mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 08:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Grayfox napisał(a):
Dobra, Roball Ty to jesteś głównym skurwielem który śmieci w dosłownie każdym topicu na tym forum.

"A zapowiadal sie taki nudny thread" ,
"Jeszcze troche i dogonie marka, bede mogl sobie w cv wpisac.".

Człowieku, napisałbyś coś sensownego, jak nie to po chuj się udzielasz?
Musisz z siebie robić attention whore.

Razoth, nawet jak nie podoba mi się forum, mam prawo się żalić i pisać co mi się podoba. Coś nie pasuje? To wypierdalaj.

Kabraxis widzę że niezłe wychowanie z budy wyniosłeś, ciągle o szczekaniu. Prostaczek z Ciebie.


Icrom, bo widzę że jajec za dużych nie masz, szmaciarze Ci jadą, plują dupe, a Ty jeszcze do nich łagodnie? Takich skurwieli jak ta forumowa elitka , to od razu z armaty napierdalać.


Zamknij ryj, bo zachowujesz sie jak pieprzony texas ranger a sam prezentujesz dno kulturalne i intelektualne. Mam serdecznie w dupie to co piszesz w moim kierunku. Jesli chcesz zeby twoje slowa jakos do mnie zaczely docierac to przestan byc falszywa kurewka chowajaca sie za przypadkowym nickiem, myslaca ze pozjadala wszystkie rozumy.

Dziwie sie ze jeszcze bana nie dostales, od wyplewienia takiego gowna jak ty powinno sie zaczac zmiany na tym forum, ale nie ja jestem osoba, ktora o tych zmianach ma decydowac. Skoro ekipie prowadzacej board to nie przeszkadza to ryj do ziemi i przestan skamlec pierdolo.

There, I said it. Teraz idz sie pomasturbuj bo udalo ci sie pozyskac moja uwage na cale 20 sekund.


Przynajmniej pomogłem światu, ktoś dzięki mnie nie musiał zbyt wcześnie oglądać Twojej parszywej mordy. Żeby to forum się zmieniło najpierw trzeba usunąć taką zajebaną elitkę, która nikomu nie da prawa głosu. Śmiecie pokroju Robalów, Mendoli, Dana, Highlander i w pizdu więcej. Wypierdalajcie założyć sobie własne forum i tam liżcie sobie jajca i nawzajem się pozabijajcie o bycie "miszczem forumowym"

W ogóle Robal, skoro masz w dupie to co do Ciebie piszę to co się tak splułeś i po chuj odpisywałeś? Prawda zabolała pewnie, co?
Jesteś jebanym spamerem z wścieklizną.

RAZOTH przykro mi to mówić, ale jesteś taką małą cipeczką na forum, że szczerze w ogóle Cie nie kojarzę. Nie odpisuj mi bo wstyd z takim leszczem prowadzić wymianę zdań.

Cashasty po co wrzuciłeś zdjęcie rodziców?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 11:03 
Cytuj  
Grayfox napisał(a):
Cashasty po co wrzuciłeś zdjęcie rodziców?


To jest niezłe, musiałem się zdrzemnąć 15 minut bo przysnąłem przy tym. To mam rozumieć flame jest czy co?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 11:08 
Cytuj  
Ktos chyba gejfoksa skrzywdzil mocno na forum. Widac nie daje sobie z tym rady psychicznie. Moze jakies testy powinny byc przed rejestracja, mniej pizd by sie tu walesalo.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 11:15 
Cytuj  
Po co komu themes na foobara? Dla mnie jest idealny wlasnie przez to jak wyglada po instalacji, jak i dla wielu innych ludzi;].

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 12:45 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Takie chujstwo panuje na tym forum ze rece opadaja.


To po chuj tu zagladasz???

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 13:26 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Po co komu themes na foobara? Dla mnie jest idealny wlasnie przez to jak wyglada po instalacji, jak i dla wielu innych ludzi;].


QFT
Gdybym chciał themesy, to bym sobie winampa zainstalował :D

Icrom, zerknij sobie tu: http://forum.infojama.pl/default.aspx?g=posts&t=65798
I przede wszystkim tu: http://www.foobar2000.pl
I tam, gdzie roball palcem pokazywał.
Tak naprawdę to jest pół sekundy na googlu gościu, a ile nerwów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 13:45 
Cytuj  
Alkirion napisał(a):
Tak naprawdę to jest pół sekundy na googlu gościu, a ile nerwów.


A ile zdrowasiek później, bo stawiam na 17 lat max. "Ojcze, wyzywałem kolegów w pogawędkach bo mi nie pomogli".

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 14:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Alkirion napisał(a):
Tak naprawdę to jest pół sekundy na googlu gościu, a ile nerwów.


A ile zdrowasiek później, bo stawiam na 17 lat max. "Ojcze, wyzywałem kolegów w pogawędkach bo mi nie pomogli".


wedlug
http://www.ojciec-dyrektor.de/grzechy0.htm
to tylko 3 zdrowaski i 25pln dobrowolnej wplaty na radio maryja.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 15:44 
Cytuj  
Dobra, dajcie se juz wszyscy spokój.
Themesy do winampa smierdza.
A wszystko co sam znalazlem wymagalo najrozniejszych wersji pluginow + nie wszystkie sa tak latwo dostepne...

O mrynar kolejny tworczy z tekstem 'nie podoba sie - wypierdalac' (cos w tym stylu). Musze wypierdalac i nie moge probowac czegos zmienic?

roball musisz przyznac ze sa tu osoby, ktore maja sie... moze nie za lepszych ludzi, ale zapewne za lepszych forumowiczow bo maja 6k postow.

PS. @Alkirion - dzieki za linki :p Ten topic to juz co innego szukanie poradnikow do skinowania foobara, wiec nie o to tyle krzyku.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 15:56 
Cytuj  
Co ty probujesz zmienic? Od poczatku jeczysz i kurwisz, a co do elity to imo jest to wymysl smutnych ludzi. Jezeli ktos sie czuje gorszy od innych to sry, powinien udac sie do lekarza a nie plakac, ze jakas elita jest na jakism forum. Smieszne.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 16:23 
Cytuj  
Morgul kretynku. To jest tylko forum internetowe, siedzenie tu pochlania maly ulamek moich dziennych zajec, ale to nie znaczy ze trzeba se wrzucac caly czas. Nie rozumiem czemu pomyslales ze mozna czuc sie gorszym od kogos innego na podst... no wlasnie... na podstawie czego jak tylko ja tu widze problem tego forum (blagam jeszcze raz mi powiedzcie 'nie podoba sie - wypierdalac'). Mowie wam co jest nie tak a wy i tak swoje flamy i wyzywanie od trolli. Zupelnie jakby to byla dla was jakas bariera nie do przeskoczenia, ale tak - kazdy jest ulomny na swoj sposob (przewiduje flame'a z zacytowaniem ostatniego zdania i zwrocenie go przeciwko mnie - serio juz chyba wszystkie wrzuty zużyliście).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 16:48 
Cytuj  
Icrom. Nie watpie ze malo czasu spedzasz na forum, bo z takimi problemami i zrozumieniem w kazdym temacie jakie masz, musisz zapewnie ciezko walczyc w zyciu codziennym by cokolwiek ogarnac. Taki los, nie kazdemu bozia dala rozum. Rozumiem.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 16:54 
Cytuj  
Nic nie rozumiesz bachorku zapewne w doroslym opakowaniu(?)
Przekladasz zycie na forum na zycie prawdziwe?! wtf :D
Chcialbym zobaczyc jak robal tak chojraczy na zywo :roll:

Roball - suck my balls

PS. Dalej sie sprawdza to co powiedzialem, ja pisze zebyscie sie ogarneli i przestali wrzucac a wy swoje. Jestescie jak stado z piaskownicy. Nikt nie patrzy na to jak sensowne jest to co mowie tylko hate'ujecie... boo ja niby *płacze* :cry:

EDIT: Problem miranda: Ok, szukalem w internecie i nie znalazlem tak 100% rozwiazania (np. musialbym zmieniac mirande na starsza). Jezeli ktos uzywa mirandy jako komunikatora i uporał sie z brakiem zawijanych wierszy w opisach dla modern contact list, moglby sie odezwac? Pls, Ci ktorzy naprawde juz to zrobili niech sie odezwą...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:05 
Cytuj  
Roball - my balls are still dry...

Rozumiem ze pijesz (zgaduje ze miedzy wieloma innymi rzeczami) do tekstu '...w 100%...' Wystarczy ze przegapilem jeden dobrze dzialajacy plugin, ktory ktos juz kiedys znalazl. Gtfo and never come back... :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:20 
Cytuj  
NIC... Dosłownie NIC nie mówiłem, że zależy mi na czasie. Od początku pienie się o zachowanie ludzi na tym forum.

Cytuj:
JEDEN MALY PLUGIN do JEDNEGO Z WIELU KOMUNIKATOROW

Jezeli ktos ma mirande to plugin ktorego szukam jest dosc niezbedny, ale raczej nie na forum swiatowym tylko dla polakow. Moge isc na forum mirandy oczywiscie, ale jezeli ktokolwiek tu zna rozwiazanie to jeden maly post i nie musze zakladac nowego konta, opisywac problemu / zmieniac komunikatora

Temat zalozylem, nie zebyscie za mnie szukali. Tylko zeby osoba, ktora byla kiedys w moim polozeniu mogla podzielic sie swoim doswiadczeniem (teraz np. w znalezieniu wtyczki).
@OT apropos wtyczki: Ostatnio GG przesadzilo, wiec szukam nowego komunikatora. Moze ktos mi moze cos polecic (UWAGA: podzielic sie doswiadczeniem, nie dawac linkow). Konnekt np. nie dziala mi na mojej siodemce 7 (nie wiem czemu)...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:22 
Cytuj  
viewtopic.php?t=33965


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:24 
Cytuj  
@Keii 1 : 0 (chociaz lepiej bylo zalozyc temat bo moje pytanie szybko by odeszlo w niepamiec i potencjalna osob pomocna moglaby nie zdazyc go przeczytac :roll: )

@Aeiva - wlasnie zanim pojde na forum oficjalne do zupelnie nowych i obcych ludzi wolalem sie tutaj spytac.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 18:05 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Nic nie rozumiesz bachorku zapewne w doroslym opakowaniu(?)
Przekladasz zycie na forum na zycie prawdziwe?! wtf :D


Watpie zebys glupota swiecil tylko na forach, takze uwazam ze w zyciu codzinnym jestes rownie tepy. Sukcesow w obsludze foobara, mirandy itp programow.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 18:12 
Cytuj  
To tylko jebane forum, czyli masa teksu i parę obrazków, a mam wrażenie że dla niektórych to całe życie.
Plujecie dupę że założył temat taki a nie inny, a sam roball ten zjebany debil o jakże fajnym poczuciu humoru, założył topic "BO JEST SUPER ROXOR TRAILER FALLOUT OMFG" a mógł kurwa napisać w "grać tylko w co".
Załóżmy od razu topic o Heavy rain, gow3 itp.

Kurwa, banda niedojebanych marionetek. Wielcy kurwa specjaliści w dziale tech board, a tutaj mało się nie zesrają.
Jakby mendolek założył taki temat to byście się posikali kto pierwszy odpiszę.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 18:27 
Cytuj  
Morgul ktoooo tu swieci glupota... spojrz prawdzie w oczy. Powtarzasz tylko to co powiedzial (pewnie starszy) kolega roball, nie wiem czemu...

I z jednym i z drugim programem sobie poradze. Kwestia tylko czy sam bede musial to rozgryzac...
Chcesz powiedziec ze Ty w swoim zyciu zawsze musiales rozkminiac sam? :(


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.