próby pomocy NSZ oraz 'miejscowych' szkolonych i dozbrajanych przez Niemców?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 16:17 
Cytuj  
Dobra, to od czego by tu zacząć...

Może od aktorów, którzy byli idealnie dopasowani do swoich roli, na początku Cumberbatch zalatywał Dr. Housem, ale po parunastu minutach wyrobił się na swoją oryginalną kreację. Swinton i Mikkelsen również bardzo na plus, ogólnie nie mogłem się przyjebać do niczego pod tym wzgledem.

DC może się uczyć od Marvela jak robić Origins story i ogólnie filmy, które są tworzone przez ludzi dla ludzi a nie przez zarząd korporacji dla chuj wie kogo. Są emocje, jest dobry humor, odpowiednie wprowadzenie. Na prawdę pod względem sztuki filmowej takie Suicide Squad to po prostu kompromitacja imo.

Fabuła to ponownie ratowanie świata ale otoczka jest na tyle oryginalna, że nie miałem z tym żadnego problemu. Design głównego złego na końcu trochę mnie zawiódł, ale trudno.

Kwestia wizualna to majstersztyk. Nie pamiętam filmu w którym efekty specjalne byłyby tak dojebane i jednocześnie STANOWIŁY NIEZBĘDNY ŚRODEK DO PROWADZENIA NARRACJI. Serio. Nic tu nie jest wymuszone, nic nie sprawia wrażenia, że chce się formą zastąpić treść. Wszystko ma swoje miejsce i buduje właściwą atmosferę + stanowi kluczową rolę w prowadzeniu fabuły. Film jak mało który zasługuje na obejrzenie go w 3D IMAX.

Na muzykę jakoś nie zwróciłem uwagi za bardzo ani na plus ani na minus, więc nie mam zdania. Aż dziwne. :)

Film idealnie trafił w mój gust, najlepsza produkcja od Marvela dla mnie osobiście. Czekam na kolejne części i bardzo mnie cieszy, że trochę eksperymentują z innymi typami bohaterów/filmów a nie tylko tymi gównami typu Kapitan Ameryka, Ironman czy Thor, których nie trawię kompletnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 17:40 
Cytuj  
piszesz o dr.strange? wypadaloby napisac :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 17:41 
Cytuj  
Napisałem w swoim pierwszym poście na tej stronie.

Przepraszam, że nie zrobiłem tego po raz drugi.

Następnym razem postaram się bardziej.

:(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 19:22 
Cytuj  
Tępak.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 19:57 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
piszesz o dr.strange? wypadaloby napisac :)

this, myslałem, że chodziło o Wołyń

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 20:35 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dobra, to od czego by tu zacząć...

Może od aktorów, którzy byli idealnie dopasowani do swoich roli, na początku Cumberbatch zalatywał Dr. Housem, ale po parunastu minutach wyrobił się na swoją oryginalną kreację. Swinton i Mikkelsen również bardzo na plus, ogólnie nie mogłem się przyjebać do niczego pod tym wzgledem.

DC może się uczyć od Marvela jak robić Origins story i ogólnie filmy, które są tworzone przez ludzi dla ludzi a nie przez zarząd korporacji dla chuj wie kogo. Są emocje, jest dobry humor, odpowiednie wprowadzenie. Na prawdę pod względem sztuki filmowej takie Suicide Squad to po prostu kompromitacja imo.

Fabuła to ponownie ratowanie świata ale otoczka jest na tyle oryginalna, że nie miałem z tym żadnego problemu. Design głównego złego na końcu trochę mnie zawiódł, ale trudno.

Kwestia wizualna to majstersztyk. Nie pamiętam filmu w którym efekty specjalne byłyby tak dojebane i jednocześnie STANOWIŁY NIEZBĘDNY ŚRODEK DO PROWADZENIA NARRACJI. Serio. Nic tu nie jest wymuszone, nic nie sprawia wrażenia, że chce się formą zastąpić treść. Wszystko ma swoje miejsce i buduje właściwą atmosferę + stanowi kluczową rolę w prowadzeniu fabuły. Film jak mało który zasługuje na obejrzenie go w 3D IMAX.

Na muzykę jakoś nie zwróciłem uwagi za bardzo ani na plus ani na minus, więc nie mam zdania. Aż dziwne. :)

Film idealnie trafił w mój gust, najlepsza produkcja od Marvela dla mnie osobiście. Czekam na kolejne części i bardzo mnie cieszy, że trochę eksperymentują z innymi typami bohaterów/filmów a nie tylko tymi gównami typu Kapitan Ameryka, Ironman czy Thor, których nie trawię kompletnie.


Podpisze sie pod tym. Jedyne co mi sie nie podobalo, to stara bolaczka marvela: nudny antagonista. Nawet Mikkelsen nie dal rady tego poniesc. Ogolnie film na poziomie GotG i Cap America 2/3.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 20:49 
Cytuj  
No dla mnie akurat antagonista był całkiem spoko ale właśnie ze względu na aktora, którego lubię niż dlatego, że postać była jakoś dobrze wykreowana.

MOGLI MU TROSZKĘ WIĘCEJ EKSPOZYCJI DAĆ.

Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 23:16 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Piszpan napisał(a):
piszesz o dr.strange? wypadaloby napisac :)

this, myslałem, że chodziło o Wołyń


no myslenie to twoja najmocniejsza strona widac.

razoth nie kazdy zna tak dobrze ten swiat i nie kazdy czyta wszystkie posty :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.