mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:40 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Fajny temacik - możesz napisać jaki i skąd ? :wink:

Pewnie stad co wiekszosc styli, czyli DeviantArt ;)
http://www.deviantart.com/deviation/2017230/

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:56 
Cytuj  
Dokladnie :)
http://chaninja.deviantart.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Pewnie stad co wiekszosc styli, czyli DeviantArt ;)

Heh, o tym nie pomyślałem ...
Dzięki.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 22:36 
Cytuj  
Dopiero co format a juz taki burdel? ^^


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 13:33 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 16:44 
Cytuj  
Obrazek

q3 ftw! :]

Też się kiedyś bawiłem w całe to skinowanie itd. itp. ale zauważyłem, że komp mi po tym bardziej zamula, a dla mnie efektywność > efektowność, więc teraz jest jak jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:15 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:40 
Cytuj  
Uczysz się japońskiego ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:44 
Cytuj  
na tyle na ile pozwala samodzielna nauka:)
chinskiego sie ucze poprzez znajomych w WoW , a koreanskego z arirang tv (dostepne na platformie cyfry +) :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:49 
Cytuj  
Na ariang mowia po angielsku, chyba ze ja mam inny ariang.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:50 
Cytuj  
Sorry, ale to nie jest flame attempt, ale jaki jest sens nauki tak egzotycznych języków? ;)

Ja osobiście znam WIELE języków ale nigdy do głowy mi nie przyszło nauczyć się jednego z nich, bo po prostu wg mnie to strata czasu.

Obecnie uczę się Niderlandzkiego, języki którymi władam

<lans>Szwedzki, Angielski, Niemiecki, Czeski </lans>

;)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:54 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Ja osobiście znam WIELE języków ale nigdy do głowy mi nie przyszło nauczyć się jednego z nich, bo po prostu wg mnie to strata czasu.

Bo nigdy nie bylo tak, ze Ci penis wybija zeby na sama mysl o czymkolwiek skosnym =]. Alda juz taki jest. Nikt tego nie zmieni.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 23:00 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Na ariang mowia po angielsku, chyba ze ja mam inny ariang.


Czasami leca seriale po koreansku z ang napisami. Do tego widzialem tez kursy nauki koreanskiego :)

Ja też lubie skośne ale tylko japońskie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 23:03 
Cytuj  
arirang ma ramowke w ktorej sa lekcje koreanskiego prowadzone po ang albo przez rodowitych koreanczykow

Zysia mnie zna jak rodzony brat 8) , nic na to nie poradze Smashie ze azjatki mnie strasznie kreca i tak jest juz odkad wlasciwie zaczely mi sie podobac kobiety czyli ladny kawalek czasu , czasem facet ma swoj jasno okreslony typ i koniec :)

japonski i koreanski rzeczywiscie maja limitowana przydatnosc ale chinski juz nie , odkad Chiny zaczely rosnac w sile jego znaczenie tez rosnie , problem w tym ze jest sporo trudniejszy od koreanskiego czy japonskiego
wlasciwie to sa ciagi tych samych slow powtarzanych z inna intonacja ktora jest praktycznie nie do wylapania przez nie-chinczykow , dopiero po dluzszym treningu . Wiec wlasciwie chinskiego uczysz sie dwa razy bo masz wrazenie ze to dwa jezyki nie jeden (notyfikacja pinyin i intonacja slowna)

bez dobrej uczelni na ktorej jest dobry wydzial Sinologi nie ma szans wlasciwie sie tego jezyka nauczyc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 23:11 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Sorry, ale to nie jest flame attempt, ale jaki jest sens nauki tak egzotycznych języków? ;)

Ja osobiście znam WIELE języków ale nigdy do głowy mi nie przyszło nauczyć się jednego z nich, bo po prostu wg mnie to strata czasu.


No nie wiem czy to taka strata czasu znowu. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach znajomość japońskiego czy innego "dziwnego" języka może być bardzo przydatna. Dla przykładu na japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim było w tym roku 30 kandydatów na jedno miejsce i był to najbardziej oblegany kierunek na tej uczelni (później była chyba sinologia, a i arabistyka się wysoko znajdowała z tego co pamiętam czyli ludzie chcą się uczyć wschodnich języków).


Ostatnio edytowano 12 sie 2006, 23:13 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 23:13 
Cytuj  
na japonistyke zawsze bylo duzo chetnych ale gwarantuje Ci ze 80% nie skonczy tego kierunku , zostana tylko najwytrwalsi ktorzy maja naprawde duza motywacje


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 23:15 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
na japonistyke zawsze bylo duzo chetnych ale gwarantuje Ci ze 80% nie skonczy tego kierunku , zostana tylko najwytrwalsi ktorzy maja naprawde duza motywacje


I to właśnie ci będą mieli zapewnioną robotę i to pewnie nie taką z najniższej półki. A jak się postarają to wyjadą do Japonii wyrwać jakieś tamtejsze laseczki w ramach praktyk. :)

Żeby nie robić off'a oto mój pulpit czyli nic ciekawego. Staram się cały czas utrzymywać tam porządek bo nie lubię bałaganu u mnie na komputerze.


Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 07:33 
Cytuj  
Apropo przydatnosci, to trzebaby sprawdzic w ktorej grupie jezykowej sa te jezyki. Jesli w jakiejs odleglej to mozna zbic niezla forse. Ojciec mojego przyjaciela, ktory jako mlody chlopak imigrowal do nas z wietnamu kasuje 2038947$ za strone tlumaczenia z wietnamskiego.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 08:52 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
na japonistyke zawsze bylo duzo chetnych ale gwarantuje Ci ze 80% nie skonczy tego kierunku , zostana tylko najwytrwalsi ktorzy maja naprawde duza motywacje

Weź mnie kuwa nie strasz, bo się w tym roku na UJotową japonistykę dostałem :P
Modlę się, żebym te studia przeżył, a na razię uczę się kany...


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 09:15 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Weź mnie kuwa nie strasz, bo się w tym roku na UJotową japonistykę dostałem :P
Modlę się, żebym te studia przeżył, a na razię uczę się kany...


No proszę, dobry kierunek w dobrej szkole, gratuluję. :) Ja na przykład studiuję astronomię i czarno widzę znalezienie jakiejś dobrej pracy po tym ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie w porządku. Najwyżej zostanę drugim M. Kopernikiem.


Ostatnio edytowano 14 sie 2006, 09:47 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.