mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 11:53 
Cytuj  
Ciekaw jestem kiedy wyjdzie pełna lista :)
(Wątpię, że to będzie za tej kadencji...)

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:34 
Cytuj  
Bardzo zabawna lista.
Znalazłem siebie - i to podwójnie. Lub kogoś, kto mógłby być mną. Nie znalazłem wielu innych ludzi, o których wiem z pewnością 100%, że w latach 80. zostali wyrzuceni z pracy za poglądy lub nawet siedzieli.
I z drugiej strony - nie znalazłem niektórych z tych, którzy z równą pewnością współpracowali z SB, których twarze i nazwiska siedzą mi we łbie i pewnie tam pozostaną do końca.
Bardzo zabawna lista.
Ale chyba dobrze, że się pokazała, bez względu na to, jakie motywy Wildsteinem kierowały. Czasem dobrze jest zamieszać w szambie - przestanie się kisić i truć.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:45 
Cytuj  
Holger -> to jest lista z warszawskiej bibloteki IPNu i dane dotycza ludzi z wojewodztwa Mazowieckiego. Chcesz znalesc kogos ze znajomych, udaj sie do 'lokalnej' bliblioteki IPN. W Zach-pom jest w Szczecinie ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:53 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Holger -> to jest lista z warszawskiej bibloteki IPNu i dane dotycza ludzi z wojewodztwa Mazowieckiego. Chcesz znalesc kogos ze znajomych, udaj sie do 'lokalnej' bliblioteki IPN. W Zach-pom jest w Szczecinie ;)


Heh, Asmax, ja co prawda, jak każdy porządny lwowiak, urodziłem się we Wrocławiu, ale, o ile mnie pamięć nie myli, w 1. roku życia zostałem przeprowadzony do Warszawy i tak już zostało do tej pory :)
Więc mazowieckie jest jak najbardziej na miejscu - ale zachodniopomorskie tyż pikne... Albo nawet pikniejse...

Ok, wiem, o co ci chodzi :)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:56 
Cytuj  
A to przepraszam bardzo ;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.