mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 07:24 
Cytuj  
Elfen Lied.

Bardzo krwawe (ale to naprawde bardzo), fabuła pokrętna i wciągająca, ciekawe postacie.
Anime po prostu przepiękne i wzruszające.

Polecam (Tylko naprawde kategoria wiekowa minimum 16+)

Do tego oczywiście Cowboy Bebop który utrzymuje się na liście top ten ANIDB od kiedy sięgam pamięcią. Rurouni Kenshin OAV (4 pierwsze) też jest bardzo fajny.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 08:56 
Cytuj  
Candidate for Goddess niestety z tego co pamietam niedokonczone, fajne bylo jak ogladalem ale mialem wtedy moze 14 lat ? pewnie jakbym teraz obejzal to uznalbym to za shit ;/ im wiecej anime ogladasz tym wiecej od nich wymagasz.

Logain: ciekawsze ? przeciagane jest kompletnie, robi sie drugi dragon ball. Przeciagaja daja nudne historyjki, kazda postac walczy przez kilka odcinkow, i mija z 30 odcinkow zanim zacznie sie cos ciekawego a to streszczaja i to nieumiejetnie w 2 odcinkach. Do tego glowna postac dostaje wpierdol przez 40 odcinkow by potem w ciagu 1-2ch zrobic totalny rozpierdol :<

Dla przykladu poczytaj sobie mange, ostatnie kilkanascie odcinkow w ogole nie mialo miejsca w mandze, zostaly poprostu zmyslone by przeciagnac serie bo wkoncu bezmozgie 13 latki to lykaja i wydaja ciezko zarobiona przez rodzicow kase na wszystko co ma logo naruto w sobie.

To tak jak pokemon - dzieci to lykaja a producenci robia kase, dzieci dorastaja i widza jak zalosne bylo to co ogladali. Z Dragon Ballem bylo tak samo, i z naruto jest/bedzie.

No ale sa tez tacy ktorych umysly boja sie rozwoju i przez wiele lat zapewne beda uwielbiali ten shit :<

Juz od dluzszego czasu w necie krazy okreslenie Narutartds, jakich to jest slow skrzyzowaniem pozostawiam twemu domyslowi :P

EDIT: dam inny przyklad, jedno z pierwszych anime jakie ogladalem bylo Love Hina, wtedy uwazalem je za najwspanialsze anime, ze nie ma lepszych itp. Dzis.... coz nie jest zle, ale ....


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 09:30 
Cytuj  
@Kvazar
Dobra, moze dla ciebie totalny brak podsumowania dwudziestuparu odcinkow jest ambitne i glebokie, jak dla mnie troche z tym przesadzili. Po prostu wygladalo to tak jakby nie mieli pomyslu/nie chcialo im sie wymyslac zakonczenia.

Co do GITS2 to powiem szczerze ze jedyne co z tego filmu pamietam to to ze byl beznadziejny, dlatego nie potrafie tego dobrze teraz uargumentowac, a nie chce mi sie go jeszcze raz ogladac :) A SAC musisz nadrobic i to koniecznie.

@Ashton
Dragon Balla nie ogladalem nigdy wiec nie wiem czy robi sie takie samo czy nie :) Co do mangi to powod moze byc prosty: anime dogonilo mange i teraz musza dac jej troche 'fory' na wymyslenie dalszej czesci historii. Zreszta, napisalem juz ze dobrze by bylo zeby to zmierzalo ku koncowi, na co sie na razie nie zanosi. Ja w kazdym razie ogladam nowe odcinki, zobaczymy kiedy mi sie znudzi :P



pozdrawiam

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 10:06 
Cytuj  
Mam podobne odczucia do gits2 .. zasnalem w polowie i od tego czasu mijam szerokim lukiem.

@Ashton - wow .. ktos tu chwali hikaru :> imho powinni autorom dac jakas nagrode za promocje Go

Edit :
Naruto - anime o tym, co bylo w poprzednim odcinku ;p

Elfen Lied - to jest zabawna seria.. po pierwszym odcinku wymiekaja milosnicy dramatow (jest naprawde extremalnie krwawy, cos w okolicach ninja scroll), a po kolejnych dwoch rzucaja to fani krwii i akcji :)

Z dosc nowych produkcji calkiem fajne sa Mai-hime i Madlax. Do obu serii robila muze Kaijura Yuki (ta laska od //hack)


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 11:39 
Cytuj  
NGE - Rewelacyjna serja jak dla mnie , chyba jedyna ktora mam w calosci na DVD.

Ghost in the shell - 1 bardzo fajna imo jedna z lepszych cyberpunkowych anime jakie wyszly , ale 2 juz nie taka dobra .

Inu Yasha - Polecam jezeli ktos lubi anime w klimatach fantasy/comedy , moze nie jest zadna rewelacja ale naprawde przyjemnie sie oglada :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 13:32 
Cytuj  
Ojojoj, ogladalem tyle anime, ze nie potrafie tego zliczyc. :D Z tego co pamietam to:

Najlepsze anime, jakie ogladalem:
Ghost in the shell
Hellsing
Cowboy Bebop
Naruto
GTO

Troche gorsze, ale nadal fajne:
Inu Yasha
Record of Lodoss war
Gundam Seed
One Piece

Z mang to czytalem tylko Naruto.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 16:12 
Cytuj  
@drakar - No ba, 2-3 lata temu mialem tutaj nawet avatar z hikaru ;] Pozatym afair srodowisko goistow w jp dosyc mocno docenilo ta mange/anime ;]

@Fum4R - No tak, jak moglem zapomniec o GTO imo kazdy musi to obejzec :D Jedna z najlepszych komedii jakie widzialem ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 17:27 
Cytuj  
Full Metal Panic Fumoffu !!
Cowboy BEBop
Green Green
Escaflone
Oczywiście Excel SAGA !! :D
Kiddy Grade
Slayers
Chrono Crusade
Love Hina Tylko manga
Full Metal Alchemist
Vampire Hunter D
ZX Crest of The Stars wraz z dodatkami Czyli Seikai no Senki 1 i 2

No to jest taka skrócona lista moich ulubionych :D

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 18:27 
Cytuj  
Pszczółka maja (tak tak maja to tez anime ;]) Naprawde jak na tamte czasy to cos niezlego ;]

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 19:46 
Cytuj  
@Logain Darkthorn

Za zakończenie NGE można uznać wydany po kilku latach „End of Evangelion”. Są to zastępcze odcinki 25 i 26 na których realizację zabrakło wtedy kasy twórcom.

Co do GITS2, widzę że niewielu osobom trafił w gust. Cóż, poszukam oby dwóch serii GITS:SAC skoro są takie dobre :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 20:14 
Cytuj  
Ja tam nie bede sie rozpisywal, bo bym troche tych stron zrobil ale warte obejzenia sa (losowo z glowy):
Oh my goddes!
Tenchi Muo (czy jakos tak)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 20:19 
Cytuj  
Mangi to napewno Hikaru no Go, Naruto byly swego czasu bardzo interesujace. Pierwszego animki nie ogladalem, co do Naruto to dla mnie totalnie stracil swoj klimat w animce. I manga Death Note - wciaga jak wir w kibel ;) Jak czlowiek zacznie czytac to sie nie odwerwie, ale imo od pownego przelomowego momentu w historii robi sie pewien spad.

A z anime... Nie bede powtarzal mas, ktore juz tutaj zostaly podane :)
Ostatnio zaciekawil mnie Club-to-Death Angel Dokuro-chan - anime totalnie chore, trzeba mocno trzyma csie krzesla :)
Onegai Teacher(Twins podobno tez dobre, nie mialem okazji)
Mai HiME(tutaj glownie o muzyke :) Jak ktos nie lubi takich animow, to warto chociaz OST sprawdzic)
Trinity Blood(nie takie zle... zauwazylem, ze fani Hellsing przepadaja za tym)
Wiecej grzechow nie pamietam...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 01:00 
Cytuj  
Kvazar napisał(a):
Za zakończenie NGE można uznać wydany po kilku latach „End of Evangelion”. Są to zastępcze odcinki 25 i 26 na których realizację zabrakło wtedy kasy twórcom.


No ja obejrzalem od razu wszystkie 26 odcinkow i moj komentarz dotyczyl serii razem z tymi dolaczonymi. Nadal zakonczenie jest do bani :)


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 06:29 
Cytuj  
NIkt nie wspomina o Wonderful Days (2003) , wspanialy film.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 07:44 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
NIkt nie wspomina o Wonderful Days (2003) , wspanialy film.


http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11912&postdays=0&postorder=asc&start=140 :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 09:35 
Cytuj  
Wonderful Days nie jest przypadkiem koreanskie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 09:55 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Wonderful Days nie jest przypadkiem koreanskie ?


tia


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 11:04 
Cytuj  
Tak wiec nie jest anime, jak juz to koreanski film animowany ;p

BTW: Samurai Champloo :DD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:04 
Cytuj  
to i ja dorzuce swoje 3 grosze :D

Ruronin Kenshin OVA Reminisence (absolutny hit nie widzielm jescze nic co by moim zdaniem to przeroslo )
FMA (Rozbudowana fabula i niezla akcja)
Juuni Kokui (ostro przegadne ale niesamowity klimat swiata )
Bepob (Klimat Klimat Klimat !!!)
NGE (Jedyne i najlepsze anime o mehach jkie akceptuje :P )
FMP (jako calosc z fumofu i Tsr)
GitS (wraz z oboma seriami telewizyjnymi ale bes Inocence bo to jakos mi nie podeszlo :P CP rox :D )
Hack Sign (za klimat mmorpg i jak fabula byla powiazana z gierkami ./hack)
Mai-Hime (Muzyka Yuki Kajiura i niezla lekka {do momentu} fabula )


_________________
Arlin ===> Sam48/War32/Thf19 reszta też po trochu :) AF1-done :)

Pucus ===>Priest 70 Trollbane (H)
Arlinka ===>Mage 70 Talnivar (A)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:43 
Cytuj  
Naruto
Neon Genesis Evangelion
i wszystko jasne :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.