mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 22:45 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-13 15:49, Trigger napisał:
maly ot
inny film ktory mi sie swego czasu bardzo podobal tylko duzo mocniej mistyczny to mothman prophecies. Nie wiem czemu zawsze jak mysle o butterfly effect to mi sie tenze przypomina ... juz paycheck byl bardziej zblizony idea jak zauwazyl karol :smile:


Tego nie widzialem.
Ale generalnie taka sama idea byla w Lola Run - swietny film tyle ze niemiecki :grin:
Tam to bylo pokazane "pasywnie" - tzn 3x ta sama historia z zupelnie innym zakonczeniem jako konsekwencja minimalnych, przypadkowych wydarzen (typu: wyszedles z domu 30 sek pozniej).
Tez polecam.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 22:48 
Cytuj  
Cytuj:
nowym , zaskakującym dla współwiężnia --gdy w nowej rzeczywistości Evana wprowadzano do więzienia miał już je na sobie :razz:


Fakt :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2004, 23:58 
Cytuj  
Upalilem sie, odpalilem kompa, zgasilem swiatlo, ogladnelem.

Film fajny nie bowiem, ale teraz zaluje, ze ogladalem ten film z happy endem.

Z drugiej strony i tak poczesalo banie, a tak bym z dolem chodzil :wink:

Co do blizn to tez tego nie rozkmililem, a fakt.


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2004, 00:15 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-12 19:39, Karol66 napisał:
Cytuj:
2004-07-12 16:57, MoPs napisał:
Czy mnie oczy nie mylą, czy mózg nie domaga


Dobra odpowiedz :grin:

Przeciez ona mu mowila, ze gdyby nie poznala jego na tej imprezie to by zdecydowala sie na bycie Z MATKA a nie z ojciem.
I pozniej, gdy zmienil przeszlosc po raz ostatni, bylo widac w jego wspomnieniach (to akurat jest niescisle - malo prawdopodobne zeby to widzial) pojawily sie "fotki" jej z matka i usmiechnietym braciszkiem - jada gdzies na rolkach razem, karuzela w wesolym miasteczku, gra i spiewa goralska kapela - innymi slowy mama zafundowala jej szczesliwe dziecinstwo co W TEORII powoduje ze kobieta nie wyrasta na szmate :wink:

Co do tej sytuacji z bliznami (chodzi Ci o ta akcje w wiezieniu?) to jak najbardziej logiczne - czego tu nie rozumiesz?
Powiedz nam - pomozemy Ci :grin:


_________________
God Made Us Brothers, But Prozac Made Us Friends.



Film oglądałem w kinie i zdaję się, że w momencie jak padała odpowiedź na 1 moje pytania dres siedzący z przodu zwalił się na podłogę w wyniku przeciązenia systemu (tak zwany zrzut pamięci fizycznej)
Z wyjaśnieniem ubiegł mnie już Razorback6(3. Gracias.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2004, 02:30 
Cytuj  
np:)

Jak ktoś nie może znależć/zdobyć wersji director's cut to na tej stronie jest jej dokładny opis ----------> http://www.film.org.pl/dir_cut/butterfly_effect.html

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2004, 01:31 
Cytuj  
Ja obejrzalem tylko wersje rezyserska i z tego co czytam dobrze zrobilem.

Fakt faktem, film dobrze nakrecony i nienajgorzej zagrany (czyt. milo spedzone 2h), ale bardzo czesto sie kupy nie trzyma (vide te blizny), wiec nie dziwota, ze zostal dosyc mocno zjechany przez srodowisko S-f (czyt. bardziej Science niz fiction), skoro zalicza sie raczej do s-(F^2), a aspiruje do bycia czyms wiecej :wink:.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 20:33 
Cytuj  
Mam mala prosba jako ze widzialem tylko wersje Directors Cut chcialbym sie dowiedziec jak sie konczy ta 2 wersja :smile:?

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2004, 19:51 
Cytuj  
Cofa się do czasów pierwszego spotkania z Kayleigh i dosadnie instruuje ją żeby "spie****", bo inaczej poderżnie gardło jej i jej rodzince :smile:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.