mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 638 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 12:20 
Cytuj  
Jerome Jessel, Patrick Mendelewitsch, "Piłkarski poker. Futbolowy biznes bez maski"

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 21:32 
Cytuj  
R. Zieliński - "Liga chuliganów" i "Pamiętnik kibica".

"Kowal. Historia prawdziwa" - super się czyta, teraz czekam na podobną w wydaniu Szamo (ma ukazać się w okolicach świąt).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 07:29 
Cytuj  
"Tackling My Demons" Collymore - Imho najlepsza z wszystkich piłkarskich.
"Gramy dalej" Del Piero - szybko i fajnie się czyta, czuć ten stary klimat piłkarski gdy gra sprawiała fun a nie zawód, daje kopa motywacyjnego.
"Anatomia zwycięzcy" Barclay - kniga o Mourinho, bardzo dobra.
"Deyna" Szczepłek - dla mnie pozycja obowiązkowa, z polskich najlepsza książka.
"Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" Merson - taki piłkarski odpowiednik Slasha z Gunsów (i jego biografii pełnej orgii, libacji i cracku).

Nigdzie nie mogę dorwać "Gazza" o Gascoigne. Ktoś czytał?


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2013, 20:18 
Cytuj  
Ladnie Legia cisnie tych amatorow z Walii... Tylko ten Wawrzyniak, ja pierdole jaki on jest slaby w defensywie... W nastepnych rundach z tej jego strony padna co najmniej 2-3 bramki...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 lip 2013, 21:21 
Cytuj  
Legia kogoś ciśnie? Chyba nie oglądamy tego samego meczu. Pierdylion strzałów na bramkę przeciwnika i wynik 1:0 to akurat nie mówi nic dobrego o drużynie.
Mnie najbardziej rozpierdalają komentatorzy, którzy już widzą Legię w fazie grupowej LM. Sam chciałbym mieć taką fantazję jak oni.


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 14:12 
Cytuj  
Legia i LM...masakra. To co wczoraj pokazali, to lepiej niech nawet do LE nie wchodza bo poruta niesamowita. Powinni bana dawac za taka gre na pare lat.

Z innej beczki, bo juz ksiazek sporo propozycji sie pojawilo, co z filmami?
Obejrzalem ostatnio ten "Four Year Plan" o QPR. Calkiem fajny i chetnie bym cos obejrzal jeszcze...moze jakies historie kariery pilkarzy, reprezentacji konkretnych.

Na razie mam za soba:

Four Year Plan - QPR
Widzew – z prowincji na salony Europy (1975 – 1985)
Manchester United: The Official History 1878-2002

Z bardziej rozrywkowych kojarze cos takiego jak Gol (ale tylko czesc 1) i ten film o katastrofie w Monachium z Busby Babes.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 14:27 
Cytuj  
Tylko Lechia sie liczy: ;)

Obrazek

a mowiac powaznie to nie zapowiada sie zeby jakis polski zespol zagral w LM przez najblizsze 10 lat. Poziom polskiej ligi jest coraz nizszy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 12:30 
Cytuj  
True.
Lechia zremisowała z Barcą i teraz będą myśleli, że są najlepsi na świecie. Niestety fakty okazałyby się z goła inne, gdyby ten meczyk nie byłby jakąś tam towarzyską popierdułą, tylko porządnym meczem o punkty (np. eliminacje LM albo faza grupowa). Barca nie przyjechałaby wtedy w 10 garniturze z muszką w postaci Leo, tylko w pierwszym składzie z Pujolem, Iniestą, Czawim, Willą, Nejmarem i innymi szeryfami, a Lechia dostałaby taki wpierdol, że po meczu nie wiedzieliby jak się nazywają.
Jak napisał mrynar, poziom naszej piłki klubowej jest tak żenujący, że Ligę Mistrzów to my zobaczymy jak świnia niebo.
Jak oglądałem Legię w tym ostatnim meczu eliminacyjnym, to momentami zastanawiałem się czy ich taktyka na ten mecz nie nazywa się "Chaos". Ganianie za piłką bez składu i ładu. Zero dokładności, szybkości, polotu. A to dopiero 3 runda eliminacji, gdzie grają jeszcze z parówkami z dworca.
Jak ten zespół dostanie się do fazy grupowej, to zrobię gały jak pięciozłotówki.


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 12:38 
Cytuj  
Legia to raz, ale to co zrobil Lech to juz gorzej niz masakra...to patologia jakas...kto ich dopuscil do gry w ogole?
Obciac im pensje o 2/3, dac bonus za wygrany mecz wyzszy i niech zapierdalaja.
Inaczej tego nie widze.

Co sie dzieje, zeby Slask bronil honoru polskiej pilki :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 13:47 
Cytuj  
jakby obciąć im pensje to wszystkie mecze by były drukowane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 14:19 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Co sie dzieje, zeby Slask bronil honoru polskiej pilki :lol:


Nic się nie dzieje ;) I tak cała Polska jebie Śląska ;)


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 20:28 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Co sie dzieje, zeby Slask bronil honoru polskiej pilki :lol:


Nic się nie dzieje ;) I tak cała Polska jebie Śląska ;)


Pierdol sie, tak? ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 21:43 
Cytuj  
Tylko czekałem, aż przyjebie się jakiś szalikowiec latem, który poczuje się dotknięty tym prasłowiańskim powiedzonkiem :]
Kiedyś pracowałem z takim jednym gościem, co był maniakiem (delikatnie mówiąc) Lecha Poznań. Codziennie zasypywał nas tego rodzaju powiedzonkami, wprost wyniesionych ze stadionów.
To żeby jeszcze bardziej ocieplić atmosferę, dorzucę jeszcze jedną rymowankę, którą przywiózł kolega Lechita do pracy w poniedziałek, po weekendowym, wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław. Kiedy tylko pociąg wjechał na dworzec główny padło - "Na peronie stoi świnia, stacja Wrocław się zaczyna". A na peronie stał taki revange z ziomalami.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 22:47 
Cytuj  
Lamoon, jesteś bucem.
Uwielbiam wypowiedzi "znaffcuf" o piłce...
lamoon napisał(a):
True.
Lechia zremisowała z Barcą i teraz będą myśleli, że są najlepsi na świecie.


Kto, jak, gdzie? Jakieś wypowiedzi, cytaty, coś z piłkarzy po meczu? Taki Grzelczak powiedział coś w stylu 'strzeliłem gola Barcy więc teraz Jaga w poniedziałek się przede mną położy'?

Cytuj:
tylko w pierwszym składzie z Pujolem, Iniestą, Czawim, Willą, Nejmarem i innymi szeryfami


Ciężko by im było bo w/w Villa odszedł do Atletico...

Cytuj:
Jak oglądałem Legię w tym ostatnim meczu eliminacyjnym, to momentami zastanawiałem się czy ich taktyka na ten mecz nie nazywa się "Chaos". Ganianie za piłką bez składu i ładu.


Jak Cię czytałem to zastanawiałem się czy piszesz na zasadzie "nie znam się, ale się wypowiem" czy po prostu głupi jesteś.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 06:03 
Cytuj  
Hehe, nie po prostu głupi jestem i tyle :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 09:53 
Cytuj  
Cardano napisał(a):

Cytuj:
tylko w pierwszym składzie z Pujolem, Iniestą, Czawim, Willą, Nejmarem i innymi szeryfami


Ciężko by im było bo w/w Villa odszedł do Atletico...



a Neymar akurat wyszedl na pare minut, a lechia zaslynela tym, :) ze w meczu z nia zadebiutowal

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 08:58 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Jak ten zespół dostanie się do fazy grupowej, to zrobię gały jak pięciozłotówki.
Mam nadzieję, że wstawisz z tego zdjęcie.


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 09:16 
Cytuj  
Mała szansa, że będę musiał :] Ale jak to się mówi, piłka nożna jest nieobliczalna i nawet ślepa kura trafi kiedyś na ziarno ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 09:25 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Mała szansa, że będę musiał :] Ale jak to się mówi, piłka nożna jest nieobliczalna i nawet ślepa kura trafi kiedyś na ziarno ;)


ale nie slepej kurze bez lap :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:37 
Cytuj  
http://natemat.pl/70583,lech-poznan-uka ... -wspolnego

jakie zjeby w tej uefie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 638 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.