mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2012, 20:10 
Cytuj  
i niech sobie biora i zdechna ;d


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2012, 20:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
i niech sobie biora i zdechna ;d


a jeśli przy okazji zabiją kogoś albo co gorsze zjedzą?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2012, 20:20 
Cytuj  
rozsstrzelac ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2012, 20:43 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Spotkałem mniej popalających niż zażywających wspomniane wyżej specyfiki.

Zmień kolegów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2012, 21:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
rozsstrzelac ;p


historia przyzna ci rację :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2012, 22:18 
Cytuj  
Przecież został rozstrzelany. Policjanci podjęli słuszną decyzję.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 13:15 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=55X3XBj5UWM

Polecam obejrzeć, bo pierdolicie głupoty jeden z drugim. Wielcy palacze... Ja właśnie palę sobie przed pracą i w chuju was mam :D

A teraz coś bardziej na temat:

Legalizacji bym nie chciał wprowadzać, aby dzieciaki nie miały łatwiejszego dostępu niż mają. Część pewnie z forumowiczów ma dzieci, ja nie, ale mogę się postawić w waszej sytuacji, że żaden z was nie chciałby widzieć swoje potomstwo z lolkiem w ustach.

Kto pisał, że po mj jest KAC?! Kurwa! Buhahahaueha - Ty już nie palisz!
Nie ma żadnego kaca, to jest właśnie powód dla którego można w środku tygodnia zrelaksować się i zapalić, a o 10 wstać i pójść normalnie do pracy.

Matematykom i ścisłowcom nie polecam, bo matematyki się nie da rozwiązywać pod wpływem thc ;) Jest irracjonalnie skomplikowana.

Od Lutego palę dzień w dzień (czasem jakieś przerwy występowały). W pracy mam bardzo dobre wyniki z projektów i możliwe, że niedługo podskoczę na wyższy szczebel.
Czy jestem zmulony po tym na drugi dzień? Nie, w żadnym wypadku ;)

Pozdrawiam,
TheMan


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 14:12 
Cytuj  
troll.

Ja wolalbym przeznaczyc kase z walki przeciwko narkotykom, czy nawet zarobionej kasie gdyby to bylo to legalne, na odpowiednia edukacje, dlaczego to jest be. Bo i tak dostep nie jest stosunkowo trudny. Bo obecnei to wlasciwie tylko rodzice i sam delkwent maja jakis wplyw na to czy ktos cos wezmie czy nie.

A w takiej polsce to nawet edukacja o seksie jest prawie zadna...

PS. osobiscie sprobowalem wielu rzeczy ale nigdy nie bylem na tyle glupi by sie w cos wciagnac.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 14:36 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=55X3XBj5UWM

Polecam obejrzeć, bo pierdolicie głupoty jeden z drugim. Wielcy palacze... Ja właśnie palę sobie przed pracą i w chuju was mam :D

A teraz coś bardziej na temat:

Legalizacji bym nie chciał wprowadzać, aby dzieciaki nie miały łatwiejszego dostępu niż mają. Część pewnie z forumowiczów ma dzieci, ja nie, ale mogę się postawić w waszej sytuacji, że żaden z was nie chciałby widzieć swoje potomstwo z lolkiem w ustach.

Kto pisał, że po mj jest KAC?! Kurwa! Buhahahaueha - Ty już nie palisz!
Nie ma żadnego kaca, to jest właśnie powód dla którego można w środku tygodnia zrelaksować się i zapalić, a o 10 wstać i pójść normalnie do pracy.

Matematykom i ścisłowcom nie polecam, bo matematyki się nie da rozwiązywać pod wpływem thc ;) Jest irracjonalnie skomplikowana.

Od Lutego palę dzień w dzień (czasem jakieś przerwy występowały). W pracy mam bardzo dobre wyniki z projektów i możliwe, że niedługo podskoczę na wyższy szczebel.
Czy jestem zmulony po tym na drugi dzień? Nie, w żadnym wypadku ;)

Pozdrawiam,
TheMan


Ty to moglbys byc zywa reklama jakiejs kampanii antynarkotykowej "marihuana trwale uszkadza mozg" albo co w tym stylu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 16:42 
Cytuj  
Nie psuc tematu. Flamesy do flamesow albo poleci calosc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 19:32 
Cytuj  
po pierwsze co za różnica jaka jest szkodliwość marihuany,dorosły człowiek powinien mieć prawo przyjmować ją kiedy tylko ma na to ochotę

po drugie argument o ochronie społeczeństwa przez penalizacje tzw narkotyków można między bajki schować, ale cóż ludzie przez całe życie traktowani jak dzieci lubią bajki

po trzecie dlaczego niby takiemu heroiniście płacącemu podatki nie należy się opieka medyczna, skoro leczymy ludzi zniszczonych alkoholem, tytoniem, żarciem, po wypadkach (kto im każe jeździć na nartach, rowerkach, łazić po górach - niech siedzą grzecznie w domku)

i skąd ta nienawiść do opioidowców, akurat na tych dragach można jechać w dobrym zdrowiu do późnej starości

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 21:15 
Cytuj  
bhp napisał(a):
i skąd ta nienawiść do opioidowców, akurat na tych dragach można jechać w dobrym zdrowiu do późnej starości

Może stąd:
Cytuj:
Opioidy należą do najbardziej uzależniających substancji znanych człowiekowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 21:59 
Cytuj  
bhp napisał(a):
po trzecie dlaczego niby takiemu heroiniście płacącemu podatki nie należy się opieka medyczna, skoro leczymy ludzi zniszczonych alkoholem, tytoniem, żarciem, po wypadkach (kto im każe jeździć na nartach, rowerkach, łazić po górach - niech siedzą grzecznie w domku)

A mnie sie nie podoba, ze tamtych leczymy. btw. nie jest tak, ze jak czlowiek jest w potrzebie to szpital musi przyjac delikwenta? a nie sadze by oni wszyscy pieknie placili podatki.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 22:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A mnie sie nie podoba, ze tamtych leczymy. btw. nie jest tak, ze jak czlowiek jest w potrzebie to szpital musi przyjac delikwenta? a nie sadze by oni wszyscy pieknie placili podatki.

Nie szpital, a przysięga Hipokratesa zobowiązuje do tego lekarzy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 03:28 
Cytuj  
W jaraniu niebezpieczne jest to, że nie ma większych następstw fizycznych, co prowadzi do tego, że bardzo dużo moich znajomych, ze mną włącznie (do niedawna) pali codziennie już od kilku lat, no bo po robocie lepiej się obejrzy zajebanemu film, lepiej się pogra z kumplami na skajpie, muzyka lepiej brzmi, lepiej się uprawia seks, każda przyjemność jest lepsza, a kaca po tym nie ma. A przy tym naszym polskim, chujowym skunie jest to bardzo niebezpieczne. Pojawiają się zmiany w psychice, zespół amotywacyjny, stanie w miejscu w życiu, paranoje, choroby psychiczne. Palenie jest spoko, ale najlepiej wiedzieć co się pali, a nie chujowe gówno podsypane chemią albo cukrem, żeby na wadze dilerowi wyskakiwało więcej cyferek.

Wiadomo, że codziennie picie byłoby jeszcze groźniejsze, ale przeciętny człowiek nie potrafi utrzymywać stałego ciągu, ja po jednym ostrzejszym melanżu jestem zupełnie nie do życia na drugi dzień i nie wyobrażałbym sobie tankowania dalej, chociaż mam kumpli, którzy potrafią walić wódę bity tydzień.

Jakakolwiek używka jest zła, ale młodość jest młodość, niektórych narkotyków wypada spróbować, zwłaszcza psychodelików, które uwalniają w mózgu hormony, których samodzielnie nigdy by nie aktywował. Znam przypadki, że po LSD czy 4-ho-mecie ludziom zachodziły mega pozytywne zmiany w głowie, potrafili na tripie dotrzeć do sedna swojej psychiki i pozwalczać jakieś wewnętrzne demony. Może brzmieć śmiesznie, ale jak ktoś się bawił takimi zabawkami to wie, jak to działa. Przeciętny Janusz, co tylko wali wódę co tydzień, chuj z tego zrozumie.

Nienawidzę tylko pierdolenia, że weed jest taki zajebisty, nieszkodliwy i w ogóle legalize ^_^ <3 hihihih. Sam byłem kiedyś takim mentalnym gimbusem i śmiałem się ze starszych kolegów, którzy próbowali mi wybić z głowy wpierdalanie się w to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 05:44 
Cytuj  
nie chodzi o to, ze weed jest zajebisty, ale alkohol tez nie jest. Szkodliwosc, szkodliwoscia ale i tak jest to wszystko dosc latwo dostepne. Zalegalizowac od 21 roku zycia i git ;p


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 10:52 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
W jaraniu niebezpieczne jest to, że nie ma większych następstw fizycznych, co prowadzi do tego, że bardzo dużo moich znajomych, ze mną włącznie (do niedawna) pali codziennie już od kilku lat, no bo po robocie lepiej się obejrzy zajebanemu film, lepiej się pogra z kumplami na skajpie, muzyka lepiej brzmi, lepiej się uprawia seks, każda przyjemność jest lepsza, a kaca po tym nie ma[...]

Wiadomo, że codziennie picie byłoby jeszcze groźniejsze, ale przeciętny człowiek nie potrafi utrzymywać stałego ciągu, ja po jednym ostrzejszym melanżu jestem zupełnie nie do życia na drugi dzień i nie wyobrażałbym sobie tankowania dalej, chociaż mam kumpli, którzy potrafią walić wódę bity tydzień.

Aye. Z alko też tak jest, że wyraźnie statystycznie częściej alkoholikami zostają osoby dobrze znoszące efekty zatrucia alkoholem. Takie co potrafią jebnąć 05-0,7 przespać 5-6 godzin, wziąść prysznic pojechać do pracy i być wydajnym prawie jakby nie pili, itd
Oczywiście, są też alkoholicy wśród ludzi, którzy po paru setkach cierpią w łóźku do wieczora, nic nie mogą jeść, itd następnego dnia, ale zdarza się to rzadziej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 10:54 
Cytuj  
sula napisał(a):
statystycznie częściej alkoholikami zostają osoby dobrze znoszące efekty zatrucia alkoholem. Takie co potrafią jebnąć 05-0,7 przespać 5-6 godzin, wziąść prysznic pojechać do pracy i być wydajnym prawie jakby nie pili, itd

W takim przypadku alkohol nie jest żadnym problemem i nie można takiej osoby nazwać alkoholikiem. Alkoholik to ktoś kto stawia napicie się na najwyższym stopniu, a pracę tylko środkiem do zdobycia alkoholu. Osoba taka nie może być wydajna w pracy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 11:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
sula napisał(a):
statystycznie częściej alkoholikami zostają osoby dobrze znoszące efekty zatrucia alkoholem. Takie co potrafią jebnąć 05-0,7 przespać 5-6 godzin, wziąść prysznic pojechać do pracy i być wydajnym prawie jakby nie pili, itd

W takim przypadku alkohol nie jest żadnym problemem i nie można takiej osoby nazwać alkoholikiem. Alkoholik to ktoś kto stawia napicie się na najwyższym stopniu, a pracę tylko środkiem do zdobycia alkoholu. Osoba taka nie może być wydajna w pracy.

Pisałem jakie osoby statysycznie mają największą szansę stania się alkoholikiem w przyszłości, a nie jak wygląda alkoholik. Zresztą alkoholik to nie tylko osoba, która już nie może pracować i pije jabole o 6 rano pod monopolem. Są osoby na równi pochyłej np. pijące regularnie po parę kielichów w pracy, lecz świetnie to maskujące i będące jeszcze w stanie utrzymać w niej czasem przez lata.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 15:08 
Cytuj  
sula napisał(a):
Aye. Z alko też tak jest, że wyraźnie statystycznie częściej alkoholikami zostają osoby dobrze znoszące efekty zatrucia alkoholem. Takie co potrafią jebnąć 05-0,7 przespać 5-6 godzin, wziąść prysznic pojechać do pracy i być wydajnym prawie jakby nie pili, itd

No ja w pewnym momencie zacząłem się cieszyć, że moja głowa i żołądek słabo tolerują alkohol bo przy mojej podatności na nałogi pewnie już dawno bym był alkoholikiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.