mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 08:28 
Cytuj  
Wiedzmin jest zajebisty ;-) Moze malo odkrywcze ale jestem na etapie odkrywania gierki.

I jedna uwaga. Ja tam sie nie znam na endżinach, grafice i programowaniu ale moj komputer to wcale nie jest jakas rewelacja, a chodzi mi plynnie i elegancko na pelnych detalach (wszystkie suwaczki poprzesuwane w prawo;-). Wiec jak dla mnie to taki endżin wystarczy.

edit: Moj komputer (plyta/CPU/grafika) nie jest w tej chwili wart tysiaca zlotych.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 08:46 
Cytuj  
Więc tak :

Beznadziejny voice acting, słabe animację postaci, niektóre rozwiązania jakby już z trochę innej epoki.

Mimo to nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w jakiegoś singla do rana, a to mi sie zdarzyło przy Wiedźminie. Jeden z zagranicznych recenzentów napisał że ta gra przypomina ludziom czemu zaczęli grać w crpgi i coś w tym jest.


Co do engine : mój komp to taki mały zabytek : athlon 2k+ geforce 6600 GT 1 gb ramu i gra jest playable na med detalach (tylko oświetlenie na low).

ps : Jednak tego voice actingu mi bardzo szkoda, bo na prawdę jest miejscami fatalny a trochę to pierdoli fabularną część gry która jest świetna.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 08:49 
Cytuj  
@up, 1-sze złe słowa jakie przeczytałem o tej grze w ustach gracza na temat animacji. Ale spoko, każdy ma swoje jakieś tam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 09:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Więc tak :

Beznadziejny voice acting, słabe animację postaci, niektóre rozwiązania jakby już z trochę innej epoki.

Mimo to nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w jakiegoś singla do rana, a to mi sie zdarzyło przy Wiedźminie. Jeden z zagranicznych recenzentów napisał że ta gra przypomina ludziom czemu zaczęli grać w crpgi i coś w tym jest.


Co do engine : mój komp to taki mały zabytek : athlon 2k+ geforce 6600 GT 1 gb ramu i gra jest playable na med detalach (tylko oświetlenie na low).

ps : Jednak tego voice actingu mi bardzo szkoda, bo na prawdę jest miejscami fatalny a trochę to pierdoli fabularną część gry która jest świetna.

Ooo, Shadhun, na to czekalem - mam Athlona 1,7k, GF7600 i 1280 ramu - cos czuje,ze mi pojdzie,wiec kupuje :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 11:10 
Cytuj  
No wiec pogralem i cos mozna napisac:)

Wiekszosc rzeczy mi sie podoba np grafa imo taka ze "co tu wiecej wymagac?" ;p Ale juz np te cale niewidzialne barierki przy schodach czy skarpach malutkich to bywaja denerwujace ;)

Co imo wypada slabo to dialogi, to takie rpgowanie w ktorym wystarczy klikac all co mozna i nic sie nie stanie zlego tylko tzreba uwazac na wybory ktore czasem sie pojawiaja a w wiekszosci przypadkow po kilku h postac juz nie pamieta ze wczesniej nie chciala juz z nami gadac;) Jakos tak wlasnie brakuje mi tego czegos co powoduje ze na rozmowie trzeba sie skupic i DOBRZE JA POPROWADZIC, niestety tutaj nie ma zadnego prowadzenia, czy pojedziemy od gory listy czy od dolu ( pomijajac "bywaj" ) i tak wynik bedzie identyczny :/

Walki mi sie podobaja:) Troche rozwijanie postaci chyba kuleje bo z tego co widze to wiedzmin rozwija sie caly a nie specjalizuje sie za bardzo ;) Czyli ze na koncu bedziemy miec chyba all umiejetnosci i skille. To tez imo troche jest nie za bardzo ;)

Questy proste raczej ale nie wiem czy to minus czy plus;p Zawsze wiadomo gdzie isc bo nawet strzalke nam na mapie pokaze ;)

Tak troche widze ze pojezdzam ale gierka i tak niczego sobie:) Mi sie najbardziej walczenie podoba ( poza zbieraniem trupow;p ) :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 11:16 
Cytuj  
Podobno caly rozwijasz sie tylko na bronzie, potem na srebrnych i zlotych skilach juz musisz na maksa sie specjalizowac bo bedzie wtopa :>
Niemniej tez pogralem, gra zajebista jak na poczatek rozgrywki. Grafa przesliczna, myzuka super, walka bomba pomysl, jedyne co mnie zdziebko denerwuje to tryb pracy kamery, no ale mysle ze sie da do tego przyzwyczaic :>. Na razie daje grze 9/10

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 15:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
- Dosc dlugo sie laduja zony (wiem, syf sprzet)


To akurat u wszystkich tak jest.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 16:49 
Cytuj  
Gram kilka godzin i przeczytalem sobie przynajmniej zalegla prase przez te wczytywanie zon. ;]

A najwiekszy fail to sa odglosy jak jeczy laska ktora Geralt rucha w mlynie ;] LOL kompletny. Ale ogolnie to bez przesady, mi sie glosy nawet podobaja.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 17:14 
Cytuj  
ja sie wkopalem w ziemie po zagraniu w demo crysisa. jeszcze wiedzimina nie odpalilem dzisiaj nawet ;p

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 17:44 
Cytuj  
Dzisiaj kupilem zestaw ksiazek Sapkowskiego (Wiedzmin) a jako ze jego ksiazek jeszcze nie czytalem to bylem troche nie pewny co do zakupu (boi jeszecze sie nie spododba i co??wyzucic??) no i okazaly sie porprostu zajebiste. Groraco polecam. Moim zdaniem ksiazka nawet lepsza od gry.
(caly zestaw 7 ksiazek w empiku za 260 zl)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 18:18 
Cytuj  
Default napisał(a):
Dzisiaj kupilem zestaw ksiazek Sapkowskiego (Wiedzmin) a jako ze jego ksiazek jeszcze nie czytalem to bylem troche nie pewny co do zakupu (boi jeszecze sie nie spododba i co??wyzucic??) no i okazaly sie porprostu zajebiste. Groraco polecam. Moim zdaniem ksiazka nawet lepsza od gry.
(caly zestaw 7 ksiazek w empiku za 260 zl)

patrzac na Twoja ortografie strzelam,ze przeczytales juz pierwszy rozdzial ktorejs ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 18:24 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
patrzac na Twoja ortografie strzelam,ze przeczytales juz pierwszy rozdzial ktorejs ;)

ortografia != interpunkcja i literowki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 18:31 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
ortografia != interpunkcja i literowki


Default napisał(a):
wyzucic

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 19:15 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mirtul napisał(a):
ortografia != interpunkcja i literowki


Default napisał(a):
wyzucic

+
Default napisał(a):
nie pewny
:)

Nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie.

Mi już na prawdę nie chodzi o to,czy ktoś pisze "e", czy "ę", nie czepiam się także literówek w większości "dłuższych" słów, no ale jakieś podstawy gramatyki z 4 klasy podstawówki każdy powinien wynieść! :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 19:29 
Cytuj  
kurwa same pr0-chumanistyczne nimbusy




blad zrobiony z premedytacja


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 20:06 
Cytuj  
Co Ty od nich chcesz, po prostu eppenuja w necie "sprawdzajonc czyjoms ortografie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 20:10 
Cytuj  
Bujać obydwaj. ;) Mnie tam osobiście wali czy Default robi orty czy nie, bo mam go na ignorze praktycznie od początku jego "kariery" (zaraz będzie że flexuje, jaki ze mnie mastah ignorant ;) ). A że go RufeN zacytował, Mirtul nie znalazł orta, i mi sie nudziło - to sobie postnąłem!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 01:21 
Cytuj  
Default napisał(a):
Dzisiaj kupilem zestaw ksiazek Sapkowskiego (Wiedzmin) a jako ze jego ksiazek jeszcze nie czytalem to bylem troche nie pewny co do zakupu (boi jeszecze sie nie spododba i co??wyzucic??) no i okazaly sie porprostu zajebiste. Groraco polecam. Moim zdaniem ksiazka nawet lepsza od gry.
(caly zestaw 7 ksiazek w empiku za 260 zl)


Jakby Sapkowski to przewidzial to pewnie poprzestalby na pierwszym opowiadaniu o Wiedzminie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 02:01 
Cytuj  
Jedna rzecz mnie wkurwia. Po kiego została wymyślona ta pojebana babcia która wynajmuje mieszkanie Shani? omg.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 02:03 
Cytuj  
Mnie wkurwia cos innego. Ze jeszcze nie udalo sie Shani wydymac! :-(


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.